Jump to content
Sign in to follow this  
eNgLaNd

Inter Milan - Manchester United

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Мисля,че ще успеем да се доберем до благоприятен за нас резултат и ще стигнем до равенство 1:1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Интер - Манчестър Юнайтед

Шампионска Лига | Вторник 24.02.2009г. | 21:45ч.

Пряко по БТВ

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сега тук малко по странно ще изразя емозии и глупости - АААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Най - накрая дойдоха истинските мачове на ШЛ ... И сега ще видим Специалният какво ще направи с хора които не играят футбол а фолейбол. Не знам дали сте гледали Интер - Милан, но първия гол на Адриано беше с ръка и ако има такива изпълнения на осминафинала ще се гръмна ... Незнам до вторник какво ще правя, но чакам с нетърпение този мач. Между другото ако има отбор, с който на мен ще ми е най - интересно то това е Интер - отбор който не може да играе красив футбол, но са добри само заради класния мениджър който имат. Също искам на какво ниво ще се представяр Евънс - Фърдинанд. Този мач предвиждам Х - реванша - наша победа. И отново да кажа : ААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА ДОЙДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ! ! ! !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това е изключително важен мач.Трябва да се опитаме да си осигурим добра преднина още в Италия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз се притеснявам с Евънс защитата добра игра показва но все още няма опит. Днес се видя че когато влезна Видич защитата беше сигорна и спаси отбора от някой добри атаки на Бърн. Сега да видим Интер дали ще успеят да спечелят ШЛ тази малко ме съмнява. Трябва ни добра преднина преди реванша където там сме сигорни победители аз го виждам от калибара на Х 0-0 или 1-1 ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
СЪР АЛЕКС ПОТВЪРДИ: ЕВАНС НА МЯСТОТО НА ВИДИЧ СРЕЩУ ИНТЕР

Джони Еванс ще заеме мястото на Неманя Видич в централната отбрана на Манчестър Юнайтед за първия двубой с Интер от фазата на директните елиминации в Шампионската лига.

Сръбският защитник, който се намира в отлична форма, няма да може защитава цветовете на „червените дяволи” във вторник на „Сан Сиро”, заради червения картон, който си изкара на финала на Световното клубно първенство в Япония.

Мениджърът на Юнайтед, очаквано, потвърди, че на мястото на Видич в игра срещу „нерадзурите” ще пусне именно Еванс, който ще партнира на Рио Фърдинанд в центъра на защитата.

Еванс се справи отлично като партньор на Видич, когато пък Фърдинанд беше контузен преди известно време.

„Джони игра в много важни мачове. Излезе два пъти срещу Челси, като бе част от отбора и срещу Виляреал, в груповата фаза на Шампионската лига. За 21-годишен футболист начинът, по който се държи на терена и пази топката, е страхотен”, коментира пред „Sky Sports” сър Алекс Фъргюсън.

МОУРИНЬО: ПОСРЕЩАМЕ ЮНАЙТЕД В НАЙ-ДОБРАТА СИ ФОРМА

Треньорът на Интер Жозе Моуриньо заяви след победата с 2:1 като гост на Болоня, че нерадзурите са навлезли в най-добрата си форма за домакинството срещу Манчестър Юнайтед на осминафиналите в Шампионската лига във вторник.

„Все още има 30 точки, които трябва да вземем” заяви португалецът и за пореден път обяви, че борбата за Скудетото не е решена, въпреки голямата преднина пред преследвачите.

„Манчестър идва в момент, в който сме в най-добрата си форма. Искам моите играчи да изпитат огромна наслада от играта и да не се страхуват от реванша.”

„Те са много опасен отбор при статичните положения, но очаквам фантастично наше представяне”, каза още Моуриньо и разкри, че на тренировките през седмицата нерадзурите са обърнали голямо внимание на този елемент от играта.

МОУРИНЬО: НАШИТЕ ФЕНОВЕ ЩЕ УДАВЯТ ТЕЗИ НА ЮНАЙТЕД

Треньорът на Интер Жозе Моуриньо е въодушевен от атмосферата, която ще сътворят тифозите за домакинството срещу Манчестър Юнайтед и вярва, че английските фенове ще бъдат потопени в черно-синьото море на Джузепе Меаца.

„Във вторник вечерта ще има 80 000 човека на стадиона. Мога да си представя величествената атмосфера с всички тези привърженици на Интер, свързани с отбора и желаещи да победим заедно”, каза Моуриньо.

„Ще бъде точно като дерби. Ще има и фенове на Юнайтед, които смятат да вдигнат голям шум, както винаги, но те ще бъдат удавени във врящия казан. Няма да бъде лесно да ги чуеш”, смята Специалния, който за първи път се изправя срещу английски тим, след като напусна Челси.

Жозе Моуриньо не успя да спечели Шампионската лига с Челси, но преди това го бе направил с Порто, като по пътя към финала отстрани и Манчестър Юнайтед.

„За мен Шампионската лига работи по два начина – или я печелиш, или не я печелиш”, коментира португалецът, който дойде в Интер, след като Роберто Манчини си тръгна, защото не успя да стане шампион на Европа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И как по точно ще спечелиш срещу най - добрия отбор в света ?! С ръце ли ?!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Знам само че ще бъде здрав мач. САФ и Мауриньо се познават отлично, така че изненади няма да има. Много ми се ще да бием даже с 1 гол разлика, ама ........

