Jump to content
Sign in to follow this  
eNgLaNd

Inter Milan 0 - 0 Manchester United

Препоръчани публикации

Никой не спомена обаче,че с тоя Х счупихме рекорда на Байерн и Аякс и сме вече сме с 20 поредни мача без загуба в ШЛ :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

според мене пък, даже и Фърги не очакваше интер да са толкова слаби, затова беше излязал така предпазливо..

Абсолютно, аз си мислех същото. Ма това ти викам, ще се спука тоя балон с извънземния Мауриньо. 12 мача, не знам си кво си. Просто ще се спука балонът.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

обаче, на реванша определено ще ни трябва гол, така че дано Андерсон е здрав, викам аз. ти, Дидо, как мислиш? :unsure:

Резултатъ е 2-2 с гол на Адриано с ръка в 90 минута.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
мисля че този мач сър Алекс успя да вземе това за което беше отишъл , а имено точката!накрая Муриньо пусна 3ма нападателя но и това не беше успешно. Явно сме си зели поука от последното ни гостуване на този толкова неприятен стадион

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

мисля че този мач сър Алекс успя да вземе това за което беше отишъл , а имено точката!накрая Муриньо пусна 3ма нападателя но и това не беше успешно. Явно сме си зели поука от последното ни гостуване на този толкова неприятен стадион

Точката?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Точката?

кое не ти е ясно ? точката тоест Хикса или равния резултат или нз как с др думи да го кажа

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Малко не съм доволен, можеше и по-добре да играеме. <_< Интер играха много зле първото полувреме и трябваше да се възползваме от това. :closedeyes: А за Парк каде му е добрата игра? Второто полувреме мисля че беше нищо не направи само търчи като бесен. :angry: За реванша на ОТ съм оптимист и се нядавам да ги биеме поне с 2:0!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

кое не ти е ясно ? точката тоест Хикса или равния резултат или нз как с др думи да го кажа

"Точката" не е синоним на "хикс" или "равния резултат" когато говорим за тази фаза на този турнир. Ясно си ми е всичко, не се притеснявай, просто те поправям.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

...

По- добре да си хване парцалите и да се изнесе в жабарския форум.
Ако вече не го е направил.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

"Точката" не е синоним на "хикс" или "равния резултат" когато говорим за тази фаза на този турнир. Ясно си ми е всичко, не се притеснявай, просто те поправям.

е нз аз съм на мнение че е синоним но може би е така в разговорния език иначе мисълта ми бе че мача бе изигран тактически добре но един гол в наша полза щеше да ни даде къде къде по-голямо спокойствие

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не очаквах толкова слаба игра от Интер. Както някой по-горе беше написал, че САФ очакваше Интер да напада,а Юнайтед на контра атака да вземе своето. Е... Интер се бяха шашнали нещо и само късмета раздели "Червените дяволи" от това да спечелят мача или поне да вкарат гол. Това 0-0 е коварно, но все пак си мисля, че на ОТ с Видич и Руни в състава ще отвеем италиянците. МоМ - Евра. Бих отличил О'Шей, Рио, Еванс, Карик, Флетчър, Парк и Роналдо. За жалост, много малко пасове достигнаха до нашата 9-ка. Може би и смяната закъсня малко. ГГМУ!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мисля, че играхме доста добре ! Доволен съм от резултата и съм сигурен, че на Олд Трафорд ще вземем своето. Всички играха добре особено центъра бяха върха.Роналдо много ме зарадва с играта си,а Бербо все пак срещу италиански защитници трудно се играе и това май му е първия мач в който играе сам на върха , така че няма какво да го упрекваме аз лично съм доволен от показаното. Играч на мача - Карик просто страхотен и в дефанзивен план и в атакуващ.Сезар също невероятен вратар, който се надявам на реванша да вади няколко пъти топката от мрежата си. Редактирано на от DidoUnited

