Jump to content
Sign in to follow this  
MOSHIC

Newcastle United 1 - 2 Manchester United

Играч на мача ?  

102 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Честита поредна победа. Сори за рекорда на Едвин, но това е положението. :) Време беше и той да падне. Няма много неща за коментиране. Тактически правилно изигран мач, не видяхме зрелище, но поне си взехме точките. Бих отличил играта на Шийзи, Евра и Парк. Рууни и Бербо си свършиха по прекрасен начин работата. Чудя се картоните на Видич и Рио дали ще се окажат "фатални" за 14-ти ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Браво на момчетата, взеха си 3-те точки и титлата е все по-близо. Сега им се полага на повечето една почивка в събота и очакваме Интер и Ливърпул!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Добре бе,не им ли писна на БГ журналята да пишат такива партенки - "Бербатов е спасителят","Бербатов би сам еди кой си отбор"...

Евала за гола,още повече,че е решителен и победен гол,ама нЕма нужда от такива изказвания,заглавия и мнения...

Същия въпрос си задавам от сумати време насам. Ся верно, българи сме, тва-онва, ама ПРЕКАЛЕНО много злоупотребяват дори, смея да кажа, с името му... Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Същия въпрос си задавам от сумати време насам. Ся верно, българи сме, тва-онва, ама ПРЕКАЛЕНО много злоупотребяват дори, смея да кажа, с името му...

Еми кого да си хвалим - Нани или Тевез. Наше момче си е и трябва да си го подкрепяме. Предпочитам да вярвам на САФ за това че е добър и го пуска да играе, а не на това да го оплюем.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Същия въпрос си задавам от сумати време насам. Ся верно, българи сме, тва-онва, ама ПРЕКАЛЕНО много злоупотребяват дори, смея да кажа, с името му...

Ами въпрос на гледна точка,журналята в крайна сметка търсят гръмко заглавие което да цъкнем и прочетем...пък и реално погледнато си е вярно...срещу Блекбърн ни спаси Роналдо...сега Бербатов...и пак казвам няма значение с колко и кой ги вкарва..важното е да си взимаме точките ! :manutdd2:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Заслужено победа макар и малко измъчена.С оглед на играта и положенията напълно заслужен успех.Жалко за Саар и неговата грешка която му коства рекорда.Важното беше че след това се поправи и пази така ккакто може.Хубав мач за Руни и донякъде Бербатов.Според мен МОМ на мача е Руни.Харесва ми и ротацията от страна на САФ с цел да запази свежи основните си футболисти за важните мачове.Дано да продължаваме все така.Направихме още една важна крачка към титлата.И не превръщайте пак спор Бербатов / Тевез или тем подобни Редактирано на от Naftex

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И не превръщайте пак спор Бербатов / Тевез или тем подобни

Дразня се като българин че не си уважаваме и малкото ценности които имаме по света. Кой ли спортист не оплюхме та Бербатов ли няма. Колкото до Тевез уважавам го, искам да остане в МЮ, но предпочитам нашето си момче.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма да влизам в спорове за Бербатов, защото и на мен ми е любимец, но се опитвам да гледам по-реално. Ще кажа само нещо от днеска ... При ситуацията с удара на Бербатов извън наказателното, мн малко хора споменаха за феноменалното отиграване на Рони преди това, когато навърза 3ма и върна на Бербо. Това само ме радва, защото започва да има взаимодействие между тях. За мача, отдавна съм спрял да пиша дълги постове, за това ще отбележа, че днес ми харесаха Карик и Парк.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Дразня се като българин че не си уважаваме и малкото ценности които имаме по света. Кой ли спортист не оплюхме та Бербатов ли няма. Колкото до Тевез уважавам го, искам да остане в МЮ, но предпочитам нашето си момче.

Аз пък лично не разбирам какъв "патриотизъм" е това... В крайна сметка Манчестър Юнайтед е английски отбор,какво значение има,че някой футболист е българин?

Който се чувства патриот да идва на шествия,протести и т.н.

