Jump to content
Sign in to follow this  
solskjaer

Manchester United 1-4 Liverpool

Препоръчани публикации

Този мач ми напимно на онази тройка от Милан преди време, просто отборът нямаше желание, сили и всичко беше против нас, ние грешахме постоянно , а противника използва това на 100%. Да бяхме играли добре и да паднем, да ме е яд, но не стана така. Заслужавахме си загубата и точка- при подобни мачове все си пея WE NEVER DIE, WE NEVER DIE!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Недей приятелю :) На мен пък ми беше 10000000 пъти по-гадно като паднахме от Сити. На този ден и такова слабо представяне изнесохме. Днес просто късметът не беше с нас.

Това е Ливърпуул.Тогава беше 1-2 пак болеше но не чак толкова.А сега няма да може да им заторим устата.ТОзи отбор ми е прекалено на сърцето за да приема такава загуба.В едно съм сигурен - това ще ни направи по силни.Още следващия мач ще видим истинския Юнайтед.
7т. 8кръга преди края !
а те няма само да печелят !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
и кво му беше слабото на Тевес че даде паса на Парк според мен не игра никак лош пък и не искам да обвинявам никои играч за тоя мач за6тото на никои не му вървеше пък и момчетата напраиха толкова много през сезона че заради един мач дори и такък не могата да се обвиняват се пак ако биехме всеки футбола нямаше да е толкоз интересна игра и мен не ме е страх от тая загуба а от това дали ще я понесат играчите

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest MUFC2007
Продължаваме напред! За мене лично мача си беше от типа "Слаб 2" ...нямам думи

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С една дума ЛОШО Загубихме битката но не и войната. Горе главите и напред към петте купи. НАШИ СА

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Какво щеше да направи Бербо?Да опази топките които Видич и Евра не успяха.. ае стига с ваще глупости.

Ми като цяло дава стабилност на отбора. Ако трябва да бъдем честни всички искат Тевез заради по-бързата игра, която има Юнайтед с него. На практика се оказа, че точно тая по-бърза игра, която търсехме днес ни прецака. Защото всички от Ливърпул бяха по-бързи от нашите. Това, което ни трябваше беше разиграване на топката и спокойна пресираща игра. Ако имаше и малко мисъл за хитри пасове щеше да е чудесно. Ама нямаше подобно нещо, имаше бягане. В бягането ония ни биха.
На практика Тевез дори ми хареса. Но трябваше да играем с двама нападатели като единият трябваше да е Бербатов. И втория Руни, то се знае. Редактирано на от _sasho

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Горе главите хора!
След този мач ще сме още по-силни! Вярвайте в отбора!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Определено слаб мач нищо не се получаваше.Е останаха две грешки само до края и десет мача трябва максимално да се отърсят от тази загуба и да метнат осем мача победи :manutdd2: :manutdd2:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest MUFC2007

Горе главите хора!

То да ти кажа след мача с Интер трябваше да сме по силни,но се видя днес...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сега по важното е за колко ще накажат Вида! Щото съдията преигра в тази ситуация- Вида не беше последен в защитата!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не гледах мача,ама го следях по радиото на телефона ми. Страшно много ме е яд за загубата. Най-гадното е, че загубихме от отбора,който мразя най-много. Абе няма значение, продължаваме напред! Сигурна съм, че ще станем шампиони. :manutdd2: Редактирано на от INGILIZ

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пълна трагедия! Още от първата минута с този състав беше грешката! Думи нямам, след това ми е трудно да мисля за 1 титла, а какво остава за 5. Вярно една загуба, но най-великите войни са губени със загуба на едно сражение. Дано не съм прав. п.п.: All hail Rooney!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Горе главите хора!

Евала за такива постове!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

...Относно мача няма какво да се каже.Бяхме слаби и това е факт,но не може всеки мач да мачкаме.Не е сега момента да свеждаме глави.Що за фенове има тука?!Загубихме и веднага почнаха да реват и да бълват помия по адрес на един или друг..Слезте на земята и гледайте напред!Нищо не е станало,нищо не е загубено!Вярвам,че тази загуба беше за наше добро.Скаузърите никога няма да станат шампиони!

Е тва е дух, е тва е фен на ДЯВОЛИТЕ. Ако искаме от момчетата да продължат напред и да не падат духом, то ние самите нямаме право да униваме! САМО НАПРЕД! Редактирано на от Seeyan

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Въобще не ми разсъждавайте кой трябвало да играе и кой не ДЪРВЕНИ ФИЛОСОФИ.Заслужено ни отупаха и тва е .Виновни са всички.НЕ САМО ВИДИЧ или ТЕВЕЗ или някой друг.Тва е . Да ги срещнем само в ШЛ .Да ги отупаме .всички скаузари да се сцепат да плачат.И накрая всички купи в наща витрина ! Редактирано на от nickk

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Бяхме слаби-факт!
Но дори да ви звучи не на място ше кажа -"този мач ще спечели титлата за ЮНАЙТЕД"
Просто не мисля че ще загубим някаде точки,а този мач ще ни стимулира да го направим.Нормално е да имаме слаб мач-лошото е че беше срещу лузарите,но ние сме фенове на най-великият отбор и затова:
BELIEVE!!!!!!!!!

така е!има такива мачове!точно тази загуба много ще ни помогне,ама много!сега вече може да говорим за требъл и т.н.!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам какво да напиша просто. След подобен резултата на Олд Трафорд думата най-вероятно е унижение ...

Не ме боли толкова за загубата, яд ме е за начина, по който изиграхме срещата. Безобразно първо полувреме. С нищо не бяхме по-добри от Ливърпул. Индивидуалните грешки тотално ни съсипаха. Не съм доволен от играта на централните защитници, за Видич не знам какво да кажа ... учуден, изненадан, потресен. Недопустимо е играч от неговата класа да позволи на Торес да го разминава по този начин и дори на два пъти да пусне топката между краката му. Не искам да го критикувам само заради една слаба среща, не трябва да забравяме колко пъти ни измъкна този сезон, но за съжаление за втори път тази година изгаря в подобно дерби. Много жалко за него. Точно след смените и влизането в игра на Бербо-Скоулс-Гигс, скаузърите успяха да ни попарят много неприятно и сложиха край на надеждите. Ван Дер Сар не трябва да бъде изкарван виновен за каквото и да е. Нито за дузпата, нито за двете ситуации очи в очи с играч на Ливърпул, нито за 3-тия гол от фаул. Определено имахме проблем в халфовата линия. Лично аз забелязах Карик някъде след 42-та минута. Играта на Андерсон беше много противоречива - куп сгрешени пасове, слаби отигравания. Вярно и двамата раздадоха доста падавания, но не се получи по този начин, някакси липсваше правилната организация в отбора. Бесен бях от "играта" на Роналдо и въобще не смятам да го коментирам. От много мачове не ме е разочаровал по този начин. Много хора ще обвинят Тевез за безрезултатната игра в нападение, но не това е основната причина за този разгром. Липсвахше идеята в играта ни, а на моменти дори класата пред завършващия удар. Поклон единствено пред неуморните Рууни и Парк ! Засулжават голямо извинение от останалите, играли в този мач.

Интересно ми е къде отиде оптимизма и очакванията за победа с 3-5-17 гола разлика. Бенитез бил некадърник, а някой може ли да каже нещо за тактиката му в днешния мач ?! Надявам се загубата да не се окаже фатална в борбата за титлата, но определено им отворихме вратата и на Ливърпул, и на Челси. Изгледах мача в компанията на 5-ма ливърпулци, съботата е тотално провалена и за съжаление ще трябва да се търпят думи като: "разбихме манафите", но какво да се прави, това е положението. Гледаме напред, не ни остава нищо друго освен да вярваме и подкрепяме отбора. Нещо, което не направиха хората, напуснали стадиона 10 минути преди края на мача. Очаквам темата да продължи в 15 страници спор Тевез-Бербо ... Редактирано на от Rossobianchi

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
абе хора събудете се !!!!! стига с тия простотйй ние сме номер 1 навсякъде.това беше тъп сценарии нали все пак трябва да има капчица интрига.ако бяхме победили .... няма да има зрителски интерес.ВИДИЧ е много голям футболист тига сте го критикували .... замислете се как така толкова грешки в 1 мач.отговора е само един!!!!! сигурен съм че след 6 мача няма да има смисъл от това пурвенство защото ще водим достатачно за да можем да си доиграем сезона в Англия протоколно :) :) :) . Другото което е ,че трябваше някой да ни свали на земята малко защотото си личеше ,че доста от момчетата или са изморени което е по голяма вероятност или просто си мислиха че са с шест титли вече МАРТ месец !!!!! Бербо липсваше много оня затворник ... Тевез .... игра ли ?!?!?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-накрая седмица почивка то какво беше последния месец.Финал за купа , четвърт финал в шампионска лига , четвъртфинал фа къп и три мача в премиършип. Е загубихме в последния ,но той най малко ни притеснява бил той и от Ливърпул.Сега след една седмица пак ще гледаме нашите както сме свикнали да ги виждаме.Жал ми е за Фулъм....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Както и да е тоя мач няма да има никакво влияние на крайното класиране. Важното е да запазим спокойствие и да спечелим възможно най-много точки в оставащите 10 кръга. Така или иначе това е най-великият отбор в света и в историята на футбола. Имаме класни футболисти които само с едно докосване могат да спечелят, който и да е мач! Този мач е вече в миналото и се надявам след 1 седмица да го забравим напълно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Винаги печелим по трудния начин трофейте си. Сега няма да е по-различно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Такива грешки допуснахме в защита, че сами се бихме, но е добре да ни приземят малко та да продължим фокусирани напред към 18 титла! Много недобра игра в атака - персонално всички мога да упрекна, но има и такива мачове, в които е добре да загубиш, за да се изправиш по-силен от преди - спомнете си какво стана след мача с Милан. Аз си пожелах Барса на четвърт финал, Б. Мюнхен на полуфинал и Ливърпул на финала на Шампионската лига, където да загубят от нас! :manutdd23:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мисля ,че головете бяха повече късметлийски ,от колкото заслужени ...Обаче грешките в този мач бяха изключително много и не трябва да се повтарят! :manutdd: :manutdd2:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this