Jump to content
Sign in to follow this  
eNgLaNd

Inter Milan 0 - 0 Manchester United

Препоръчани публикации

абе каде остана стария сайт е ?

В раздел "Добре дошли фенове" има тема ОБЕДИНЕНИЕ, виж я.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Жулио Сезар: Рууни ме притеснява повече от Роналдо

Вратарят на италианския Интер – Жулио Сезар заяви за „Сън”, че според него Уейн Рууни е много по-класен състезател от португалеца Кристиано Роналдо.

„Уейн е много бърз и рязък футболист, от който може да се очаква всичко. Той е по-добър от Роналдо, поне по мое скромно мнение. Харесвам и стила на Кристиано, но Уейн е по-стабилен от него. Видяхте, че игра само за няколко минути, но въпреки това имаше реален шанс да вкара гол. Опасявам се Манчестър да не започне с него като титуляр в реванша, защото ако е така, то нищо хубаво не ни очаква”, категоричен бе най-добрият в състава на Интер, в първата среща от 1/8 финалите на Шампионската лига с Манчестър Юнайтед (0:0).

focus-sport.net

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Жулио Сезар: Рууни ме притеснява повече от Роналдо

Вратарят на италианския Интер – Жулио Сезар заяви за „Сън”, че според него Уейн Рууни е много по-класен състезател от португалеца Кристиано Роналдо.

Еми ще му предоставим възможноста да изпита що е то Руни и с какво се яде. С Бербатката зад гърба ще му извади душата на Сезар.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сезар е в супер форма и добре че беше той иначе спокойно мача си ставаше 2ка

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И мен ми се ще да ги разбием, но 0-0 е един много коварен резултат. Познавайки Моуриньо, ще земат да вкарат с някой крив шут и ела гледай как се разбива бетон. Надявам се САФ да направи мача да е лесен. Редактирано на от splat

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Прав си оринбг.0:0 си мръсен резултат отвсякъде особено срещу италиански отбор+Мауриньо.Надявам се да вкараме в началото на Олд Трафорд и да си направил мача лесен,все пак сме шампионът и играем пред нашата публика.Дано само мача не се закучи че тогава всичко може да се случи.Аз обаче съм оптимист че ще ги отстраним.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Драснах им мейл за грешката с Inter Milan - Manchester Milan :)) Пратили ми благодарско писмо за корекцията..
Ето и актуалния тапет:
Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Интер ще им се стъжни на ОТ като се завърнат Видич,Руни,Гари и може би Скоулс...Отнасяме ги 2:0 ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Интер ще им се стъжни на ОТ като се завърнат Видич,Руни,Гари и може би Скоулс...Отнасяме ги 2:0 ;)

Малко е...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мен лично не ме интересува резултата.Просто да ги бием и да продължим напред това единствено искам! :manutdd2:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ето и актуалния тапет:
Публикувано изображение

Бахти отврата, тоя кон отпред. Никога няма да си го сложа... Редактирано на от Enzo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано го приемеш като комплимент, но на външен вид намирам голяма прилика между теб и "Ибрата" :lol: :lol: :lol:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this