Jump to content
coverdale

Фенове от Бургас

Препоръчани публикации

Към месец март, 2009г. клонове на Фен клуб Манчестър Юнайтед България има в градовете София, Пловдив, Стара Загора и Варна.

Без съмнение, обаче, фенове на Манчестър Юнайтед има в почти всеки един град в България!

Това е тема за феновете на отбора от град Бургас, които имат желание да бъдат по-обединени в своята любов и страст към Юнайтед, да гледат организирано мачове на любимия отбор.. да споделят заедно лошите и добрите му моменти, или просто да обменят контакти с други себеподобни в града!

Всички "червени дяволи" от Бургас - това е вашата тема! :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
По принцип има събирания за по-големите мачове в заведението Джеймис. То е много добре оборудвано -0 десетина плазмени екрана, безжичен интернет, кухнята е добра, а цените що-годе нормални. Намира се в самия център на града, зад общината на ъгъла на ул. Тракийска 4 и ул. Конт Андрованти.

Карта

Там се събира и фенклуба на Арсенал.

За повече контакти ми пишете ЛС. Редактирано на от R3D_aNd_M37h

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Самото заведение наистина е много добро.Знам къде се намира.Само трябва да се организираме някой път

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Предлагам в неделя да се съберем в Джеймис за мача с Евертън. Аз ще съм с 3-4ма приятели и ще се радвам да се запознаем с феновете на Юнайтед от Бургас. Знам, че е Великден и всеки ще си е по семейно, но мачът е чак от 18 ч., та би трябвало да сме приключили с агнешкото и яйцата. ;)

Lord_of_Memories, Naftex, wall и всички други, пишещи и четящи форума, чакам и вашите мнения.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Точно на Великден съм извън Бургас.За съжаление и точно тогава е пада мача ни с Евертън :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хайде бургазлии! Сигурно вече сте чули за събора, който ще се проведе на 31.10.2009 в гр. Варна. Аз самият съм от Бургас и знам, че в града има доста фенове на отбора, така че се стягайте и елате на събора. Ако имате нужда от помощ при организацията не се колебайте да пишете на адрес varna@manutd-bulgaria.com, в темата или на лично съобщение. Надяваме се на сериозно присъствие от Бургас, където бихме могли, а и би трябвало да открием клон на фенклуба.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Здравейте,бургазлии фенове на Манчестър ! Искам да попитам скоро ще има ли събиране или нещо друго на феновете на Манчестър в града ни :))

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
здравейте ... на всички от бургас... можем да направим една сбирка за следващия мач на Манчестър в Джеймис стига да има желаещи де :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Следващият мач е с Бешикташ и е леко проблемно тъй като е в сряда вечер (има работещи, учещи и т.н.). Най-добрият вариант е съботният мач срешу Помпи. Говорил съм с няколко човека и ще дойдат, всеки от форума също е добре дошъл.

И така събота 28 ноември 16:30 всички в Джеймис, ще има запазени поне 2 маси.

Ако някой има допълнителни въпроси относно сбирката, да ми пише лично съобщение тук или на Скайпа в профила ми. Редактирано на от R3D_aNd_M37h

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
чудесно .. сигурно ще дойда ;) ама ще ти пиша на скайпа да се разберем :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
супер и аз съм там , но ще се разберем допълнително по скаип :)) .. нали мога да доведа и един приятел с мен .. :?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ще го проучим, спокойно... Илийката е агент :)

има си хас .. :D :D :D .. дано да го навия да доиде с мен ;ss

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

има си хас .. :D :D :D .. дано да го навия да доиде с мен ;ss

ако не дойде с теб ..идвай сама :) никой няма да те върне ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ако не дойде с теб ..идвай сама :) никой няма да те върне ;)

хахх ми много ясно че ще дойда :)))

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
понеже утре няма да имам възможност да вляза във форума .. та да питам сега ... утре ще се събираме ли да гледаме мача в Джеймис или няма .. :) Редактирано на от ReNZor

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове