Jump to content
Sign in to follow this  
eNgLaNd

Manchester United 4 - 1 Tottenham Hotspur (pen.)

Препоръчани публикации

Абе,незнам,ама як подпис :)

и яки любими футболисти: Ole Solskjaer, Patrice Evra, Tim Cahill, Milos Krasic

:lol: :lol: :lol:

къв е тоя реално, некой от фулъм ли е?

http://www.youtube.com/watch?v=HepBoMjY2YI

Играч на ЦСКА Москва..

Еее Красич е голям бе, той на мен е кръстен :manutdd23:

На този раговор ква е връзката с темата, има други места където може да си обсъждате подписите, не мисля че точно в тази му е мястото!Моля Ви предържайте се към темите!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Преди да започне 2рото полувреме забелязхте ли как Рууни, Карик и Саар(ако не се лъжа) си хапваха и пийваха костюмирани и дразнеха Гигси, който за разлика от тях нямаше как да последва примера им :lol: :lol: Много ме изпълни тоя момент :newsm36: :22121:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Преди да започне 2рото полувреме забелязхте ли как Рууни, Карик и Саар(ако не се лъжа) си хапваха и пийваха костюмирани и дразнеха Гигси, който за разлика от тях нямаше как да последва примера им :lol: :lol: Много ме изпълни тоя момент :newsm36: :22121:

+ Гари :) Ако не бяхме победили снощи мислех да кажа, че това е бил най-интересния момент от мача :lol: :lol: Редактирано на от StreetSoldier

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

На този раговор ква е връзката с темата, има други места където може да си обсъждате подписите, не мисля че точно в тази му е мястото!Моля Ви предържайте се към темите!

Просто,не си свикнал още :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само Роналдо порти дузпа от последните 17 опита в Юнайтед

Манчестър Юнайтед спечели четири от последните си пет финала с дузпи

Манчестър Юнайтед спечели Карлинг Къп срещу Тотнъм след изпълнение на дузпи 4:1. В четири от последните си пет финала Червените Дяволи се налагаше да решат битката за трофея именно след изпълнение на наказателни удари.

Такива бяха финалите срещу Челси в Шампионската лига (6:5 през май 2008 година) и за Суперкупата на Англия (3:0 през август 2007 година), както и срещу Портсмут за Суперкупата на страната (3:1 през август 2008 година).

Играчите на Cър Алекс Фъргюсън са изпълнили 17 дузпи, като от тях единственият пропуск направи Кристиано Роналдо по време на финала на Шампионската лига миналата година. Това обаче не попречи на Червените Дяволи да триумфират с най-престижното клубно отличие в Европа.

blitz.bg
______

Отношението на съдиите към мен е несправедливо, заяви Роналдо

Отношението на съдиите към мен е несправедливо. Това заяви португалското крило на английския Манчестър Юнайтед Кристиано Роналдо, съобщава Sportinglife.

„Вчера на финала за Карлинг Къп отново не бе отсъдена дузпа, след като бях повален от Кинг в наказателното поле. Вижте видео запис на ситуацията и ще се уверите, че той наруши правилата. Вместо това Крис Фой ми показа жълт картон за симулация. Това не е първият подобен случай. Доста мачове вече станаха. Аз не симулирам, това трябва да е ясно на всички”, допълни носителят на Златната топка.

focus-sport.net

____

Още малко wallpaper-и от финала:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение Редактирано на от Rossobianchi

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добра работа,взехме първата от 4-те купи,чакаме следващата..иначе мача беше доста скучен,тези дузпи си е чиста руска рулетка,добре,че Тотнъм излязоха слабохарактерни,браво на вратаря,следващия заместник на Саар...стана ми доста приятно когато Рио вдигна купата и целия стадион изригна... :manutdd23:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мача не беше кой знае колко добър но все пак трябва да се има предвид и отцъстващите от отбора играчи.Ужасно слаби Нани и Тевез.Уникален Бен Фостър и поредна купа за нас.Иначе успорван мач се получи положения и за двата отбора имаше.При дузпите показахме че сме безгрешни и наследника на Саар се появи а именно Фостър.Уникален мач за това момче.Безспорен МОМ ! Честита купа на всички и продължаваме да мечтаем за всичко през този сезон.-

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Отношението на съдиите към мен е несправедливо, заяви Роналдо

Нека му прочетат приказката за лъжливото овчарче.. ;)

--------------------------

Фостър си помогнал за дузпите с iPod

Резервният вратар на Манчестър Юнайтед Бен Фостър, който бе обявен за играч на мача във финала за ”Карлинг къп” срещу Тотнъм, призна, че е спасил дузпата на Джейми О'Хара с помощта на iPod. 25-годишният страж спаси първата дузпа, изпълнена от играч на "шпорите", с което даде сериозно психологическо предимство на своя отбор за победата на "червените дяволи" с 4:1.

”Точно преди дузпите, гледах един iPod заедно с треньора на вратарите Ерик Стийли. На него имаше записи от изпълнения на дузпи на играчи на Тотнъм. Знаех, че ако О’Хара изпълни дузпа, той вероятно ще стреля в левия ми ъгъл. Точно това се и случи и аз успях да спася удара му. Имах много информация за начина, по който те изпълняват дузпите. Използването на iPod-а е иновация на Ерик Стийли. Това е невероятно устройство, което можеш да използваш по-всяко време”, заяви Фостър.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С iPod без iPod няма значение, Фостър беше перфектен :D В крайна сметка справедливостта възтержествува и взехме купата ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
НЯМА ДА НАКАЖАТ БЕН ФОСТЪР ЗАРАДИ УПОТРЕБАТА НА IPOD

Английската футболна федерация няма да предприеме никакви мерки срещу Манчестър Юнайтед или вратарят Бен Фостър за използването на iPod по време на вчерашния финал на турнира за Купата на Лигата в страната.

„Червените дяволи” спечелиха мача с 4:1 след изпълнение на дузпи срещу Тотнъм.

След мача Фостър разкри, че е спасил дузпата на Джейми О'Хара, след като секунди преди това е гледал видеозапис на негово изпълнение от бялата точка на iPod.

Президентът на ФИФА Сеп Блатер се въздържа от използването на видео технологиите, особено такива, които да определят дали топката е преминала голлинията. Идеята за ползването на iPod като тактическа помощ е нова и не е срещу правилата на играта.

Говорителят на Футболната асоциация заяви: „Това, което се случи не е срещу правилата на играта и няма да бъде разследвано”.

„Точно преди изстрела гледах заедно с треньора на вратарите Ерик Стийли един iPod и на него имаше записи с изпълнения на играчите на Тотнъм, включително и на О'Хара”, разкри Фостър влиянието на портативния плейър за успеха.

http://gong.bg/ Редактирано на от BreathOfFrost

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Какво наказание бе ? Това е един вид разучаване на противниковия отбор.. дали ще го направи преди мача, като никой няма да го разбере или точно преди дузпите няма значение. Според мен няма нищо лошо в това. Единственото негативно е, че модерните технологии навлизат все повече във футбола.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Айде и аз да споделя кво мисля за мача, не че може много да се пише. Мачът като цяло беше супер слаб и скучен за гледане. Съвсем леки отенъци на истинското ни лице, по-скоро играхме с темпото на Тотнъм, но в никакъв случай с нашето. Имаше няколко индивидуални проблясъка на наши футболисти но дотам. Единствено отличавам Фостър като играч на мача естествено и човекът с главна заслуга за тази купа. Да се надяваме, че ще даде повече увереност във младоците предимно и както казаха по-горе - не е важно как точно е спечелена купата, важното е че остава завинаги. Честито на всички фенове на най-великия отбор!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много ме яд за жълтия картон на Роналдо... Лъжливо овчарче и т.н - ОК, разбирам, но за някой фен или може би треньор. Но съдията НЯМА ПРАВО да се влияе от някакви минали събития за това какво да свири в 34-тата минута на еди кой си мач - страшен професионализъм просто! А и въпросната ситуация се случи успоредно на голлинията, не особено бързо, просто няма извинения реферът за грубата си грешка!!! За мача - 'Солскяр' е изказал съвсем подробно и моето мнение, така че няма да повтарям написаното от него. Само ще се разгранича от сравнението на Бербатов с/у Интер, с играта на Тевез вчера. Има огромна разлика според мен. А и Тевез нещо... не знам, видяхте ли как вяло вдигна купата? Май даже успя и да се усмихне. Струва ми се, че след важните му голове миналия сезон е решил (погрешно), че вече си е осигурил титулярно място в представите на САФ и това което му се случва този сезон го демотивира. А ако съм прав, значи и неговия професионализъм нещо куца (дано да не съм прав). Точно в тази връзка не приемам критиките към Бербатов, той дори и да се представя слабо в даден мач, изглежда на терена по друг начин. Но не и в мача с Интер, тогава просто Юнайтед излезе за да не допусне гол и да вкара случайно, ако стане, след някое центриране. Следователно не можем да му се сърдим, че не успя да сбъдне тази случайност (въпреки че опита, онзи шут с глава покрай гредата лично на мен много ми хареса). А що се отнася до Кушчак/Фостър - наистина англичанинът взима преднина, включително и в моите представи. Това което САФ без съмнение е забелязал и ще оцени високо, е фактът, че и той като Уелбек и Гибсън започна доста разцентрован, но в хода на мача събра волята си и показа възможностите си. Е, точно затова са тези мачове де, но такова качество е много ценно, особено в отбор като Юнайтед! Важното е, че напредваме към квадрупала :huh:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Доволен съм от спечелената купа, но не и от играта. Играхме доста слабо на моменти трагично. Мисля че Нани, Евра и Тевес играха най-лошо. Най-много ме изненада слабата игра на Евра нямаше ги неговите остри включвания на скорост. В 93-та минута имахме шанса си да избегнем продълженията но Роналдо нацели гредата. Все пак мисля че дузпите трябваха да решат този сблъсък и така и стана. Добра игра на Фостър определено заслужава високата си оценка. Спечелихме 2-рото си отличие през тази кампания в Англия сме на 90% шампиони, а докато в ФА къп и ШЛ все още сме в битката. Следващия ни най-сериозен съперник е Интер! GLORY GLORY MAN UTD

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И да не беше спасил дузпата, Фостър за мен си остава избор пред PIG... Най-голямо "браво" за тоя мач заслужава Сър-а. Добро представяне на всички други, без разбира се Трилър-а, за който мисля, че ще е най-добре ако се преорентира към пребъркване на хората в некой трамвай или нещо такова. Също съм изненадан и от определено вялата игра на Уелбек... Честита купа, все пак :) А коментарът.......Нямам думи. Редактирано на от F.Totti

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Капело поздравил Фостър

Селекционерът на Англия Фабио Капело е бил един от първите специалисти, поздравили вратаря на Манчестър Юнайтед Бен Фостър след спечелването на Карлинг Къп.

Английските медии не спират да хвалят стража на Червените Дяволи, а доброто му представяне срещу Тотнъм, според тях, едва ли е останало незабелязано и от треньора на „трите лъва”.

„Когато отидохме за трофея Фабио Капело се ръкува с мен и ми каза „добра работа”. Това беше първият път, в който разговарях с него”, сподели 25-годишният Бен Фостър за срещата си с Фабио Капело на Уембли.

Стражът не скри амбициите си да е част от националния отбор, който иска да стигне до финалите на Световното първенство през 2010 година: „Това е голямата цел за мен, като на всеки друг играч.”

gong.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честото на всички,взехме това което си беше нашо :) Бен Фостър направи голям мач и мисля ,че Кушчак повече няма да се класира .. :P ^_^

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С тоя проблем ,който Англия има що се отнася до избор на вратар (вече толкова дълго време) , Фостър е един добър вариант за решението му :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мисля че не им е проблема на вратарския пост на англичаните. Проблема им е че в топ отборите им играят 70% чужденци и това се отразява на националния им отбор. Еми само при нас играят един куп чужденци, ами в Арсенал, Челси, Ливърпул - броят се на пръсти англичаните. Добре е за клубния футбол, ама зле за националите им. Редактирано на от orinbg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Оф обаче като се сетя как игра Роман-чо срещу нас... Пълни ми се душата... Едно време Карю ги правеше такива неща във Валенсия...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this