Jump to content
Sign in to follow this  
Konteto

Manchester United 2 - 1 Blackburn Rovers

Препоръчани публикации

Публикувано изображение

[1 - 0] W. Rooney 23'
[1 - 1] R.S. Cruz 32'
[2 - 1] C. Ronaldo 60'

Юнайтед с 10-а поредна победа, допусна гол за първи път след 14 мача

Манчестър Юнайтед продължи да бъде безгрешен, записвайки 10-а поредна победа във Висшата лига. "Червените дяволи" победиха Блекбърн с 2:1 на "Олд Трафорд". Уейн Рууни откри резултата в 23-ата минута след отлично подаване на Нани. Роке Санта Крус обаче изравни след отлична атака на гостите. Това бе първото попадение, което тимът на Алекс Фъргюсън допусна след 14 поредни срещи и 1377 без допуснат гол в първенството. Едвин ван дер Сар обаче не прекъсна рекордната си серия, тъй като не попадна в групата. През второто полувреме Кристиано Роналдо донесе победата на Юнайтед след прецизен удар от фаул. Блекбърн пропусна на няколко пъти прекрасни възможности за гол и игра отлично до 80-ата минута. Гостите можеха спокойно да си тръгнат с нещо повече от почетна загуба, но нямаха късмет.

Димитър Бербатов игра през всичките 90 минути, като участва в повечето атаки на "червените дяволи". Капитанът на българския национален отбор можеше да се разпише три минути преди края, когато Рууни центрира прекрасно, но ударът на българина с глава мина малко над вратата.

След този успех Юнайтед вече има преднина от осем точки на върха, тъй като вторият Ливърпул играе утре срещу Манчестър Сити.

Сър Алекс Фъргюсън заложи на централна двойка в защитата в лицето на Рио Фърдинанд и Джони Еванс, тъй като се очаква двамата да играят във вторник срещу Интер, защото Неманя Видич е наказан за първия мач срещу италианците. Еванс обаче бе сменен през второто полувреме от Видич, най-вероятно поради контузия. Рууни пък се завърна в титулярния състав, като си партнираше с Бербатов на върха на атаката.

"Червените дяволи" започнаха силно и организираха няколко опасни атаки в началото, като удар на Пол Скоулс мина близо до лявата греда. В 17-ата минута след центриране на Кристиано Роналдо защитник на Блекбърн изби пред крака на Майкъл Карик, а след добавката на Евра топката прелетя опасно близо до вратата. След натиска на домакините логичното се случи в 23-ата минута, когато подаване на Нани не бе спряно от Райън Нелсън и Рууни без проблеми прати топката покрай Робинсън за 1:0.

След гола гостите се изнесоха в по-предни позиции и в 32-ата минута успяха да изравнят. Грешка на Нани в центъра позволи на Ойер да организира атака и холандецът изведе прекрасно Санта Крус, който елегантно преодоля Фърдинанд и Кужчак, изравнявайки резултата. След като поведе в резултата Юнайтед много намали темпото и не успя да си върне ритъма до края на полувремето. В самия край на първата част обаче гол на Джони Еванс бе отменен. Бранителят прати топката в мрежата с удар с глава след ъглов удар, но съдията видя нарушение.

След почивката играта стана още по-открита. Още в началото Роналдо стреля опасно, а в ответната атака Блекбърн бе близо до гол. В 58-ата минута прекрасен удар на Педерсен бе избит от Кужчак. Малко преди това Кристиано Роналдо получи жълт картон за симулация, а на повторенията се видя, че преди това е изритал Гаел Живе без топка, за което можеше да получи още един картон и да бъде изгонен. Португалецът обаче донесе победата на Юнайтед в 60-ата минута. Той изпълни великолепно пряк свободен удар и Пол Робинсън не успя да реагира. Малко преди попадението Райън Нелсен бе изведен от ляво и стреля в гредата, а при добавката Ел Хаджи Диуф уцели Кужчак от великолепна позиция.

Димитър Бербатов получи жълт картон, след като не прецени едно влизане в Стивън Уорнък. В 66-ата минута имаше още една спорна ситуация в мача. Мортен Гамст Педерсен се откъсна от Рафаел и излезе сам срещу вратаря, Рафаел го задържа с ръка в наказателното поле, но съдията Хауърд Уеб си замълча.

Последваха още няколко добри атаки на гостите и изстрели, но те не застрашиха сериозно вратаря на Манчестър Юнайтед. В последните 10 минути пък "червените дяволи" доминираха и пропуснаха на три пъти да вкарат нов гол. Роналдо, Рууни и Бербатов организираха великолепно няколко контраатаки, като при една от тях удар на българина с глава мина малко над вратата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение

Статистиката от мача -->

Публикувано изображение

Оценките на Скай за нашите момчета -->

Tomasz Kuszczak --> 7
Rio Ferdinand --> 8
Patrice Evra --> 7
Rafael da Silva --> 9
Jonny Evans --> 7
Paul Scholes --> 8
Michael Carrick --> 7
Wayne Rooney --> 7
Dimitar Berbatov --> 6
Nani --> 6
Cristiano Ronaldo --> 8
Nemanja Vidic (Sub) --> 7
Ryan Giggs (Sub) --> 6
Carlos Tevez (Sub) --> 7

Манчестър Юнайтед надви Блекбърн с 2:1

Публикувано изображение

Рекордната поредица от сухи мрежи на Манчестър Юнайтед бе прекъсната, но въпреки това "Червените Дяволи" победиха с 2:1 Блекбърн в 26-ия кръг от Премиършип.
Уейн Рууни откри резултата в 23-та минута, но намиращият се в зоната на изпадащите Роувърс изравни набързо. На вратата на "червените дяволи" обаче бе резервния страж Томаш Кушчак.
След това гостите удариха и греда и с това като че ли изпуснаха шансовете си в този мач, тъй като в 60-та минута Кристиано Роналдо вкара победния гол от фаул.
Въпреки прекъснатия рекорд за най-много време без допуснат гол, продължава друга серия и това вече е 10-та поредна победа за Юнайтед в първенството.
Домакините започнаха вихрено мача и още във 2-та минута комбинация през центъра между Бербатов и Скоулс завърши с удар на последния, но в аут.
След корнер, изпълнен от Нани в 12-та минута, последва меле пред вратата на гостите, които успяха да избият топката, но право на краката на Скоулс, който стреля, но отново в аут.
Пробив на Роналдо отдясно и центриране в 18-та минута създаде хаос във вратарското поле на Блекбърн, където Нилсен изби топката на два метра от голлинията. В наказателното поле отляво връхлетя Евра, който стреля силно в обратния ъгъл, но неточно в аут.
Така се стигна до 23-та минута, когато Юнайтед откри резултата.
Рафаел да Силва намери Нани вдясно на атаката, а португалецът изведе Рууни сам срещу вратаря и английския национал от 8-9 метра бе точен.
Двойно подаване между Карик и Роналдо две минути по-късно изведе последния в изгодна позиция, но ударът му бе спасен от вратаря Робинсън.
Последва отпускане в редиците на шампионите и след колективна грешка в центъра на терена Оойер изведе Санта Круз в наказателното поле, а той премина Фърдинанд и Кушчак и изравни 1:1.
Това бе първия гол във вратата на Манчестър Юнайтед във Висшата лига след 1334 минути суша.
Домакините опитаха да променят нещата още през първата част и го направиха в 45-та минута, когато Нани изпълни корнер отдясно, а Евънс с глава изпрати топката в мрежата.
Главният съдия Хауърд Уеб свири нарушение на защитника на домакините, като ситуацията бе такава, че можеше и да се признае гола.
Втората част започна динамично и още в 47-та минута след дълъг пас на Скоулс топката попадна в Роналдо вдясно, който финтира и шутира, но отново неточно в аут.
Последва контраатака, при която Диуф подаде към Педерсен вляво и той центрира на границата на вратарското поле, където Евънс в последния момент изпревари Санта Круз и изби топката, предотвратявайки чисто голово положение.
Дълъг тъч отляво изпълнен от Педерсен в 52-та минута качи топката на главата на Грела, който стреля, но в ръцете на Кушчак.
Пет минути по-късно Педерсен стреля от границата на наказателното поле, но вратаря Кушчак изби в корнер, който доведе до меле пред вратата.
Топката попадна във включилия се Нилсен в наказателното поле, но ударът му срещна лявата странична греда на вратата на Кушчак.
При добавката Диуф стреля, но вратаря успя да улови топката.
И когато се очакваше гостите да стигнат до гол, при една атака на шампионите Евра беше фаулиран близо до левия ъгъл на наказателното поле в 60-та минута.
Зад топката застана Роналдо, който с майсторски силен фалцов удар с десния крак я заби в левия горен ъгъл на вратаря Робинсън за 2:1.
Три минути по-късно капитанът на българския национален отбор Димитър Бербатов фаулира остро Уорнък и получи заслужен жълт картон.
Домакините започнаха да пестят сили за гостуването си от Шампионската лига срещу италианския Интер във вторник, като започнаха да играят на контраатаки.
При една от тях в 78-та минута се стигна до корнер отляво, който бе изпълнен от Рууни, а топката стигна до Карик, чиито удар от воле срещна гърба на Бербатов.
Пробив на Роналдо в 85-та минута завърши с пас към Рууни, който стреля в аут.
Само след още две минути Рууни проби отляво и центрира към Бербатов, който с глава от границата на вратарското поле изпрати топката високо над гредата в аут.
Отново Рууни опита силата на своя удар в 91-та минута, но над гредата.
В даденото от съдията 4-минутно продължение гостите натисна, но не успяха да стегнат до чисто голово положение.
Така с минималната победа от 2:1 "Червените Дяволи" застанаха здраво на върха с 8 т. преднина пред следващия ги Ливърпул, който ще изиграе своя мач от кръга в неделя като домакин на Манчестър Сити.

МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД - БЛЕКБЪРН 2:1 (1:0)
1:0 - Рууни (23)
1:1 - Санта Крус (32)
2:1 - Роналдо (60)

Състава на Юнайтед: Кушчак; Рафаел, Фърдинанд, Евънс (Видич, 64), Евра; Роналдо, Карик, Скоулс (Гигс, 82), Нани (Тевез, 64); Рууни, Бербатов.
Неизползвани резерви: Фостър (вр), Фабио, Флетчър, Уелбек.
Жълти картони: Роналдо. Бербатов (Юнайтед); Андрюс, Живе (Блекбърн).
Съдия: Хауърд Уеб
Стадион: Олд Трафорд, 75,000 зрители.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа дяволи :) Получих сърцебиене ама си заслужаваше.. Само не разбрах защо беше отменения гол на Евънс? :unsure: :closedeyes: <_< Както и да е :-) Още веднъж честита победа :-)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ами труден мач, очаквано за мен, но важното беше, че взехме победата...радвам се че одържахме натиска защото вторник определено и интер ще нападат и трябва защитата да е на високо ниво...пак пропускахме...но имахме и късмет.Доволен съм от резултата, 8 точки на върха, и пуул утре като се издънят ще е много хубаво! МоМ смятам, че е Роналдо, най-вече заради гола...радвам, се че най-накрая вкара от пряк свободен...Нани отново слаб...Само не знам какво стана с Джони, защото смяната май беше защото нещо се беше контузил...честита победа и продължаваме с формата напред...жалко само, че ни вкараха, но явно САФ го беше предвидил и за това заложи на Кузчак...гола на Блекбърн неща да го коментира защото май целия отбор заспа при тая ситуация....вторник мачкаме ! :manutdd2: :manutdd2: :manutdd2:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Както и очаквах мача с Блекбърн не беше никак лесен. Не се научихте тука в тоя форум преди мач на Юнайтед да не се пишат неща от рода на "очаквам лесна победа","3-4 на нула" и некви такива смешни изказвания... Който следи Висшата лига от началото на 90-те ще ви каже,че Блекбърн винаги,независимо от формата и мястото си в класирането,ни е бил доста неудобен съперник. Все пак най-важна е победата,с която увеличихме на 8т. преднината си пред скаузърите,поне до утре. Малко не стигна на да счупим световния рекорд за суха мрежа,но и това,което направихме е ОГРОМЕН УСПЕХ. Браво на Роналдо и Рууни за важните голове днес. Редактирано на от MANCHESTER UNITED

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа!! Дръпнахме 8 точки пред Ливърпуул!!!Обаче не се радвам особено ,защото според мен Роналдо трябваше да бъде изгонен.САФ трябва да говори с него да проявява повече респект към противниците.Може да се направи цяла компилация с удари без топка на Роналдо ,за които той не е санкциониран.Играч на мача за мен е Рууни ,много енергичен ,винаги търсещ топката и мисли най-доброто за отбора.Бербатов игра на ниво ,но направи един пропуск ,които не ми хареса в последните минути.Кушчак адски много ме изнерви ,трябваше просто да си стои на мястото ,а той излезе и падна в краката на Рио, супер неадекватна намеса.Не може с такава лекота да провалиш 14 мача усилия.Знам ,че рекорда на Саар продължава ,но този на отбора вече е прекъснат.И все пак да не бъдем максималисти ,важното е накрая да приберем трофеите.Продължаваме да маршируваме напред!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
добър мач аз си знаех че щом варди кузчак ще допуснем гол ама се пак победа брао рууни неска изигра супер мач радвам че е във форма и сега за мача с интер пак ще е на 100% и иначе и роналдо ме изкефи не само че вкара мн як гол ами и игра добре с настроение и си ги намачкахме Честита победа

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Изключително труден мач ! Много добрa игра от страна на Блекбърн , обече важното е че взехме 3 те точки !!! :manutdd: Определено от 4-те избора за играч на мача , това е Роналдо , но за мен истинския играч на мача е Вида , просто ако не беше влязъл виждах как ни вкарват гол от някое центриране , евала на САФ че го пусна , евала на ВИДА , че взе всички въздушни двубои , просто The MONSTER in the air !!! :229: COME ON LOOSERS , COME ON TO YOUR NEXT X !!! :229: Редактирано на от The_Champion13

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дреме ми за рекорда. Мачът си беше труден. Дано с Интер играем по-добре. Пък и ни чака финал скоро.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добър мач се получи, лошото беше че треперахме до последно. Браво на Рууни & Роналдо... за миг си помислих, че Нани ще направи добър мач и... ми се изпариха надеждите бързо, бързо. Дано Евънс играе с повече увереност срещу Интер, щото Видич ще ни липвса много си мисля... GLORY!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Като цяло слаб мач. Слаб мач за Нани слаб за Скоулс,Еванс и Карик. Учудващо слабо игра и Бербатов. Единствено на ниво се представи Евра и донякъде Рууни. Щеше да ми изкочи сърцето в последните минути,но за това е Видич (отлична смяна)-обра високите центрирания в последните секунди и спаси 3-те точки. Като цяло слаб мач на отбора,но добри поредни 3 точки. Честита победа!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Поредна много трудна победа срещу Блекбърн - винаги играем така с тях. Много добър мач за Рууни, Роналдо, Видич и Евра. Бербо, Скоулс и Карик, които бяха няй-добри в сряда неска не ми харесаха - също така Рафаел и Кушчак не бяха на макс. Чист гол на Еванс и брилянтен на Роналдо :manutdd2: 8 точки пред калитарите и те утре ще са напрегнати и без мега звездата си Джерард ще направят Х :manutdd23:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ейй мачът беше страхотен за наблюдаване. Малко нерви, но всичко свърши добре.
Честно казано, не очаквах толкова труден мач. Още като видях Кушчак титуляр, ми стана ясно, че днес ще ни вкарат гол. Евънс ме изненада, не беше на ниво. Евра направи силен мач в защита, но не и в нападение. Руни показа своята игра, беше много важен през цялото време и се поздрави с гол. Той и Роналдо бяха най-добрите днес. И въпреки че правиха грешки, особено португалеца, играха своята игра, играта която толкова харесвам. Много красиви положения сътвориха, да не говорим за гола на Роналдо. За пореден път доказа колко е безценен за нашия отбор и как може да не е във формата от миналия сезон, но да твори на терена - уникален гол, струваше си всичките преки свободни удари, които е изпълнил в стената. А нямам коментар просто за Видич..уникален, велик! С тези свои намеси накрая ме изпълни. Но бях малко изненадана, че не започна като титуляр, при положение, че няма да играе срещу Интер.. Важното е, че внесе допълнително спокойствие в края на двубоя. Последните 10 минути направихме много пропуски, които мисля че бяха резултат от прибързаност.
Играч на мача - Роналдо! (въпреки че доста време се чудех кой от двамата с Руни да избера)
Честита победа и ако утре Пуул се изложат, доволно ще сме с 8 точки пред тях! :manutdd23:
Редактирано на от badbaby22

