Jump to content
Gaffer

Проблеми с логин и никове

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Всеки който има проблем с влизането във форума, или иска да си смени никнейма - да обясни в един пост кратко и ясно проблема или ника който иска.

Ползвайте бутона "промени/edit" ако сте пропуснали да отбележите нещо в поста си, за да не се флууди темата.

Потребители които имат регистрации и в двата форума - има начин да се слеят акаунтите Ви.
Ако искате можете да ползвате стария си акаунт от manutd-bulgaria или пък този от manutd.bg - сами решете.
Ако искате да бъдат сляти в едно - напишете в един пост двата си акаунта.

Раздел "Фен клуб" е временно скрит, докато се оправят настройките.

За всякакви други проблеми - ползвайте тази тема.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Здравейте, аз имах регистрация в manutd-bulgaria.com с ник manunited_forever , а в manutd.bg с ник manutd_forever. Ще може ли да си остана с втория ник - manutd_forever ? Редактирано на от manunited_forever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Значи никът ми от manutd.bg е xtRael и по някаква причина е баннат, ако може да го оправите, защото искам да ползвам него.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
При темите, които са с повече от 100 поста, дървовидния нещо си прави шега с мене - не ми показва първата страница с мнения.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Значи никът ми от manutd.bg е xtRael и по някаква причина е баннат, ако може да го оправите, защото искам да ползвам него.

Хубаво че ми оправихте ника, ама айде ако може администратора, който го е оправил да ми драсне едно ЛС на този ми ник, от който пиша сега, каква ми е паролата или да я смени на произволна и да ми я каже, защото не става с предишната ми ...
мерси ;-)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди се пишех Wayne и немога да си спомня дали се бях регнал в другия форум за тва ако успеете да ми опрайте акаунта ще съм ви благодарен а и ако ми върнето стария този от който сега пиша може да го изтриете Редактирано на от un1ted

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
здрасти, значи регистрирах се във форума на manutd.bg някъде 2007 и сега след сливането ми пише че съм се регнал декември 2008 и имам един единствен пост..станало е някакво объркване ..мн странно. Но както и да е, съмнявам се да може да се оправи тази грешка, ако може да ми смените ника на OneUnited ще съм ви благодарен :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Проблемът при мен е, че не мога да си вляза с ника и паролата! Дава ми грешка! Никът ми от manutd.bg e Vermilion. Ако може да ми го оправите.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз искам да се слеят двата ми акаунта ако е възможно.И в двата форума никът ми е Manchester UTD. Редактирано на от Manchester UTD

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ми аз само тук не съм писал (вече досадих на половината админи), но ще съм благодарен ако двата ми акаунта бъдат слети в един...Видях,че има такава опция. И на двете места съм - atiar Редактирано на от atiar

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest SportMediaGroup

Здравейте, аз имах регистрация в manutd-bulgaria.com с ник manunited_forever , а в manutd.bg с ник manutd_forever. Ще може ли да си остана с втория ник - manutd_forever ?

До колкото видях май са ти оправили ника вече..?

преди се пишех Wayne и немога да си спомня дали се бях регнал в другия форум за тва ако успеете да ми опрайте акаунта ще съм ви благодарен а и ако ми върнето стария този от който сега пиша може да го изтриете

Имаше никове и в двата форума. Сляти са вече.

здрасти, значи регистрирах се във форума на manutd.bg някъде 2007 и сега след сливането ми пише че съм се регнал декември 2008 и имам един единствен пост..станало е някакво объркване ..мн странно. Но както и да е, съмнявам се да може да се оправи тази грешка, ако може да ми смените ника на OneUnited ще съм ви благодарен :)

Слях ти 2та ника и сега ще си виждаш всичките постове...

Аз искам да се слеят двата ми акаунта ако е възможно.И в двата форума никът ми е Manchester UTD.

Сляти са.

Ми аз само тук не съм писал (вече досадих на половината админи), но ще съм благодарен ако двата ми акаунта бъдат слети в един...Видях,че има такава опция. И на двете места съм - atiar

И твойте никове са готови.

xtrael и nemo, Crash ще ви се обади да види при вас какви са проблемите..

