Jump to content
Sign in to follow this  
MOSHIC

Fulham 0 - 4 Manchester United

Играч на мача ?  

98 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

След 1 или два кръга пак играем с тях. Пак може да им напълним кошницата и да си подобрим още малко головата разлика

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мениджърът на Фулъм смята, че Юнайтед отново може да покори Европа

Мениджърът на Фулъм Рой Ходжъсън смята, че Манчестър Юнайтед отново може да спечели най-комерсиалния клубен турнир Шампионска лига, пише в електронното си издание „Би Би Си”.

Вчера Фулъм загуби именно от Юнайтед с 0:4 в ¼ финален мач от ФА Къп и Ходъсън е видял бъдещия шампион в манчестърския тим. „Разбира се, че е възможно Юнайтед отново да спечели Шампионска лига. Разбира се, че това ще е по-трудното нещо, но смятам, че е напълно възможно”, заяви Ходжъсън.

focus-sport.net

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тевез изигра най-силния си мач откакто е в Юнайтед !!! Беше феномен !!! Иначе целият ни отбор се представи на ниво,но за мен Андерсон хич не ми хареса,много грешни пасове...прибързваше...един от най-слабите му мачове за мен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

но за мен Андерсон хич не ми хареса,много грешни пасове...прибързваше...един от най-слабите му мачове за мен.

Явно сме гледали различни мачове :blink:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
или виждате по различен начин нещата, Жу ;) Редактирано на от *PebbLeS*

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

или виждате по различен начин нещата, Жу ;)

Moже и да си права. Но на бялото не мога да кажа черно :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

но за мен Андерсон хич не ми хареса,много грешни пасове...прибързваше...един от най-слабите му мачове за мен.

Определено сме гледали различни мачове.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

или виждате по различен начин нещата, Жу ;)

Ама играта на Андо вчера можеше да се види само по един единствен начин, както и да го погледнем...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честито! :manutdd23: Да продалжаваме така. :newsm36: :newsm36: :manutdd: :manutdd: Редактирано на от C.ronaldo98

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много добър мач се получи вчера. Момчетата играха доста леко, не се затормозиха с нищо. Изобщо Фулъм не показаха кой знае какъв отпор и резултата го показва.

п.п. Днес като разбрах, че Румен Янков е почила ми стана доста тъжно. :( Нека почива в мир!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ама играта на Андо вчера можеше да се види само по един единствен начин, както и да го погледнем...

ами ние го виждаме по един и същи начин, ама явно човека е настроен скиптично към него, не го харесва и си показва комплексите! Тва ми беше мисълта за различното виждане или по - скоро различно възприемане! Жу, и аз не мога да кажа на черното бяло и най - малко, че Анди игра зле вчера, ама пича не го кефи и не му пречи да каже на черното бяло от комплекс ... :blahblah: Редактирано на от *PebbLeS*

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Андерсон си игра перфектно Не знам какво лошо се видя в играта му.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добър мач. Малко скучен (от добра гледна точка) за мен, защото се нагледах на инфарктни минути прав пред телевизора в предишни мачове.
Много добра игра на всички като бих отличил огромното желание за победа на Парк, Тевез и Руни. Защитата и полузащитата пък просто ги отказа ония.
Добро взаимодействие между Руни и Тевез наистина, което е добре ама чак пък да се казва, че Руни и Тевез бележат яко, пък Бербатов с някой от тях добре взаимодейства пък головете малко (което прочетох в предишни мнения) смятам, че не е съвсем правилно и не могат да се правят някакви гнерални изводи.
Щото ясно, че Тевез бележи доста през тоя сезон (въпреки, че търка пейката), обаче мачовете му са повече срещу второстепенни отбори. Ей на тия например винаги сме им пълнили кошницата здраво.

2006 - Първия мач 4 гола , втория 5 гола са отнесли Фулъм
2007 - 2 + 2
2008 - 3 + 3
2009 - 3 + ?
(мачовете са за EPL)

Смятам, че САФ си знае най-добре какво прави и кой да пуска.

Ебати, иначе всичко си върви както е планирано тук, включително и жребия срещу Евертън (статията е от 17.02) и а дано :)
http://sportni.bg/?tid=40&oid=2516229&cid=11212 Редактирано на от _sasho

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение

United Are Marching To Wembley ! Редактирано на от Rossobianchi

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Андо игра добре, но наистина имаше няколко прибързани изсипани топки напред.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ебати, иначе всичко си върви както е планирано тук, включително и жребия срещу Евертън (статията е от 17.02) и а дано :)
http://sportni.bg/?tid=40&oid=2516229&cid=11212

Дотука верно абсолютно всичко е така,даже са познали,че ше ни се падне Евертън за Купата :lol:

Между другото предполагаемия съперник на 1/4-финала (Виляреал) тая нощ се класира за там :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В тоя мач за първи път видях нормална и умна игра от Тевез. За първи път не търчеше като отвързан малоумен питбул и реално имаше смисъл от играта му. Браво, прекрасно представяне... Парк - МОМ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

В тоя мач за първи път видях нормална и умна игра от Тевез

Е за 2 сезона искаш да кажеш, че това в първия нормален мач на Тевез ли? Питам просто, дали съм разбрал правилно, не го разбирай като заяждане, но силно се надявам да не съм те разбрал.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е за 2 сезона искаш да кажеш, че това в първия нормален мач на Тевез ли? Питам просто, дали съм разбрал правилно, не го разбирай като заяждане, но силно се надявам да не съм те разбрал.

Не. За първи път през тоя сезон. За....3 ти, 4 ти откакто го има в отбора. Просто никога не съм го харесвал като играч. Също така не харесвах и Рууд, харесвах Верон, мисля, че Стам трябва да умре. Викам, среща в събота на Св. Седмоцикленици, аз ще ви чакам с въже, за да ме обесите, няма да оказвам съпротива, може и да ме газите с кола нещо, примерно... То такъв като мене дето няма паметник на Тевез на балкона не заслужава да живее.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this