Jump to content
Sign in to follow this  
eNgLaNd

Inter Milan 0 - 0 Manchester United

Препоръчани публикации

САФ обърка мача като пусна само берба напред!щом играем с един нападател то това трябва да е рууни!

не съм съгласен и точно за това до него на върха на атака игра Роналдо

грешката според мен беше, че не подходи по атакуващо през второто полувреме и първо трябваше да пусне Рууни към 60мин и после към 75 да замени и Берба с Тевез, за да ни стане супер бърза (контра)атаката, когато интер трябваше да търси гол...но в крайна сметка кои сме ние да се бъркаме в работата на велиякия Сър Алекс Фъргюсън!

Забелязах и друго...когато Парк или Роналдо атакуваха по крилата, то Бербо не отиваше към тях да комбирани, а тръгваше да тича към центара на наказателното поле, като така увличаше един или двамата им централни защитници, а това със сигурност е заръка на шефа. Тактиката проработи перфектно и имахме много голови положение, но просто не влезнаха...

Също така ако Кордоба не беше задържал нашия, то гола беше 100% като топката мина точно там, където щеше да е той, но закъсня, защото беше ЗАДЪРЖАН!!! Картона на Рууни беше повече от смешен, защото нямаше нищо грубо, а грубото там беше пак от страна на Кордоба!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Страхотен спектакъл ! За пореден път тоя сезон не можем да си вкараме положенията. Толкова възможности като гост не сме имали сигурно от години. Относно Бербатов. Освен българи, ние сме и фенове на отбора. Днес Бербатов имаше 3 добри възможности, които пропиля. Първата беше , когато мислейки , че е в засада се засуети, втората, когато получи дълго подаване от Гигс и не можа да си спре топката, третата, когато Роналдо нахлу и Парк не можа да се засече, питам аз, не е ли точно там в малкото наказателно мястото на централния нападател в такива ситуации. Време е да спрем да се оплакваме, че никой не подава на Бербатов. Това е Манчестър Юнайтед, а не Бербатов Юнайтед. Той не е Ван Нистелрой, за да се стига до там, че всички подавания в предни позиции да са за него. Берба има свои стил . В отбора има големи индивидуалности с голямо самочувствие. Бербатов получава достатъчно подавания. Днес не беше неговата вечер, дано се реваншира на реванша.

Много дълго обяснение си дал ама си в грешка за 2 и 3 иначе за първото си прав, трябваше да стреля при второто тупкане на топката и гола беше сигурен. Второто изобщо не беше положение, защото грешката си беше на Гигс, че му я пусна толкова силна. При другото пък беше задържан и това е 100% така, защото Кордоба май падна или залитна някъде назад и после пусна нашия да мине, който отиде точно на това място но малко по-късно, просто защото беше задържан...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не усетих този "синьо-черен ад", явно толкова си могат ултрасите от "Курва Норд". Дъ Спешъл Уан беше тотално надхитрен и изненадан, а играчите му не впечатлиха с нищо. Тръгнали да стават европейски шампиони ... Ще ми е интересно да прочета коментари на фенове на Интер, защото съм сигурен, че не са останали доволни от "безобразното съдийство". Не е нормално Адриано да не отбележи гол с ръка, а да не говорим за неотсъдената дузпа.

Бях обещал да не пиша нищо по тая тема,ама т'ва мнение просто .... незнам.Сериозно ли го мислиш това?
1-вото полувреме много слаб Ривас,ама безобразно слаб.Пробивите на Майкон въобще не се получаваха,Адриано толкова тромав не е бил никога, един шанс имаше в мача и си оплете краката,хах. Станкович и Камбиасо бяха надиграни в центара.А това дете Сантон,направи Бербатов спрял.Толкова спрял,че съдията да беше свирил 10 минути по-рано,Бербо въобще нямаше да разбере к'во става.(айде продължавайте да го защитавате).Цезар безспорен играч на мача,няма к'во да си кривим душата,просто спаси Интер от загубата.Ибрахимович показа на моменти класа,но една птичка пролет неправи.Мунтари направи може би най-слабия си мач откакто е в Интер,безидеен..все едно не беше там. Curva Nord ... само заблуден човек,може да отрече невороятната подкрепа,която оказа на момчета в черно-синъо.