Надявам се да не съм изпуснал някого, ако има нещо пишете пак.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
абе значи, аз имам един такъв проблем. начи, с опера съм.. проблема ми е с кирилизатора. отворя ли прозореца за писане на ново мнение, при всяко натискане на ctrl ми се сменя езика и ми си създава огромни проблеми. на самия уиндолс си ги смемям с alt+shift езиците нали, щото така съм свикнал.. и ако не натискам ctrl, нема проблеми. обаче редовно ми се налага да копирам нещо примерно, и като натисна ctrl+v не става, щото.. нали. та се налага да го правя с мишката, което ми е дразнещо, адски. а и други проблеми ми създава - когато ми се разминават уиндолския език и тоя от кирилизатора се държи мега странно, обърква ми словореда и е такива неща разни, не мога да ги обясня. абе изобщо голема греда ми е в личен план тоя кирилизатор, иначе е добра идея.. ама не може ли да се направи да не се сменя с ctrl по некв начин.. пробвах с експлорера и не е така, там се сменя само с цъкане върху самото бутонче, обаче на операта ми... ;/

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

xtrael и nemo, Crash ще ви се обади да види при вас какви са проблемите..

Писах ЛС на ddd/xtrael.

Vermilion ако случайно не можеш да се логнеш - поне ще прочетеш това. Намери ме в скайп www.manutd.bg (точно като сайта), ако имаш проблеми с логина.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest SportMediaGroup
coverdale, ще видя да го оправим това с някои от администраторите, защото не ползвам Опера, а с ФФ няма такъв проблем..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Api1
След сливането на двата форума не мога влизам с потребител Api. Опитвах менюто забравена парола, майл до администратор но ефект няма. Регистрирах Api1 само за да мога да се свържа с администртор. Молбата ми е да оправите достъпа на потребителя Api.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз също често пъти се обърквам и не ме пуска във форума, най-вероятно зарад двата различни форума. Може ли да се направи, така че потребителското име е регистрирано и в forum.manutd.bg & forum.manutd-bulgaria.com ???

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sir Mort, ще ме прощаваш, но не схванах какъв точно ти е проблема? :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз също често пъти се обърквам и не ме пуска във форума, най-вероятно зарад двата различни форума. Може ли да се направи, така че потребителското име е регистрирано и в forum.manutd.bg & forum.manutd-bulgaria.com ???

форумите са обединени, независимо през кой адрес влизаш, форума е един и същ. Какво имаш предвид под 'не ме пуска във форума' ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

форумите са обединени, независимо през кой адрес влизаш, форума е един и същ. Какво имаш предвид под 'не ме пуска във форума' ?

Та, когато влеза в http://manutd.bg/forum/ , той (форума) изглежда по същия начин, но като се опитам да влеза с потребителското ми име и ми дава:

Следните грешки бяха открити:
Грешно име или парола!

Докато ако влизам през manutd-bulgaria.com нямам проблеми с разпознаването - нали все пак пиша :) Аз го описах на ЛС на Odin... Съмнявам се проблемът да е в cookies, защото пробвах и с Mozilla Firefox и пак така...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Изтрий cookies влез и си запамети името и паролата и изкарай си страницата на декстопа и влизай винаги от там! Аз така правя!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

След сливането на двата форума не мога влизам с потребител Api. Опитвах менюто забравена парола, майл до администратор но ефект няма. Регистрирах Api1 само за да мога да се свържа с администртор. Молбата ми е да оправите достъпа на потребителя Api.

Защо изтрихте и потребителят Api1? Какво всъщност трябва да направя за да мога да влизам във форума?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
върнат ти е Api, просто влез с него.. имаш мейл с новата парола.

Api се е оплакал, че след сливането неможе да влиза, направил е Api1 за да помоли да му се смени парлата за да може да влиза.
Паролата му е сменена. Пратих му мейл по случая. Новия user Api1 е изтрит.

...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-после да си вляза с Api. Май трябва да дойда на някоя с-бирка да не стават повече инфекции. Поздрави и благодарности!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Потребител с ник Beckham също има проблеми с логина или по-точно с паролата, каза че не му я приема, а като се опита да си изпрати нова, по лучава писмо. Ако може да го оправите :) Редактирано на от PePiNkA

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Потребител с тоя ник е регистриран - Регистриран: 23-September 05 Интерес към профил: 0* Последно: 23rd September 2005 - 12:09 PM Ако си е забравил паролата , ще му бъде изпратена нова по мейла от някой админ, за да може да си ползва тази регистрация

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове