Jump to content
Sign in to follow this  
Konteto

Manchester United 2 - 1 Blackburn Rovers

Препоръчани публикации

Труден мач и много важна победа.Хубав гол на Роналдо, дано да започне да навлиза във форма и той. Бербатов много слаб този мач. Дано да си е пестял силите за Интер. За първи път от доста време насам видяхме малко несигурна защита. Не обвинявам Кушчак за нищо но според мен това момче няма място вече в отбора. Много по добър вариант според мен е Фостър.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Наистина заложих за Ливърпул и нещата са според очакванията ми ! Ако продължавам ще ги пратя в Чемпиъншипа!Ако не искат да ги съсипя да се свържат с мене и срещу скромна сума ще спра да залагам на тях!

Продажник!! :manutdd: :manutdd: :manutdd:
Ето нещо ФреШ - Пул се издъниха срещу Шити у дома,което означава че сме 7т. пред тях. :newsm36: :newsm36: :newsm36:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Слаб мач, добре, че го взехме. Кушчак е за гонене направо, пълен смешник. То не бяха Олборг, сега Блекбърн и кой знае колко глупости още е направил. Силни Рууни и Роналдо. Дузпа нямаше. Чакаме Интер.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Фен съм на Бербо, но напоследък нещо не ми харесва и нищо чудно да позатърка пейката за някой и друг мач.

амин.

Тея от Скай са болни бе,как ще дават на Бербо,оценка колкото на Нани ,тцтц ... все пак португалеца изработи 2 гола .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Както се казва - най-важното са трите точки. Иначе мача беше доста напрегнат, наште или мислеха, че Блекбърн сами ще се бият, или вече се бяха настроили за вторник. Като цяло - слаби Бербатов, Нани и Карик. Радващото е, че Роналдо започна да навлиза във форма точно когато е нужно. За мен играч на мача е Рафаел - не обърка нито една топка и за пореден път игра все едно е десен бек на Юнайтед от поне пет години.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Айде чисти 7т. на върха,благодарение на съгражданите :manutdd23: :manutdd2: Още 1 грешка на Пуул + наша победа и мисля,че сме шампиони...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен мотивацията на всички не беше на необходимото ниво, разочарован съм от играта на Бербо, на Нани, на Еванс и особенно на Кусчак. Според мен нито Нани, нито Кушчак заслужават да играят в този велик клуб. Да се надяваме, че в мача срещу Интерернационал ще са пределно мотивирани всички. И преди да ме е захапал някой за резултат си признавам, че малко ги надцених този път. :blush:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма вариант, в който отбора винаги да играе гениално, да няма загуби, равни, по-слаба игра. Затова чисто и просто няма място за подценяване и надценяване. Всичко друго е чесане на езици. Определено мисля мотивацията не беше на нужното ниво (Скоулси, Карик, Евънс). Фактори колкото искаш. Липсата на ВДС, предстоящия двубой. Много се ядосах след поредния удар на Роналдо в стената, но след гола... Евала. Голям пас на Нани, Бербатов, почти никой не играеше с него, трябваше сам. Евра железен. Кушчак не искам да го коментирам. Видич - хала. С влизането бой. Няма такъв пич. Определено бъдещ капитан. В очакване на утрешния сблъсък. П.С Рафаелчо не ви ли прилича на Сънчо?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Определено не показахме най-доброто, но все пак неможе винаги да са на 100%. Има мачове през 3 дена и предполагам, че никак не им е лесно на момчетата. Аз лично съм доволна от 3-те точки - с не добра игра измъкнаха победата. А Кушчак за пореден път ме убеди, че е пълно дърво, макар че не беше виновен само той за гола, ама здраве да е ... 14 мача без допуснат гол, ся няма да се притесняваме за 1 допуснат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Обаче Скай за пореден път ще ме заровят с техните оценки. Рафаел според мен беше адски неефективен през целия мач. Виж - Евра, Роналдо и УНИКАЛНИЯ Рууни - дуга работа. За мен може би първият наистина слаб мач за Бербатов откакто е в отбора.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ВДС да успее да подобри рекорда, после ако иска да пуска, ако иска да не пуска. Да взимаме трите точки е важно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Айде чисти 7т. на върха,благодарение на съгражданите :manutdd23: :manutdd2:

Още 1 грешка на Пуул + наша победа и мисля,че сме шампиони...

Стига да не се изтърсиме някъде - гостуваме на Нюкасъл и Боро които едва ли ще ни прегръщат от радост. Особенно с Боро винаги ни е трудно. Да се надяваме че ще ги прескочим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Както предходните години , пак ще ни е трудно , но за това пък най-сладко е на края, особенно ако вземем и четирите трофея!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
браво но ман юнаитед да продалжават с успехите :manutdd2: :manutdd2: :manutdd2: :manutdd: :manutdd: :manutdd: Редактирано на от C.ronaldo98

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Както предходните години , пак ще ни е трудно , но за това пък най-сладко е на края, особенно ако вземем и четирите трофея!

Aко вземем и четирите трофея..никой няма да има правото да ни забрани да се прекръстим на Манчестър Юнайтед.. дори и в България :manutdd23: :manutdd23:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this