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре, добре се получи снощи. Добро представяне като цяло. Не ми се иска да откроявам някой от нашия отбор, но определено ми хареса играта на Роналдо. Винаги остър в атака, неуморим по време на целия мач, просто чист късмет, че не вкара.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
добър мач за надблюдаване,но ако не си фен на нито един от 2-та отбора!лично аз си скъсах нервите през 1 полувреме,имахме поне 5-6 положения за гол но вратаря им имаше добър ден.през 2-то Интер се бяха надъхали и не ни даваха много много да поглеждаме към вратата им! общо взето и аз споделям мнението,4е ни 4ака доста коварен мач на ОТ,един гол за тях и нещата стават сложни!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мисля, че през целия мач, с изключение на едни 15 мин от второто полувреме играехме по-добре. Имахме реални възможности. Странно ми беше, че и Бербатов и Гигс като излязоха сами срещу вратаря решиха да стрелят от ъгъл към вратата. Според мен имаха по-добри шансове, ако бяха срещу него,ама не съм сигурна де.Всички се представиха много добре, особено Роналдо. През цялото време игра супер, връщаше се в защита,атакуваше. Не мисля,че Бербатов игра зле, просто не му подаваха достатъчно. Яд ме е само за една ситуация с Парк, където само 1-2 см не му достигната да прати топката в мрежата. Вратарят им имаше късмет. :angry2: Интер игра много слабо през първото полувреме. През второто,обаче имаха шансове да поведат. Няма значение, мен резултата ме устройва. Мисля, че на ОТ ще ги разгромим. :manutdd2: Редактирано на от red_girl

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хубав мач с много пропуски и липса на късмет. На ОТ ще ядат голям пердах мисля. Специалния ще се опита да играе нападателно да може да отбележи гол на чужд терен и ония с конската физиономия дето се води швед и компания ще се чудят какво става около тях. Ако се опитат на нещо като катеначо, въпреки че не е модерно пак ще съжаляват.

Дотук гледам познават хората.
http://sportni.bg/?tid=40&oid=2516229&cid=11212

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добър мач за нашите!Желязна халфова линия,владееха средата през цялото време(е без първите 10 мин. на второто полувреме).Защитата обра всичко което халфовете в дефанзивен план пропуснаха.Макар да има много недоволни от Бербатката,мисля че момчето си свърши перфектно работата...макар рядко да игра с топката.Забележете как при всяка атака ангажира по двама защитници на Интер,а от там се освободиха много пространства по крилата и Ронално,Парк и Гигси(набора)създадоха добри атаки именно от тия зони :rolleyes:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не прибързваите с заключенията... един тяхен гол на ОТ може да донесе много проблеми . 0:0 е много лош резултат според мен де да беше 1:1 да се радвам... наистина доста изтървахме 1вото полувреме роналдо особено... все още немога да разбера защо понякога сякаш умишлено не включват Берба в играта (а.к.а Роналдо,Гигс). И така Жулио Цезар определено имаше ден и това малко ме притеснява с оглед на добрата му форма в последно време . И все пак оптимистичко гледам към следващия мач.Даже ще си позволя да дам прогноза и тя е 3:1 . Хубав ден !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз пък чесно и откровено съм бесен и адски много ме е яд .. Всички сте гледали мача , няма нужда да обеснявам , че първото полувреме ги смазахме , а и като цяло по добрия отбор бяхме ние .. Хубави атаки , доста добре тактически изигран мач и според мен на моменти към завършващите ни удари трябваше да се подходи по сериозно .. Веднага се сещам за първото чисто положение на Гигс , когато освен пред него да завърши сам атаката , можеше и да комбинира със Бербатов и Парк , които нахлуваха .. Не мога да му се сърдя , но можеше да бъдем наказани заради тези пропуски .. За мен всички днес бяха на едно доста добро ниво , за мотивация няма смисъл да говорим , даже в първоначалните минути и в двата отбора се забеляза прегоряването на играчите и доста брак при комбинирането .. ! Много ми хареса Евра , както и Роналдо първото полувреме върна Сантон в детската градина .. ! Не мога да кажа лоши думи и за защитната формация , определено се справиха , въпреки несигурните намеси на момента , като цяло Адриано почти винаги беше с гръб към вратата и не му се отдадоха шансове за изява .. ! Много черна работа на Флетчър и Парк , като корееца беше навъртял 10км при смяната му .. ! Преди началото може би щях да бъда доволен на едно такова равенство , въпреки че 0:0 по принцип е кофти турнирен резултат , но в момента , може би още завладян от емоцията , това равенство не ме удовлетворява спрямо показаното на терена .. Имаме да защитаваме титла и ако всичко е наред със защитната ни формация , тежко им горко ако не променят нещо в играта си дотогава..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фенове на Юнайтед в болница, след Интер – Манчестър

Трима привърженици на Манчестър Юнайтед са откарани в болница, след като били атакувани изневиделица от фенове на Интер, съобщава Gazzetta Dello Sport.

