Jump to content
Sign in to follow this  
Pepinka

Newcastle United - Manchester United

109 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Премиершип | Сряда 04.03.2009 | 21:45ч.

ТВ: n/a
Редактирано на от PePiNkA

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гласувах за "Х" защото мача ще е труден и тайничко ще се надявам да измъкнем нужната победа...Бербо и Руни да вкарат по един гол пък оттам нататък ще му мислим...разчитам адски мн на Саар,Рио и Видич да запазят вратата суха!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В 1вия мач някак си измъкнаха Х но в този няма прошка! ТВ 2! Редактирано на от Ronaldo`17

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
дано да ги бием тия смотани свраки.надявам се на добра игра от страна на рууни че пак ще бележи.Бербо също триябва да вкара.сматам че ще бием с 2-0

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очертава се да бъде сложен мач. Дано да се възстановат момчетата от финала. Гол няма да допуснем и ще разчитаме на Рууни да ги накаже. Не трябва да се препъваме преди мача с Интер.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мача ще бъде много труден, но не и невъзможен. Не знам защо, но и аз очаквам някакъв Х ... Дано да бъде с хубав резултат, интересно ми е дали ключови играчи ще са на линия, или ще се пазят за Интер ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След тая издънка на Лузерите просто задълже трябва да бием, щото и ние ще ходим на гости на Боро.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Отбора е набрал инерция от спечелената титла,а и в титулярния състав предполагам ще присъстват основните футболисти,които не взеха участие във финала. Определено труден мач, но доста ключов за крайния изход на шампионата. Победа за Юнайтед макар и трудна

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нюкасъл изобщо не са в добра форма като цяло този сезон. Очаквам лесна победа. 3-4 на 0-1 в наша полза. Не трябва да се допускат грешки точно сега. Ще вземем да дадем надежди на скаузърите или на челси..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Какво е това 3-4, направо със 7, най-малко :) ... кофти мач.

ТВ 2!

:huh: ? Редактирано на от Rossobianchi

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

:huh: ?

Иска да каже трърда 2-ка. И аз в началото си помислих,че става въпрос за телевизията ТВ 2 Редактирано на от stoqn4o0o0

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Какво е това 3-4 направо със 7, най-малко ...

:huh: ?

Голяма скръндза си - около 16-17 поне.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Поредния отбор който ще го отнесе е Нюкасъл и кой гласува за 1-ца бе :angry2:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Поредния отбор който ще го отнесе е Нюкасъл и кой гласува за 1-ца бе :angry2:

Винаги има по 3-4 дето гласуват срещу отбора. Що за фенове са не знам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Винаги има по 3-4 дето гласуват срещу отбора. Що за фенове са не знам.

На други отбори и се правят на интересни ама накрая ние сме :manutdd23:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Голяма скръндза си - около 16-17 поне.

Това като сарказъм ли да го приемам? Е какво си мислите? Че няма да ги опукаме ли? Точно пък нюкясъл... Точно пък в сегашната им форма... Точно пък в сегашната НИ форма... Спечелихме купа днес мамка му! Всички са настроени за победи! Почти всички са на линия за мача.. Какво повече!?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
престанете да се излагате с тая анкета.. тва е безумна анкета, напълно безмислена, малоумна.. гласувам си за ташак и за демонстрирам, че е мега кретенско и дебилно самото и съществуване. не съм гласувал за Юнайтед от 3 години сигурно :lol: не схващате ли колко е смешно и абсурдно присъствието на такава анкета във форума на Юнайтед? дайте ми една обективна, реални причина, която да обяснява какъвто и да било смисъл в нея - абсолютно винаги е едно и също - 40 за победа, 0 за равен, и един от мене за загуба.. :lol: винаги обективно и показателно. адски :lol: кво, нещо пишките ли ни стават по-големи, като къртиме в анкета, или?? смисълът на думата АНКЕТА знаете ли къв е? е като не знаете, да ви кажа - НЕ Е ТОВА.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трябва да бием, за да покажем кои са истинските шампиони. Лузърите и челси са на 7 точки след нас, с по-малко сме и имаме добри шансове да увеличим разликата на върха.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this