Jump to content
Sign in to follow this  
solskjaer

Manchester United 1-4 Liverpool

Препоръчани публикации

Бяхме слаби-факт! Но дори да ви звучи не на място ше кажа -"този мач ще спечели титлата за ЮНАЙТЕД" Просто не мисля че ще загубим някаде точки,а този мач ще ни стимулира да го направим.Нормално е да имаме слаб мач-лошото е че беше срещу лузарите,но ние сме фенове на най-великият отбор и затова: BELIEVE!!!!!!!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
може и да си вземем реванш на финала на ШЛ ;) но на дали

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Както и да е гледаме напред, рано или късно тази загуба щеше да дойде! Кофти че е сега , но донякъде е добре , до края трябва да си вземем мачовете! Скаузърите така или иначе са НЕЩАСТНО ОТБОРЧЕ! ТИТЛА НЯМА ДА ВИДИТЕ!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Айде нека всички ГЯУРИ който искаха Бербо да е резерва и непрестанно го оплюваха да кажат какво мисля за играта на супер Тевез в този мач :angry2: Заслужен картон за Видич... Вида направо щеше му откъсне хуя да го дърпа. Глупава грешка за 1вия гол. Слаб Тевез, слабо 1во полувреме за Карик второто леко влезе в ритър. 2рото полувреме Евра го нямаше никакъв, що-годе стабилен Шей и само дето Руни се пробваше да направи нещо. Като цяло яд ме е затова че им дадохме надежди иначе още продължавам да мисля че сме фаворите за титлата и ако продължаваме си вземаме мачовете докрая ще ги изкъртиме. Спирам да пиша че много ме е яд. Редактирано на от m1sh0`

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Защитниците ни предадоха.

И мен ме боли и още съм в шок от загубата,но колкото и зле да сме играли недей да говориш за предателства,моля те..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няколко поредни години вадихме късмет в мачовете срещу тях. Явно сега беше моментът нещата да се променят, малко :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Искам Ливърпул в ШЛ ! Това ще е отмъщението ни! И без тва нямат шанс за титла в Англия! Да им отнемем и този в ШЛ!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Еми много по-добри са. Пролича си. Пълна трагедия. НО все пак титлите се броят в края на сезона.
Играч на мача - Торес.

Скрий се бе! Ако тия мърши са по-добри от нас, аз скачам през прозореца! Редактирано на от qwerty

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен няка нужда да се правят драми.Нистина резултата е доста срамен, но сякаш отбора не искаше този мач.Струва ми се че имаше доста умора от мача с Интер, а и липсваше желанието за победа.Може би този мач идва в точния момент да ни свали на земята.Според мен дори сега ще бъде изключително трудно да изпуснем титлата.Разликата е голяма и всичко си зависи от нас.Сигурен съм че играчите ще си направят изводи и следващия мач ще видим познатия Юнайтед. :manutdd2:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
слаба игра и липса на късмет. Тази дузпа в края на 1вото полувреме предреши мача и обърна развоя. Ливърпул изязоха през 2рото полувреме с 10 човека в защита и при първото си излизане от тяхната половина в 76 мин ни вкараха 3ти гол, при 2рото джерард изтърва а при 3тото в 90 мин досена ни довърши, това е . п.п: искахте тевез, хулихте бербо, ето ви тевез...нула. п.п2: време беше някой да ни смъкне на земята, рано или късно тази загуба щеше да дойде, сега поне имаме 1 седмица почивка, следващият мач отново трябва да мажеме ! Редактирано на от h8!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Айде нека всички ГЯУРИ който искаха Бербо да е резерва и непрестанно го оплюваха да кажат какво мисля за играта на супер Тевез в този мач :angry2:

Айде моля те, не наливай още масло в огъня, просто глупаво е, те и да искат и да не искат не решават те така че е бзмислено :).