Юнайтед излезнаха със същата нагласа,както преди мача с Барселона миналата година,успяха да запазят врата суха,но за по-голямо съжаление неуспяха да вкарат.Определено спелиха битката в средата на терена,което подсигури ненапълно възстановените защитници.Роналдо направи силен мач и само късмета му попречи да отбележи.Жалко за онова положение на Гигс,не съм сигурен,но си мисля,че имаше момент в който ако беше пуснал на Бербо излизаше 1на1 срещу Цезар. (преди да отиде в засада). Отбора си свърши работата...но неразбрах Бербатов къде точно му беше мястото на терена....въобще достра странно...преди поне ми харесваше как застава на подходящя позиция,ама сега...абе заеби тотално спрял.

Тоя резултат 0-0 повече му харесва на Жозе.Както се очертава за реванша (ако няма изненада с контузии) в центара се връщат Самуел и Кордоба(който с появата си 2рото полувреме показа класа).При евентуална схема 4-5-1 само с Ибрахима напред и по-дефанзивна постройка.....ще стане ебати и мача.Всяка грешка ,съответно гол....90% означава край на мача.В Юнайтед Видич ще играе и Руни ще е навлязъл във форма.Стабилна защита + добро нападение и фактова домакинство,дава предимство на Юнайтед.

Честито рекорд в новия формат на ШЛ 20 мача без загуба....има повод ,за който да се гордеем.

п.п. съдията нарочно не го коментирах,но лично според мен хвърли едно рамо на Юнайтед,в доста ключови моменти.
п.п.2 казах ли кур за ШЛ ?! ... ега я закрият тая купа.
п.п3. ако някой хейтър се мъчи да ми отговаря..нека не се хаби,ще го прочета,но повече няма да пиша.Айде лека.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Бях обещал да не пиша нищо по тая тема,ама т'ва мнение просто .... незнам.Сериозно ли го мислиш това?

За публиката ли това, което написах? Еми очаквах повече, защото лично аз чух 2-3 песни + "Интер, Интер" през второто полувреме. В Рим примерно, миналата и по-миналата година феновете на Рома създадоха много по-голяма атмосфера и дори ни освиркваха повече, хах. Както и да е. Хвана се веднага за написаното от мен и вместо да кажеш две думи за слабата игра на Бербатов, започна да защитаваш Интер ...

Роналдо за Гонг: Бербо е голям, а ние сме силни домакини

Португалската суперзвезда Кристиано Роналдо не спести добри думи за българския нападател Димитър Бербатов.

Попитан от Гонг, какви впечатления е събрал за Берба за периода, в който нашият работи за Юнайтед, Роналдо каза: „Бербо е голям футболист”.

Носителят на Златната топка сподели, че е спокоен преди реванша на Олд Трафорд, защото Юнайтед е доказано добър домакин.

„При 0:0 всичко ще се реши в реванша. Ние имаме много добър рекорд като домакини и трябва да се справим”, заяви роденият на остров Мадейра футболист.

gong.bg
________

Моуриньо и Cър Алекс се счепкаха за съдията

Жозе Моуриньо и Сър Алекс Фъргюсън за пореден път кръстосаха словесни шпаги.

След равенството 0:0 треньорът на Интер се изказа срещу съдията Медина Канталехо. Мениджърът на Юнайтед обаче заяви, че той е свирил прекрасно.

"Реферът свири фантастично. Във всички дребни епизоди той фаворизира гостите. Така както трябва да се направи. Но аз се съмнявам, че на реванша ще има такъв съдия, който да ръководи мача толкова добре", заяви Моуриньо.