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа,все пак това е важното :) Труден мач но все пак победа :newsm36: :newsm36: :newsm20: :manutdd23: :manutdd2:

Rooney Редактирано на от ZaKoNa

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трудна победа, но все пак победа. Време беше Роналдо да вкара от пряк свободен - изхаби толкова много, а не даде шанс на някой друг. Не разбрах само 1 нещо - Фърдинанд беше в игра, а Видич на скамейката?! Защо, като Видич няма да играе, а Фърдинанд ще бъде главния защитник в мача с Интер ... Може би аз нещо не разбирам ... Тук обаче важна е ПОБЕДАТА !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ами напрегнат мач както се очакваше. По-тъп гол да сме получили тоз сезон не знам. Оставете грешката на НАНИ(след добрата асистенция веднага показа истинското си аз, което всички знаем) ами какво направи тва подобие на вратар. Рио си затвори и изтласка Круз настрани и ако кУШЧАК не бе правил нищо Круз щеше да има много малък ъгъл и едва ли щеше да е проблем, НО той трябваше да се хвърли в Рио. НЯМАМ ДУМИ. IN FOSTER WE TRUST!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честита победа ! :manutdd2:

Най-после успя да изпълни прекия, така както ги биеше и миналия сезон, никакъв шанс...

Играч на мача: "Номер 7" !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest kriS_
Ехх какъв невероятен мач само! Като изключим факта, че можеше изобщо да не стига до такъв драматичен финал за Юнайтед, заради грешките, допуснати от г-н Уеб, за когото продължавам да твърдя, че има негативно отношение към отбора на Червените Дяволи... (с оглед на червения карон на Кушчак и последвалата дузпа в полза на Помпи, както и днешния отменен гол на Джони Евънс и няколко пропуснати фала в наша полза...) Браво на Евра- доказа класата си отново! Брилянтен гол на Роналдо! Останалото мисля, че всички видяхме! Честита победа, Дяволи!!! :manutdd2: :229: ^_^