Това се е случило малко след края на срещата между двата тима от турнира за Шампионската лига, завършила 0:0. Според италианското издание трима от поддръжниците на английския тим са били нападнати от „синьо-черни” ултраси, като им е бил нанесен сериозен побой. Те са третирани от медицинските екипи на място, а след това са откарани в най-близката болница за по-нататъшни изследвания. Полицията е стартирала разследване, като до момента нищо ново не е съобщавано по темата. Не се знае и в какво здраве са ранените в настоящия момент.

focus-sport.net
_______

Кристиано Роналдо: Играхме по-добре от Интер

Португалската звезда на Манчестър Юнайтед Кристиано Роналдо заяви след нулевото равенство на неговия тим срещу Интер, че той и съотборниците му са играли по-добре.

Той не пропусна да отбележи, че Юнайтед е създал доста повече голови положения през първото полувреме.

"Мисля, че играхме по-добре от Интер в този мач. Създадохме повече голови положения, особено през първото полувреме. За съжаление не успяхме да вкараме гол. Знаехме, че ще ни бъде трудно да играем на техния стадион, защото те са голям отбор със страхотни футболисти. Имаме големи шансове да продължим напред, но трябва да ги победим на Олд Трафорд, заяви Роналдо.

Novsport.net
_______

Гигс: Тотално надиграхме Интер

Халфът на Манчестър Юнайтед Райън Гигс остана със смесени чувства след гостуването на Интер в първи 1/8-финал от Шампионската лига.

Той е доволен от показаната игра, но същевременно съжалява за пропуските и факта, че отборът не е отбелязал поне един гол, който да улесни задачата му за реванша. "Играхме много добре. Смятам, че особено през първото полувреме доминирахме изцяло и не дадохме никакви шансове на Интер. Втората част беше равностойна, а ние отново създадохме добри положения, но за жалост ги пропиляхме", коментира Гигс пред официалния сайт на Червените Дяволи.

Уелсецът е убеден, че ако се представи по същия начин и на Олд Трафорд, Манчестър Юнайтед ще продължи в следващата фаза. "Няма да е лесно, защото Интер е силен съперник. Те със сигурност са способни да отбележат гол, което би било много неприятно за нас. Затова трябва да сме безгрешни в защита. Опитът ще е решаващ", подчерта Гигс.

Следващата цел пред него и съотборниците му е да победят Тотнъм във финала за Карлинг къп в неделя. "Всички сме настроени за успех. Вярваме, че ще направим необходимото, за да се поздравим с трофея", оптимистично завърши ветеранът.

sportal.bg
________

Карик: Разочаровани сме, че не вкарахме

Майкъл Карик изрази леко разочарование, след като Манчестър Юнайтед не успя да вкара гол при гостуването си на Интер в осминафиналите на Шампионската лига, въпреки че бе по-добрият тим на терена на Джузепе Меаца.

„Създадохме много положения. Да опазиш вратата си суха, не е толкова лошо. Ние играхме много добре и сме разочаровани, че не успяхме да вкараме”, каза халфът на червените дяволи.

„Имахме много голови опасности, които друг път бихме вкарали, но не стана. Имаме не лоша изходна позиция за класиране на четвъртфиналите.”

Шансовете в момента са равни. Те имат играчи, които могат да отбележат. Вярваме, че вкъщи можем да победим всеки. Ако играем достатъчно добре, би трябвало да продължим”, заяви Карик.

Чуй аудио

gong.bg
________

Рио Фърдинанд: Един гол може да бъде решаващ

Защитникът на Манчестър Юнайтед Рио Фърдинанд заяви пред медиите, че един гол може да бъде решаващ в определянето на 1/4 финалиста измежду неговия тим и Интер, съобщава официалният сайт на Червените Дяволи.

Той не пропусна да отбележи, че е трябвало неговите съотборници да вкарат поне 1 от головите положения, които са създали.

"И двата отбора показаха добра игра. Имахме положения, както и Интер, но мисля, че играхме по-красиво от тях. Играта бе отворена и за съжаление ние не успяхме да отбележим гол, въпреки че имахме доста положения. Ако бяхме вкарали, щяхме да усложним живота на Интер. Един гол в такива мачове може да се окаже решаващ. Чакаме реванша", заяви Фърдинанд.

Novsport.net

Уейн Рууни: Съжалявам, че изпуснахме толкова много

Нападателят на Манчестър Юнайтед Уейн Рууни остана разочарован от пропуските на тима след нулевото равенство срещу Интер за Шампионската лига, съобщава официалният сайт на клуба.

Въпреки това, той смята, че равенството на Джузепе Меаца е добър резултат за отбора му.

"Малко съм разстроен от факта, че изпуснахме толкова много и не успяхме да вкараме, но все пак равенство като гост на Интер не е никак лош резултат. Ние просто трябваше да отбележим поне една от възможностите си. Тогава щяхме да имаме много по-големи шансове, за да се класираме напред. В Милано се играе винаги трудно, така че свършихме добра работа", заяви Рууни.

Novsport.net
________

Санети: Интер може да изхвърли Манчестър Юнайтед

Капитанът на Интер Хавиер Санети вярва, че неговият отбор е способен да изхвърли Манчестър Юнайтед от Шампионската лига.

В първия сблъсък помежду си вчера двата състава завършиха 0:0 на Джузепе Меаца. „Получи се балансиран мач, в който и двата отбора се бориха. Манчестър Юнайтед имаше повече голови положения през първото полувреме, но ние бяхме по-добри след подновяването на играта. Знаехме, че трябва да ги пресираме и да не им оставяме свободни пространства, защото щеше да стане по-трудно с напредването на времето. Те няма да са много спокойни. Наясно са с опасността, ако им отбележим гол. Уверен съм, че сме готови да се борим в Европа и да спечелим Шампионската лига. Велик Интер ще е нужен в реванша", заяви аржентинецът Санети.

sportal.bg
________

Ибра: Важното е, че не допуснахме гол

Преди мача с Манчестър Юнайтед звездата на Интер Златан Ибрахимович се надяваше да отблежи гол и да докаже, че е по-добър от Димитър Бербатов и Уейн Рууни, но и нулевото равенство се оказа добър резултат за шведа.

"Имаме чудесни шансове да продължим напред. 0:0 е резултат, който оставя интригата за реванша. Хубаво е, че не допуснахме попадение на собствен терен", сподели Ибрахимович.

Нападателят призна превъзходството на Червените Дяволи преди почивката, когато бяха и повечето интересни моменти в двубоя на Сан Сиро. - Мачът беше интересен. Съперникът ни имаше предимство през първото полувреме, след това ние поехме инициативата и можехме да стигнем до победата. Kато цяло с нищо не отстъпваме на Юнайтед и ще отидем за победа в Англия", завърши Златан.

sportal.bg
________

Кордоба остава оптимист след равенството с Манчестър Юнайтед

Колумбийският защитник на Интер Иван Рамиро Кордоба остана оптимист, въпреки нулевото равенство с Манчестър Юнайтед на Джузепе Меаца.

„Мачът беше много тактически. Смятам, че Фъргюсън искаше неговият отбор да натисне малко повече през първото полувреме, за да си улеснят живота, но осуетихме това. През втората част ние поехме по-голям риск и опитахме да спечелим, защо бяхме домакин. Наясно сме, че и 0:0 е положителен резултат. Ще отидем в Манчестър с надеждата да вкараме гол и да продължим напред. Такива срещи са като финал. Трябва да си много концентриран и отборът, който допусне по-малко грешки, ще надделее", сподели 32-годишният Кордоба.

sportal.bg
_________

Естебан Камбиасо: За съжаление не успяхме да ги победим

Полузащитникът на италианския шампион Интер Естебан Камбисо остана разочарован, че неговият тим не е успял да победи Манчестър Юнайтед в мача между двата тима, съобщава официалният сайт на клуба.

Футболистът все пак се надява, че той и съотборниците му ще успеят да постигнат положителен резултат на Олд Трафорд с който да се класират на 1/4 финалите.

"Още преди мача знаехме, че ще ни бъде много трудно срещу Юнайтед. За съжаление не успяхме да ги победим у дома. Със сигурност ще имаме доста работа при гостуването, но се надявам да постигнем такъв резултат, че да се класираме напред. Техните играчи контролират много добре топката и през първата половина ни затрудниха доста. През втората част ние бяхме по-добри", заяви Камбиасо.

Novsport.net
_______

Сезар щастлив от резултата

Вратарят на Интер Жулио Сезар заяви, че той и неговите съотборници са доволни след равенството 0:0 с Манчестър Юнайтед.

Бразилският страж имаше голяма заслуга за нулевото реми, правейки няколко много важни спасявания. „Щастлив съм от това, което направих тази вечер. Винаги е хубаво, когато имаш такъв принос. Когато отборът се нуждаеше от мен, аз бях готов, така че всички можем да си отидем вкъщи доволни. За мен 0:0 не е лош резултат, определено е по-добър от 1:1. Можем да играем на контраатаки в реванша”, заяви Сезар, цитиран от "Гадзета дело спорт". „Много харесвам Кристиано Роналдо, но най-голямата заплаха е Уейн Рууни. Ако той играе във втория мач, той ще бъде най-голямата заплаха за шансовете ни да продължим напред”, допълни вратарят.

focus-sport.net
_______

Газета Дело Спорт: Бербатов може много повече

Авторитетният италиански вестник „Гадзета дело Спорт” постави ниска оценка на Димитър Бербатов за снощните му изяви срещу Интер на Сан Сиро. Вестникът с розовите страници написа 5 на нашия Митко.

„Бербатов отправи един много опасен удар с глава през първото полувреме. Той може много повече”, коментира анализаторът на срещата Интер - Манчестър Юнайтед завършила 0:0.

В състава на сър Алекс Фъргюсън няма друг оценен с петица от изданието. Най-добър от „дяволите” е Райън Гигс, който има 7.

За играч на мача е определен вратарят на Интер Жулио Сезар. Бразилският национал направи няколко отлични спасявания. Стражът на „нерадзурите” има 8.5 от „Гадзета дело Спорт”.

Самият Жозе Моуриньо е оценен доста ниско за ръководенето на срещата. Португалецът е получил 5, както и неговите нападатели Златан Ибрахимович и Адриано.

Италианската преса не крие критиките си по адрес на рефера Луис Медина Канталехо. Неговите асистенти също не получават добри отзиви след срещата в Милано.

gong.bg
_________

Моуриньо да спре с мрънкането и да си спомни за “братушката” Иванов

Ако не беше съдийския подарък преди 5 години, титаничните сблъсъци на португалеца със Cър Алекс едва ли щеше да ги има.

Жозе Моуриньо е отличен специалист, но заядлив човек, вечно търсещ оправдание в съдиите. Снощният мач между Интер и Манчестър Юнайтед не доказа първото твърдение, но напълно оправда второто. Червените дяволи, нищо не е свършило. Има реванш, в който всичко може да се случи. В типичния си стил Моуриньо нападна рефера, обвинявайки го за изпуснатата победа. Крадецът обаче вика: Дръжте крадеца! Жозе явно се е позабравил и не помни, че благодарение на господата в черно отстрани Юнайтед от Шампионската лига през март 2004 година. Тогава той бе треньор на Порто, а първият мач завърши 2:1 за “драконите”. На реванша Червените дяволи завряха в казана иберийския гост, но вкараха само един гол – дело на Пол Скоулс. Попадението беше напълно достатъчно момчетата на сър Алекс да продължат напред, за да дойде страхотното съдийско рамо, което португалците получиха в последната минута. Руският арбитър Валентин Иванов отсъди най-измисления фаул в историята на европейските клубни турнири, след чието изпълнение Кощиня изравни. Така Порто се класира за четвъртфиналите, след което заслужено триумфира като краен победител в Шампионската лига. Ако обаче не беше руският подарък, днес Моуриньо едва ли щеше да е толкова известен (въпреки че през 2003-та спечели купата на УЕФА с Порто). Оферта на Челси трудно би последвала, нямаше да ги има и знаменитите му сблъсъци със Сър Алекс Фъргюсън.

