Jump to content
Sign in to follow this  
eNgLaNd

Manchester United 4 - 1 Tottenham Hotspur (pen.)

Препоръчани публикации

Сър Алекс поздрави кралете на дузпите

Сър Алекс Фъргюсън похвали своите готини, уверени и способни играчи, след като те показаха прекрасни умения при изпълнението на дузпи и спечелиха третата Купа на Лигата от както шотландецът ръководи Юнайтед.

Изпълнението на дузпи изглеждаше неизбежно когато шутът на Кристиано Роналдо срещна гредата в последните секунди на редовното време. Изморените съперници от Тотнъм изглеждаха съгласни да се изиграя две продължения по 15 минути, като изключим опасният изстрел на Дарън Бент, който бе спасен по страхотен начин от Бен Фостър, но пък най-добрият миг на Бен тепърва предстоеше - спасявайки дузпата на Джейми О'Хара.

"Бен Фостър направи страхотно първо спасяване, което даде увереност на играчите ни и те изпълниха дузпите си изключително спокойно. Освен чудесното спасяване, което направи, Бен е изключително бързо и силно момче, което ме кара да смятам, че в негово лице Англия разполага със страхотен вратар за години напред", коментира Сър Алекс.

Докато Фърги се наслажда на поредният спечелен трофей - негов 24 като мениджър на Червените Дяволи, дори ако не броите купите от Камюнити Шийлд - мислите му вече са насочени към следващият двубой на Юнайтед във Висшата Лига, гостуване на Някасъл в Сряда вечерта.

"Честно казано мислех си, че може да не се стигне до продължения и очаквах Тотнъм да са на същото мнение, тъй като и двата отбора имаме трудни мачове в Сряда."

"Очевидно е че ще трябва да освежавам състава си, тъй като Премиършип и Шампионската Лига си остават приоритет за нас."

www.manutd.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
БЕН ФОСТЪР! Определено играч на мача! Единствено бих отличил и Роналдо. Всички останали играха доста под нивото си. Радвам се, че отново взехме купа чрез дузпи. Не ми дремеше много, ама заради оня шипар от диема дето се беше довлякъл в Харпа, ми се прииска доста повече да бием Тотнъм! Голяма радост, голямо нещо. Дано да имаме още поводи за радост този сезон! За жалост не можах да гледам награждаването и много ме е яд, ама просто обстоятелствата бяха такива... ПС. Къде е анкетата за играч на мача????????????? Редактирано на от DreamcatcheR

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да ви е честито на всички. Радвам се, че спечелихме Карлинг Къп, защото все пак е трофей, независимо от важността му. В момента, в който се разбра, че ще има дузпи, си знаех кой ще излезе победител. А физиономията на О'хара няма да я забравя ... толкова беше разочарован, все едно е изгубил финал за ШЛ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ми за него и Тотнъм си е. Редактирано на от orinbg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

А физиономията на О'хара няма да я забравя ... толкова беше разочарован, все едно е изгубил финал за ШЛ.

За тях победата на този финал беше с точно такава важност с оглед сезона който правят Редактирано на от stoqn4o0o0

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Първият трофей за тази година е във витрината!!! Честито! Типично за Юнайтед това не стана лесно! Бен Фостър си е класа отвсякъде. На този фон Кушчак изглежда направо смешен. Изборът на Фъгюсън за вратарския пост трябва да натежи към Фостър. Макар че му липсва все още увереност. Редактирано на от Vermilion

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Един човек липсваше днеска и това е Рууни. Защо той не игра,така и не разбрах? Редактирано на от MANCHESTER UNITED

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Един човек липсваше днеска и това е Рууни. Защо той не игра,така и не разбрах?

Отговора на тоя въпрос съм го постнал на предишната страница :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Един човек липсваше днеска и това е Рууни. Защо той не игра,така и не разбрах?

Виж програмата и ще видиш че така беше по добре. Нека основните играчи починат че ги чака яко търчане. Редактирано на от orinbg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За жалост не можах да гледам награждаването и много ме е яд, ама просто обстоятелствата бяха такива...

споко, и ние не го гледахме.. :lol:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Отговора на тоя въпрос съм го постнал на предишната страница :)

Не виждам за Рууни нищо? :wacko:

Освен ако не е герой на Уолт Дисни вече? :lol:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
защото в сряда имаме далеч по-важен мач от този за мики маус къп, затва.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Щото Скай са идиоти, пуснаха да дават ръгби :angry2: Редактирано на от PePiNkA

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Даваха го и забелязах, че Гибсън не беше много щастлив като вдигна купата :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Обаче на Фостър много му отива да вдига купи. Някак си...приляга му :) Дано това да е една от многото следващи за него

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
По ТV7 дадоха награждаването, ама не дадоха накрая как празнуват долу на терена. Нямаше да им стане нищо, ако го бяха дали.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нямаше да им стане нищо, ако го бяха дали.

Щяха да изпуснат новините. Те така или иначе ги преместиха заради мача. И аз много исках да гледам празнуването на терена ама...за сега се наслаждавам само на снимки

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Щяха да изпуснат новините. Те така или иначе ги преместиха заради мача. И аз много исках да гледам празнуването на терена ама...за сега се наслаждавам само на снимки

Е, те пък за едни новини ли са :newsm36: Поне щяха да зарадват феновете, ама няма нищо, другия път повече.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
разбрах, че MUTV са давали яко.. ше излезе по нета и ше гледаме, споко ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this