"Сериозно ли, това е казал Моуриньо? За мен съдията бе перфектен. Той отсъди всичко точно и за мен си остава един от най-добрите рефери", отвърна Сър Алекс.

gol.bg

Моуриньо: Второто полувреме ги смачкахме

За пореден път Жозе Моуриньо остана непобеден срещу Сър Алекс Фъргюсън.

Португалецът едва ли обаче е доволен от равенството 0:0 срещу Манчестър Юнайтед. Вярно той има 6 победи и 6 равенства срещу Фърги в 13-те сблъсъка помежду им, но този път неговия Интер не направи много срещу англичаните.

"Първото полувреме Манчестър беше много по-добър. Второто пък стана обратното. Резултатът трябва да бъде приет такъв, какъвто е. 0:0 е труден резултат за нас, но същото важи и за съперника, защото с голово равенство ние отиваме на четвъртфиналите. И двата отбора знаят перфектно, че този мач бе толкова важен", заяви Моуриньо.

Треньорът не пропусна да похвали Златан Ибрахимович. "Според мен той направи много силен мач. Все пак Манчестър не е Болоня. Ибра направи много за нашия отбор, който не контролираше мача през цялото време", заяви Специалния.

Според португалеца Интер няма комплекси от Шампионската лига. Нерадзурите не са печелили отличието от 1965 г. и всеки път се представят по-вяло отколкото в първенството. "Не мисля, че става въпрос за психическа зависимост. Това е най-добрия резултат от първия мач в последните години. Сега отиваме на Олд Трафорд с надежда, че можем да се класираме", завърши Жозе.

gol.bg
________

Юнайтед счупи рекорд на Байерн и Аякс

Манчестър Юнайтед счупи поредния си рекорд.

Червените дяволи не успяха да победят Интер в Милано, но завършиха 0:0 и вече 20 поредни мача нямат загуба в Шампионската лига. С това отбора на Сър Алекс Фъргюсън счупи рекорда на Байерн и Аякс, които имаха по 19 срещи без загуба.

Последният тим победил Юнайтед в Шампионската лига бе италианския Милан. Росонерите направиха това на четвъртфинала през 2007 г. Тогава Милан надделя с 3:0 именно на Сан Сиро. След това Юнайтед записа 11 победи и 9 хикса в най-комерсиалния турнир.

М Клуб Начало П Р Край
20 Манчестър Юнайтед 19.09.2007 г. 11 9 Продължава
19 Аякс 14.09.1994 г. 14 5 Аякс - Панатинайкос (03.4.1996) 0-1
19 Байерн 14.03.2001 г. 13 6 Реал М - Байерн (10.4.2002) 2-0
16 Манчестър Юн 23.10.2001 г. 10 6 Макаби Х – Манчестър Юн (29.10.2002) 3-0
16 Манчестър Юн 4.03.1998 г. 7 9 Олимпик М – Манчестър Юн (19.10.1999) 1-0
15 Барселона 14.09.2005 г. 10 5 Челси – Барселона (18.10.2006) 1-0
14 Барселона 1.05.2002 г. 11 3 Барселона – Ювентус (22.4.2003) 1-2
14 Барселона 25.11.1998 г. 10 4 Челси – Барселона (05.4.2000) 3-1
14 Лион 8.12.2004 г. 10 4 Милан – Лион (04.4.2006) 3-1
14 Ливърпул 8.12.2004 г. 8 6 Бенфика – Ливърпул (21.2.2006) 1-0

gol.bg
_________

Бербатов срещу Интер в цифри

Агенция “Блиц” ви представя статистическите показатели от представянето на Димитър Бербатов при равенството на Манчестър Юнайтед 0:0 като гост на Интер в първа 1/8-финална среща от Шампионската лига.