След въпросния реванш преди 5 години нахаканият Жозе показа среден пръст към публиката на Юнайтед, миг преди да се промуши в тунела. И въпреки историческото подпиране устата на Жозе не спира да мели. След такова очевадно бутане всеки друг на неговото място би си замълчал, когато стане въпрос за съдийство. И би намерил начин да почерпи “братушката” Иванов, помогнал му да се изстреля към висините на славата. Знае ли човек... Може би пък след 14 дни пак на Олд Трафорд португалецът да получи поредния дар от реферите. Дали тогава Моуриньо ще замълчи или отново ще размахва среден пръст?

РУМЕН ИЛИЕВ

blitz.bg

...

Снимки
Снимки

Ferguson admits danger of goalless away leg
Mourinho 'suprised' by Rooney omission

Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Даааааа, действително обвиненията на мнозина фенове на отбори като Нотингам Форест или като Лийдс се потвърдиха пак. Прави са те като казват, че Юнайтед имат прекалено 'комерсиални' привърженици... Които ако не могат да напишат или изкрещят някъде след мач 'убихме ви бе, леле, 5:0, оле' остават недоволни! Тази мисъл просто ми изплува в главата, ей-така, безпричинно :lol: Иначе както казах в чата вчера - всичко върви по план и съм доволен. За мен важната оценка е не на Скай Спортс, а на Сър Алекс, който разбираемо е доволен, че плановете му се развиват според очакванията. Важното в този мач беше да се възползваме от предимството на жребия и да излезем втория мач на ОТ в позицията на фаворити! И това е факт... Или не е, може би? Или може би ако бяхме излезли както излизаме срещу Блекбърн и Уигън и ни бяха натиснали в средата с множество центрирания към Адриано и Ибрахимович щеше да има полза от Рууни? Сигурно пак щеше де, но защото би се връщал назад да помага на защитата, а тогава какъв е смисълът? Всички казват: Интер игра слабо и т.н... Едва ли не те сами са се отказали, а не са били принудени да се откажат, от идеята да доминират в домакинския си мач?!?? И само защото веднага след влизането си, Уазата получи добър пас от Бербо и стана голово положение, не значи, че нещата щяха да стоят по този начин и преди появата на Хулио Круз. Но такъв тип логика може да види човек, който гледа целесъобразността на дадено решение, а не по 'фенски' плитко... Защото ако резултатът беше 2:1 за Интер, отново щяхме да имаме нужда от 1:0 на ОТ, но тогава този мач би се развил по друг начин и самочувствието на италианците щеше да литне до небесата, те щяха да са победили носителя на КЕШ, да са вкарали 2 гола на 'Untouchables' и т.н... И вие не виждате разликата в наша полза от тези два възможни сценария с които разполагаше САФ? Ако наистина е така - sorry както се казва! И споко: отново ще превъзнасяте всички наши звезди след реванша и отново ще имате възможност да се надсмеете над някой противников фен... САФ ще се погрижи за това, както винаги го е правил! П.С. Никой истински фен на Юнайтед да не се чувства засегнат от последното!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Оф умрях от яд снощи. Шампиони на Италия, Гранде Жозе, гранде ИбрААме... Няма такива късметлии насрани. Можело да е и 2:0. Ми начи, всеки мач може да завърши по всякакъв начин, на теория. На практика обаче става друго.На Гранде-то, Дъ Спешъл Уан S.O.B. чисто и просто това не му е Челси и скоро приказката за космичекия треньор ще започне да привършва. Но както и да е.
Що се отнася до Димитър Бербатов. Това беше първия мач на българина откакто е в Манчестър, в който играе като изнесен напред сам нападател. Не знам дали е играл в точно такава позиция откакто беше в Байер. От друга страна превъзходството ни в тоя мач се дължеше именно на полузащитата, така че, според мен съставът не беше сбъркан или нещо подобно. Просто тоя мач трябваше да се изиграе така и това е. На броячите на ситуации ще кажа, че така не се анализира. Сашко, имаше два момента, в които Гигси и Роналдо можеха да подадат на Бербатов, който беше пред вратата и ако топката бе стигнала до него "най-твърдата единица в тиража / след това изказване впрочем няма, chess_m, спирам да споря с теб за каквото и да е било. Щото това не може да е изказване на фен на Ман Юнайтед. За Курва Норд става, но мен те ме вълнуват докато ги отстраним. След това ми дреме. / щеше да се спука тотално. Парк според мен игра много добре, Карик - превъзходен. Искаше ми се един Скоулс в състава по-рано от 91-вата минута, но каквото-такова. Анализатоите на Скай за пореден път ме радват много. Рууни за 10 минути раздвижи играта ни адски осезателно.

Както и да е. На реваншът ще ги бием, то е ясно, Жозенце.

Напълно подкрепям тезата ти.
Изключително много ме е яд, защото ние бяхме реалните победители от мача. Всичко се е изговорило (дося четох), но все пак ебаси... Тия не могат първото полувреме да минат центъра... После нямат дори 1 точен свестен удар към вратата. Изненадващ, слаб и смешен Интер. Просто не мога да позная прехваления, ВЕЛИКИЯ, УМОПОМРАЧИТЕЛНИЯ, НЕОТРАЗИМИЯ, СПЕЦИАЛНИЯ Жозе и неговия също такъв Интер. Ако Моуриньовския Челси хване Моуриньовския Интер ще го ебе ама толкова мощно, че даже не ми го побира съзнанието. Отново си пролича, че в Италия се играе АНТИ-футбол! Ако някой намери нещо красиво, независимо дали отиграване или просто начин на игра, в този отбор (и като цяло в италянския футбол) нека го сподели.
Но стига толкова за тия мастии

Фърги излезна с една много предпазлива схема. В средата на терена изненадващо според мен започна Флетч (мислех си, че ще е Скоулс), но може би САФ разчита на повечето енергия на Дарън и възможността му да играе на по-бързо темпо повече време. Като цяло халфовата линия беше перфектна Скоулс каточели трябваше да смени Флетч към 65-тата мин заради по-добрия пас, но здраве да е.Пак приказки срещу Парк... направо ми писна, някой видя ли колко километра е избягал, когато го сменяха ? 9.95 за справка ! Бореше се по целия терен, за всяка топка, немалко фалове на Роналдо дойдоха именно заради нарушения срещу корееца. Спрете да отричате човека, само щото е жълт или дори и аз не знам що...
Защитата също, добре че Джони Евънс и О'Шей (на Тони любимеца хаха) успяха да излезнат като титуляри. Рио напоследък остава в сянката на Видич според мен, но се справя страхотно. Вчера изчисти сумати топки с глава, а и опитът му комбиниран с голямата му работоспособност спомогнаха затова, да няма дори една свястна атака от Интер.
Напдателят Бербо му беше трудно, защото отдавна наистина както каза Тоти не е играл по този начин. Особено в последните мачове, както той самият казва, свикна да играе с Рууни или Тевез. Хора, с които да разменя повече пасове и да се задържа за по-често в противниковата половина. Не блестя с нищо, беше неутрализиран, но какво да се прави... Роналдо игра много добре, адмирации. По едно време ми се стори, че малко се изолира от мача някъде в началото на второто полувреме, но после игра доста отборно, дори връщайки се да помага на отбраната (невероятно, но факт)!!!

Казах преди мача, че ще е голямо тактическо надлъгване и така се получи. Жалко само, че пропуснахме толкова много шансове, иначе победата беше наша и съответно целия осминафинал. Сега това 0-0 може да се окаже нож с две остриета. Добре, мачът е на Олд Трафорд (подкрепа, публика, самочувствие и т.н.) За Интер бонусът е само един - голът на чужд терен. Моуриньо е майстор на тези мизерии, така че трябва да им вкараме поне 2 гола, което е напълно и абсолютно постижимо на фона на вчерашната вдъхновена игра, с които да подсигурим мача си.
Може да се направи донякъде асоциация с мача с Барса на полуфинала обаче миналата година. Пак 0-0, пак фрапантни пропуски, но на Олд Трафорд беше съвсем различно (въпреки че Барса ме накара да треперя по едно време). Искам феновете да се активизират точно както онзи път. Искам пак хореографията "BELIEVE", искам пак червено-белите шалчета и силните песни, искам да покажем, че Стретфорд Енд е по-голям от КУРВА Норд!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не съм много доволен от представянето на Бербатов, прекалено много внимание му се обръща, прекалено много го хвалят, а голове? И по-точно, а важни голове за клуба? Мисля че трябва малко да се стегне....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И по-точно, а важни голове за клуба? Мисля че трябва малко да се стегне....

Мидълзбро? Болтън?

Иначе да се стяга де, все пак е от толкова дълго време в отбора, а един важен гол не е вкарал :angry:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this