Тоя интернет патриотизъм не струва...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Винаги когато нещо се прави изкуствено е непривлакателно, да не кажа чак грозно, щото някой може да влага и добри чувства... Ама тогава да си пише като нас по форумите, прекаляват за Бербатов, съгласен съм! Иначе и аз много се радвам, че той отново отбеляза и го виждам по заглавията на таблоидите! Доказа за пореден път че определено го има това качество, което се олицетворява от супер-неприятния за противника, но супер-добър футболист Индзаги! Tap-in -> хехехе :smihesorry: ,но :manutdd:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз пък лично не разбирам какъв "патриотизъм" е това... В крайна сметка Манчестър Юнайтед е английски отбор,какво значение има,че някой футболист е българин?

Който се чувства патриот да идва на шествия,протести и т.н.

Тоя интернет патриотизъм не струва...

Въпрос на разбиране. Ако можеш да получиш информация за Аржентинската преса и какво пише за техните си футболисти - ще разбереш. Аз съм видял с очите си.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Винаги когато нещо се прави изкуствено е непривлакателно, да не кажа чак грозно, щото някой може да влага и добри чувства... Ама тогава да си пише като нас по форумите, прекаляват за Бербатов, съгласен съм! Иначе и аз много се радвам, че той отново отбеляза и го виждам по заглавията на таблоидите! Доказа за пореден път че определено го има това качество, което се олицетворява от супер-неприятния за противника, но супер-добър футболист Индзаги!

Tap-in -> хехехе :smihesorry: ,но :manutdd:

Форума е на МЮ а не на Милан.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На мен ми хареса мача - имаше напрежение и интересни моменти. От нашите Карик, Парк и Шийзи бяха просто луди, а Бербо и Рууни си свършиха работата. Карик спечели толкова топки в защита и раздаде супер пасове в атака. Парк се бореше цял мач, асистира за гола на Бербо и направи няколко супер центрирания. Шийзи затвори зоната си и не пускаше никой да мине и се отчете с асистенция. Направи ми впечатление, че за цял мач точните ни центрирания бяха супер малко, а можехме и трябваше да се възползваме от тях. Видич можеше да вкара на 2 пъти, но нямаше късмет. При положението през първото полувреме съм убеден, че имаше дузпа за нас. Бербо с пореден важен гол, а Рууни продължава серията си. Запазихме разликата и чакаме следващите. ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако ме познаваше, orinbg, нямаше да ти мине през ума да напишеш такова уточнение по мой адрес... Лека вечер!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не мога да кажа много за мача, стриймовете бяха шитави, но успях да видя головете :) Браво на нашите, много важна победа, а за Едвин - и най-големите грешат :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Три важни точки , крачка към титлата!

Именно! Браво много се радвам, че бихме тия костеливци! Браво на момчетата! Радвам се, че няма и контузени!Според мен е време Роналдо да му се даде малко почивка, просто не е робот момчето както и на Рио например! Незнам САФ си знае най-добре той е НАЙ-ВЕЛИКИЯ! Гледаме смело към мача с Интер, които паднаха от Сампдория с 3:0 междо другото, и се надявам да бием! :manutdd2: Glory Glory Manchester United!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Самп буквално разбиха за едно полувреме Интер... Но не смея да се радвам предварително,щото често се случва след слаб мач на вътрешната сцена,да избухнеш в евротурнирите - и обратното. Ако във футбола има някаква справедливост,то Ман Юнайтед ще елиминира Интер...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
засега гледаме смело към Фулъм и най-стария турнир в света, не към интер.. честита победа, големи сме ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако ме познаваше, orinbg, нямаше да ти мине през ума да напишеш такова уточнение по мой адрес... Лека вечер!

Не се сърди, нямам намерение да обидя никого във форума, а и нищо обидно мисля че не съм написал. Всеки има право на собсвено мнение, но искам нашето, българското да го защитаваме. Много е малко по света за съжаление, а Митко е едно от тях. Нека сме по толерантни. Пресата в Аржентина боготвори Тевез, независимо че в момента е в слаба форма и не намира място в отбора. Нека и ние да си се кефим на нашето - добро или не толкова. Лека вечер и на теб.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Капитанът на българския национален отбор Димитър Бербатов за пореден път се превърна в герой за своя Манчестър Юнайтед, след като отбеляза победното попадение за шампионите на Англия, Европа и света при гостуването на Нюкасъл, което лидерите в класирането на Висшата лига спечелиха трудно с 2:1. Нашият сънародник се разписа в 56-ата минута, възползвайки се от брутална грешка на Стивън Тейлър, който подари топката на Парк Джи-Сун, за да изведе корееца Бербо на празна врата. Успехът увеличи аванса на Ман Юнайтед на върха в класирането на седем точки пред Челси и Ливърпул. Възпитаниците на сър Алекс Фъргюсън имат и мач по-малко от преследвачите си. Петер Льовенкрандс откри резултата на "Сейнт Джеймсис Парк" противно на очакванията преди двубоя. Той се възползва от страхотна грешка на Едвин ван дер Сар в 9-ата минута. Тогава холандският страж не успя да отрази лек удар на Жонас Гутиерес и топката попадна на крака на Льовенкрандс, за когото не бе проблем да се разпише на празна врата. Още в 20-ата минута обаче шампионите успяха да изравнят, след като Рууни бе изведен от Джон О'Шей в наказателното поле и веднага стреля, а неговият удар се отклони в тялото на Стивън Тейлър, за да изненада Харпър и да влети в мрежата. Отново Тейлър се превърна в тоталния грешник за своя тим в 56-ата минута и подари победата на гостите. Тогава младежкият национал на Англия сгреши фатално, опитвайки се да върне топката с глава към Харпър и се строполи на земята, позволявайки на Парк да се откъсне сам срещу вратаря и да подаде на Бербатов на празна врата. От тази позиция за Бербо не бе трудно да отбележи осмия си гол в Премиър лийг и общо 13-и с екипа на Ман Юнайтед. Така именно свежите Бербатов и Рууни бяха тези, които донесоха на Манчестър Юнайтед трите точки.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А Криско се завърна във форума и пак ще ни радва! Ех какъв ден! :) Да кажа и нещо по темата - тоя Бербатов не е вкарал един важен гол ... не го е срам ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Повече ми притеснява като разберат пак за анкетата за играч на месеца и отново Бербо спечели с хиляди гласове преднина докарани за един ден. Ама то те тва е българска работа :)

Нещо в нета като гледам ми е някво супер различно и некомфортно...

Този Челси-нец дето мрънка, че нашите голове били след грешки, нека види какъв беше гола на противника. Много ме дразнят хора, които гледат само в едната посока... Ама то ограниченият човек си е ограничен и това трудно се променя.

Важна победа, важни точки, отлична преднина.

Относно интер - те за пореден път доказаха какъв некадърен отбор са и ако не ги беше спасил късмета в първия мач, сега щяхме да водим с 0-3 поне. Все пак в предстоящия мач всичко може да се случи, но дано има справедливост ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сър Алекс: Това бе голяма победа

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън заяви след мача с Нюкасъл от Висшата лига че Червените дяволи са постигнали голяма победа на Сейнт Джеймсис Парк.

Световният клубен шампион спечели с 2:1 с победен гол на Димитър Бербатов, като свраките поведоха с 1:0 след лоша на меса на вратаря Едвин Ван Дер Сар. Победата запази преднината на Манчестър Юнайтед от 7 точки пред Челси и Ливърпул, като Червените Дяволи имат и мач по-малко от двата си основни конкурента за титлата.

"Първите 20 минути бяха трудни за нас - Нюкасъл можеше да поведе с два гола много бързо. Те се бореха много агресивно за топката и положиха много усилия в мача. Едвин беше много разочарован заради техния гол. Топката отскочи малко странно, но той знаеше, че е допуснал грешка. Но когато грешиш, най-добре да го направиш вмач, в който отборът ти е спечелил и Едвин със сигурност бе щастлив, че победихме. Като цяло, това бе голяма победа, като се има предвид лошия ни старт в мача и това,ч е бяхме догонващи в резултата. Не е лесно да обърнеш мач тук срещу толкова решен да преследва победата отбор като Нюкасъл", сподели Cър Алекс пред официалния сайт на Манчестър Юнатед.

