Jump to content
Sign in to follow this  
Konteto

Manchester United 2 - 1 Blackburn Rovers

Препоръчани публикации

Изключително напрегнат мач, честита победа !

Нани твърдо вън от този отбор, въпреки че изведе прекрасно Рууни за първия гол. Недопустимо е подобен играч да се състезава за Юнайтед. Губеше всяка втора топка, а центриранията му бяха ужасни. Така и не разбрах как дойде тази грешка при гола на Роувърс. Нани изпусна играча на Блекбърн, а Скоулси явно не го очакваше. След това Кушчак и Рио се сблъскаха. Голям подарък им направихме. Добре, че не се оказа фатален за изхода на мача.

Бих отличил играта на Рууни и Евра. Рууни заслужаваше да отбележи поне още един гол след шансовето, които му се откриха. Последните седмици ми липсваше сърцатата му игра, уникален ! Евра се хвърляше като лъв в защита и в края беше основен стълб заедно с Видич. Много полезен играч и заради непрекъснатите си набези по крилото. Браво на Роналдо, изнесе що-годе добър мач и най-после успя да прехвърли проклетата стена. Лично аз бих критикувал Карик за разсеяната му игра на моменти и Кушчак за няколкото му неуверени намеси. Определено предпочитам Бен Фостър.

Играта на Евънс ме притесни, не знам ... Дано във вторник успее да запази спокойствие и концентрация, защото Златан и Адриано не са Диуф и Санта Круз. Поздравления за Блекбърн, че излязоха на Олд Трафорд да играят открит футбол и дори имаха шанс да ни развалят вечерта. Рекордът на Едвин продължава, но това не е от голямо значение. Не трябва да ни е яд, че серията без допуснат гол приключи, при положение, че взехме толкова важни три точки. We shall not be moved!

:z526778:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа и нови три точки на сметката ни ;) , което разбира се е най-важното! Добро представяне и на Блекбърн, затрудниха ни на моменти, а в следсвие на това изнервиха мене! Иначе добра игра от нашите момчета, браво на Роналдо, Рууни, Евра много зор си дадоха този мач и защитата ни бе тествана този мач и се видя ,колко е важен Видич! Играч на мача заслужава всеки един от изброените, но ще заложа на Роналдо!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Изнервих се при гола...Рио секи момент вече щеше да му избие топката на тоя с шпагат за кво Kuszczak излезе и се спречкаха...Но важното е,че взехме 3те точки,а и си беше добра подготовка за вторник. Такъв мач ни трябваше преди Интер. ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен Уеб позволи на Блекбърн прекалено твърда и груба игра. Тези с тази игра могат и за ръгби отбор да минат. В Англия се толерират подобни "мъжки " сблъсъци, но на мене отбори от тази черга са ми меко казано антипатични. Та в случая Роувърс са ми мега противни, защото освен брутално блъскане и мръсна игра друго не могат да покажат. Слаб мач за "Юнайтед". Кушчак никога не ми е харесвал и всеки път затвърждава това ми отношение към него. От една страна беше глупавата гешка на Нани, а от друга крайно неадекватния полски вратар, и голът в нашата врата се получи. Въобще пълна анархия отзад в присъствието на Кушчак. Ясно си пролича, че Саар е много важен на този етап за защитата. Рафаел, скай са му сложили много висока оценка, той не я заслужава. Явно многото тичане е решаващ фактор за оценките на журналистите. Бербатов не го търсят, не му подават - какво да направи, да тича като изоглавен в стил Тевес? Най-добрата черта на Бербатов в Тотнъм беше именно доброто взаимодействие на нашия с Кийн, тука на този етап нещо не се получава. Много скапан, грозен мач, основно заради тези дървета от Блекбърн, как ги мразя. Най-хубавите неща бяха пасът на Нани (но той се погрижи да развали всичко) и последвалия гол, и стахотният удар на Роналдо (но тия мега смешни симулации дето ги прави, направо ми идва да му избия изкуствените зъбки, прилича ми на оная балерина от Милан Индзаги. Поне като симулира да е по-артистичен, не така елементарен))

