Jump to content
Sign in to follow this  
coverdale

Фенове от София

Препоръчани публикации

Офф как ми се идва деба. А и като изключим Спърс(но там f0rgy е виновен) имам 2 победи срещу Пуул и Арсенал мисля. И още една ма не помня.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да дойде пак Екзистенса да ми обесня разни работи за суарез и т.н. Член за тоя клуб, член за играчите му, член за треньора, час по-скоро да ги върнем където им е мястото.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

пхахахахааххахах, откъде го изкопа това? :D ама нека, нека .. колкото по-голяма подготовка си правят и се надъхват, колкото повече са, толкова по-голям кеф ще ми е да им гледам посърналите криви физиономии като ги бием

С удоволствие бих дошъл ама, ако мачът не се развие по мой вкус има огромна вероятност да им метна една халба бира на тия Публикувано изображение Имам задръжки като става въпрос за гледане с техни фенове (стари истории) Публикувано изображение, и избягвам тяхната компания когато дойде дербито Публикувано изображение

А и квито сме трагични сега нещо ме съмнява цялата работа. Всичко може би на света мога да изтърпя като гледка, но 2 от нещата, които не мога са доволни чорбарски или лузърски мутри Публикувано изображение Както се очертава и поредното дерби, не знам, зависи от много обстоятелства, но имам желание да дойда Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hpho...085085617_n.jpg

от пулята са се постарали :D тва ще го има в Мърфис

Тва на ОТ щели да го опъват фенчурлята на тия унтерменши, не знам къв Мърфис те гони :mood (17): Освен ако не си направят същия и тука :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Колкото искат такива плакатчета да донесат...бием ли ги ще се гътнат яко :mood (20):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
аре бе, Митак .. до неделя, всеки ден ли ще трябва да те убеждавам да дойдеш, че това "имам желание да дойда" да премине в "добре, аре .. ще дойда" ? :mood (17): споко, ще има напрежение, ама няма да се стигне до ексцесии и някакви сериозни последици .. т'ва не ти е дербито от оня ден :mood (17): ще те овладеем, няма да ти позволим да стигнеш далеч.. :mood (17): освен това, винаги има някои наши фенове (този път също ще присъстват), които или ги провокират, или се връзват на техни провокации, ама нищо не се случва, само малка размяна на "поздрави" по роднинска линия :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е то това в кръга на шегата, аз говорех за минали случки, от други места, ти сега да не си помисли, че наистина ще правя глупости :D Ще помисля малко още :D Редактирано на от Wolfram

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Някъде за утре? С Бaйрн? Мача на сезона, а мойта компания ще ми мрънка щот немогли да си говорят :D Редактирано на от kokisawe

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мястото е едно и също всеки път - Мърфис. Абсолютно винаги има наши хора там.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Възпрепятстван съм днеска, ама ако има смисъл ше дойда за реванша :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ти все си възпрепятстван :mood (17): аре поне някви бири да пием скоро, ако не намериш време за мач

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
О да, естествено. Тъкмо сега разбирам, че момчетата са запазили маси.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Винаги ми е било интересно по колко хора се събирате и може ли да се псува? Щото тука във Варна един път бях ходил там където уж се събират,еми трагедия. :mood (17): По-добре да се бях записал в църковния хор..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е може, естествено. То, ако не нахраним Йънг, за кво сме се събрали мач да гледаме.. :mood (17): Иначе сме доста малко. Напоследък, 4-5 човека редовно ходим. Иначе, аз като почнах да ходя бяхме повечко. Викахме си, пеехме си chant-ове на отбора :mood (17): , почти като на ОТ :mood (17): :mood (17): Ся ше прозвучи смешно, сигурно, но .. Обаче всяка година намаляме постепенно. Преди години, доколкото знам по много са се събирали, дори са ходили в друго заведение. И са си правили густо хората, абе с кеф да отидеш. Но по една или друга причина, хората са спрели да ходят. орките, например по дербита идват 50-60 човека минимум, може и повече .. ние тогава едва достигаме 10-15 макс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е то и във Варна не е по-различно,откъм хора.Но и като цяло поне аз виждам орките и а*алци да имат повече фенове,или повече такива,които ходят.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ами да и аз това съм забелязал и не мога да си го обясня, честно казано. Уж сме най-много феновете на Юнайтед, а дефакто.... Някой преди ми беше споменал за някакво разделение на феновете. Може би в "другата" групичка има повече хора. Иначе като цяло на мен ми харесва идеята феновете на всички отбори да се събират на едно място-някак си има тръпка. А и още нещо - по едно време имаше някакви национални събори, какво стана с тях?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ми в другото заведение, където ходят са малко повечко от нас, ама и те не са много като цяло. Явно масата наши фенове предпочитат да гледат в домашна обстановка, всеки да си гледа в тях или да си се събират в някой .. Може би не ги блазнят тия събирания в барове. Иначе, събори си има периодично. Мисля, че са веднъж на година или 2 пъти - пролетта и есента .. не съм сигурен. Ама те се организират от фенклуба. Към тях трябва да се обърнеш.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Във ВТ 100% ходят повече хора. все пак там е фенклуба. Не е за тука, ама аз да попитам, в Пловдив, някой да знае, къде се събират.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тая седмица ако сте в Мърфис може да отскоча,че пак съм в София...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На всеки мач има наши хора там. Заповядай :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Във ВТ 100% ходят повече хора. все пак там е фенклуба. Не е за тука, ама аз да попитам, в Пловдив, някой да знае, къде се събират.

Абе с тоя слаб преден сезон доста хора спряха да идват по мачове ивъв ВТ и в СФ. Нормално до някъде.

Тоя сезон в Търново не съм ходил на събиране за мач ама едва ли са повече от 10-на човека. Съмнява ме.
В Мърфис сигурно има по 5-6 човека. От другия месец с един пвоече :mood (35):
На дербитата е различно и по 30+ сме се събирали във ВТ. С резултатие ще се върнат и хората по сбирките. Нормално е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Слабичко в Мърфис, доста сме малко. Аз във Варна, в 3-те лъва винаги, особено на дербитата, супер много сме били.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове