Jump to content
Sign in to follow this  
Authentic

Manchester United 2-0 Inter Milan

Играч на мача?  

123 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

ЧЕСТИТА ПОБЕДА НА ВСИЧКИ ЧЕРВЕНИ ДЯВОЛИ,ДЯВОЛИЦИ И ДЯВОЛЧЕТА! Според мен играхме на ниво и късмета беше с нас/за разлика от първия мач/ Митко игра добре според мен. През повечето време "забливаше" по няколко защитника, връщаше се назад и спечели няколко въздушни двубоя. Може би ако беше вкарал нямаше да има критики към него. На 1/4 финала искам Ливърпул. :manucheer:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аре не ми говори глупости, ако това, ако онова, шавай! UNITED TO THE GRAVE!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Момчета... ясно е, че адреналинът преобладава, обаче, Жозе щеше да ви извози и с тези дървени играчи. Дори със сватбар като Златан и муха без глава като Деян. Ако на мястото на "шведа" играеше Дрогба, а на сърбина Лампард... съмнявам се, че щяхте да продължите. Мачът не беше премазване, нито пък машинен, не знам от кой весел сайт сте го взели това.
Иначе, честита ви победа, само дето този Роналдов егоизъм и тотално игнориране на Бербо, да не ви изиграе някой номер по нататък...

милия той!нещастник!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Момчета... ясно е, че адреналинът преобладава, обаче, Жозе щеше да ви извози и с тези дървени играчи. Дори със сватбар като Златан и муха без глава като Деян. Ако на мястото на "шведа" играеше Дрогба, а на сърбина Лампард... съмнявам се, че щяхте да продължите. Мачът не беше премазване, нито пък машинен, не знам от кой весел сайт сте го взели това.
Иначе, честита ви победа, само дето този Роналдов егоизъм и тотално игнориране на Бербо, да не ви изиграе някой номер по нататък...

Ако АКО ако :blahblah: :D САМО АКО знаете .. Редактирано на от nickk

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ами ок :blahblah: ама вижте с каква средна линия ви игра Интер и как за една бройка да отпаднете от тотално безхаберни играчи...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Т'ва беше като няква резонна победа. Чисто си взехме мача, напред към лузърпул без много мъки и терзания :) Честита победа!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фърги е велик.Мача с Ливърпул му беше май приоритед след четвъртата минута.За мен Юнайтед можише да вкара гол, в която и минута да си пожелае.Просто оставиха Интер да покаже, има ли връзка между приказките на оня психар и отбора му.Фантастичен Роналдо.N1 в мача.Бербо се стараеше, но не ми хареса, непростим пропуск, нетипичен за него..Руни уплашен, просто разочарова - пълна нула.Гигс също.Трябваше Бербо да играе от време на време като полузащитник.Видич победи Интер в неговия си стил, в защита и решаващ гол.Явно пак ще има Английски финал.Според мен Ливърпул - Юнайтед.Но въпреки всичко, това е Юнайтед, който искам да гледам!! :manutdd2: :manutdd:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа ! играч на мача опредлеено ГИГС !!!! играхме що годе добре, не ми хареса че дадохме на интер доста възможности за гол..добре че имахме късмет и те не успяха да реализират...скоулс направи доста слаб мач, отдавна не бях виждал да прави толкова грешни отигравния в един мач..на другия полюс беше Гигс , просто игра като за последно, страхотен. Бербатов ..нищо особено, ще го запомним само с пропуска му сам с/у Сезар...добре изигран тактически мач, чакаме следващия съперник, който ше го разберем на 20ти.. !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добър мач стана.Победихме ги и си пожелавам Порто на четвъртфинала :) МоМ: Видич - това момче е машина,просто евала.... Гигс и той изригна-много ми хареса какви финтове вкара :P

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Юнайтед за рекорден 10-и път на четвъртфинал

С победата 2:0 над Интер, Манчестър Юнайтед постави още един рекорд.

Червените Дяволи станаха клуба с най-много участия на четвъртфиналите на Шампионската лига. Юнайтед ще участва сред осемте най-силни на континента за 10-и път.

Така Юнайтед изпревари Байерн, който ден по-рано се класира на четвъртфинал за 9-и път в историята на Шампионската лига. Реал Мадрид остана с осем участия сред последните 8, а Барселона увеличи актива си на 7.

Клубовете с най-много четвъртфинали в ШЛ:

¼ финали / Клуб - Сезони

10 / Манчестър Юнайтед - 1996/1997, 1997/1998, 1998/1999, 1999/2000, 2000/2001, 2001/2002, 2002/2003, 2006/2007, 2007/2008, 2008/2009

9 / Байерн - 1994/1995, 1997/1998, 1998/1999, 1999/2000, 2000/2001, 2001/2002, 2004/2005, 2006/2007, 2008/2009

8 / Реал Мадрид - 1995/1996, 1997/1998, 1998/1999, 1999/2000, 2000/2001, 2001/2002, 2002/2003, 2003/2004

7 / Ювентус - 1995/1996, 1996/1997, 1997/1998, 1998/1999, 2002/2003, 2004/2005, 2005/2006
7 / Барселона - 1994/1995, 1999/2000, 2001/2002, 2002/2003, 2005/2006, 2007/2008, 2008/2009

6 / Милан - 1994/1995, 2002/2003, 2003/2004, 2004/2005, 2005/2006, 2006/2007
6 / Челси - 1999/2000, 2003/2004, 2004/2005, 2006/2007, 2007/2008, 2008/2009

gol.bg Редактирано на от Rossobianchi

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е мн як мач.. сочко е ОК >.................... :manucheer: :manucheer: :manucheer: :gunner: :chelscum: :003: :003: :003: :118: :118: :118: :229: :229: :229: :229: :229: :229:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Труден мач.От двайстата минута нататък отспъпихме средата на Интер.В действията на Скоулс имаше много брак.Днес не му беше ден.Малко и ги подценихме според мен.Стана хубав и отворен мач.Златан направи силен мач и спечели много двубои с Рио,в началото и О"Шей имаше проблеми с Балотели.Добре че Видич отново направи супер мач.Стена.За гола нямам думи.Много важен.Роналдо също направи силен мач.Жалко че Бербатов не реши окончателно мача в шейсетата минута.Нищо.И през 1999 пак ги ударихме с 2:0 и пак мачът беше много двуостър.Има и такива.Не може постоянно да показваме супер игра,а има още много мачове.Моля се за лек съперник(Виляреал)няма нужда на този етап от още трудни мачове.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Т'ва беше като няква резонна победа. Чисто си взехме мача, напред към лузърпул без много мъки и терзания :) Честита победа!

Резонна победа аз не видях.Мача хич не бше лесен .В защита бяхме далеч от познатото ниво и извадихме късмет че уцелиха гредите и направиха още купища пропуски.Все пак важното е че си вкарахме головте според мен точно когато трябва.Гигс за мен беше най-добрия.Бербо беше невидим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Фърги е велик.Мача с Ливърпул му беше май приоритед след четвъртата минута.За мен Юнайтед можише да вкара гол, в която и минута да си пожелае.Просто оставиха Интер да покаже, има ли връзка между приказките на оня психар и отбора му.Фантастичен Роналдо.N1 в мача.Бербо се стараеше, но не ми хареса, непростим пропуск, нетипичен за него..Руни уплашен, просто разочарова - пълна нула.Гигс също.Трябваше Бербо да играе от време на време като полузащитник.Видич победи Интер в неговия си стил, в защита и решаващ гол.Явно пак ще има Английски финал.Според мен Ливърпул - Юнайтед.Но въпреки всичко, това е Юнайтед, който искам да гледам!! :manutdd2: :manutdd:

Братле,ти май - много,много не разбираш да ти кажа...... Гигс изигра феноменален мач..... Отдавна не съм го виждал да играе с такава скорост и фантазия! Евала на човека , че и на тия години показва такива възможности. Евала и на Фърги , че му поднови договора!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа и от мен. Започнахме по-най добрия начин. Дъ уан ен онли НЕМАНЯЯЯЯЯ ВИДИЧ !!! Играч на мача според мен! Не ми хареса веднага след гола колко се отпуснахме и как им предоставихме инициативата. Добре че куция кон Златан и останалите смешковци са толкова зле, че не можаха да си вкарат положенията. Доста грешки в защита, просто не трябваше да им даваме да играят изобщо! Второто полувреме ги премазахме, особено след втория гол на другия дъ уан ен онли РОНАЛДОООО, ония не знаеха къде се намират.. Иска ми се в следващия кръг да ни се падне Байерн или Виляреал..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
TAKE ME HOOOOOOOOOOOME UNITEEEEEEEEEED ROOOOOOOOOOOOOADDDDDDDDDDDDD TO SEEEEEEE OLD TRAAAAAAAFORRRRRD TO :wub: :wub: :229: :newsm36:SEEEEEEEEEEEEEE UNITED :newsm36:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Изключително важна победа над шампиона на Италия! Отстранихме може би единия от двата ни реални конкурента за трофея (Интер и БарЦа)... Много силен и тактически грамотен мач,играхме правилно отначало докрай и неслучайно постигнахме чиста победа... Страхотни Видич,Роналдо и Рууни... Перфектна игра в защита. Имахме и малко късмет с гредите на Интер,но като цяло ги превъзхождахме през целия мач... 4 английски отбора на 1/4-финал,това говори много... И неслучайно сме убедителни лидери в Премиършип. Чакаме някакъв приемлив жребий за 1/4-финала,по възможност да избегнем Барса и Челси... Всички други са добре дошли!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Моуриньо: Цяла Италия ще се радва сега

Старши треньорът на Интер Жозе Моуриньо очаквано бе доста кисел пред медиите, след отпадането от Манчестър Юнайтед на осминафинал в Шампионската лига.

„Сега цяла Италия ще е щастлива, че Интер е отпаднал. Мен това обаче не ме интересува. Аз знам, че вече съм печелил този турнир,” заяви Моуриньо. „Не съм ядосан, просто съм тъжен. Само през трупа ми ще можете да обвините момчетата ми в нещо.”

„Нямахме късмета, който е нужен за успех в такива големи мачове. Жалко е, заради тези, които никога не са печелили трофея, и сега искаха да го постигнат,” продължи Специалния.

Интер отпада във втория кръг за трета поредна година, и дори Моуриньо не успя да го промени. „Ако Интер е имал някакви страхове преди старта на Шампионската лига, тази вечер показа, че вече това не е проблемът. Нещо ни липсва, но ще го обясня пред ръководството. При всички положения, сега без съмнения ще спечелим титлата,” добави Моуриньо.

gong.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
момчета дайте някакъв линк към мача!Запис или поне видео от него.Не успях да го гледам и сега ме глозга отвътре.Няма да мога да заспя докато не го гледам репортажа или целия мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Последният жребий в ШЛ за сезона е на 20-ти март!

Дати на мачовете до финала в Рим...

Quarter-finals, first leg 07/08.04.2009
Quarter-finals, second leg 14/15.04.2009
Semi-finals, first leg 28/29.04.2009
Semi-finals, second leg 05/06.05.2009
Final (Stadio Olimpico, Rome) 27.05.2009
Редактирано на от MANCHESTER UNITED

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абсолютно тактически мач спечелен от САФ. Гений. Отбора игра на 70% от възможностите си и съхрани сили за събота. Сега е ред на Лузерите. Интересно кой може да ни се падне на жребия. Не бях виждал Скоулс толкова зле. Другите играха на прилично ниво.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ОТ-ПА-ДАШ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Голям Юнайтед! Моуриньо кфи простотии ми дрънка за късмет и некви си такива. Не може ли веднъж да признае, че Юнайтед ПРОСТО е по- добрият от двата отбора. Ето затова не го искам като менидъджър, защото не може да си направил 2-3 силни сезона и да твърдиш, че си специален, че си най- големия или каквото се сетите там... самовлюбен, наперен , егоист... това е Моуриньо! Да си стои там и да пази Господ да наследи САФ!

Браво на целия състав на Юнайтед! Натриха носовете на италианците. Страхотно представяе на Видич, Карик , Рууни. МОМ : Гигс!!! Няма спиране тоя човек.
Абсолютно недоволен съм от Митко и подкрепям всеки, който реши да го обвини в бездействие тоя мач....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this