Jump to content
Sign in to follow this  
sho-sho

Контрола ? ?? ?

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

много се извинявам ако не му е мястото на темата тук , но силно се интересувам кога ще има контрола на отбора за да мога да дойда да се пробвам да вляза и аз

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
От известно време и аз се каня да задам този въпрос.....Все пак ми се струва ,че там е малко затворено общество и трудно се допускат нови....А и предполагам,че от 2000 абоната все са се събрали 10-ина добри играчи. Но пък винаги има вариант и по-новите да се организираме някак и да спретнем някое дерби

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ами аз говорих с един пич и той ми каза че няма проблем да пробвам ако има контроли а ако докажеш че си добър не мисля че няма да те допуснат

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
представяш ли си , бате , некви пробни периоди ,чудесии , 21 , репортери.......и накрая ти казват... - трансферната сума е мн.висока!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Отборът не е толкова затворено общество, но твърде малко хора се интересуват от него. Единични са случаите, в които някой е идвал да гледа, а още по-малко да подкрепя. За контролите не е проблем да идват нови момчета, но за мачовете от Форумслигата до края на сезона й няма как.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е , здраве да е! Аз се правих на голям футболист в Ирландската аматьорска лига и на полуфинал скъсах връзки сам на корнера..... Сега съм малко куц , но за новия сезон да треперят титулярите !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Догодина, живот и здраве, ако успеем да влезем в първа лига, определено ще трябва да подсилим отбора. Няма нищо лошо да дойдете да се пробвате. Сигурен съм, че атмосферата в отбора ни ще ви хареса. Ще гледам другата седмица да уредя някоя контролка, ще пиша във форума, така че сте добре дошли!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Догодина, живот и здраве, ако успеем да влезем в първа лига, определено ще трябва да подсилим отбора. Няма нищо лошо да дойдете да се пробвате. Сигурен съм, че атмосферата в отбора ни ще ви хареса. Ще гледам другата седмица да уредя някоя контролка, ще пиша във форума, така че сте добре дошли!

Ще следя темата и може и аз да зема да дойда да потичкам с вас.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тази седмица предвижда ли се контрола? Или тренировчица...

Контрола. В четвъртък 20:30 на обичайното място. Играем с отбора на Замунда.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
aз не мога да кажа на 1оо процента от сега.. ше се обадя на Сашето или на Николае в деня на мача.. просто не е ясно дали няма да се наложи да съм на работа...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Който може. Важното е в неделя да сте там, че проблемът на Краси ще го извади от строя и тази седмица.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз съм на линия за контролата и за неделя! Поздравления за избора на съперник - замуда са бързи и технични - като съперника ни за неделя. Но какви ги говоря нали се каза че тези контроли са за наваксване на лигавенето :mood (22): :mood (22):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Кой ще ходи ? да знам дали има смисъл аз да идвам ?

Защо ти трябва смисъл, когато има топка и футбол. Аз ще дойда, знам, че никой от вас не ме познава, но се надявам това да е моментът да се запозная с вас. Нали няма да ме върнете???

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако не успеете да се съберете достатъчно хора, нека някой да напише тук, със сигурност има и още желаещи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако не успеете да се съберете достатъчно хора, нека някой да напише тук, със сигурност има и още желаещи.

Само да питам по-запознатите - аз изброих 4 човека, дето потвърдиха за контролата довечера... проблемът е , че мен ми е малко кофти и кихам и кашлям и ествествено се тъпча с някакви лекарства. И все пак събираме ли се поне един отбор за довечера?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Спокойно, ще се съберем. Просто не сте ни свикнали на "организацията". В крайна сметка или ще бъдем много и ще мислим некакви схеми всички да играят или ще дойдат само двама - трима!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За да не товаря много вехтото си коляно ще пропусна контролата, така че ще се видим в неделя.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
пичове за тая неделя , очертава ли се няква контрола и ако да , моля къжете кога и къде

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове