Jump to content
Sign in to follow this  
eNgLaNd

Manchester United 4 - 1 Tottenham Hotspur (pen.)

Препоръчани публикации

Много слаб мач направиха момчетата. Дано да се възстановат титулярите за по-важния мач в сряда. Тевез определено не ми хареса. За мен най-добре игра Андерсон - господар в центъра

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз пък съм доволен от победата, макар качеството на играта ни да беше по-ниско от обичайното. През първото полувреме Тотнъм ни надиграха в доста моменти, но през второто и особено в продълженията ги смачкахме. Те имаха 2 чисти голови положения - едното на Ленън, второто дето се опитаха да я мушнат през краката на вратаря ни. Фостър ги извади и двете, беше стабилен и в комбинация с Рио и Видич изнесе мача в отбрана. Спаси и дузпа, така че просто няма как да не го похваля. За Нани мисля всичко е казано, та няма да го коментирам. Браво на Скоулс, Роналдо и влезлият Андерсон за раздаването. Браво и на Гигс - влезе и повдигна духа на момчетата, а дузпата му беше шедьовър. Ако Рууни беше на пейката, щяхме да спечелим мача още в редовното време.

ЧЕСТИТА КУПА НА ЛИГАТА!!!

В Харпа пак бяхме сила, специални благодарности на всички присъствали. Редактирано на от R3D_aNd_M37h

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Юнайтед отново там където им е мястото,до титлата! :) ЧЕСТИТО ЧЕ ЗАБРАИХ ДА ВИ ЧЕСТИТЯ

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не само твоите, Ицо. В Скалите така хубаво го нахранихме, че .... :lol:

Аз сам вкъщи що псуване му ударих...чак се изненадах колко цветущи ми идваха...най ми беше странно как успяваше с такава точност да цели футболистите на тотнъм и съдията, а от 5 паса едва 1 успяваше да направи като хората за отбора...бля...

Публикувано изображение

Направо купата да я подарят на Бен...той сам я спечели!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз не знам тоя Нани нарочно ли го прави тва.Всеки един от малкото мачове,в които играе,показва,че не е за този отбор...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита купа на всички! :manutdd: Благодаря ви, дяволи за поредното невероятно преживяване! :manutdd25: Не бяхме в най-добрата си форма и не спечелихме така както ми се искаше.Можехме да си спестим продълженията, но вече нищо от това няма значение, защото купата е наша!А и само така можеше да видим на какво е способен Фостър в такива моменти.Беше перфектен и съм много приятно изненадана от представянето му.За мен най-ценната дузпа беше на Гигси, а със спасяването на Фостър изчезнаха и малкото прокраднали се негативни мисли. :P

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честито и от мен ! Първия трофей е факт. Бях на работа но се върнах навреме за продълженията и дузпите!Браво на хладнокръвието пре изпълнението и на ловкоста на Бен при първата дузпа! Айде наздраве и GLORY, GLORY , MAN UNITED

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фърги възхвали героя Фостър

Сър Алекс Фъргюсън възхвали Бен Фостър и спасената от него дузпа, която осигури първия за годината голям трофей във витрината на Червените Дяволи.

„Тотнъм изпълни дузпите си с голяма сигурност, а Бен Фостър направи страхотно спасяване”, заяви Сър Алекс Фъргюсън пред „Скай Спортс”.

„Ако трябва да бъда честен на няколко пъти имахме възможността да приключим двубоя, от Тотнъм биха казали същото. Определено ще трябва да освежа състава. Премиершип и Висшата лига остават приоритетни разбира се.

Получи се един луд мач, Фостър неслучайно бе обявен за играч на мача. Последните 30 минути бяха изиграни при изключително бавно темпо, към края теренът започна да се влошава, но условията бяха еднакви и за двата отбора.

Чувството е страхотно. Ние сме Манчестър Юнайтед и искаме да спечелим всичко!”

Novsport.net
_______

Пътят на Манчестър Юнайтед до спечелването на Карлинг Къп

Червените Дяволи вдигнаха за трети път в историята си Купата на Лигата

23.09.2008, 1/16-финал:
Манчестър Юнайтед - Мидълзбро 3:1

11.11.2008, 1/8-финал:
Манчестър Юнайтед - К.П.Р. 1:0

03.12.2008, 1/4-финал:
Манчестър Юнайтед - Блекбърн 5:3

07.01.2009, 1/2-финал - първи мач:
Дарби Каунти - Манчестър Юнайтед 1:0

20.02.2009, 1/2-финал - реванш:
Манчестър Юнайтед - Дарби Каунти 4:2

01.03.2009, Финал на Уембли
Манчестър Юнайтед - Тотнъм 4:1 след дузпи
(0:0 в редовното време и продълженията)

Отборите, печелили Купата на Лигата:

7 пъти - Ливърпул
5 - Астън Вила
4 - Нотингам, Челси, Тотнъм
3 - Манчестър Юнайтед, Лестър
2 - Манчестър Сити, Уулвърхямптън, Норич, Арсенал
1 - Бирмингам, Уест Бромич, Куинс Парк Рейнджърс, Лийдс, Суиндън, Сток Сити, Оксфорд Юнайтед, Лутън, Шефилд Уензди, Блекбърн, Мидълзбро

blitz.bg
________

Реднап: Не заслужавахме загуба

Мениджърът на Тотнъм Хари Реднап изрази своето неудовлетворение от поражението във финала на Карлин Къп от Манчестър Юнайтед след 1:4 при изпълнение на дузпи, но все пак похвали своите за представянето.

Редовното време завърши при 0:0.

"Всички видяха, че ние играхме великолепно. Жалко е, че загубихме по този начин. Не го заслужавахме. Дузпите са една лотария, но пък забелязах и неувереност у моите състезатели, особено тези, които застанаха зад бялата точка", оплака се Реднап.

sport1.bg Редактирано на от Rossobianchi

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не особено красив, интересен и силен мач за Нас. Но само нашия вратар стигаше да направи разликата!
Скоулс, Рио, Андо и Видич се представиха прилично. Фостър по-добре да не го коментирам, възхитена съм.
Тази година успеваемостта ни е 3/4, засега. Очаквам поне още 2 отличия.
Честито дяволчета! Хубаво е, че тази купа дойде точно след обединението ни! Всички го отпразнувахме подобаващо!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Малко снимки от финала

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Редактирано на от PePiNkA

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
PENALTY KINGS !

...
А тоя пича от Диема кaкво искаше да каже с тва: "Кви българи сте вие? Кво псувате? На кой да се моли, на алах ли?" ... Май никой не разбра.

Честит Мики Маус, както каза някой. :)

________
Foster credits 'supercool' United
Redknapp philosophical in defeat
Phelean hails penalty hero Foster Редактирано на от Rossobianchi

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Принципно съм леко резервиран за тая купа, но така или иначе бяхме стигнали до Уембли, играхме продължения и бихме дузпи - екстра влезна трофейчето! Младите получиха поле за изява и Фостър заедно с Евънс блестяха. Бъдещето е пред тях. Мачовете на истината почват от Сряда...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
абе май ни нахрани, щото псувахме евреите, а ние нали много евреи сме спасили, та.. кви българи сме :lol: ма и мноо не разбрах де, да умира там. честита купа иначе, нека има, нека има.. ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита Карлинг Къп на всички! :manutdd23: Много важно беше от психологическа гледна точка да вземем този трофей,още повече след тази развръзка! За 3-ти пореден път печелим купа с дузпи - с Челси за ШЛ,с Помпи за Камюнити и сега с Тотнъм. Браво на Фостър,който показа железни нерви при дузпите,както и всички наши изпълнители от бялата точка! Дано това да е първата от 4-те купи,които ще вдигнем докрая на сезона. Чиста дузпа не свириха в редовното време за спъване на Роналдо,но както и да е... Важен е крайния резултат. :manutdd2:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
МНого се радвам,че спечелихме =) Мача не беше много впечатляващ,с кой знае колко красива игра , но важното е ,че накрая Манчестър са шампиони.. :]]] ЧЕстито на всички :) :manutdd23: :manutdd2: :manutdd: :newsm36:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Купата е ТРЕТА, не ПЪРВА

Ще има още...поне още 2 ...

ТРЕТА, защо не бройте Community Shields?

Купата е първа, защото другите са за постиженията от миналия сезон. Нека ни е честита, независимо че е най маловажната. Почва се от малкото и се стига до големото - ШЛ. Не делете играчите. Всички са добри щом спечелиха. А по назад някой нарече Бербо шефче - ами учил е бре братче, да си учил и ти ще бъдеш шефче.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

не защо може, защо ще е!

ЧЕСТИТО ШАМПИОНИ!

абе, брато, чак са ти загледах подписа.. КВО Е ТВА БЕ?!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
:manutdd23: Евала им на младите - тове е нашето бъдеще - Шампиони , изиграха си целия турнир момчетата и го спечелиха заслужено ... ЕВАЛА ... така се развива английския футбол , а не като другие "така наречени английски отборчета от топ 4 , дето нямат по един англичанин :2censored: !!!

Играч на мача - Роналдо !
Коментатора на ТВ 7 - пълен олигофрен !

We are The CHAMPIONS...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нема нищо случайно :smihesorry:

Какво намеквате сега?
Че Манчестър няма да вземе ПЛ ли? :lol:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сега важно е така да се разпределят силите, че срещу Нюкясъл и Фулъм максимално да се ограничат изявите на играчите, който Фърги е определил за мача с Интер, аз съм сигурен, че вече ако не определил състава, то е в процес и сега за тези 2 мача ще разпредели играчите, за да няма умора, така че очаквайте изненади в състава, от сега на 100% Руни и Парк ще играят с/у Нюкясъл, там и Х да е не е страшно. Фостър днес супер пази, и добре командваше защитата, с една дума - надежден. И не знам дали обърнахте внимание, но роналдо заигра, чак когато смениха о'шей и отбора заигра с адекватен десен защитник. Нито Гибсън, още по-малко Уелбек се представиха на ниво, но както се знае финалите се печелят от опитните играчи. И Рио толкова стабилен, струваха си 30те милиона преди години, венгер каквото иска да дрънка. И само не ми стана ясно как Скоулс на 34 години си изкара мача като пич, а 22 годишния Нани накрая едва се движеше по терена, играта му няма да е коментирам, то трябва да си пълен мазохист да го харесваш. Андерсон напомни за някои негови изяви през миналия сезон, и дано продължи, че този често допуска неточности.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Какво намеквате сега?
Че Манчестър няма да вземе ПЛ ли? :lol:

Пепел ти на уста,дяволке :manutdd23:

Всички купи са наши,без или със Бербатов...

Дайте снимки от хореографията на феновете на Юнайтед,които изписаха "Believe" преди мача... Редактирано на от MANCHESTER UNITED

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this