Jump to content
Sign in to follow this  
MOSHIC

Fulham 0 - 4 Manchester United

Играч на мача ?  

98 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

20' [0 - 1] C.A. Tevez
35' [0 - 2] C.A. Tevez
50' [0 - 3] W. Rooney
81' [0 - 4] J. Park

Юнайтед стигна лесно до полуфинал за Купата на Англия, Бербатов остана резерва

Манчестър Юнайтед стигна лесно до полуфиналите на турнира за Купата на английската футболна асоциация („ФА Къп”), побеждавайки Фулъм с 4:0 в Лондон. Попаденията за шампионите отбелязаха Карлос Тевес (2) и Уейн Рууни. В състава на сър Алекс Фъргюсън резерва остана българинът Димитър Бербатов.
Аржентинецът Тевес откри за гостите в 20-ата минута, когато бе намерен на задната греда след изпълнение на ъглов удар и без проблеми прати топката в мрежата зад Пол Кончески.
Отново Тевес, който по-рядко получава шансове за изява, се разписа в 35-ата минута. Нападателят напредна сам до наказателното поле и с много премерен и силен удар донесе нова радост на привържениците на гостите.
В 50-ата минута Уейн Рууни направи преднината на Юнайтед класическа с фалцов удар от границата на голямата пеналтерия.
Кореецът Джи-Сунг Парк оформи крайното 4:0 девет минути преди края след самостоятелен рейд.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа. Еми няма какво да кажа - без проблеми. Дано не са уморени играчите за Интер и Ливърпуул. Играч на мача - Тевез :manutdd2:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквах по трудна победа,а направо ги утрепахме :newsm36: :newsm36: :newsm36:
Играч на мача - Тевес :newsm36: :newsm36: :newsm36:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Страхотен мач,малко несигорно започнахме в началото в защита..но после всичко беше супер...много силен мач на Тевез...Парк беше страхотен..гласувах за него..спечели почти всяка топка...страхотни пасове...отбелеза....няма какво да се иска повече за следващия мач освен повече концентрация от страна на САР :manutdd2:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Играхме супер неска мнн добър мач без проблеми ги бихме мислех че ще е по-трудно ама класата си каза думата брилянтен Тевез отлични Парк и Рууни и дано да играем така и срещу Интер

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа! Много хубав мач за целия отбор, но не мога да не отлича Парк и Тевес, според мен те двамата са играчите на мача. Все пак за малко да позная резултата предвидих победа, но с 3 гола разлика... :manutdd23:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа на всички. Тотално надиграхме отбора на Фулъм и заслужено спечелихме убедително.Дано играчите са запазили сили и за Интер.Надявам се всичко с Рио да е ОК.Браво и на Тевез имаше нужда от тези голове за да добие малко самочувствие.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа играхме страхотно и заслужено победихме брилянтен Тевез страхотни Парк и Руни чакаме Принтерите :manutdd: :manutdd23:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Просто перфектен МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД!!! Просто перфектен мач. Това ни трябваше преди мача с Интер. Честно да си кажа не очаквах толкова лесен мач. Класите на двата отбора са много различни. Отличен за Тевез и Руни. Ред е и Джудже Мауриньо да усети мощта на червените дяволи. GLORY GLORY MAN UNITED!!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа и трябва да внимаваме,защото от няколко стола се пада най-лесно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ееей,направо ме сразиха днес! Передполагах много труден мач! Голям отбор.....наистина голям!!! Основни играчи бяха запазени за ШЛ , дано това ни донесе успех. Абе....ше си сипя още едно питие :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
От където и да го погледнем се получи много добър мач. Честита победа и браво на момчетата !

Въпреки незадоволителното начало към средата на първото полувреме им припомнихме срещу кой отбор играят. Рууни заслужаваше да вкара поне 2-3 гола, а Тевез направи най-добрия си мач този сезон, според мен. Страхотна игра и на двамата, невероятно разбирателство. Доволен съм от Андерсон и начина, по който организираше играта ни. Видич беше вездесъщ, както винаги в защита, никакъв шанс за Фулъм. Надявам се Шийзи и Рио да нямат проблеми, че ще бъде голям удар преди мача в сряда. Радвам се и за Парк, нали ми е любимец. След като беше сритан на няколко пъти им демонстрира корейската си мощ и най-после се разписа. Отбора се представи на много високо ниво тази вечер и заслужават само добри думи, тва е. Адмирации и за представянето на Фулъм, догодина повече. Гледаме напред и чакаме със свежи сили дЪ Спешъл Уан на Олд Трафорд.

Who's the man from Argentina, who's the man we all adore? Man of the match - Tevez ! Редактирано на от Rossobianchi

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Браво на Юнайтед, перфектен резултат. Браво на Тевес, трябваше му след всичко което му се случва да добие малко самочувствие. Трудно ми е да определя МоМ, тей като всички играха много добре, но все пак Тевес

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сразихме ги!Абсолютно заслужена победа.Аз очаквах по-труден мач,но момчетата се справиха отлично!Трудно ми е да избера играч на мача,защото Парк,Тевез и Руни играха великолепно ;) Дано с Рио всичко да е наред и да се готвят Интер! :003:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пожелах си голове от Карлито за ЧРД и той ги достави :) Дано няма контузени и всички са на линия, намираме се в мн добра форма и то точно в навечерието на мачовете, които могат да определят облика на останалата част от сезона за нас. Днес взехме първия от тях, остават още 2 и ще сме в мн напред борбата за още 3 купи. Днес видях Юнайтед от миналата година и Господи, дано бъда оправдан, но именно днес видяхме защо миналата година бележехме гол след гол, а тази бием с по 1 : 0. Еднотипни и дебели, ниски и грозни, тия двамата се разбират прекрасно и някак си, бележат. Когато единия от тях играе с Бербо, се получават интересни комбинации, но малко голове. Противно на всякаква логика ми се струва, че Тевез и Рууни се разбират по - добре помежду си на терена, отколкото с Берба.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много леко изигран мач. Тевез беше просто друг човек - отличен. Ами честито и дано в сряда пак се поздравим с победа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Браво на Юнайтед, перфектен резултат. Браво на Тевес, трябваше му след всичко което му се случва да добие малко самочувствие. Трудно ми е да определя МоМ, тей като всички играха много добре, но все пак Тевес

Виж визитката на Тевез, едва ли 2 гола срещу Фулъм определят самочувствието му. Те по - скоро биха повлияли на увереността му, аржентинецът е печелил купища на трофеи на различни страни и континенти.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквах , много по труден мач , но си го олеснихме доста.Така ако играехме и срещу средняшките отбори ( по 5 гола ) да им вкараме щяхме направо да ги отчаем.Играч на мача Тевез

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа! Продължаваме към целите си! Отличен мач на Тевес!

ПП: Последна почит към Румен Янков-почивай в мир!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Господи, сега разбирам за Румен Янков............................ ужас

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Незнам какво да кажа,възхитен съм от ентусиазма и скоростта в играта ни.. Рууни и Тевез просто прекрасно дуо!Несъмнено ни припомниха красивите и незабравими моменти от миналия сезон.Парк се събуди през второто полувреме и се усети желанието му да се разпише,много се радвам че успя да го направи.Трябва да отбележим и прецизността в играта на Андерсон,мисля си че след почивката/контузията/, има сили да ни покаже какво може ;) Единствено Флетчър ме разочарова,аз лично не видях нищо от него,забелязах и разсеяност в някой моменти.Определено си личи,че не играе редовно! хм.. МоМ - Тевез! Дано Рио е добре,а и съдейки по усмивката на САФ,съм склонен да вярвам че му няма нищо.Дано О`Шей`дъ`КЕТ няма проблеми че не ми се мисли,какво ще правим отдясно на защитата.. ;) Устремени сме към Интер,дано ги отстраним! И продължаваме да вярваме! :manutdd2: П.П. R.I.P - Румен Янков - The True Red Редактирано на от BreathOfFrost

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Страхотен мач,малко несигорно започнахме в началото в защита..но после всичко беше супер...много силен мач на Тевез...Парк беше страхотен..гласувах за него..спечели почти всяка топка...страхотни пасове...отбелеза....няма какво да се иска повече за следващия мач освен повече концентрация от страна на САР :manutdd2:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За мача нема кво до го коментирам - бяхме по - добри и спечелихме с класа.Новината за Румен Янков много ме разстрой П.П. R.I.P - Румен Янков - The True Red

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this