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Този път ротациите за малко да ни изиграят лоша шега, Кужчак определено не вдъхва спокойствие като Ван Дер Саар, за пръв път и Еванс направи слаб мач (но определено гола му беше редовен), Рафаел за съжаление твърде често оголваше фланга си, Карик и Скоулси този мач се поизгубиха и бяха надиграни в средата на терена, даже и Бербо се поизгуби, за щастие пък Рууни показа, че вече е навлязъл в ритъм и разбира се Роналдо, който доказа своята класа в много важен момент, през целия мач тормозеше защитата им, отбеляза и страхотен гол, Робинсън за негов късмет се размина с топката, че тая тупалка щеше да го утрепе! :D Нани започна много обещаващо, но после успя да заличи всички добри впечатления, много ме е яд за грешката при техния гол, защото именно той им даде самочувствие и стъписа нашата защита, ако не бяха вкарали сценария с Фулъм щеше да се повтори! САФ разбира се направи много точни смени и особено влизането на Видич беше ключово, за да запазим резултата. Сигурно е бил интересен мач за безпристрастните, но на мен ми беше много напрегнато, но като цяло всичко е добре, когато завършва добре и продължаваме шампионския поход, да се готвят Интер, че и тях няма да ги подмине Дяволското цунами! П.П. Напълно съм съгласен с колегата преди мен грешката за гола беше колкото на Нани толкова и на Кужчак, много левашка изява, която буквално отвори пътя на Круз към вратата, очаквах да извади по време на плонжа и едно червено килимче да му постели, но да не прекалявам с критиката, защото все пак се случват и такива грешки, дано да се поучи от тях.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Подцених Блекбърн.. Все пак 3те точки са важни... Нямаше да бъде случайно ако мачът беше завършил равен.. Все пак явно САФ е мислил за двубоя с Интер и затова е направи доста промени в стартовия състав Нани бе много слаб... нищо, че направи асистенция за гола... провали куп атаки.. внимателно го наблюдавах.. смяната му беше напълно закономерна... надявам за в бъдеще да се потруди толкова, колкото ще впечатли САФ и феновете, че ми се струва че това лято е пътник... Браво на Роналдо! Най-сетне да вкара хубав гол от пряк свободен през този сезон :) Отивам да се напия по случай победат! Още веднъж честито на всички! :S87A: :S87A: :S87A: :S87A: :S87A: :S87A: :S87A: :S87A: :S87A: :df88881823bc75a44a0ba7f3c5f632f п.с. Утре на Пуул ще им треперат мартинките като знаят , че водим с 8т. :) . Малко странно ще ми бъде, че ще викам за Шити :P Редактирано на от Van`Hels1ng

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ейй мачът беше страхотен за наблюдаване. Малко нерви, но всичко свърши добре.
Честно казано, не очаквах толкова труден мач. Още като видях Кушчак титуляр, ми стана ясно, че днес ще ни вкарат гол. Евънс ме изненада, не беше на ниво. Евра направи силен мач в защита, но не и в нападение. Руни показа своята игра, беше много важен през цялото време и се поздрави с гол. Той и Роналдо бяха най-добрите днес. И въпреки че правиха грешки, особено португалеца, играха своята игра, играта която толкова харесвам. Много красиви положения сътвориха, да не говорим за гола на Роналдо. За пореден път доказа колко е безценен за нашия отбор и как може да не е във формата от миналия сезон, но да твори на терена - уникален гол, струваше си всичките преки свободни удари, които е изпълнил в стената. А нямам коментар просто за Видич..уникален, велик! С тези свои намеси накрая ме изпълни. Но бях малко изненадана, че не започна като титуляр, при положение, че няма да играе срещу Интер.. Важното е, че внесе допълнително спокойствие в края на двубоя. Последните 10 минути направихме много пропуски, които мисля че бяха резултат от прибързаност.
Играч на мача - Роналдо! (въпреки че доста време се чудех кой от двамата с Руни да избера)
Честита победа и ако утре Пуул се изложат, доволно ще сме с 8 точки пред тях! :manutdd23:

САФ остави Видич на скамаейката , първо за да му даде малко почивка , и второ най-важното - да се сработят Рио и Евънс , тъй като ще играят като двойка централни във вторник ;) затова Вида не започна мача като титуляр ! :manutdd: Гоу Гоу Луузърс :manutdd: Гоу Гоу Шити :manutdd: !!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми кво да кажа , детинската грешка на Кузчак показва че не е за нашия отбор ( по - добре Фостър ) , макар предполагам че и той ще направи същата грешка. Както и да е това е на страна . За мача добър , доста често на контра на хващаха и видяхте кво можеше да се случи ( освен гола ) . 1 , 2 пожеления имаха ама можеха да ги оползвоторят но не успяха ( най-сетне и ние късмет да имаме ) гола на Роналдо беше невероятен , за съдията мога само да кажа жалко че е номер 1 в Англия а ни отменя гол ( на Евънс ) щеше да му трябва хъс преди Принтер.

Играч на мача , (Колебая се между Рууни , и Роналдо 2мата бяха на висота но-този път ще избера Роналдо хареса ми гола му , в стил Бекъм срещу Дженоа ) ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this