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Като цяло слабичко играхме този мач но все пак взехме 3те точки. Рафаел в опитите си за атака много оголваше десния фланг. Нани и Бербо играха слабо но ме радва факта че Нани започва все по-често да се мъчи да комбинира а не да се лакоми, а щом САФ даде толкова $ за него и още го държи при нас значи показва нещо на тренивоките което ние неможеме да видиме. Чудно ми е защо обвинявате само него за грешката при гола, видя се как Скоус се набира за топката и Нани се мъчеше да блокира играча на Роувърс но се объркаха и ни взеха топката а оттам нататака Рио що-годе си свърши работата а Кушчак се опита да скочи в краката им за да вземе топката но уви. Мисля си че тази негова грешка се дължи на напрежението от това че заставаш на вратата на отбора недопуснал гол 22 часа, това естествено не го оправдава защото щом играеш в такъв отбор всеки момент трябва да си готов да играеш на 110%. Като цяло е добре че взехме 3те точки. Незнам дали на мене така ми се стори или при напускането на терена Еванс леко накуцваше но дано в мача с Интер покаже стабилна игра защото той може много повече от това което показа днеска ;) Toва с оценките след мача нещо много нереално ми се струва "Рафаел 9 - Рууни 7"

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бербатов и Нани най-слаби за Юнайтед срещу Блекбърн

Капитанът на националния отбор на България по футбол Димитър Бербатов получи слаба оценка от „Скай Спортс” за играта си по време на победата на неговия Манчестър Юнайтед с 2:1 над Блекбърн в среща от 26-ия кръг на английската Висша лига. Освен Бербатов, Нани също получи слаба оценка, а младият Рафаел Да Силва пък бе отличен като най-добър в редиците на „червените дяволи”.

Ето и оценките, според „Скай Спортс”:

Манчестър Юнайтед: Кушчак – 7, Фърдинанд – 8, Евра – 7, Еванс – 7, Рафаел – 9, Скоулс – 8, Карик – 7, Роналдо – 8, Рууни – 7, Нани – 6, БЕРБАТОВ – 6

Блекбърн: Робинсън – 6, Нелсен – 7, Живе – 7, Ойер – 8, Уорнък – 8, Грела – 7, Андрюс – 7, Дън – 7, Гамст-Педерсен – 5, Диуф – 7, Санта Крус - 8

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Чесита победа Най-важното е че взехме 3те точки защото напълно възможен беше и един Х.Сранително обра игра показахме а за гола на Роналдо нямам думи. П.П Събирането в Стара Загора се получи доста добре.Евала на всички които дойдоха :]

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кузчак ме изнерви максимално, лично моето мнение е че засега не заслужава да бъде титуляр, исках ВДС да играе, сигурен съм 90% че нямаше да допусне такава грешка. Както и да е, стореното, сторено вървим напред! Халфовата линия беше перфектна, Скоулси- БРИЛЯНТЕН! , страхотни пасове и страхотни индивидуални действия с които отне много топки, просто ме изпълни до краен предел! Рууни - Играч на мача, макар и да бих изявил желание за Скоулс, завърна се по феноменален начин като титуляр и показа желанието си за игра, направи няколко дълги подавания и няколко шута от далечно разстояние. Роналдо блестеше, но през първото полувреме не се забелязваше, така както през второто... Вкара гол... и то от къде "Пряк свободен удар", Евала му!!! Бербатов не ми хареса особенно, все пак нямаше много шансове в атака, по скоро действаше като допълнителен халф. Рафаел ми хареса, много подавания и комбинаций с Бербатов, пък и с Роналдо, определено се вписа идеално. Евра в този двубой не направи обикновенните си пробиви по крилото, което си го обяснявам поради факта, че съоборника му не се е сработил по най-добрия начин с него. Действията в защита компенсират всичко, справи се повече от перфектно! Фърдинанд и Джони Еванс, няма смисъл да ги коментирам... Скали през които и Бог не може да мине, особенно при включването на Вида, на мястото на Еванс се получи още по- смазано разбирателство. За Нани, незнам какво да кажа, много индивидуални грешки и изгубени топки... Тевез, специално този мач, исках да бъде титуляр, а пък и на Бербо можеше да се даде почивка, още при влизането разбрах че ще е супер необходим и ценен, жалко... Иначе, гредата която уцелиха играчите на Блекбърн ме накараха да изтръпна многократно, шанс за нас. При влизането на Педерсен в наказателното поле и при намесата на Рафа, лично за мен нямаше никаква опция това да бъде дузпа, обаче нормално мизерния мениджър на тия клоуни ще отиде при САФ и ще му се прави на важен... Какво си ми тръгнал, да се обясняваш бе сельо?!? Това, че долното ти отборче, не може да направи се пребори с нашите футболисти... И само как се надъхваше около тъч линията..., ей при такива случаи много ми се иска един КИЙН!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гаден мач, хич не ми хареса, естествено като изключим невероятното попадение на Роналдо... П.П. Май само аз се изнервих на тоя идиот в студиото... Пф, то бива-бива, ама той направо прекали! Още не е казал "Интересен мач" ми вече тръгва да спори, дали имало дузпа, или не... Защо не попита къде беше нарушението, при отменения гол на Еванс?! Лелеееее, направо ме разяри тоя!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Победата днес е най-важното. Жалко че рейда без допуснат гол бе прекратен, но пък спечелихме трите точки, което е най-важното.

Победния гол на Роналдо беше страхотен. Уейн Рууни също се представи силно. Завърна се и само за мач и половина вкара два гола. Ега продължава така и той, и целия отбор. Срещу Интер ще е трудно, но отбора има сили да ги победи.

п.п. Атмосферата в "Скалите" днес бе страхотна. Благодаря на всички, които дойдоха :)

Ето и снимки от рожденият ден на клон Стара Загора :)
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=344968

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Брейййй, ама че лудница беше!!! По едно време си помислих, че това ще е куцият ни мач, който за жалост все някога ще дойде... Но не и днес и отново не - заради САФ! Просто чоекът гледа не няколко хода, а цяла партия напред и умело върти звездите си по начин, че те да вадят такива мачове... Срещу Болтън - Тевез и Бербо, сега - Роналдо беше време да се намеси... Но ако САФ го беше оставил резерва 1-2 мача за слаба игра (каквото решение нямаше да бъде нелогично) или пък ако беше дал другиму правото да бие фауловете - днес нямаше да има 3 точки! А мачът определено висеше на косъм и ако не бяхме повели отново като нищо можеше да загубим... За пореден път МоМ: САФ! П.С. И в тази връзка, разберете, че този път ще си произведем нов вратар, няма да го купуваме... И Човекът вече е избрал претендентите, остава да ги подкрепяме и обичаме, така както обичаме Ван Дер Сар! Редактирано на от KingBG

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
До недоразбралите..продължаваме борбата за рекорда,по простата причнина че ВДС не игра!

Кушчак - Изненадан съм че точно той игра,ок почивка за ВДС,но предвид това че Фостър ще играе другата седмица с/у Тотнъм,мисля че по правилно беше той да започне като титуляр.. За допуснатия гол,не съм сигурен кой точно загуби притежанието на топката в центъра на терена + неуместното излизане на Кушчак,бяха главния фактор да не се поздравим с 15ти пореден мач със суха мрежа в лигата,но здраве да е ;)
Евънс - Жалко за отменения му 100%тов гол,дано да не се е контузил нещо, че без него във вторник ще е критично..
Видич - Включи се фамозно,отново с решителни намеси,определено ще е голяма загуба отсъствието му на Сан Сиро..
Евра - Когато този човек е на терена,фланговата ни мощ е несъмнено много по остра,и този мач не отстъпва..в защита също стабилен...!!!Същото важи и за Рафата!
Нани - По времето,в което беше на терена придаваше живец.САФ можеше да го смени и по късно.Все пак радващо е и трябва да се отбележи, че 2ри пореден мач започва като титуляр .
Роналдо -Когато играеше с топката създаваше напрежение,имаше и някой наистина много красиви отигравания,а гола беше спешъл,точно като на Бекъм с/у Дженоа ;) Единственото,което погрози представянето му беше симулацията. :2offtopic:
Карик/Скоус - През първите 45 мин бяха активни,но през вторите и особено Скоус,не видях нищо интересно от тях..
Бербатов - Като цяло това беше един от "многото" му слаби мачове..нищо интересно от него,жалко че в края на мача пропусна отличен шанс да подпечата успеха ни ..
Рууни - Силен мач и за него,започна и завърши със ентусиазъм срещата,хубавото за него е че 2 мача подред се разписва,дано да продължи серията.

Рууни,Роналдо и Евра заслужават приза играч на мача,но все пак избирам човека,който ни донеси успеха ;)

Дано утре съгражданите вземат нещо от Анфийлд :manutdd2:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
много лесна победа, рутинна.. изключително приятен и елементарен мач, както разбира се прогнозирахме! жалко, че не вкараме 7ми гол за да се накефим съвсем, но другия път ще вкараме 9, няма проблеми!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

много лесна победа, рутинна.. изключително приятен и елементарен мач, както разбира се прогнозирахме! жалко, че не вкараме 7ми гол за да се накефим съвсем, но другия път ще вкараме 9, няма проблеми!

Ти май не говориш за същия мач :unsure:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рекорда на Юнайтед е спрян,но този на ван дер Саар продължава все още. За мача бих казал,че ги смачкахме,но глупавия техен гол ни смути и после мача се закучи и добре,че беше Роналдо и ни измъкна.Играха добре повечето,може би слаби бяха за мен Рио,Кушчак,Нани и Бербатов.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трудна победа!Блекбърн играха добре,докато нашия вратар не беше стабилен.Продължавам да си държа на мнението,че Кушчак трябва да отива в някой отбор от по-ниска класа.Фостър с него.Играч на мача Рууни,въпреки че и Роналдо заслужава приза.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Впрочим, не знам дали забелязахте, но Евънс напусна принудително, накуцваше...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа! Явно момчетата мислеха за мача с Интер. МоМ Руни... невероятно изпълнение на Роналдо при гола, но жалка симулация + удар без топка... всеки да си прави изводите. Милано, идваме!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Точно за този говори, само че е изпуснал кавичките. Мача не ми хареса, но това е положението. Взехме три точки и продължаваме напред. Интер също прави 2-1 като гост.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Определено слаб мач, но го отдавам на това че след три дена играем с много труден противник. Явно не се напрягаха достатъчно. Не разбрах защо Бербатов беше изтеглен толкова назад. Може би САФ нещо пробва. Във вторник ще стане ясно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Важно е победата която взехме и така вече сме 8т. пред Луузърите,преди утрешния им мач.Прекрасен гол на Роналдо,дано му помогне да възвърне добрите си пряк-свободни удари от миналия сезон.Слаб мач на Нани и Бербатов :unsure: Много добро включване на Видич,който в края направо беше феноменален.Иначе за гола на Blackburn...колективна грешка на защитата и вратаря,но няма как,не може никога да не ни вкарат гол :tongue: Браво на Рууни за гола,но след него се позагуби,както и Бербатов,който просто този мач хич не му вървеше.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мача беше много труден! Блекбърн ми направиха добро впечатление с играта си, въпреки че няколко пъти симулираха за дузпа. Роналдо беше уникален. Вижда се желанието му да повтори миналогодишния си успех. Рууни се бореше през цялото време и много искаше да вкара още голове. Според мен Евънс вкара гол и се представи добре. Надявам се да му няма нищо. Видич беше страхотен. Много добра игра. Рио беше малко по-слаб от обикновено. Рафаел се представи много силно. Евра и Скоулс играха добре., просто нямаха късмет. Карик правеше хубави пасове, ама ударите му мен бяха неточни. Нани беше най-слаб от всички. Направи страшно много грешки и проваляше атаки. Бербатов почти не игра. Кушчак е мн зле. Тоя човек въобще не е за Манчестър Юнайтед. МоМ:Колебах се между Рууни и Роналдо,ама избирам Рууни заради цялостното му представяне.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
някъде прочетох,че това е било 16-тия отменен гол от началото на сезона :D 0_o

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нямах възможност да гледам мача, за което страшно много съжалявам от изчетените коментари. Важното е, че победихме. :) Редактирано на от MasterOfPuppets

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Важна е победата и макар да очаквах да дойде по-лесно и така не е зле. Нека играчите видят, че могат да се под напрежение и победите не са им "в кърпа вързани." Не разбрах защо Едвин не игра. Лошо, че Еванс май се контузи. Нани играе много прибързо и детински на моменти, дано някога му дойде разума и почне да взима правилните решения в правилните моменти, защото ще си погуби таланта.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this