Jump to content
Sign in to follow this  
MOSHIC

Newcastle United 1 - 2 Manchester United

Играч на мача ?  

102 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Доволен съм! Тактически издържан мач, много рутинна победа. Евала на САФ за избора на състав и за успеха, който постигна. Нюкасъл поведоха с помощта на ужасно досадната грешка на ВдС, който сам си провали рекорда, но нека - няма да го виним, след всичките сухи мрежи досега :) Преднината им мен лично ме изненада, но после показахме шампионски характер, обърнахме резултата и резонно спечелихме. Честити 3 точки! Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Показахме характер и заслужено победихме.7 точки пред ония и мач по малко трябва да го земем и готово.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Номера е да бъдеш на точното място, в точния момент и да отправиш точния изстрел. Това е МЮ в атака - Бербо, Руни и Роналдо. Честита победа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа на всики.Можеше и повече да ги бием но важни са 3те точки.Досадна грешка на Едвин при гола дано да не повлияе на формата му.Браво и на Бербатов за победния гол.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
3 точки и отново 7 преднина + мач по - малко. Само да забележите какво казва фен на Челси : "Какво да се нервя - Гола на Шрек след тънък рикушет , а на вратата не е е Шей Гивън . Гола на Барби след груба грешка ..." Гивън в Нюкясъл ? Мухуахухаьух ето това са невероятни фенове разбиращи от футбол ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Така се става шампион.. мач след мач.. скромни и не толкова скромни победи, важното е че винаги ги има - 11-та подред. Честито!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Играхме за 3-те точки, спечелихме ги. Честита победа! 1 крачка по-малко по пътя към титлата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бербатов отново е спасителят на "дяволите"
Публикувано изображение

Капитанът на българския национален отбор Димитър Бербатов за пореден път се превърна в герой за своя Манчестър Юнайтед, след като отбеляза победното попадение за шампионите на Англия, Европа и света при гостуването на Нюкасъл, което лидерите в класирането на Висшата лига спечелиха трудно с 2:1. Нашият сънародник се разписа в 56-ата минута, възползвайки се от брутална грешка на Стивън Тейлър, който подари топката на Парк Джи-Сун, за да изведе корееца Бербо на празна врата. Успехът увеличи аванса на Ман Юнайтед на върха в класирането на седем точки пред Челси и Ливърпул. Възпитаниците на сър Алекс Фъргюсън имат и мач по-малко от преследвачите си.

НЮКАСЪЛ - МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД 1:2 (1:1)
1:0 - Льовенкрандс (9)
1:1 - Рууни (20)
1:2 - Бербатов (56)

sportal.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Наистина досадна грешка на ВДС в началото, но докрая се раздаде за сметка на нея. Важни 3 точки взимаме днес. Можехме да бием и с повече, имахме не малко голови положения, но шанс. Рууни за мен е играч на мача. Бербо първото полувреме никакъв го нямаше, но през второто се реваншира и освен, че вкара гол, отне няколко топки, поде атаки и стреля веднъж опасно. Като цяло добър мач за него. Шийзи от др. страна много ми допадна как игра през 1вото, а пък през 2рото формата му поспадна..
САФ беше изключително нервен през този мач, не можах да разбера защо. Играли сме къде-къде по-трудни мачове, в които сме треперили доста повече..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз съм доволен - все пак Нюкасъл са добри домакини макар и този сезон да изпитват трудности. Каtо цяло най-много ми харесаха Рууни и Евра. Разбира се Рио и Видич си бяха стабилни кактo винаги. Едва ли някой има право да упреква ВДС за единствената му по фатална грешка от месеци насам. Така че най-важното са 3-те точки. Това не беше красив мач, а много правилно изигран :manutdd2: Играч на мача - Евра :newsm36: Редактирано на от man_utd_1999

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ван Дер Саар допусна грешка и сам прекъсна рекорда си, но по-късно показа колко е голям. Направи супер стабилни спасявания в края на мача!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре бе,не им ли писна на БГ журналята да пишат такива партенки - "Бербатов е спасителят","Бербатов би сам еди кой си отбор"... Евала за гола,още повече,че е решителен и победен гол,ама нЕма нужда от такива изказвания,заглавия и мнения...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

САФ беше изключително нервен през този мач, не можах да разбера защо. Играли сме къде-къде по-трудни мачове, в които сме треперили доста повече..

Щото тоя мач и този с Боро са най гадните където сме гости. Все пак с Пуул сме у дома.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да поредна стъпка към титлата и това е най-важното! Иначе резултата не ме учди, бях сигурен че ще си вземем мача! Яд ме е само, че спряха сериата на ВДС за суха мрежа, но се очакваше , че и този момент ще дойде! Иначе браво на Рууни и Бербатов за головете! :manutdd23:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Обекте, за следващите мачове пускай, моля те, анкетата за играч на мача :)

При положение че мача не го даваха по ТВ и повечето сме гледали мача в нета с гадно качество едва ли имаме реална преценка кой е бил най-добър на терена.Но все пак сигурно ще има и анкета де...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this