"Може да се каже, че върху нас имаше напрежение, защото и Ливърпул и Челси спечелиха във вторник вечерта, но сме свикнали с това от години. Всичко опира до това да вярваш в играчите и да умееш да печелиш мачовете си. Точно това трябваше да демонстрираме срещу Нюкасъл. Не бе лесно при положение, че губехме с 0:1, но обърнахме резултата в наша полза благодарение на едно много смело представяне", допълни Фърги.

sportal.bg
_______

Рууни: Трябва да продължим да показваме нашия футбол

Нападателят на Манчестър Юнайтед Уейн Рууни, който отбеляза първия гол за Червените Дяволи при победата над Нюкасъл с 2:1 в мач от Висшата лига, заяви, че световният клубен шампион трябва да играе своя футбол и изрази надежда, че тимът ще постигне целите си до края на сезона.

Манчестър Юнайтед взе трудна победа на Сейнт Джеймсис Парк, като изоставаше в резултата, но благодарение на победния гол на Димитър Бербатов изскопчи трите точки.

"След лошото начало заиграхме футбол и за радост отбелязхахме тези два важни гола, които ни донесоха три ценни точки - това бяха големи голове. В момента сме в добра позиция, просто трябва да продължим да показваме нашия футбол, да запазим концентрация до края на сезона и да се надяваме, че всичко ще бъде наред", сподели нападателят пред официалния сайт на клуба.

"Предстои ни важна седмица. В събота имаме мач за ФА Къп, в сряда е Шампионската лига, а следващата събота е дербито с Ливърпул - много важна седмица за нас. Трябва да положим всички усилия да се подготвим както трябва за тези мачове и да се надяваме,ч е ще се представим силнов тях", добави Рууни.

sportal.bg
_______

Роналдо и Тейлър се били в тунела на почивката

Кристиано Роналдо и Стивън Тейлър са имали физическа саморазправа в тунела след края на първото полувреме между Нюкасъл и Манчестър Юнайтед, информират британските таблоиди днес.

Двамата се спречкаха през първото полувреме, след като играчът на джордитата влезе здраво в краката на Кристиано Роналдо. Двамата се опитаха да изяснят отношенията си още на терена, но до тъчлинията притича Рио Фърдинанд и предотврати скандал с цената на жълт картон. Според Дейли Експрес след фаула Роналдо е казал на Тейлър, че е грубиян, докато Тейлър му отвърнал: "Може и да съм грубиян, но не съм толкова грозен, колкото си ти". Временният мениджър на Нюкасъл Крис Хаутън защити своя играч. Той допълни, че ситуацията е била игрова и такива неща се случват, още повече е получил и заслуженото наказание- жълт картон.

sportal.bg
______

Бербатов срещу Нюкясъл в цифри

Агенция “Блиц” ви представя статистическите показатели от представянето на Димитър Бербатов при победата на Манчестър Юнайтед с 2:1 като гост на Нюкясъл в среща от 28-ия кръг на Висшата лига.

Играни минути: 89
Голове: 1
Общо удари по посока противниковата врата: 2
Удари във вратата: 1
Докосвания на топката: 67
Точни пасове: 39
Неточни пасове: 9
Спечелени единоборства: 3
Загубени единоборства: 6
Жълт картон: 0

blitz.bg
_____

Rooney urges United to focus
We deserved something - Hughton

Снимки
Снимки Редактирано на от Rossobianchi

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много трудна победа. Отначало този гол малко ни поукопити , така трябва да се прай в важните моменти , Бербо да ни измъква ! Честита победа !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много трудна, но сладка победа.Безспорен номер 1 на мача: Майкъл Карик-блестящ както в офанзивен, така и в дефанзивен план. Остава му само да започни да шутира отдалеч, както вкара и головете на Рома / 7:1/ Честита победа

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this