Играни минути: 90
Голове: 0
Общо удари по посока противниковата врата: 3
Удари във вратата: 0
Извършени нарушения: 4
Фаулиран: 2
Докосвания на топката: 38
Точни пасове: 23
Неточни пасове: 15
Спечелени единоборства: 4
Загубени единоборства: 7
Жълт картон: 0
Пробягано разстояние: 9.75 км.

blitz.bg
_________

Стоичков: Роналдо е егоист и пречи на Бербатов

Легендата на Барселона Христо Стоичков обвини Кристиано Роналдо в егоизъм и заяви, че самочувствието на португалеца пречи на Димитър Бербатов, който все още нямаше възможност да развърже торбата с триковете.

Манчестър Юнайтед разнищи отбраната на Интер, но Райън Гигс и Роналдо пропиляха най-чистите възможности, като и двамата на няколко пъти избраха да стрелят вместо да подадат на оставения сам Бербатов.

"Егоиста си остава егоист", заяви Стоичков в ефира на bTV по адрес на двамата футболисти на Юнайтед - "Не му подават и това пречи на играта му. От това страда и самият отбор. Надявам се Митко да го преодолее."

Камата прогнозира още, че през втората част Рууни ще се появи в игра, а капитанът на националния ни отбор ще заиграе в малко по-задна позиция, което ще отвори играта му.

gol.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мача мога да го разделя на 2 полувремена , едното за МАН ЮТД другото за Интер. В първото полувреме , твърде много пропуски направихме. През 2рото Интер се съвзеха и повече атакуваха и трудностите бяха по голями.Сега на ревашна нашата задача е по - лека.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сър Алекс: Играхме спокойно и зряло

Наставникът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън похвали своите футболисти за представянето им в първата осминафинална среща от Шампионската лига с Интер. Мачът на "Джузепе Меаца" в Милано завърши 0:0, като Бербатов и компания имаха няколко много добри възможности да преодолеят вратаря на Интер Жулио Сезар, но не успяха да го сторят.

"Мисля, че играхме много добре. Те успяха да упражнят натиск върху нас за около 10-15 минути през второто полувреме, но ние го очаквахме, говорихме за това на почивката и като цяло играхме много, много добре. Играхме спокойно и зряло. Мисля, че в момента показваме много хубав футбол, независимо кой е протвникът", сподели шотландецът след края на мача.

Фъргюсън изрази надежда, че пропуските на "червените дяволи" пред противниковата врата няма да се окажат фатални и добави, че вярва в шансовете на английския тим да елиминира Интер. "Атмосферата на "Олд Трафорд" ще бъде фантастична и мисля, че имаме прекрасен шанс да продължим напред", заяви сър Алекс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Aлекс Фъргюсън: Имаме големи шансове да отстраним Интер
| ITV
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън е убеден в крайната победа на неговия тим над Интер в Шампионската лига. След първия осминафинал, завършил 0:0 на "Сан Сиро", шотландецът демострира добро настроение. Според Фъргюсън, домакинството в реванша и този резултат дават огрмно предимство на неговия тим.

-Вашият коментар за мача?

-Мисля, че играхме добре. Имаше момент през второто полувреме, може би за около 10-15 минути, когато Интер ни притисна, но ние го очаквахме. Говорихме си за това в съблекалнята на почивката. Като се изключи този момент, играхме много, много добре, със спокойствие и зрялост.

- Играчите не се смутиха, че играят срещу Интер, въпреки че имахте проблеми със защитата преди мача.

- Смятам, че в момента наистина играем много добре, няма значение кой е противникът. Всички в отбора просто искат да играят. Тази вечер те го показаха по време на мача, забавляваха се да са на терена и на атмосферата. Тук идва зрелостта и аз съм много доволен.

- Не успяхте обаче да вкарате гол, въпреки че имахте положения.

- Надявам се това да не ни изиграе лоша шега накрая. Атмосферата на „Олд Трафорд” след две седмици ще бъде фантастична и смятам, че имаме големи шансове да продължим напред.

- Съжалявате ли, че не победихте?
- Разбира се, има разочарование, че не сме спечелили, но следващият мач е в Манчестър и нашият домакински рекорд ни дава голямо предимство.

- Защо пуснахте в игра Рууни едва накрая?

- Започнах само с един нападател в лицето на Димитър Бербатов, разчитайки и на неговия висок ръст. Той игра сам в предни позиции и мисля, че се справи много добре. Смених Джони Еванс с Уейн Рууни накрая, защото си помислих, че силите на Еванс няма да му стигнат, аи му липсва височина, което беше минус за нас.

Реферът свиреше тенденциозно, заяви Моуриньо
| Агенция "Фокус"
Милано. Треньорът на Интер Жозе Моуриньо се оплака от съдийството на рефера Хосе Медина Канталехо в мача с Манчестър Юнайтед (0:0). „Може би в реванша ще ни се падне рефер, който е на наша страна. Ако на „Олд Трафорд” мача ръководи не този съдия, но такъв, който защитава толкова много гостуващия отбор, то със сигурност отиваме на ¼-финалите”, заяви Моуриньо, цитиран от „Гадзета дело спорт”. Интер имаха претенции за дузпа срещу Адриано през второто полувреме. „Не искам да навлизам в детайли, за това как не ни е дал дузпа. Всичко бе срещу нас, всяка малка подробност. Погледнете колко много фаулове им свири и колко даде за нас. Как ни даваше картони, а на тях - не. Смятам, че имаше явна тенденция”, завърши португалецът.

Фъргюсън и Моуриньо не си стиснали ръцете след мача

| Агенция "Фокус"
Милано. Треньорите на Интер и Манчестър Юнайтед, съответно Жозе Моуриньо и Алекс Фъргюсън не са си стиснали ръцете след края на мача между двата тима снощи (0:0), пише „Дейли Мирър”. Традиция е след всеки мач наставниците на противниковите тимове да си стискат ръцете, но Моуриньо веднага влезе в съблекалните. „Аз имам специален вход, която ми позволява да не влизам заедно с останалите играчи в тунела. Но вчера аз оставих в хотела на Алекс бутилка вино за 3000 паунда и картичка, че ще се видим в Манчестър. Той знаеше това. Знае, че винаги ще сме близки и приятели”, обясни постъпката си Моуриньо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кво става Даниеле ;) Сигурно си наясно, че си изгубил доверието на голяма част от феновете и форума, но просто след тоя си пост го загуби тотално... дори и сред хората които все още имаха някаква вяра в теб. Начина ти на изразяване спрямо Интер и спрямо Юнайтед, просто красноречиво говори що за позиция заемаш. Но аз също ще си замълча, защото съм "спорил" /ако тая дума може да се използва за дебил (не като обида, а като умствено състояние) като теб/ хиляди пъти с теб и ми е ясно, че каквото и да ти кажа, ти ще си останеш същия дебил от скобите! Съветвам останалите потребители на форума, просто да му подминат интригантското мнение с усмивка.... А това, че си "многоточие" е твой проблем, не на Бербатов! Може да се обадиш на Фърги, да го питаш кво прави Бербатов на терена. Съвета ми към теб е да се хванеш за палците и да се наредиш до любимците ти "Ибра" и "Жозе", защото на "Олд Трафорд" няма да има прошка, а ти обичаш отзад :) :a018:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
“Скай Спортс”: Бербатов най-слаб от Юнайтед срещу Интер

Агенция "Фокус"

Лондон. Димитър Бербатов получи нова слаба оценка от авторитетното английско издание "Скай Спортс". Българинът получи оценка 5 за играта си срещу Интер в първия 1/8-финал на Шампионската лига снощи. Това е най-слабата оценка за футболист на Юнайтед. Резервата Уейн Рууни също получи 5. Дарън Флетчър и Майкъл Карик са оценени с 8. В състава на Интер Ривас и Мунтари са с 4, докато Хулио Сезар е с 8.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Само късмета спаси Интер.Трябваше да водим още на полувремето.Чакаме ги на ОТ и там няма да има прошка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Интер = 0 точни удъра към вратата . Чудя се ако излезем на нашия си стадион колко ли гола ще им вкараме . Надявам се Мъуринио да няма този късмет който имаше вчера.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Като гледах мача и тактиката на Юнайтед, мнението ми е, че главната цел беше да запазят вратата си суха.Защитата игра горе доле добре, но грешките идваха от центъра, особено през второто полувреме, иначе първото нямаше проблеми :Р. Само с един изнесен нападател беше трудно, а най-добре представилият се играч за Юнайтед според мен беше Роналдо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ЛЪВОВЕ.
Началото на първото полувреме гледах и не можех да повярвам, че съм имал притеснения от двубоя срещу Интер. Направо съжалих за всичките негативни очаквания, които се изсипваха тук. Просто по нищо не личеше, че ние сме гости, Интер домакини - скрихме им топката. Онази статистика по средата на първото полувреме (52% владеене за Юнайтед срещу 48 за Интернационале) според мен си беше единствено плод на това, че героя Цезар постоянно държеше топката или в ръце или се готвеше да я вкарва в игра, по мое виждане реалният процент не беше по-негативен от 57-58% за Манчестър.

Браво на Роналдо за надъханата и надъхваща игра. Браво на целия отбор за откритото послание, което отправи към Мауриньо и всеки, който се съмнява в силата на отбора ни - тази година сме още по-силни от миналата и Интер не са тези, които могат да го опровергаят!

Жалко само, че не успяхме да вкараме, но като се има в предвид негативизмът, който цареше сред много от нас преди мача, смея да твърдя, че 0:0 си е приличен резултат и да предрека 2:0 на ОТ. Предполагам там Интер ще играят доста по-затворено и на контри, нещо, в което не са много добри и няма да създадат много проблеми на защитата на Ю, която ще е в пълен блясък. Късметът от друга страна няма да е вечно в ръкавиците на Цезар и след 2 седмици Рони и компания ще се разпишат поне 2 пъти.

Бъдете горди, че сте фенове на най-добрия отбор в света и на такава религия, каквато е Манчестър Юнайтед!

GLORY GLORY MAN UNITED!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Оф умрях от яд снощи. Шампиони на Италия, Гранде Жозе, гранде ИбрААме... Няма такива късметлии насрани. Можело да е и 2:0. Ми начи, всеки мач може да завърши по всякакъв начин, на теория. На практика обаче става друго.На Гранде-то, Дъ Спешъл Уан S.O.B. чисто и просто това не му е Челси и скоро приказката за космичекия треньор ще започне да привършва. Но както и да е. Що се отнася до Димитър Бербатов. Това беше първия мач на българина откакто е в Манчестър, в който играе като изнесен напред сам нападател. Не знам дали е играл в точно такава позиция откакто беше в Байер. От друга страна превъзходството ни в тоя мач се дължеше именно на полузащитата, така че, според мен съставът не беше сбъркан или нещо подобно. Просто тоя мач трябваше да се изиграе така и това е. На броячите на ситуации ще кажа, че така не се анализира. Сашко, имаше два момента, в които Гигси и Роналдо можеха да подадат на Бербатов, който беше пред вратата и ако топката бе стигнала до него "най-твърдата единица в тиража / след това изказване впрочем няма, chess_m, спирам да споря с теб за каквото и да е било. Щото това не може да е изказване на фен на Ман Юнайтед. За Курва Норд става, но мен те ме вълнуват докато ги отстраним. След това ми дреме. / щеше да се спука тотално. Парк според мен игра много добре, Карик - превъзходен. Искаше ми се един Скоулс в състава по-рано от 91-вата минута, но каквото-такова. Анализатоите на Скай за пореден път ме радват много. Рууни за 10 минути раздвижи играта ни адски осезателно. Както и да е. На реваншът ще ги бием, то е ясно, Жозенце.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

... От друга страна превъзходството ни в тоя мач се дължеше именно на полузащитата, така че, според мен съставът не беше сбъркан или нещо подобно. Просто тоя мач трябваше да се изиграе така и това е. ...

И аз така мисля, по тази причина точно в първите минути Интер бяха обезличени - те просто не очакваха такава преса и сърцата игра на собствения си стадион и с коефициент 1.5 за тяхна победа! Бербатов сам напред е най-подходящ вариант при игра с един напрадател, той може (теоретично!) да се бори за високи топки, да владее, задържа и намира бързите Гигс и Роналдо. Рууни или Тевез са борци, но забити сред защитата техните функции не биха се оползотворили напълно без да има някой, който да им отваря пространства и да печели първата топка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Доста защитна игра, но съм доволен. Прекалено много пропуски от наша страна. Много слаб ИНТЕР, очаквах повече от нас. Много съм доволен от защитата, имаше само 1-2 ситуация с хаос и нищо повече :). На 'Олд Трафорд' ще ги смажем. Сега да насочим внимание към мача за К.К.....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
според мене пък, даже и Фърги не очакваше интер да са толкова слаби, затова беше излязал така предпазливо.. второто интер се осъзнаха малко и в началото понатиснаха, та затова според мен не пусна рууни още в 60та минута, аз поне така си мислех, че ще стане, ако интер бяха продължили да са толкова смешни - да ги нагънем и да ги убием, но се съживиха малко и не му се рискуваше. поне така си мисля аз. мъка ше е на ОТ, напрежението този път ще бъде върху нас, некой евентуален случаен гол на "най-твърдата двойка в тиража" може да се окаже фатален, та няма как да не са им малко тежки краката, но сме категорично по-добрият отбор и трябва да ги сгънем.. ше е безумие този смешен отбор да ни отстрани, реално. почваме ги от първата минута и МОЩНО, тва е!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Доста слаб Интер снощи. Може да съжаляваме, че не ги победихме. Цялото първо полувреме италианците не успяха да излязат от собственото си поле. Много слабо играха, много.

Преди мача "синьо-черен ад', незнам си кво, не знам си що ... и къде беше тоя "синьо-черен ад"?

Идва Олд Трафорд и там хич няма да им е лесно!

GLORY GLORY MAN UNITED!

почваме ги от първата минута и МОЩНО, тва е!

Като Рома - гол още в 15 минута и ще се попарят

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

О'Шей е ВЕЛИК !

О'Шеф .. да сме по-точни :)

Бати. Се едно гледах повторение на финала срещу Челси. Първото полувреме ги разбихме, но така и не си вкарахме положенията,а второто късметът ни спаси в някои ситуации. Така или иначе всичко щеше да се реши на ОТ, за тва няма кво да се ядосваме. А пък тея Интер... 0 удара към вратата. Веднага ми изниква в съзнанието един удар на Ибра от границата на наказателното, който излезе в тъч....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
обаче, на реванша определено ще ни трябва гол, така че дано Андерсон е здрав, викам аз. ти, Дидо, как мислиш? :unsure:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много добър мач. Не случайно САФ е толкова доволен от играта. За пропуските...жалко е,че не оползотворихме възможностите си, но на ОТ предполагам ще излезем с Рууни и Берба и нещата ще се наредят и ще им напълним кошницата на служебните. А и да не забравяме,че Видич ще заеме своето място и ако няма нови контузий до тогава, то ще бъдем в оптимален състав и няма да имаме проблеми да ги победим и то с разлика. Похвала за О`Шей и Еванс. Свършиха си работата перфектно. Колкото до атмосферата ще им покажем какво е АД след 2 седмици

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this