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това еее... не знам как ще издържа до вторник, много го чаках този мач. И дори да не вкараме гол в Рим, съм абсолютно сигурна, че мача ще се решава на ОТ, където няма да им позволим да вкарат нито един гол. Затова съм толкова нервна за този първи мач. Тея смешници може да ни изненадат неприятно с някакви измислени голове. И колкото да е добър вече Еванс, има вероятност в някои ситуации да не се справи. Друго ще е, когато на реваншва пред Саар застане Великата Английска стена - РИО и ВИДИЧ, но този първи мач ме безпокои страшно много. И нека и да изкажа емоцията си - АААААААААААААААААААААА 3 денаааа!!!! Редактирано на от badbaby22

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

[font="Georgia"]
Това еее... не знам как ще издържа до вторник, много го чаках този мач.

Ще издържиш врабче. Започват мачовете на истината. Сега трябва да докажем защо сме шампиони на Англия, Европа и света. Ще бъде много тежък мач. САФ и Мауриньо се познават, така че изненади не се очакват. Който пръв сгреши ще тегли каиша. Хубавото е че втория мач е у дома на ОТ. Вярвам че крайния изход ще е в наша полза. Редактирано на от orinbg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
"Врабче" ще викаш на някой друг! ;)
Иначе по ирония на съдбата и Интер направиха 1:2 днес. :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
При едно нормално съдийство мачът си е твърда двойка, откъдето и да го погледнеш. Няма по-смешни шампиони в Европа. И ако преди няколко сезона да се падне да играеш срещу шампиона на Италия е било малшанс, то сега си е чист късмет. Късмет, тъй като цяла Европа вижда що за отбор е Интер - получават просто уникална подкрепа от съдиите. В Шампионската лига няма как да мине номера, тъй като игра с ръце не се признава /признават се само голове от засада :lol: /. Още повече, че Манчестър ги превъзхожда във всяко едно звено. Като дойдат такива мачове"великия" Златко е гола водя, голям е само срещу малките. Половината английски отбори не можаха да вкарат на ВДС, та кой ще вкара - Адриано наркомана ли? :lol:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквам много труден мач със здрава битка по целия терен.САФ дано добре избере хората в средата на терена,които ще изиграят много важна роля.Трудно ми е да го кажа,но минутите на ВДС без допуснат гол сигорно ще се прекратят,но дано да греша.Очаквам резултат 1:1,но всичко може да се случи,ако вкараме ранен гол,мисля че може и да победим. ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

"Врабче" ще викаш на някой друг! ;)
Иначе по ирония на съдбата и Интер направиха 1:2 днес. :D

Извинявай, казах го с най добри чувства, все пак съм доста по голям от теб /3,5 пъти/, имам също дъщеря като теб /малко по голяма/ - просто като към доста по малък човек се обърнах. Надявам се да не си се обидила.
За мача мога да добавя че е възможно да излезем с повече защита и халфове и само с един нападател. Италианците са майстори на защитата а Мауриньо им даде сила в нападение. Интер съвсем не е безобиден отбор. Редактирано на от orinbg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми кво да се каже . Сега трябва наистина да покажем кой е шампиона на Англия ,Европа и Света. С Принтер не може да се играе футбол ии очаквам 0:1 или 1:1 ;) емии успех и дано Еванс да се справи с напрежението.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Айде само понамалете изцепките от типа "няма по-смешен шампион в Европа", че сте смешни вие... Незнам откъде, накъде някои хора смятат, че мачът ще бъде лесен. Интер са много силен отбор и ни очаква тежка битка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сложен мач, но тази контузия на Еванс е в супер кофти момент и както преди 2 години срещу Милан, ще останем без основна част от защита, която играе цял сезон. Гари и Уес няма ли шанс да играят? Рафаел явно ще е от дясно, а О'шей сигурно ще мине в ляво. Той много пъти се е представял на ниво и дано и този път се справи, а и Евра и Рио са там все пак да помагат. Важно е да вкараме поне гол и трябва да използваме максимално добре всяко статично положение.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Някак ми се иска да им "напълним кошницата", но ще е тегаво. Все пак, мисля че 0:2 или 1:2 са съвсем реални резултати.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Интер до колкото си спомням ни биха миналата година и то на ОТ,вярно че мача не беше от толкова голямо значение но все пак в такива мачове всеки играе на ниво и за да се докаже.Така,че не е много сигурно кой ще е победител и кой победен от двубоя във вторник! стискаме палци да се поздравим с победа или поне да вкараме един гол на техен терен за да ни е по лесно на ОТ !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Никаква милост,ше бием с 2:0,Интер не са кой знай кво в момента, имат един Ибрахим,Рио ше го неутрализира...набрали сме инерция сега...как се спира валяк,а?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В Италия играем трудно.
Още повече, че за този мач имаме проблеми със защитата. Видич е контузен (най-добрият ни играч за сезона); Невил и Браун са аут; Шийзи и Евънс са под въпрос, защото са с леки контузии. Единственият сигурен е Рио, но както знаем той и за 2ма играе ;)
Очаквам един Х в Италия и след това да си вземем нашето на Театъра на мечтите.

пс. http://uk.eurosport.yahoo.com/21022009/58/...-defenders.html

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много е важно да вкараме гол, ако може и два...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this