Jump to content
Sign in to follow this  
eNgLaNd

Inter Milan 0 - 0 Manchester United

Препоръчани публикации

Публикувано изображение

Статистиката от мача -->

Публикувано изображение

Oценките на Скай за нашите момчета -->

Еdwin van der Sar --> 7
John O'Shea --> 6
Rio Ferdinand --> 7
Jonny Evans --> 7
Patrice Evra --> 7
Darren Fletcher --> 8
Michael Carrick --> 8
Ryan Giggs --> 7
Park Ji-Sung --> 6
Cristiano Ronaldo --> 7
Dimitar Berbatov --> 5
Wayne Rooney (Sub) --> 5

Интер и Манчестър Юнайтед не успяха да си отбележат гол

Публикувано изображение

В най-очакваният двубой от Шампионската лига тази вечер, Интер и Манчестър Юнайтед не успяха да си отбележат гол, но "червените дяволи" дадоха звучно предупреждение на Жозе Мaуриньо, че на "Олд Трафорд" ще го очаква истински ад.
Сър Алекс Фъргюсън успя идеално да се справи с проблемите в състава си преди мача и на "Сан Сиро" домакински игра именно Юнайтед, който дори може да съжалява, че не си тръгна с поне един гол аванс.
За това обаче могат да бъдат винени Кристиано Роналдо, Райън Гигс и Бербатов, които пропуснаха редица възможности през двете полувремена и явно бяха решили да оставят вкарването на голове за реванша.
Жозе Моaуриньо пък ще трябва да се задоволи да посочи като играч на мача Жулио Сезар, защото именно вратарят на Интер е главен виновник "нерадзурите" да имат шансове за реванша.
Вместо с домакински натиск първото полувреме започна и премина под диктовката на Юнайтед, като "червените дяволи" могат да съжаляват, че не успяха да разпечатат вратата на Сезар.
Още в 3-ата минута бомбен шут на Роналдо от пряк свободен удар попадна право в ръцете на стража. След само две минути вратарят на "нерадзурите" направи паметно спасяване, след като парира удар с глава на Роналдо от няколко метра.
По-всичко личеше, че именно сър Алекс е намерил формулата на успеха, макар и повечето проблеми със състава преди двубоя. Така в 19-ата минута Бербатов бе изведен хубаво, но българинът се засуети и бе блокиран. След само пет минути българинът стреля опасно с глава, но късметът му не сработи.
В 26-ата минута Райън Гигс изпусна най-чистото положение през първата част. Крилото се измъкна и сам срещу Сезар вместо да подаде на оставения сам Бербатов реши да стреля и вратарят отново успя да отрази.
Две минути по-късно топовен шут на Роналдо нацели страничната греда. А минути след това отново португалецът проусна с глава да се разпише след центриране на Гигс. Последните петнадесет минути на полувремето Интер успя сякаш да изравни играта, но не и да отправи поне един шут към вратата на Ван дер Сар.
Бербатов бе зорко следен от бранителите на Интер.
Мауриньо все пак успя да поправи частично нещата след почивката и още в 48-ата минута Адриано не успя да засече подобаващо прострелното центриране на Камбиасо и прати топката в аут. Само минута след това бразилецът се опита да си изпроси и дузпа след съприкосновение с Рио Фърдинанд, но Канталехо остана мълчалив.
С това обаче свършиха и възможностите на Интер и отново дойде ред на Юнайтед да пропуска. Първо в 67-ата минута Роналдо пусна топката успоредно на гол линията и само няколко сантиметра не стигнаха на Парк да я мушне в мрежата.
В 76-ата минута пък Гигс навърза двама бранители и в последния момент Кордоба успя да блокира удара му, който обещаваше да бъде изключително опасен. Минута след него Бербо бе изведен хубаво, но българинът сам усложни нещата скъсявайки ъгъла си.
Все пак Интер има защо да съжалява и най-вече Камбиасо, който в 82-ата минута от един метър не успя да засече отклонена от Ибрахимович топка и да вкара за 1:0.
В последната минута на мача Кристиано Роналдо имаше възможност да изпълни пряк свободен удар от около 25 метра, но силният му удар попадна право в тялото на Сезар.

ИНТЕР - МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД 0:0

Състава на Юнайтед: Ван дер Сар; О'Шей, Фърдинанд, Еванс, Евра; Флетчър, Карик, Гигс (кап), Парк (Рууни, 83), Роналдо; Бербатов.
Неизползвани резерви: Фостър (вр), Фабио, Гибсън, Скоулс, Нани, Тевез.
Жълти картони: Майкон, Киву (Интер), Флетчър, Рууни (Юнайтед).
Главен съдия: Медина Канталехо (Испания).
Стадион: Сан Сиро, 84,000 зрители.
Играч на мача според УЕФА: Кристиано Роналдо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добър отборен мач, добра защита, никакво взаимодействие с Бербатов, късно влизане на Рууни. Ще ги дебнеме на Олд Трафорд.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
!!!Нелош хикс.Големи нерви.Хареса ми много играта на нашите през 1-то полувреме.Имахме си положенията.Лека нощ!!! :closedeyes:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Започнахме по-добре мача и като цяло играхме по-добре.Имахме повече положения но не вкарахме.Първите 35 мин изцяло превъзхождахме Интер след това се изравни играта.Ако играем така и на Олд Трафорд ще ги отстраним.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
не не не ... "по-изпуснат" мач в скоро време не сме имали... можехме да ги бием с поне 0-3 и това крайно 0-0 никак не ми допада :|

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фантастичен мач. Изпуснахме ги. Чакаме ги на ОТ. Там няма да ги изпуснем.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пуууууууу! Направо си ги биехме в Италия.Никак не съм доволен. Много пропуски, къснА смянА.Трябва да ги оставим на 0 в Англия според мен. Редактирано на от MasterOfPuppets

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Интер - пълни смешници. Сигурно папата беше някъде на трибуните. Няма кво да се коментира.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Късмета беше с Интер. Няма да имат такъв на ОТ. Ебати касметлиите са.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Страхотен мач...голям бой падна...всички играха страхотно...жалко че не можахме да се възползваме от положенията си...мнго добър Роналдо...първото полувреме бяхме страхотни.Второто обаче им дадохме инициативата и можеше да ни коства мач-а...всичко се решава на Олд Трафорд...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много ме радваше играта през първото и трябваше да вкараме поне 1 гол ама така и не стана.През второто те водеха нещата и пак късмет за Интер при паса на Бербо за Рууни.Все пак мача мина 0-0 и трябва задължителна победа на олд трафорд и да гледаме напред :) Роналдо игра много добре най вече през първото но аз гласувах за Евра.

Рууни машина - влезе и ги разрита :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много ме е яд за състава,не може с/у Интер да излезеш с тези футболисти...и ми прави смяна в 83 мин,пълни глупости..Карик,Парк и Флетчър бяха най-слабите,никва идея в атака нямаше..а и вратаря (на интер)е голям шанаджия,тряя си пусне тото,общо взето ми се скъсаха нервите

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
незнам какво мислите за мача, но аз съм супер ядосан - тотално ги надиграхме и трябваше да ги бием поне едно 3:0 вместо това всичко остава за реванша, а там един съкат шут на някой от тия и може да стане сакатлъка. :angry: :angry: :angry: Интер ги измъкна вратаря им поне 3 ситуации, а накрая шута на Роналдо право в него. просто 1 метър встрани и щахме да имаме гол преднина напълно заслужено. Иначе отбора игра страхотно - всички се раздадоха...а Бербо ако беше като много други и падаше при всяко докосване сигурно щеше да има дузпа когато Кордоба му се увеси. Имаше пак моменти когато го забравиха и правилно се поизнерви ама те това е....Стискамепалци за след 2 седмици. Опасявах се за защитата, но и О'Шей и Евънс се справиха блестящо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Първото полувреме играхме по-добре, тея интер бяха много зле. През второто малко се поотпуснахме и им позволихме да нападат. А тоя ибрахимович само дето рева преди мача, че бил по-добр, нищо не направи. Според мен Руни трябваше да влезе по-рано, но САФ си знае най-добре. Чакаме ги на Олд Трафорд.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Започнахме силно мача и само късмета ни изневери.Чак към 40-тата минута Интер се усети че мача е започнал и започнаха да гонят топката.Второто полувреме не ми хареса.Сякаш излезнахме за равен,нямаше хъс,нямаше бързина,атаките бяха без никакъв замисъл.Да не говорим,че след центъра никой не се сещаше да подава или да се получи едно добро извеждащо подаване.Имаше някои добри положения,особено в самия край на мача.Интер бяха също много зле,въпреки че атакуваха постоянно имаха едно опасно положение в което Саар се намеси авторитетно.Мога да отлича Камбиасо и Сезар,останалите бяха дупки.Императора и Ибра бяха за "кашмер" както казват на село. Играч на мача би трябвало да е или Евра или Роналдо.Все пак гласувах за Евра,защото беше активен през целия мач и не се спираше и за секунда. В реванша очаквам по-атакуваща и открита игра.Трябва да им напълним кошницата и да ги пратим да се мъчат срещу Катаня и Реджина.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Страхотен спектакъл ! За пореден път тоя сезон не можем да си вкараме положенията. Толкова възможности като гост не сме имали сигурно от години. Относно Бербатов. Освен българи, ние сме и фенове на отбора. Днес Бербатов имаше 3 добри възможности, които пропиля. Първата беше , когато мислейки , че е в засада се засуети, втората, когато получи дълго подаване от Гигс и не можа да си спре топката, третата, когато Роналдо нахлу и Парк не можа да се засече, питам аз, не е ли точно там в малкото наказателно мястото на централния нападател в такива ситуации. Време е да спрем да се оплакваме, че никой не подава на Бербатов. Това е Манчестър Юнайтед, а не Бербатов Юнайтед. Той не е Ван Нистелрой, за да се стига до там, че всички подавания в предни позиции да са за него. Берба има свои стил . В отбора има големи индивидуалности с голямо самочувствие. Бербатов получава достатъчно подавания. Днес не беше неговата вечер, дано се реваншира на реванша.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Започнахме добре, бяхме по-добри от съперника, създадохме немалко положения, но нищо в крайна сметка.След почивката Интер излезе по-надъхан, явно Моуриньо беше дивял в съблекалнята. Отличавам Парк, Карик, Флетчър, Роналдо и Евра! 0-0 е коварен резултат!Нищото показано от Интер и "Театърът на мечтите" ще наклонят везните в наша полза! Дано в реванша да си използваме шансовете! От друга страна, продължаваме да сме непобедени в ШЛ!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Много ме е яд за състава,не може с/у Интер да излезеш с тези футболисти...и ми прави смяна в 83 мин,пълни глупости..Карик,Парк и Флетчър бяха най-слабите,никва идея в атака нямаше..а и вратаря (на интер)е голям шанаджия,тряя си пусне тото,общо взето ми се скъсаха нервите

Парк слаб?! :blink:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Една дума - КЪСМЕТ! Най ми хареса, как О'шей мачкаше Ибрахимович :) П.П. Ca6KO, гледай малко.. Ако е това положение, което аз си мисля, то Бербатов беше задържан от противник, за това не беше там, където трябва!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ей много ме е яд че не ги бихме. Можеше поне 1 гол да вкараме. Иначе много добър мач - въобще не трябва да се притесняваме от тях на ОТ. Неска много добре играха Евра,Карик,Гигс,Парк,Роналдо и Бербатов. Също така трябва да похвалим и О'шей и Еванс, които не бяха готови на 100% а и не са титуляри а стояха много добре на терена и не сгрешиха. Играч на мача - Евра :manutdd2: На ОТ поне 2-0 :manutdd: Редактирано на от man_utd_1999

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Отбора ни е супер, страхотна игра всички се раздадоха до край.Трябва да ги откажем на Олд Трафорд. :c062: Важното е,че защитата ни и ВДС са непробиваеми. Отново сухи!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this