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Искам Ливърпул в ШЛ ! Това ще е отмъщението ни! И без тва нямат шанс за титла в Англия! Да им отнемем и този в ШЛ!

Ама на финал да умрат от яд :angry2: :angry2: :angry2:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ами дойде време отборът да пострада от високомерното и аристократично поведение напоследък, последно време само за квинтали и квадрупъли се говори, кой колко премия щал да получи и все едно сме единствения силен отбор на планетата. Ливърпул нямат от 20 години титла заради такива мачове като този, само в тях се раздават на 100 процента и сякаш за тях това им усмисля поредния слаб сезон. Челси сега са много по-опасни, но най-важното е отборът да се опомни и да се приземи отново на земята защото иначе падането много ще боли!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
НЯмаме право да говорим против отбора...с този мач ставаме ПО-СИЛНИ !! Юнайтед 1-2 Сити.... колкото и да е тъпо се разплаках след мача ..малко но все пак :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Колкото и да не искам да го кажа: Видич ни осра мача.. но вината не е само негова. А Рууни е голям.. мразя футбола

Колко мача обаче измъкна Видич с намеси и голове??? Колко мача е измъквал Тевез ??? Дори според мен днес Карлито игра добре, нямаше късмет, както и целия отбор. Колко мача измъкнахме с късмет в последните минути тоя сезон и то със слаба игра ???? Колко пъти си казвахме, ще ни се върне ??? Е, ето че се върна, абсолютно навреме. Оттук нататък ни чака работа, кръв пот и сълзи. Иска ми се , на края на сезона, този мач да е забравен, а да си спомняме само миговете, в които вдигаме ШЛ и титлата в Англия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Срамната загуба винаги я има. По-добре сега отколкото във важен етап на ШЛ/ФА/ПЛ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

НЯмаме право да говорим против отбора...с този мач ставаме ПО-СИЛНИ !!
Юнайтед 1-2 Сити....
колкото и да е тъпо се разплаках след мача ..малко но все пак :(

Най-бруталното беше след изгонването на Видата и гола им, няма такъв рев!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Айде нека всички ГЯУРИ който искаха Бербо да е резерва и непрестанно го оплюваха да кажат какво мисля за играта на супер Тевез в този мач :angry2:

Напълно споделям мнението ти както си личи и от мнението ми отгоре. Смятам, че не трябваше да почваме с Тевез. Но айде да не използваш такива думи като ГЯУРИ. Предполагам, че не знаеш какво значи точно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

НЯмаме право да говорим против отбора...с този мач ставаме ПО-СИЛНИ !!
Юнайтед 1-2 Сити....
колкото и да е тъпо се разплаках след мача ..малко но все пак :(

Недей приятелю :) На мен пък ми беше 10000000 пъти по-гадно като паднахме от Сити. На този ден и такова слабо представяне изнесохме. Днес просто късметът не беше с нас.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Какво щеше да направи Бербо?Да опази топките които Видич и Евра не успяха.. ае стига с ваще глупости.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Еми много по-добри са. Пролича си. Пълна трагедия. НО все пак титлите се броят в края на сезона.
Играч на мача - Торес.

:newsm10:
Точно!Ливърпул винаги са правели големи мачове срещу големите отбори.99% Юнайтед ще вземе титлата,не правете трагедии. :newsm10:
И наистина Торес играч на мача!Направо побърка защитата и заличи атомното нападение на Юнайтед.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Nitram,жалък си!Спестиси ги тия коемнтари за някъде другаде,помак.Относно мача няма какво да се каже.Бяхме слаби и това е факт,но не може всеки мач да мачкаме.Не е сега момента да свеждаме глави.Що за фенове има тука?!Загубихме и веднага почнаха да реват и да бълват помия по адрес на един или друг..Слезте на земята и гледайте напред!Нищо не е станало,нищо не е загубено!Вярвам,че тази загуба беше за наше добро.Скаузърите никога няма да станат шампиони! Редактирано на от tony_playlife

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this