Jump to content
coverdale

От кой град сте?

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

гласувайте :) мисля, че една такава тема би била полезна да ни ориентира.. как горе долу се движат нещата по градове и какъв е "суровият" потенциал за развиване на фен-клуба :) също така, кой знае - може да спомогне за по-добрата организация, обмяната на контакти и запознанства по самите градове.. така че, не се притеснявайте, след като гласуване и да напишете откъде сте, ако имате желание да обмените контакти с други фенове от вашия град ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
е не може да има всеки един град в България, има ограничение в отговорите.. за целта има възможен отговор "друг". направил съм някаква средна селекция между статистиката за посещения в сайта, най-големите като население градове и областните такива. достатъчно затруден бях, така че.. съжалявам - гласувате за "друг" и пишете кой е той, не е толкова сложно :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Пловдив/София

пловдив пиши ти..пловдив

иначе аз гласувах 2 пъти за София :laugh:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Велико Търново, инъче ако сложите тая анкета в сайта, ще има по-голям ефект...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен целта беше да се преброят активните фенове, които имат по-засилен интерес и са регистрирани в форума, а не просто влизат да се информират чрез сайта. С тенденция ако има достатъчно сериозни хора - да се преговаря за откриване на клон на фенклуба в съответния град.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Според мен целта беше да се преброят активните фенове, които имат по-засилен интерес и са регистрирани в форума, а не просто влизат да се информират чрез сайта.
С тенденция ако има достатъчно сериозни хора - да се преговаря за откриване на клон на фенклуба в съответния град.

Разбира се, така е, но това, че даден човек не посещава форума не означава, че не е сериозен или не би подпомогнал по някакъв начин, просто трябва информацията да не се ограничава само до форума, това ми беше мисълта. Инъче четох в официалният сайт на Велико Търново, че някой си DJ Емо щял да създава клон на фен клуба тук, вие знаете ли нещо по въпроса?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Разбира се, така е, но това, че даден човек не посещава форума не означава, че не е сериозен или не би подпомогнал по някакъв начин, просто трябва информацията да не се ограничава само до форума, това ми беше мисълта. Инъче четох в официалният сайт на Велико Търново, че някой си DJ Емо щял да създава клон на фен клуба тук, вие знаете ли нещо по въпроса?

До колкото разбрах DJ Емо щял да дойде на събирането в Стара Загора, което организираме и може би там ще ни каже повечко неща ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ХАХАХ Дали не съм единствен а ?! :D :D :D :D в забравеното от Исус Христос (българският Господ) място...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове