Jump to content
Sign in to follow this  
eNgLaNd

Manchester United 4 - 1 Tottenham Hotspur (pen.)

Препоръчани публикации

ей тоа мач ми взе здравето накрая ... като почнаха дуспите си викам .ее Фостър е добър, ама не чак толкова ... така ме изненада :Smiley-msn.com-Football-44127: а Андерсон като отиваше за дуспата, баща ми вика "тоя ще отърве!" ... вкара я и първото нещо, което си помислих беше "лелеее Дидо сега дали нема да откачи от кеф :lol: "

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ЧЕСТИТО :manutdd: Иначе за мача не ми харесаха Нани , Тевез, Евра като че ли беше пиян срещу Ленън.Играч на мача Фостър ,не само заради спасената дузпа а и заради няколко страхотни спасявания през мача.А тотнъм са ебати трагедията , и дузпи не могат да бият. GGMU !!!!! :manutdd2: :manutdd23:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Победааааааааааааааааааааааааа

Страшни бяхме на дузпите :manutdd2: :manutdd2: Браво на Фостър и всички други които вкараха и играха :newsm36: :newsm36: :newsm36: А относно титлата - важна,неважна важното е,че ние я спечелихме :newsm36:

:manutdd23: :manutdd23: :manutdd23:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мача не ми хареса много,много но се пак бихме

Фостър брао на него не вярвах че ще успее но УСПЯ ЕВАЛА МУ !!!!!

ЧЕСТИТО ШАМПИОНИ!!!!!!!!!!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ИИИИИИИИИИИИИИИИИИ .....Андерсонннннннннннннннн :newsm36: още немога да поварвам ,че я вкара .....Честита Купа :manutdd23: п.с. я..... къде са ми коментарите и аватара ?:Д:Д:Д: Редактирано на от bambam

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Anderson-son-son
He's better than Kleberson;
Anderson-son-son
He's our midfield magician;
To the left, to the right
Do the samba dance tonight;
He is class, with the brass
and he shits on Fabregas!
тва му е втората вкарана дузпа на финал ! son son ;dd

Публикувано изображение :manutdd23:

:df88881823bc75a44a0ba7f3c5f632f Редактирано на от .CR7.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да,определено се надявам в мача срещу Нюкасъл Фостър да е на резервната скамейка за сметка на Кушчак!! Много добър мач на англичанина,направи някои ключови спасявания!Единственото,от което се нуждае според мен е повече игрово време,с което ще си възвърне самочувствието и ще бъде още по-уверен в изявите си. Разочарован съм от Гибсън.Очаквах малко по-добра игра от него-такава каквато показа срещу Дарби Каунти примерно,но...Все пак обаче Гибсън е млад играч и се надявам да израства в игрови план с всеки изминал мач. Нани-има ли нужда от коментар?Една дума само-Джаго! Мачът не беше на нужното ниво,но все пак това е финал за Карлинг Къп,а не за Шампионска Лига.Така че най-важното е,че спечелихме трофея,макар и качаеството на играта да не беше такова,с каквото сме свикнали да ни глезят "червените дяволи" :) :manutdd23: Честит Трофей!!!!!!!!!!!! :manutdd23: :newsm36: :manutdd: Редактирано на от roro

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честито на всички!!! :manutdd23: Стори ми се че Тевез игра без желание тоя мач.Андерсон-сон-сон.....Фостър-ър-ър-ър :manutdd:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ЧЕСТИТА КУПА!!! Играч на мача определено е Фостър!Адски много се зарадвах на връщането на Андо :newsm36: Иначе слаб мач като цяло ,но важната е победата! :manutdd23:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита купа дуволи!!! :newsm36: Играч на мача Фостър !!! Направо ми напълни душата,дано продължава с добрата си игра,а не просто да бъде проблясък. Въпреки че не изиграхме особено успешен мач,накрая всичко си дойде на мястото. Очаквах труден мач и се получи,но показахме дух и самочувствие.Карлинг къп мина,сега остава само ШЛ,Първенството и ФА :P :newsm65: Иначе Бербатов баси шефа,нито един изигран мач от световното и Кк,две титли :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Оттренираха си дузпите момчетата. Нани изключително слаб. Не разбрах само какво пишеше отпред на фланелките с жълти букви. Доволна купа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз като разправях, че Бен Фостър е невероятен вратар не ми вярвахте.
Първата стъпка към куотрапула!

COME ON YOU REDS!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Днеска има едно име и то е БЕН ФОСТЪТТ.Честито и дано продължаваме в същият дух : ) . :1612ac0b358c5cd5990f83eea45f21f :Smiley-msn.com-Football-44127: :Smiley-msn.com-Football-44127: :Smiley-msn.com-Football-44127:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ЧЕСТИТА КУПА НА ВСИЧКИ! ДО ТУК 2 ОТ 2 ОСТАВАТ НИ ОЩЕ 3 ДА ВДИГНЕМ ДО КРАЯ НА МАЙ!!! Мача не беше най-силният ни, но като цяло повече заслужавахме победата, браво на Фостър много стабилен беше през цялото време! :manutdd5: Редактирано на от Kokorba6iqta

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита купа! Пожелавам си да успеем да вземем всички купи, за които се борим, също така следващия финал да бъде много по-зрелищен. Изключително съм доволен от играта на младия Бен Фостър и на целия защитен вал, с малки изключения на Евънс. Луиш Нани...поредния меко казано разочароващ мач, най-добрия вариант за Юнайтед е да го продадат възможно най-скоро дори и на загуба ако трябва, защото с отигравания като неговите, последиците от неговата игра могат да бъдат опустошителни за всеки един отбор, дори и за Манчестър Юнайтед. Слаба игра на Уелбек и Гибсън - но това се очакваше, заради стреса, заради онези 90 000 души на Уембли. Но най-много се радвам за успеха и заради Раян Гигс и Митко Бербатов, първия поради невероятната кариера и успехи, които продължава да жъне, а втория, защото Бербатов има класа достойна за Юнайтед и това, което му липсваше са купите, пожелавам и на двамата да вземат този сезон още 3 купи!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа на всички. Като цяло равностоен мач с леко предимство за нас.Важното е че взехме купата и сме набрали яко скорост. П.П Нани пак ми скъса нервичките

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След този мач, мисля че Б.Фостър трябва да е повече пъти на резервната скамейка, Кушчак за малко да развали мача ни с Блекбърн...определено Фостър в по-стабилен от Кушчак.. мисля че ще е бъдещето на английския национален отбор и на Юнайтед...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ЧЕСТИТА КУПА НА ВСИЧКИ! ДО ТУК 2 ОТ 2 ОСТАВАТ НИ ОЩЕ 3 ДА ВДИГНЕМ ДО КРАЯ НА МАЙ!!!

Мача не беше най-силният ни, но като цяло повече заслужавахме победата, браво на Фостър много стабилен беше през цялото време!
:manutdd5:

Купата е ТРЕТА, не ПЪРВА

Ще има още...поне още 2 ...

ТРЕТА, защо не бройте Community Shields? Редактирано на от Choky

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

П.П Нани пак ми скъса нервичките

Не само твоите, Ицо. В Скалите така хубаво го нахранихме, че .... :lol:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове