Jump to content
Sign in to follow this  
MOSHIC

Newcastle United 1 - 2 Manchester United

Играч на мача ?  

102 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Честита победа!Важни 3 точки! Жалко за рекорда на Ван Дер Сар ,но никой не е безгрешен :) Защитата на моменти беше разконцентрирана,но САФ отново избра перфектния състав.Запазихме Гигс и Скоулс свежи,а всички знам колко са ни нужни те.7 точки преднина и поредната стъпка към 18 -тата титла! :manutdd23:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам кой беше казал, че играта не му хареса... Според мен играхме перфектно. Просто перфектно. Срещу нас излезе един силно мотивиран Нюкасъл, който игра страхотно срещу шампиона и един шампион, който победи по превъзходен начин поредния отбор. Играч на мача трудно мога да определя измежду Рууни/Парк/Роналдо, не мисля, че с оглед на целия мач Бербатов заслужава определението... Но едно голямо "браво" за гола. Победа на Манчестър, загуба на "гранде интернационале шампионе феноменале уникале", добър ден. Специални благодарности на Nasic за линка, качеството при мен беше почти идеално с изключение на първите 25 минути нечленоразделни крякания на дръпнатите коментатори Редактирано на от F.Totti

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
По БТВ, Нова, Канал 1, Тв 7, Скат, Евроком, Ринг, Гуанг Донг, BBC, EuroNews и др. 1200. Надявам се да съм помогнал.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Малко ме притеснява формата на Роналдо :( ... не знам дали той ще остане при нас, ама май си мисли повече за Реал. Няма и помен от миналия сезон. Все пак контузията му отдавна отшумя, има няколко много важни попадения, обаче... Все пак има още 10-15 мача дано да покаже поне малко от миналия сезон..... Иначе много важна победа, мисля че сега трябва да бием Пуул и всичко приключва....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Единствено кофти ми беше за ВДС и това че му се подхлъзна топката...но терена не беше никак добре. Скромна победа... можехме да вкараме още поне 2 гола, но съдията яко се притесняваше от крещящите фенове на домакините. От кога например, удар без топка в главата не е червен картон ? <_< Много се дразня и на коментарите и статиите дето пишат 'Бербатов вкарал на празна врата...' 'Бил изведен сам срещу вратата' ... само аз ли виждам, че първо едвам си догони и изрита топката от супер малък ъгъл, а пък пред него вече имаше шпагат на защитника ! За мен Рууни е играч на мача, защото показа характер на голмайстор и страхотен нюх към играта.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
тежък мач изиграха момчетата. Терена първото полувреме беше бая наводнен и това се отрази до известна степен на качеството на играта. Жалко за рекорда на ВДС но все някога трябваше да свърши. След това игра чудесно. Важно е че взехме победата сещу Нюкясъл които играха доста настървено и особено Тейлър си заслужи направо червен картон - надявам се да го накажат по видеозаписа. Видич отново голям мач направи. Роналдо и Рууни на 2-3 пъти играха направо лаком за гол и Бербо беше прав да им размаха ръце най-важното е че беше на правилното място в правилното време...най-важното е че взехме 3-те точки. Гледаме към мача с Фулъм

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Единствено кофти ми беше за ВДС и това че му се подхлъзна топката...но терена не беше никак добре.
Скромна победа... можехме да вкараме още поне 2 гола, но съдията яко се притесняваше от крещящите фенове на домакините.
От кога например, удар без топка в главата не е червен картон ? <_<
Много се дразня и на коментарите и статиите дето пишат 'Бербатов вкарал на празна врата...' 'Бил изведен сам срещу вратата' ... само аз ли виждам, че първо едвам си догони и изрита топката от супер малък ъгъл, а пък пред него вече имаше шпагат на защитника !

За мен Рууни е играч на мача, защото показа характер на голмайстор и страхотен нюх към играта.

Понеже се опасявам, че някой ще остане с погрешното впечатление, че не харесвам Бербатов, подписвам се под горното и аз! Просто не харесвам изкуственте неща! Никога не съм ги хресвал, нито когато се отнасят за някой аржентинец, нито пък за може би най-успелия българин през новия век...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не изиграхме най-добрия си мач,обаче погледнете реално.. не може да ги мачкаме постоянно с по 5-6 гола гостуване на Нюкасъл откъдето и да го погледнеш си е труден мач.. и при положение че и челси и лузърите си взеха мачовете,мен напълно ме устройваше и такава победа.Яд ме е единствено за смешния гол който вкараха тия! Убеден бях че в тоя мач Ед щеше да счупи рекорда на Ресино. Но той е достатъчно голям за да повтори и да надмине това постижение :D Мачкаме Фуулъм за купата и гледаме към Интер :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много важна победа според мен.Сега Челси и Ливърпул да си спорят за 2 и 3 място.Гледах малко от мача но все пак играч на мача - Рууни :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Просто усещам по разни спортни сайтове как фенчетата на пуул шмелси и останалите тимове започват да разбират кой ще е №1 .Това беше мн важна победа. :newsm36:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много важни 3 точки. Това е истината. Само си представете заглавията в пресата (естествено те много преувеличават и буквално се осират), ако бяхме паднали:"Детинска грешка на Ван дер Сар носи титлата на Ливерпул." ; "Нюкасъл върна надежидете на Челси и Ливерпуул"(но закратко ;) ) ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Като цяло добър мач. За 1ви път от 12-13 мача насам ВДС направи грешка но с оглед на рекорда който постави това му е простено, пък и след това направи доста добри спасявания. Доста добра игра на защитата, но Рио не е много във форма но се надявам да навлиза по-бързо и да показва това на което е способен. Много добре игра халфовата линия, пълно раздаване от всички. Бербо и Руни си свършиха работата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение
_______

Световните медии отново се прехласнаха по Бербатов

Световните медии за пореден път възхвалиха представянето на българина Димитър Бербатов срещу Нюкасъл в последния кръг на Висшата лига.

Късно снощи Червените Дяволи се наложиха с 2:1 над Нюкасъл на Сейнт Джеймсис Парк, като Берба вкара победния гол за тима на Сър Алекс Фъргюсън.

„Бербатов остави Юнайтед чист” е водещо заглавие в „Скай Спортс”. Медията споменава, че благодарение на своето попадение, Юнайтед вече има 7 точки аванс пред Челси и Ливърпул, само 10 кръга преди края на кампанията.

Ето и заглавията на други медии за мача:

„Берба даде на Юнайтед 7 чисти точки”, пък е заглавието за мача на „Сетанта Спорт”.

„Българинът Бербатов попари мечтите на Нюкасъл”, съобщава футболният портал Goal.com.

„Бербатов и Рууни поведоха „червените дяволи” към титлата”, съобщава „АФП”.

„Берба придаде на Юнайтед друг вид”, пише „Индипендънт”.

Novsport.com Редактирано на от Rossobianchi

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Важна победа! Според мен титлата е почти спечелена... дано няма отпусканее ии да доиграем сезона спокойно

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Парк: Много се радвам, че успях да подам на Бербо за гола

Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Парк Джи-Сунг сподели, че е много доволен от ключовата си асистенция за гола на Димитър Бербатов, донесъл победата за шампионите над Нюкасъл във вчерашния мач между двата отбора от поредния кръг във Висшата лига.

При 1:1 корейският футболист се възползва от грешката на Райън Тейлър в отбрана, открадна топката и със сетни усилия пусна към капитана на българския отбор, който хладнокръвно почти на празна врата вкара за 2:1.

„Видях какво се опитваше да направи защитникът, но той сбърка, което ми даде възможност да се добера до топката. Знаех, че няма как да вкарам аз, тъй като вратарят бе много близо до мен. Тогава обаче видях Бербатов. Не бях сигурен, че топката ще стигне до него, но останах много доволен, след като Берба я вкара”, коментира за клубната телевизия Парк.

