Jump to content
Sign in to follow this  
coverdale

Фенове от София

Препоръчани публикации

Моля всеки, който ще присъства на събора във Варна, да носи паричките за хотела на някой от предстоящите 2 мача или да се свърже с мен на ЛС или mail: treasurer.veselinova@manutd.bg :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В случай, че се събирате за мача с ЦСКА Москва, той е в сряда. И още нещо. Оформи ли се бройка за събора вече ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

В случай, че се събирате за мача с ЦСКА Москва, той е в сряда.

И още нещо. Оформи ли се бройка за събора вече ?

Мачът е в сряда от 19:30.
Бройката за събора се оформя в момента :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще помоля да се обозначат хората от УС, които ще присъстват в Харпа на мача с Ливърпул! Има голяма вероятност да дойде екип от RE TV и ми се ще да сме подготвени предварително за едно кратко интервю. Искам да се знае кой ще застене пред камерата, какво ще каже и т.н... Може и да не дойдат, но трябва да сме готови! За съжаление това ще се разбере в последния момент, но нищо не мога да направя по въпроса. Трябва да се съобразим с тях!

Ако не дойдат имам уверението, че ще бъде направено съобщение за събора в спортната емисия в неделя от 22:00 ч. А и на другия ден поне още два-три пъти ще излезе това съобщение :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да се обозначат, какво точно означава? Иначе предполагам, всички ще са там. Редактирано на от Enzo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Искам в неделя да се съберем МНОГО хора в "Харп"-а!!! Така че, всеки да си прави плановете, някак си така, че в 15:45 най-късно да е там! :devil3: Редактирано на от Enzo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Always remember that the Scousers are the enemy.. Remember ALL of Anfield singing Munich songs Remember the Kop doing aeroplanes Remember the Munich 58 banner on the Kop Remember scousers slashing straight members and scaffers home AND away Remember Main Road 85 & what was at stake Remember that we stopped them doing the "Impossible" Treble Remember ALL those flags mocking Munich at Heysel in '85 Remember 39 dead Italians and how they tried to blame everyone but themselves Remember the bastards throwing CS Gas at our players at Anfield Remember that utter UTTER cunt Kenney Dalglish Remember Anfield 1992 & how you felt after Rush scored Remember 3-3 in 1994 & how it felt like a defeat Remember the cunt spitting on Eric as he went to lift The FA Cup Remember Robbie Fowler and his four (now five) finger salute every time he scores against us Remember that giant FC Bayern München flag at Anfield in 1999 Remember Paul Ince (and all of Anfield) thinking he had denied us the Title Remember losing Five on the trot against them 2000-2002 Remember The BBC hailing the plastic treble as some sort of achievement Remember them breaking the silence in honour of Georgie Best Remember rick parry bleating on about the NY honours and Paisley & all that other shite, the fucking wanker! Remember scousers complaining on 5Live that Sir Matt only got knighted because he survived the disaster Remember Smiths ambulance & cups of shit at anfield Remember the Shipman graffitti and smashed toilet facilities at OT '06. Remember how you felt on the 25th of may 2005.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако на някой му трябва покана за този мач ... :mood (7): Не МНОГО - ВСИЧКИ в "Харп"-а до 15:30!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
дай ми ги на мене тия пари, дето ше ги хвърлиш там и ела да обядваш у нас.. ше те нахраня десет пъти повече и ше ми останат за 11-12 бири в харпа след тва, гарантирано. :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Вчера за 1 път отидох в Харпа и то взе ,че се улучи ебахти мача.Иначе атмосферата ми допадна и сигурно пак ще я посетя :greets (1): .Въпроса ми е на всеки мач ли има хора или само на дербитата?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На всеки мач има хора. Били сме повече и на по-малки мачове.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Вчера за 1 път отидох в Харпа и то взе ,че се улучи ебахти мача.Иначе атмосферата ми допадна и сигурно пак ще я посетя :greets (1): .Въпроса ми е на всеки мач ли има хора или само на дербитата?

Мда, в Харпа наистина атмосферата беше адекватна на дербито. Смятам, че всеки, който се нави и дойде, не съжалява. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мда, в Харпа наистина атмосферата беше адекватна на дербито.

демек супер умрела, мда.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове