Jump to content
Sign in to follow this  
MOSHIC

Fulham 0 - 4 Manchester United

Играч на мача ?  

98 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Тя победата е хубава ама защо админите и модовете не пуснат отделна тема и феновете да си поднесат почитанията към Румен Янков. Трудно ли е . Редактирано на от orinbg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Отлична победа на Юнайтед ,Тевез -играч на мача,въпреки че и Парк заслужава,зардваме начина по който играха до последно търсеха гола въпреки че водеха с 3:0,така трябва да се играе всеки мач.. П.П.Много жалко за Янков,толкова млад да си отиде..почивай в мир

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честито! Продължаваме на пред за ФА къп и това е най-важното! По принцип си мислех , че мача ще е по-завързан, но уви изненада, направо ги садрахме, няма повече какво да кажа! От това което видях се представихме много добре, то не че с тая водка видях много, но важното е че ги разбхме! А пък Тевезсчо направо ме накефи, и ето защо слагам него за играч на мача - това са 2 гола, брей. Рууни, Парк също добре се представиха, а в защита - Видич и Рио показаха завидно майсторство, така че както казах всичко е пИрфектно, само се надявам Рио да е добре за мача с Интер! ......... И просто да ги смачкаме, тука, то друго не ни остава ако искаме да продължимч на пред! :manutdd2: Редактирано на от 20LEGEND

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Определено най-добрият мач на Тевез този сезон, направо друг човек изглежда, вярно! Вероятно е да го видим титуляр срещу Пуул, ако приемем че Бербатов - Рууни ще излязат срещу Интер, което за мен лично не подлежи на съмнение. Но е важно за Тевез точно сега да направи още два-три силни мача, защото той имаше и други подобни проблясъци по-рано през сезона (с 4-те гола с/у Блекбърн примерно), след тях обаче, не успяваше да набере инерция... GO, GO UTD!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Определено най-добрият мач на Тевез този сезон, направо друг човек изглежда, вярно!

Вероятно е да го видим титуляр срещу Пуул, ако приемем че Бербатов - Рууни ще излязат срещу Интер, което за мен лично не подлежи на съмнение. Но е важно за Тевез точно сега да направи още два-три силни мача, защото той имаше и други подобни проблясъци по-рано през сезона (с 4-те гола с/у Блекбърн примерно), след тях обаче, не успяваше да набере инерция...

GO, GO UTD!

Как да набере инерция като веднага след голеада е оставян на пейката.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Браво на САФ, че се отнесе толкова сериозно към мача, защото иначе щяхме да се мъчим през цялата среща.. не, че и в този случай не е възможно. Знаех си, че с Тевез и Рууни ще ги пропилеем.. Тевез не случайно каза, че са страхотно дуо. Според мен в един мач с Интер, в който трябва да сме много агресивни бързото дуо в атака Рууни - Тевез ще е най-подходящо, но САФ ще излезе с Бербо. Наистина никой не очакваше да ни е толкова лесно, но играта наистина потръгна и то срещу един от най-добрите домакини в лигата. Невероятно желание за игра и голяма креативност. Радвам се, че САФ бързо си направи нужните смени и до голяма степен запази голяма част от запасите с енергия на ключови играчи. Добър мач на дуото, както и на Парк и Андо.

Честит полуфинал и Glory Glory Мan United!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз се присъединявам към похвалите за Тевез, много добро представяне. Играч на мача обаче за мен е Уейн Рууни. Той просто движеше цялата ни игра до смяната си, беше едновременно плеймейкър и нападател и изработи 2 от 3-те гола. Такива пасове и поглед върху играта (и то на скорост) не съм виждал. След корнера в началото на мача точно Рууни отклони топката с глава към задната греда, където Тевез отбеляза. Във всяка следваща (контра)атака двамата разменяха супер пасове и побъркаха иначе доста стабилната защита на Фулъм. Аржентинецът вкара идеален втори гол след солова акция, типично в негов стил. Въобще играхме много бързо и точно, а и стилът на котиджърс ни е удобен - те не се затварят като Боро и Болтън, а продължават да играят офанзивно, независимо от резултата. Шварцър изкара поне още 3-4 чисти положения (като онова на Шийзи например) и ги спаси от пълен разгром. Много съм доволен от играта и резултата и дано продължаваме да мачкаме! Едит: Забравих да похваля Парк, МАШИНА Е! Дано по-често вкарва. Редактирано на от R3D_aNd_M37h

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Как да набере инерция като веднага след голеада е оставян на пейката.

Хаиде да не се праим на по-големи и разбиращи от САФ за качествата на футболистите си !
За мен играч на мача ...... определено беше Парк , всичко му спореше,отигравания,пасове,откраднати топки и гол ... Редактирано на от bambam

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Страхотен мач,страхотна победа...много ме зарадваха. Надявам се да продължават и за напред така да радват своите фенове

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Хаиде да не се праим на по-големи и разбиращи от САФ за качествата на футболистите си !
За мен играч на мача ...... определено беше Парк , всичко му спореше,отигравания,пасове,откраднати топки и гол ...

Ротация , кво да праиш ;) Тевез заслужава да е титуляр срещу Интер, но ще изразя мнението си в темата преди мача.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ротация , кво да праиш ;) Тевез заслужава да е титуляр срещу Интер, но ще изразя мнението си в темата преди мача.

Напълно съм съгласен за Тевез

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Супер мач, невероятен Юнайтед! Страхотен Тевез, спор няма, но мисля че мааалко прекалявате.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тази победа се получи много лесна!!! Без Бербатов и Роналдо. Нищо не се споменава за смяната на Фърдинад, дали беше заради контузия? Саар в последно врме нещо се е разсеял, не е в кондиция. Тука с Фулъм му се размина резила и дано с Интер да е на познатото ниво.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много добър мач, спор няма. Определено играч на мача е Тевес, макар, че като гласувах малко се подвуомих между него и Руни. Направо ми изпълва душата тоя Тевес .. седи на пейката, ама като влезе и изгаря в играта. Похвали заслужават всички момчета, направиха много добър мач. А някой знае ли нещо за Фърдинанд?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Егати плювачите. От един мач решихте че Тевез е най великия а Бербо най слабия. И аз похвалих Тевез ама състоянието му е такова че направи един мач и три след това търчи като кон около празна ясла. Е затова е на пейката. Нещо общо няма с Тевез от миналия сезон.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми като не играе редовно как да има , няма игрова практика. И за пореден път се обеждавам че Тевез не е по слаб от Бербатов напротив доста повече ми харесва не казвам само за този мач и в предишни постове съм казвал.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е кой пък е изкарал Тевез най-великия? Лично мое мнение е, че ако му се дава повече шанс може да покаже много, но никой не го изкарва велик.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Доста спокоен мач. Леко безпокойство в началото, когато Видич изчисти, след това имаше само един отбор на терена. Страхотна игра на централните ни полузащитници, скриха топките на Дани Мърфи и другия смешник. Тевез, Руни, Карик и Видич заслужават отлични оценки. Парк си беше обичайната осичка и им бръмчеше под опашките през целия мач. Рио е получил пак някакво възпаление на глезена и е под въпрос за сряда. Но мен той не ме тревожи толкова, колкото Джони О. В центъра може да играе Джони Евънс, но ако Джони е контузен, ще трябва да върнем Флетчър да играе като десен бек, а той ни трябва да ги мори в центъра. Не вярвам срещу интер отново да играят Руни и Тевез от началото. Просто Интер е друг мач, с друг манталитет и друга схема на игра. Ако някой си мисли, че там ще има такива пространства за атака, да смени хапчетата. Айде наслаждавайте се на остатъка от уикенда

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рио Фърдинанд може да пропусне мача с Интер

Защитникът на Манчестър Юнайтед Рио Фърдинанд бе заменен, поради контузия в мача с Фулъм за Купата на Англия, спечелен убедително с 4:0 от Червените Дяволи и е под съмнение за реванша от Шампионската лига срещу Интер в сряда.

Бранителят на Юнайтед усука глезена си при съприкосновение с нападателя на Фулъм Боби Замора малко преди почивката и бе заменен през втората част.

„Рио има проблем. Трябва да изчакаме и да видим какво е неговото състояние. Той е много важен за отбора и се надявам да е на линия за мача с Интер в сряда", каза Сър Алекс Фъргюсън пред официалния сайт на клуба.

sporta.bg

Carrick hails 'special' Tevez strike
Manchester United wait on Ferdinand injury
Defensive lapses cost us - Hodgson

Снимки
Снимки Редактирано на от Rossobianchi

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако Рио го няма срещу Интер няма да е никак добре. Ако ни вкарат 1 гол и се затворят много ме съмнява да ги пробием като се има в предвид, че пак Бербо ще е в игра на мястото на Тевез и че Роналдо не е във форма напоследък.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бербо ще е либеро Редактирано на от orinbg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мисля че САФ му дава достатъчно шанс.

Остави професорите :blahblah: неим се вразваи ,загубена кауза е това !!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this