„Победата за нас бе от изключително значение. Предната вечер Челси и Ливърпул спечелиха своите мачове, така че за нас бе важно да сторим същото и да запазим добрата си преднина пред тях във временното класиране”, сподели още бързоногият полузащитник на Манчестър Юнайтед.

gong.bg

Стивън Тейлър: Няма скандал с Роналдо, доволен съм от представянето

Защитникът на Нюкасъл Стивън Тейлър отхвърли слуховете, че е участвал в бой със звездата на Манчестър Юнайтед Кристиано Роналдо.

Днес в медиите на острова се появиха спекулации, че двамата са се сбили в тунела на полувремето на мача между двата отбора снощи на стадион Сейнт Джеймсис Парк. Срещата завърши с успех за Червените Дяволи с 2:1. Според медиите причина за боя е острото единоборство между двамата играчи в края на първото полувреме.

„Не е имало никакъв бой с Роналдо, дори след края на мача си стиснахме ръцете. Мога да заявя, че това са само спекулации и казаното в пресата не отговаря на истината. Доволен съм от представянето ни срещу Манчестър Юнайтед. Въпреки формата, в която се намират Червените Дяволи ние успяхме да ги надиграем в големи периоди от двубоя, като дори поведохме в резултата, но в крайна сметка класата им се оказа решаваща за изхода на мача”, предаде „ Setanta Sports”.

Novsport.net Редактирано на от Rossobianchi

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не съм гледал мача и не мога да коментирам играта.Доволен съм от победата и от това,че увеличихме преднината пред Челси и Пуул.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение
_______

Световните медии отново се прехласнаха по Бербатов

„Бербатов остави Юнайтед чист” е водещо заглавие в „Скай Спортс”.

„Берба даде на Юнайтед 7 чисти точки”, пък е заглавието за мача на „Сетанта Спорт”.

„Българинът Бербатов попари мечтите на Нюкасъл”, съобщава футболният портал Goal.com.

„Бербатов и Рууни поведоха „червените дяволи” към титлата”, съобщава „АФП”.

„Берба придаде на Юнайтед друг вид”, пише „Индипендънт”.

Само нашите медии хвалели Бербо а?Видя се ,че като му подават - вкарва.Интересно ,че пасовете идват все от О'Шей , Карик или Парк ,като дори и Рууни се излакомя в една ситуация вчера ,която си беше почти сигурен гол.Титлата за мене е вече 100% наша ,тъй като знам че сър-а няма да им позволи да се отпуснат.Мачовете за ФА и ШЛ вече са ми по-интересни :229:

ПС http://www.vbox7.com/play:10b5be97

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не си прав. Вчера Роналдо му подаде два пъти. В следващия мач ще са три пъти.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Определено има някакъв проблем отпред с тези подавания!!! Този проблем се казва звездомания, с трима замесени, ясно е кои са. Това тринайстия гол на Бербатов ли е? В сайта преди имаше общия голов актив, защо не го въведете и сега.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз рядко участвам в форума тук,но това не ме прави по малко фен(ка) от останалите членове :),та моята гледна точка в/у мача е следната: 1-во Мача се изигра по-план. 2. Играхме на чужд терен. 3. Самия терен беше много лош особено първото полувреме,полу леден,полу мокър. 4. Нюкасъл показаха класа през първата част на мача. 5. Малко или много факта,че Челси и Ливърпул си взеха мачовете допринесе доза напрежение и т.н... При тези обстоятелства и факта,че се борим за всички купи дори не с 1:0 да печелим,ами и с половин на нула да печелим за мен е удоволствие. :) Единствената неприятна ситуация от мача за мен беше,че Ван Де Саар допусна нелепа грешка и докато го гледах как легнал всячески се мъчеше да попречи на топката да не влезне в вратата ме накара да го съжаля,но продължаваме да мачкаме :) Играч на мача: Манчестър Юнайтед :manutdd2: Редактирано на от rossi

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this