Jump to content
Peter

ОБЕДИНЕНИЕ

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Фенклуб Манчестър Юнайтед България™ и Спорт Медия Груп подписаха договор за сътрудничество. Целта е да се обединят феновете в един сайт и форум, които се управляват и поддържат единствено и само от Фенклуба. Намесата на СМГ е чисто техническа. В договора има и други точки, отнасящи се до реклама и популяризиране и на двете организации. И двата домейна продължават да се използват!

Темите и постовете от двата форума са слети в един, част от потребителските профили също. КОЙТО Е ИМАЛ НИК И В ДВАТА ФОРУМА, МОЛЯ ДА МИ ПИШЕ ЛС, ЗА ДА ГИ СЛЕЕМ В ЕДИН!

Вярваме, че сме направили правилна крачка, която ще обедини всички фенове на отбора и ще образува един от най големите и масови форуми на чуждестранен отбор в България!

Ако имате някакви проблеми с влизането във форума, моля обръщайте се към администраторите. Проблеми може би ще има на първо време, за което се извиняваме, и обещаваме да ги оправим в най-скоро време!

Молим да проявите толерантност едни към други, и да не предизвикваме излишни спорове относно и около обединението! Благодарим Ви!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Накрая обединението е факт, след като почти една година ,скрито се говореше за това! Честито!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Страхотна новина! :) Най-накрая всички заедно Редактирано на от PePiNkA

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Страхотна ама не се прави така . Хоп и айде, без да се каже изведнъж сменяме всичко изчезват теми ся полувината "юзъри" ще имат проблеми и няма да могат да се оправят . Надявам се по-бързо да се върнат нещата към стария ритъм :) Айде със здраве .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Евала, определено вярвам, че стъпката е в правилна посока! П.С. Хахахаха, еййййй....Снимката от едно време, подписа от едно време....Спомени ;) Редактирано на от F.Totti

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ееееее, хубава изненада тази сутрин. Аз много исках това да се осъществи, само дето не познавам хората от другия форум, но да се надяваме, че с времето това ще се промени! :) Най-важното е, че вече нашия форум е най-голям, даже от този на Пул, който държеше първенството! :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми време беше. Наистина това е ОГРОМНА КРАЧКА напред за развитието на фенклуба.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
на който не са му обединени - регистрациите ви от manutd.bg са активни, да ви кажа само.. понеже гледам, че всички са със старите аватари и подписи..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Яко мешаница,но ще се оправи надявам се.Много се радвам,че след толкова дълго време най-накрая се постигна крайната ни цел - ОБЕДИНЕНИЕ !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Браво! Най-накрая се сложи край на тая простотия с двата форума. Сега само трябва да определим кой да почерпи и кога...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честито. Аз се чувствам досто объркан в този нов форум. :wacko:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
След 1 седмица и ще свикнеш.Няма кой знае каква разлика по темите.Разликата е че ще има потребители които не познаваш,но по активните бързо ще ги научиш

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А, мога да пиша вече. :newsm36: Браво, че предприехте тази крачка. Много по- добре е всички фенове да сме на едно място. Сега и форума ни ще стане един от най- големи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз все още съм в нок-даун, но ще се оправя. добре дошли и добре заварили и не знам кво още хахах.

Нека подкрепяме Юнайтед заедно!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Поздравление за чудесното начинание! Поздравление към онези, които осъществиха идеята, благодарение на които това обединение на форумите е вече факт. Да се надяваме, че тук всички ще сме FOREVER UNITED! Сега повече от всякога ще трябва да сме толерантни и да проявяваме уважение един към друг. Прието е в тези случаи да си пожелаем "На добър час!" Редактирано на от Minko Georgiev

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честно да си призная сега ми е малко странничко. Но това , сиг. ще се оправи въпроса е докато се климатизирам. ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове