Jump to content
Sign in to follow this  
Pepinka

Какво ви дава Фенклуба

Препоръчани публикации

Вчера след финала за Карлигн Къп се замислих каво точно ми дава фенклуба и какво ме накара да членувам в него, а пък и често се сблъсквам с въпроси от този род. Отговорът им е изключително прост - емоционално удовлетворение. Когато всеки уикенд се събереш с хора, които споделят чувствата ти към Юнайтед, това няма как да не ти повлияе. Вече от една година ходя по сбирки за мачовете и определено съм ужасно пристрастена към това, за да спра да го правя. Всеки уикенд се събираш със себеподобни и заедно с тях подкрепяш любимия отбор в добри или лоши моменти. Виждайки реакциите им при пропуск на Роналдо или пък при гол на Гигси няма как да останеш равнодушен. Затова, тези които не сте членове на фенклуба или пък никога не сте идвали на наши сбирки, елате поне веднъж, без значение къде - София, Пловдив, Варна, Стара Загора.., няма да останете разочаровани и ще ви се прииска да дойдете пак и пак, и пак .... :) Внимание - фенклубът или сбирките за мачове водят до пристрастяване! :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пепинка, ти не беше на финала с Челси....Хубави думи си казала, но онази вечер просто беше ФЕНОМЕНАЛНА.... Още от влизането, буквално от първата секунда се изкъртих. Верно беше велико, а може би и драматизмът на самият мач даде още по-голямо емоционално удоволетворение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Пепинка, ти не беше на финала с Челси....Хубави думи си казала, но онази вечер просто беше ФЕНОМЕНАЛНА.... Още от влизането, буквално от първата секунда се изкъртих. Верно беше велико, а може би и драматизмът на самият мач даде още по-голямо емоционално удоволетворение

а няма ли някъде видео от тая вечер бе любовнико :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
проблемът е там, че всички тези изброени неща можеш да ги правиш и без да платиш 30 лева..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

проблемът е там, че всички тези изброени неща можеш да ги правиш и без да платиш 30 лева..

Но срещу само 30лв можеш да си един от всички, а не един до всички

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много добре си направила темата и описанието. На мен и снимките, които качвате, ми стигат. Аз имам да почакааамммм и гледайте като дойда и аз, да не сте остаряли вече! :lol:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Знаех си че ще се появи и това, но както каза Сашо като си платиш члеснкият внос ставаш един от всички, един от голямото семейство наречено Manchester United Bulgarian Supporters :) Редактирано на от PePiNkA

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Лично на мен този въпрос "Какво ми дава Фенклуба?" винаги ми е звучал нелепо. Част съм от тази организация от достатъчно време, а и преди това посещавах сбирките. Фенклубът е нещо от самите нас за самите нас. Ние си го правим това, което е, ние си плащаме сметките, нас ни гонят от кръчмите като псуваме, чупим чаши и солници, после си намираме нова кръчма с по-търпелива управа и така. Това е начин да споделиш емоцията със себеподобни. Считам за морално задължение да помагам с квото мога - дали ше е членски внос, присъствие или друго, няма значение. Лично на мен вече ми е скучно когато гледам мач на Юнайтед извън подобна сбирка. Свикнал съм с бъзиците на Бойко и Ники, с дивата емоция на Петкашев (а.k.a. Трошача на солници), със забавните глупости на Бого, с радостта на Сашо Ингилизов при поредния гениален ход на Гигс и мощното "ШУУУТ" на Гого при всяко пипване на топката от Скоулси. Понякога като ми е било тъпо и/или съм бил в някаква дупка именно подобни сбирки и емоции са ми вкарвали нужния оптимизъм. Срещу Тотнъм и Интер бяхме по 50-60 маймуни и си беше адски весело и приятно, а в напечените моменти имах чувството, че ще взривим заведението, такива емоции бяха. За финала в ШЛ през миналия май няма да казвам много, то и не може да се обясни с думи, трябва да се изпита.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бате , незнам как и на кой мач к'во си правил..незнам и за ШЛ к'во е било ...ама при гола на Гигс срещу Уигън .... всичко след това ми е мъгла...с Енцо ,Митака(wolf) и кой още беше там непомня....няма такива танци,Андерсон ряпа да яде ,хахахаха и после вечерта у вас,копеле т'ва са моменти дето се помнят цял живот.Не ме е*е дали сте от фен-клуба или не,радвам се,че Ви познавам. Но както го каза Сашето по-добре един от нас,отколкото един до нас ! п.п. а за тая от подписа ми,дали не бих си продал белия дроб в близкия Изток ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е то на титлата и на финала, в Мърфис имаше по-яка атмосфера и от самите стадиони, честно... п.п. - Качвам с далак и литър кръв

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Но срещу само 30лв можеш да си един от всички, а не един до всички

Хм, сега вече започват да ми се изясняват някои неща ..... :) Честно казано и двамата имате право... донякъде ;)
Мнооооого интересни мнения ;)

Нищо, живот и здраве ще дойде време да се запознаем. Аз имам двама Приятели, които обичат Отбора почти колкото мен ;) , и със сигурност ще дойдем за някой мач в Харпа. Лошото е, че веднъж вече бяхме и ...стана мазало, ама дет се вика - сега сме помъдрели ;) Редактирано на от Simply Red

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

кога сте били и какво е станало? :)

Не, нищо съществено :) Даже, вероятно, тогава още не сте се събирали там. Това беше .... абе паднахме от Шмелси, ама за коя купа беше, ще те излъжа.... Някъде 2006-2007 година. Или финал за ФА, или за Камюнити, или нещо подобно /малко ми се губи, а не ми се търси в Гуглето :) / "Мазало" имам предвид, че се омазахме доволно с бири, а омазахме и плазмата с мокри салфетки, заради което ме е срам, но кво да се прави, това си е част от емоцията ;) Все пак, тогава загубихме - простено ни е :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Финала за ФА срещу Арсенал 2005. Първото събиране на тоя форум между другото...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Финала за ФА срещу Арсенал 2005. Първото събиране на тоя форум между другото...

Може и да беше с Арсенал :unsure: Колега splat, явно се сещаш за какво иде реч? Абе, верно, че имаше и някакви други фенове, и те май бяха артилеристи :unsure: Даже нещо си разменяхме реплики с някаква мацка....Нали ви казвам - не съм 100 процента сигурен - все пак ЕГН-то си казва думата :mood (20): От мач помня само, че ги скъсахме от футбол, а накрая загубихме. Ами, това е - тогава се озавахме там абсолютно случайно, а ето, че се оказва, че сме присъствали на първата сбирка на форума :) Редактирано на от Simply Red

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Въобще не вие простено! Не може да се омазвате от името на любимия отбор, в името на Юнайтед или защото сме паднали или били и да рушите чуждата собственост. Който дойде на сбирката спазва Устава и независимо дали член - трябва да пази "градинката" си, защото тя си е наша, ние сме там на всеки мач докато не ни изгонят, разбира се, след някой зулум на някой който си мисли, че му е простено само защото се е напил. Прав ли съм?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
абе ако е същия мач с арсенал и ти си същия човек, който нацели екрана с мократа салфетка - треа да ти съобщя, че си идол на половината форум. :laugh: тва ше е откритието на века, заклевам се.. пусни една снимка??

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Точно за тоя мач става въпрос. Бая се посмяхме на мократа салфетка, а арсеналци бяха в мърфис тогава. Габриела (Ман_Utd_Girl) присъстваше на мача, най-вероятно с нея с говорил. :rolleyes:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
абе братле, не че нещо, ама не пречи и на друг мач някой да е нацелил екрана със салфетка, все пак :) чак вече и с кого е говорил разкри..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
От 3-4 години се събираме по тия кръчми, колко пъти си виждал някой да цели екрана със салфетки накиснати в бира?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Въобще не вие простено! Не може да се омазвате от името на любимия отбор, в името на Юнайтед или защото сме паднали или били и да рушите чуждата собственост.
Който дойде на сбирката спазва Устава и независимо дали член - трябва да пази "градинката" си, защото тя си е наша, ние сме там на всеки мач докато не ни изгонят, разбира се, след някой зулум на някой който си мисли, че му е простено само защото се е напил. Прав ли съм?

Минко, какво ти става бре?
Първо : Не съм искал прошка!

Второ : Казах, че ме е срам!

И трето : За какви зулуми става въпрос въобще???.... За една хвърлена кърпа преди 4 години ли???

Оооох, вЪх нИдей, моУа тса. Няма нужда да ми четеш морал!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
един път, но чак толкова невероятно да се е случило и друг път, когато нас ни е нямало не ми се струва.. :) образа на човека, дето го направи тва е доста ясен в съзнанието на видни дейци от UMSF - беше едричко момче, на около 30те, с гола глава!! simply_red е на ход, хахах!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

един път, но чак толкова невероятно да се е случило и друг път, когато нас ни е нямало не ми се струва.. :) образа на човека, дето го направи тва е доста ясен в съзнанието на видни дейци от UMSF - беше едричко момче, на около 30те, с гола глава!! simply_red е на ход, хахах!

Едричкото момче е моят приятел - Емо се казва. Седяхме на една маса с двама птиятели жена му, която след хвърлената кърпичка, си врътна опашката и си замина, и заяви, че това е супер просташко, и даже и Аз излязох виновен, че съм му се радвал р"ийш ли ;) :mood (33):

Ха ха, колко е малък света! Обещавам да ви го доведа за някой мач, ама се молете да бием, щото става лошо ;) :mood (33):

Живи и здрави, ще се запознаем :greets (1): Редактирано на от Simply Red

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аре сега опиши и тая, с която си си говорил и да приключиме тоя въпрос. :biggrin:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аре сега опиши и тая, с която си си говорил и да приключиме тоя въпрос. :biggrin:

Еееее, бате много искаш от мен. Аз мача не помня с кой беше, ти ми говориш за някаква мацка :blink:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this