Jump to content
Sign in to follow this  
MOSHIC

Fulham 0 - 4 Manchester United

Играч на мача ?  

98 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Остави професорите :blahblah: неим се вразваи ,загубена кауза е това !!!

Откъде пък си сигурен, че вие сте прави. И аз си мисля, че не получава достатъчно шанс. Ако помниш мача с Блекбърн когато вкара 4 гола и подаде за още един и след това САФ не го пусна в игра. И срещу Интер пак няма да играе макар че беше най-добрия неска и вкара 2 гола. Редактирано на от man_utd_1999

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Затова САФ е велик че не взима акъл от нас. Ще тури звездата Тевез на пейката и ще пусне бунака Митьо и то срещу Интер. Браво. Между другото гледал съм Тевез да играе супер и да не вкарва. Така че двата гола не са критерий за добра форма. Редактирано на от orinbg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Откъде пък си сигурен, че вие сте прави. И аз си мисля, че не получава достатъчно шанс. Ако помниш мача с Блекбърн когато вкара 4 гола и подаде за още един и след това САФ не го пусна в игра. И срещу Интер пак няма да играе макар че беше най-добрия неска и вкара 2 гола.

Хаиде недеи сравнява Фулам и Интер...... смятаи щом само малшанса попречи на Парк да вкара още поне 1 гол.Бяха гола вода Фулам днеска.И от такъв мач правиш заключения??? Срещу Интер мислиш ,4е Тевес ще му роди главата как да пробие защитата?
п.с.който и да играе........дано ги накажем :manutdd2:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Защо отново.. защо не си замълчахте и не оставихте треньора да прецени кой да играе в сряда?!?! Тевез трябвало да играе, Бербатов трябвало да играе, Джаго да варди.... еми честито, спора пак се почна! Редактирано на от qwerty

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Защо отново.. защо не си замълчахте и не оставихте треньора да прецени кой да играе в сряда?!?! Тевез трябвало да играе, Бербатов трябвало да играе, Джаго да варди.... еми честито, спора пак се почна!

Прав си !!! Аз спирам

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ми затова е форум - да кажеш мнение, да поспориш, некоя клюка и т.н.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Някой да едитне информацията в първия пост от темата на obekTa. :)

пишете безсмислици ... Редактирано на от Rossobianchi

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквана победа, лично за мен и приятен мач за окото... Честито на всички, чакаме Интер...

Абе съгласен съм със тебе, но честно да ти кажа специално тоя спор ми е омръзнал много, от където и да го погледна, някои хора просто не могат да си държат езика зад зъбите и т'ва е :).

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Затова САФ е велик че не взима акъл от нас. Ще тури звездата Тевез на пейката и ще пусне бунака Митьо и то срещу Интер. Браво. Между другото гледал съм Тевез да играе супер и да не вкарва. Така че двата гола не са критерий за добра форма.

Това мнение е достойно за Оскар и Нобелова награда - и по-специално първото му изречение.Напълно заставам зад него и подкрепям тезата относно ОТНОВО породилият се ТЪП спор за Бербо и Тевез, който вече е толкова изтъркан и банален, че няма накъде повече.... Защо просто не се порадвате на победата вместо веднага да направите СРАВНЕНИЕ..

За мача - прекалено сме добри бих казал! Момчетата ми напълниха душата за пореден път. Вече няма и помен от трудния старт и първия полусезон, вече има само машината Юнайтед. Страхотна игра, страхотен САФ, Парк, Рууни, Тевез. Всичко беше на ниво само Ван Дер Сар нещо не знам какво му стана и пак допусна 1-2 досадни грешки, но няма нищо по-важното е ,че не бяха фатални.
Жалко за Рио и Джони, дано се оправят за ШЛ.

Ако докрая на сезона играем по този начин не виждам кой ще ни спре просто. Вярно, че Фулъм не е мерило за нас, но все пак са достатъчно стойностен отбор само с 1 или 2 домакински загуби тоя сезон, а ние направо ги разпиляхме няма какво да говорим - ние сме номер 1 :) Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
WOLFRAM ,айде чакам твоя коментар и да си пускам филма :newsm36: Редактирано на от bambam

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквах равенство и преиграване, но се получи рецитал. Заменям тази победа за победи над Интер и Пуул :lol:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това ми е последен пост по тоя спор, само искам да кажа че аз дадох добро мнение за мача и за Тевез и веднага се намериха разбирачи да оплюят Митко. Повече няма да досаждам на никой с тоя спор. Ако има засегнати да ме извинят - може и да не разбирам от футбол. Тъп човек кво да го правиш....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
То е ясно, че всеки си има мнение и го вълнува предстоящият мач с Интер, но нека коментираме този с Фулъм. За мача с нераздурите ще си има специална тема. ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Какво стана днес, прибрах се за 60тата минута на мача, пускам го и гледам 0:3 и си мислих че боя е свършил и сега се доиграва, но вместо това и Парк и Тевез и останалите така се бяха нахъсали, че съм сигурен че играчи и фенове на фулъм са отправяли молитви за по-скорошен завършек на агонията. Даже се чудя ние ли сме толкова добри или фулъм толкова отчайващи, и достигнах до простата истина - за съперниците ние сме отчайващо добри!!! :manutdd: Дано да продължават така момчетата и да ни пълнят душите с красива игра и нови победи!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
.... не знам дали дори не трябва да има отделна тема за това и не знам дали съм офтопик, но Румен Янков - завинаги един от нас! R.I.P. загубихме голям фен :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Доста спокоен мач. Леко безпокойство в началото, когато Видич изчисти, след това имаше само един отбор на терена. Страхотна игра на централните ни полузащитници, скриха топките на Дани Мърфи и другия смешник. Тевез, Руни, Карик и Видич заслужават отлични оценки. Парк си беше обичайната осичка и им бръмчеше под опашките през целия мач.

Рио е получил пак някакво възпаление на глезена и е под въпрос за сряда. Но мен той не ме тревожи толкова, колкото Джони О. В центъра може да играе Джони Евънс, но ако Джони е контузен, ще трябва да върнем Флетчър да играе като десен бек, а той ни трябва да ги мори в центъра.

Не вярвам срещу интер отново да играят Руни и Тевез от началото. Просто Интер е друг мач, с друг манталитет и друга схема на игра. Ако някой си мисли, че там ще има такива пространства за атака, да смени хапчетата. Айде наслаждавайте се на остатъка от уикенда

Така ще го коментирам и аз мача. За Тевез - той си остава супер класен играч, нали е в Юнайтед ?!? Естествено, че мачовете с Фулъм/Саутхеммтън/УестБром са пълен антипод на тези с Интер/Милан/Байерн... И естествено че директната 'фенска' атака към САФ на Сашко щеше да се появи във форумите... Но отново за Тевез, защото в крайна сметка нещата си стоят по този начин: Дано да използва този шанс да докаже, че има комплексност на качествата си и съответно остане в състава. Защото и той и Бербо и всеки друг трябва да бъдат настроени по-дългосрочно и да си дават сметка, че за 3 или 4 или 5 години в Юнайтед ще има всякакви периоди и всеки ще има шанса да докаже, че е номер 1... Миналата година беше Роналдо, сега може и да не е той, но това не значи, ще догодина пак няма да е! И никой няма да го анатемоса Роналдо сега, например заради каръка с фауловете или нещо такова... А ще го оставят, ще му СЕ ДОВЕРЯТ. Ако и той отвърне със същото, разбира се, и се ДОВЕРИ на САФ да преценява какво е най-доброто във всеки един момент, дори и това да означава да не е 'титуляр' в даден период... И Роналдо и Тевез сигурно разбират това - тогава няма да имат преблеми в Ман Юнайтед! Като че ли виждам (или се надявам поне), Роналдо да взе да схваща нещата по този начин тази година, за Тевез на съм сигурен все още. И затова съм спокоен за Бербатов, защото той разбира всичко това и явно го споделя!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Супер. Дано се паднат Арсенал-Челси и ние с Мидълзбро на ОТ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мда.. все тая.. то е ясно, че Челси пак ще изтеглят най-лесния жребий.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз лично не видях много от Фулъм, а определено очаквах повече. Добра игра на целия ни състав. Труден избор за МОМ но все пак гласувам за Андо. Честита победа!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сър Алекс: Тевез бе великолепен

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън бе изключително доволен от представянето на своя отбор и специално на Карлос Тевез при победата с 4:0 над Фулъм за Купата на Англия.

"Беше страхотно представяне, той разполага с толкова енергия. Той беше невероятен в наказателното им поле", споделя шотландецът.

"Всички бяха готови, свежи и изпълнени с желание да играят. Мачът обаче не беше за подценяваме. Фулъм се намира в добра форма и ние уважаваме това. Най-малко ни трябваше равенство."

Фъргюсън коментира и непрестанните спекулации с бъдещето на Тевез, който при наличието на Бербатов цял сезон получава само частични възможности за изява.

"Историята с Тевес е плод на медиите. Той е наш играч. Когато не играе, вестниците само чакат това. Но когато Карик, Флетчър, Гигс или Скоулс не играят, на никой не му пука."

"Имам 23 играчи. В нападение мога да избирам между Тевез, Рууни, Роналдо, Бербатов, Нани, Парк, Гигс, Скоулс и няколко младоци. Не мога да пусна всички едновременно."

"Играчи като Тевез, Рууни и Роналдо все още се развиват. За мен един футболист достига зрялост на 26-27-годишна възраст", споделя още Фъргюсън.

След двубоя с Фулъм обаче не последваха само хубави новини. Рио Фърдинанд получи травма на глезена и е под въпрос за сблъсъка от Шампионската лига срещу Интер.

"Той ни тревожи. Контузи глезена си и се надява да е готов за сряда, защото е изключително важен за нас", признава Сър Алекс.

gol.bg Редактирано на от Rossobianchi

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз очаквах по-слаб състав и следователно мача да е много по труден.Ама още като видях стартовите 11 и ми стана ясно че няма да имаме проблеми.Преди мача бях доволен и на преиграване само и само да не отпаднем,но САФ ни изненада много приятно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тевез показа нещо повече за разлика от последните му изяви! Време беше. А пък Рууни показа как се събаря противник в борбата, при сблъсъка му с Депмси мисля .... мн се смях :lol: :lol:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквах по голяма съпротива от страна на Фулъм но за наше щастие съм грешал.Освен да отчетем добрата форма в която се намираме и резултатността и трябва също и да кажем че Тевез вкара два хубави гола и дано да навлезе и той във форма защото ще е нужен на САФ

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this