Jump to content
Sign in to follow this  
solskjaer

Fulham - Manchester United

Fulham - Manchester United  

78 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Дано да даде почивка на някои от играчите все пак това е Фулъм и все пак победа :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фулъм паднаха от Хъл Сити като домакин така че определно няма да имат същото самочувствие.Друг е въпроса че срещу нас всеки играе на 100%.Очаквам някои играчи да получат почивка,но въпреки всичко се надявам на победа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
т'ва ще е много калпав мач ... и в предвид мача с Интер в сряда....незнам,дори и на преиграване ще съм доволен,само и само да не загубим.Пък ако излезе с оптимален състав незнам...всички мислят за ШЛ ,абе гадно е да има купа преди ШЛ ама к'во да се прави..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дам, определено е гадно, но поне са слаби и няма да е голям проблема да ги бием - надявам се! Дано да няма и контузени след мача! :manutdd2:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Диема - авторът на темата да си едитне първия пост ;) Редактирано на от PePiNkA

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз чесно казано не искам да продължаваме за тази купа. Нали имаме Карлинг а и играем с Интер след 3-4 дена. Все пак не може да се даде почивка на всички така че поне 3-4 човека трябва да играят и в събота и срещу Интер. Твърде много мачове станаха.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
тва даже и на ташак не го казвай, дори на ум. ЗАДЪЛЖИТЕЛНО треа да ги отсраним, ще съм щастлив и на преиграване.. само да не губим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

тва даже и на ташак не го казвай, дори на ум. ЗАДЪЛЖИТЕЛНО треа да ги отсраним, ще съм щастлив и на преиграване.. само да не губим.

Напълно съм съгласен..

САФ трябва добре да си направи сметките... кой има нужда от почивка.. и дано да няма контузени,че винаги преди мач от ШЛ нещо става..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз мн искам да вземем ФА Къп .... толкова традиции има в тоя турнир не бива да отпадаме просто ей така ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Подкрепям мнението.В никакъв случай не трябва да даваме купата без бой.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Определено трябва да спечелим FA ! Трябва да дадем всичко от себе си в тоя мач ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
не е реално, че изминаха 5 години откакто за последно спечелихме тая купа, най-старата купа в историята на футбола, НАШАТА КУПА! :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Предстои много тежка седмица. Мачът далеч няма да е лесен. Надявам се САФ да избере правилните хора и тактика, и да продължим напред!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

не е реално, че изминаха 5 години откакто за последно спечелихме тая купа, най-старата купа в историята на футбола, НАШАТА КУПА! :(

За нас.. "неангличаните",този турнир е толкова присърце,а какво остава за англичаните... Каквото и да се случи,важно е А'нал да не спечели!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз очаквам експериментален състав отново,както за Карлин къп,но се видя че и с резервните играчи можем да печелим,а и Фукъм не са нищо особенно, така че...все пак предвиждам минимална победа с 1 гол,а защо не и преиграване на нашия стадион,което би усложнило по нататъшната програма,всичко е възможно,аз предпочитам естествено да няма преиграване... :manutdd:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След като бием Фулъм ще бием и Интернационал - както се полага на един клубен Световен и Европейски Шампион! Фулъм ще паднат с 3 гола убеден съм!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
абе, сега се замислих.. Минко ако познаваше някъде към 50 процента от резултатите, не повече, щяхме всеки сезон да имаме средно около 150 отбелязани гола :lol:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Преди мача: Фулъм

Фулъм ще са решени да си отмъстят за загубата с 3:0 на Олд Трафорд и да изхвърлят Юнайтед от ФА Къп....

Формата на двата отбора: Едвин ван дер Сар може и да получи гол след 1,311 без да допусне такъв, но пък Юнайтед продължава победната си серия и след успеха над Нюкасъл в Сряда вечерта Червените Дяволи записаха 11 поредна победа в Премиършип и имат една единствена загуба от 29 мача във всички турнири. Фулъм от своя страна загубиха от Юнайтед с 3:0 преди две седмици на Олд Трафорд, а в средата на седмицата бяха победи и от Хъл Сити, като това бе едва втората загуба на момчетата на Рой Ходжисън на Крейвън Котидж този сезон, но пък те нямат победа над Юнайтед у дома от 1964 година.

Възстановени и контузени: Положението с контузените играчи в Юнайтед определено изглежда по-добре от преди няколко седмици, като единствено Рафаел (глезен) и дълготрайно контузените Уес Браун и Оуен Харгрийвс са твърдо аут за съботният мач. "Котиджърс" от своя страна нямат проблеми с контузени футболисти.

Ключов играч: Анди Джонсън. Англичанинът е голмайсторът на Фулъм с девет гола през сезона, като три от тях са за ФА Къп. Джонсън пропусна гостуването на "Котиджърс" на Олд Трафорд.

Съперници: Ковънтри - Челси (Събота 14:30ч.), Арсенал - Бърнли (Неделя 15:30ч.) Евертън - Мидълзбро (Неделя 18:00ч.)

превод: PePiNkA
източник: manutd.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Айде сега да пусне Тошич,крайно време е вече да излезне титуляр.Тошич и Фостър мощно!!! :003:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this