Jump to content
Sign in to follow this  
Pepinka

Ричард Екърсли

Препоръчани публикации

№42 Ричард Екърсли

Публикувано изображение

По-малкият от братята Екърсли, Ричард е всестранен защитник.

Роденият в Салфорд краен защитник играе предимно като десен бек, но може да бъде използван и от ляво на отбраната.

През сезон 2005/06 тормозен от контузии Ричард успя да изиграе едва 3 мача с екипа на Академията. Въпреки това обаче младежът продължи да се развива и през следващият сезон, след невероятното си представяне бе номиниран за Най-добър играч на ниво резерви. Други двама млади таланти в лицето на Сам Хюсън и Том Клевърли също бяха сред номинираните от треньора на Резервите Брайън МакКлер.

превод: PePiNkA
www.manutd.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Младо момче. Тепърва ще го гледаме и да се доказва. Саф няколко пъти му гласува доверие, явно има нещо в него.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ееми последния мач като влезе резерва игра с достатъчно самочувствие на тоя етап, според мен. Може би наистина има качествата. Времето ще покаже!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Рядко срещан цвят на косата.

Не и ако си албионец по произход ;)

Лично на мен не ми направи кой знае какво впечатление,разбира се..дано ме опровергае в бъдеще време ^

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Този футболист съдейки мачовете му досега се отличава с нищоособеност. Вижте Рафаел от 1ия мач доказа че е световна класа а тоя рижавия изобщо не го забелязах когато игра

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Aз пък забелязах потенциал в него.. виждам някаква прилика с Евра в играта, макар и минимална. Според мен има качества за първия отбор, но доста бекове се насъбраха. Добре е, че освен от дясно може да се приспособи и от ляво на отбраната. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Екърсли е готов да напусне Юнайтед

Защитникът Ричард Екърсли изуми ръководството на Манчестър Юнайтед, след като вчера обяви, че не желае да подпише нов договор.

Това означава, че новакът във Висшата лига Бърнли най-вероятно ще привлече младият талант.

Екърсли, който играе на позицията десен бек, успя да си пробие път през различните формации на Червените Дяволи, като дори бе смятан за едно от откритията на Олд Трафорд, но така и не взе участие в повече мачове с първия отбор.

20-годишният играч ще разговаря с мениджъра на Бърнли Оуен Койл, след като отхвърли друга офера, дошла от отбора на Куинс Парк Рейнджърс.

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Екърсли премина в Бърнли

Отборът на Бърнли финализира сделката по привличането на младия защитник Ричард Екърсли.

20-годишният Екърсли се съгласи на четиригодишен контракт с клуба, който ще бъде част от Висшата лига за първи път в историята си.

Новият му тим ще трябва да плати компенсация на Юнайтед заради възрастта му.

Талантливият десният бек дебютира за Червените Дяволи по време на двубоя им с Тотнъм от ФА Къп през Януари (2-1), влизайки като смяна през второто полувреме.

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Супер ! Още едно момче от школата на Юнайтед премина в отбор от вишата лига !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много странна работа...След една-две години щеше да има реален шанс да се бори за място в първия отбор, а той не иска да го използва...И избира Бърнли...Трудно ми е да го разбера. "Еклерски" - май така беше популярен във форума по едно време. Редактирано на от void

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма да е последния от школата,който ще ни напусне това лято ми се струва.Повечето ще отидат под наем,но да речем хора като Дани Симпсън е въпрос на време да си отидат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Супер ! Още едно момче от школата на Юнайтед премина в отбор от вишата лига !

По принцип това е добре, но май напоследък тези момчета направо ги продаваме, а не ги даваме под наем, което е далеч по-добър вариант.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

"Еклерски" - май така беше популярен във форума по едно време.

:mood (22): Познай кой го използваше :rolleyes:

Тука обаче май трансфера е свободен, щото тия компенсации за възрастта се плащат при изтекъл договор. Според мен има много потенциал в него, но щом решението му е такова, аз го подкрепям. УСПЕХ!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мен не ме впечатли с нещо кой знае какво освен с физика.

Е как? От него лъхаха интелект и красота. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Жалко за Еклерски ,разведряваше атмосферата във форума :) .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Юнайтед свиква трибунал заради избягал младок

Шампионът на Англия Манчестър Юнайтед ще настоява за компенсация в размер на поне един милион английски лири от Бърнли за младока Ричард Екърсли, който в началото на сезона избяга от Олд Трафорд и премина в лагера на новаците в елита.

20-годишният бранител подписа договор за четири години с "Кларетс" преди началото на шампионата, след като сделката му с Червените Дяволи изтече. Заради факта, че Екърсли е под 24-годишна възраст и е имал предложение за нов контракт от страна на Ман Юнайтед, шампионите трябва да получат компенсация за напускането му. Щабът на Сър Алекс Фъргюсън вече е отказал оферта от страна на Бърнли в размер на 200 000 английски лири. Заради разправиите между двата клуба младият Екърсли все още не е записал официален мач с екипа на Бърнли.

sportal.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове