Jump to content
Sign in to follow this  
coverdale

Фенове от София

Препоръчани публикации

еми, крайно време е да си имаме отделна тема за клон СОФИЯ! B)

за евентуалните бъдещи членове - събираме се за всеки мач в Irish Harp. посещаемостта по сбирките последната година е доста добра - не мисля, че е имало мач, в който сме били под 15-20 човека. определено смятам, че в това отношение имаме стабилен напредък на фона на минали години ;) няма нужда да казвам, че всеки фен на Юнайтед е винаги добре дошъл ;]

"Irish Harp"
Публикувано изображение
карта

за някой конкретни мачове, много рядко, е възможна и промяна в заведението.. ако има такава, то това ще бъде изрично обявено тук, а и в сайта :)

и така, темата предполагам ще служи основно да не флуудим в "преди мача" къде и как се събираме, отвреме навреме ще пускам некоя снимка.. абе да има, айде.. живи и здрави :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
СНИМКИ:

PL: UNITED vs. Arsenal (2-1), 13.04.08 (J.J.Murphy&Co's)
http://www.unitedbulgaria.snimka.bg/album....album_id=342501

PL: UNITED vs. Chelsea (3-0), 11.01.09 (Irish Harp)
http://www.unitedbulgaria.snimka.bg/album....album_id=342493

FA Cup: Darby vs. UNITED (1-4) 15.02.09 (Irish Harp)
http://www.unitedbulgaria.snimka.bg/album....album_id=342491

PL: UNITED vs. Fulham (3-0), 18.02.09 (J.J.Murphy&Co's)
http://www.unitedbulgaria.snimka.bg/album....album_id=343701

PL: UNITED vs. Blackburn (2-1), 21.02.09 (Irish Harp)
http://www.unitedbulgaria.snimka.bg/album....album_id=345076

CL: Inter vs. UNITED (0-0), 24.02.09 (Irish Harp)
http://www.unitedbulgaria.snimka.bg/album....album_id=346224

CC: UNITED vs. Tottenham (0-0), 01.03.09 (Irish Harp)
http://www.unitedbulgaria.snimka.bg/album....album_id=347998

CL: UNITED vs. Inter (2-0), 11.03.09 (Irish Harp)
http://www.unitedbulgaria.snimka.bg/album....album_id=352282

/ако някой има още снимки, да речем.. повече от една две и знае точно от кой мач са, нека ми пише/

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
По принуда ще се гърчим в "Мърфис". Само там ще го дават (ХалфО не го броим).

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Какви снимки само, чудни :laugh: Ама на мача с Дарби доста хора,браво. ЕХ, най-накрая ми се сбъдна мечтата Харпа вместо Мърфис.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тъй като ми се ще да сме точни със запазването на места в таз "фенска събиралня" ;) преди всеки мач ми се ще да драсвате една думичка за следващия мач която ще бъде отговор на въпроса "Ще присъствате ли " за да знам колко места да бъдат запазени . Поемам отговорността да се свържа с хората и по-специално с Цвети , на която благодаря че помага и даже се е регистрирала тук във форума . Хората които ходят редово в Харпа ще се сетят коя е :) . Моля също да ми бъдат дадени модераторски права върху тази тема за да я запазим чиста .

Моля в отговорите си освен "да ще присъствам" добавече и "ще доведа толкова и толкова приятели с мен" за да знаем каква бройка места да се запазят и да няма после правостоящи.

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Карта

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И така Ще присъствате ли на мача с Блекбърн в събота 19:30 За момента имаме запазени 5 маси за 18:30 . Събираме се горе тъй като долу ще има караоке . Знам че на някои потребители това ще ги зарадва (караокето де) Мача ще се гледа по Диема тъй като по Скай няма да го дават.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
за мен тва е излишна тема и ти сам ще се убедиш в това, така че пропусни момента с дългите обяснения защо НЕ е, според теб. иначе аз ще идвам в събота..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не смятам че темата е за тук тъй като смятам че трябва да се види и от нечленове на клуба че да дойдат да видят обстановката. coverdale: написах тая тема не само за нас но и за улеснение на хората от Харпа защото всяка седмица Цвети се набутва по телефони да ме пита : "абе ще идвате ли ", " защо сте запазили като няма да го даваме мача" , " защо сте запазили ден по-рано " и т.н.т. Смятам че е време да се говори за някакви преференции към членовете на фенклуба от типа отстъпка от сметка или при съвпадане на час на наш мач с такъв на друг отбор да сме с преференции . Бих се ангажирал да направя няколко плана за "атака" към управителя за да склони . Примерно да им гарантираме дадена бройка посещения на всеки мач който те предават или минимална сума на сметка и т.н.т. но това ще обсъждам със Сашо защото зависи от него дали ще даде зелена светлина на такова начинание . П.П. Моля те не ми казвай да "пропускам обясненията " защото си зависи само от мен дали ще обяснявам или не ти не си длъжен да ги четеш нали ;) (не се заяждам казвам го с добри чувства :) )

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
обясненията са към МЕН, затва ти казах да ги пропуснеш, щото аз съм тоя, дето ти каза, че темата е безмислена. по простата причина, че в нея няма да получиш никаква по-различна бройка и нищо, което да ти е от полза. именно защото тези, към които е насочена - демек тия, които по една или друга причина не пишат у форума, не са членове и така нататък, няма да напишат нищо в тази тема. ядрото ни е ясно, запазват се 20-30 места и това е - гравиращите няма да можеш да ги уточниш с тази тема, а тези които си идваме всеки път се знаем достатъчно добре - плюс минус един, двама.. все тая. но както казах - съвсем скоро ще се убедиш сам. сега вече, "защо сте запазвали, като няма да го даваме" и "защо сте запазвали за утре, като мача е другиден".. не мога да ти кажа, ама определено не мисля, че тая тема има нещо общо с тия въпроси по къвто и да е начин. и последно - този раздел се чете и от НЕчленуващи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Моя грешка за четенето извинявам се . Добре всеки път ще се запазват 20-30 места който дойде пръв ще е късметлия . Исках да знам бройката която сме редовни че да им кажа някво число а и ако някой не член е решил да дойде все пак да има къде да седне. Но добре като му дойде времето смятам че модераторите ще изтрият темата :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
бройката определено не трябва да е под 15-20, не знам откога не сме се събирали по-малко. евала за което, но от там нататък - темата просто няма да може да помогне с нищо :) голяма част от новите момчета, по мои наблюдения изобщо не влизат във форума. тия дето пишем тука, даже и всеки път да си правим труда да пишем, така или иначе винаги сме си там и сме ясни.. колкото до новите, мда - кофти е да дойде някое ново момче и да няма къде да седне, ама няма начин - ше се намести някак някъде първия път, пък за следващия ще знае и това е. всички останали отдавна са наясно - ако искаш да си сигурен, че ще си седнал - идваш по-рано. :) просто "еволюирахме" прекалено за такава тема - едно време се пускаше отделна за всеки мач, когато се брояхме 3ма ли сме, 6тима ли сме.. една ли маса да запазим, или две. сега е безцелно :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
да вземете повече аранжировка за събота, че последните неколко пъти не аранжираме добре обстановката и няма кво да снимам.. :laugh:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
:) прав си аз за нас си знам и съм се разбрал с хората 5 маси имаме винаги надявам се просто хората които искат да знаят къде ще се ходи но няма от къде да разберат да прочетат. А иначе другата идея е да информирам и за това дали въобще ще се гледа там или не за да може и хората да го сложат в началната страница на сайта защото за момента го слагат ей така без да знаят със сигурност. Защото за мача с Фулъм бяха запазени места за предишния ден без да се знае дали въобще ще го дават там (и накрая се оказа че няма да го дават и с Цвети си говорихме 100 часа докато се разберем :) )

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
слабо откъм снимки днеска.. ама не ми беше до тва, а и шефа с тая изцепка, некво долно беше като цяло, та така. все пак, качил съм няколко:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=346224

Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ники, крайно време е да си земеш широкоъгълен обектив :tongue: :tongue: , че сме много и не може да ни хванеш с този :laugh:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

:) прав си аз за нас си знам и съм се разбрал с хората 5 маси имаме винаги надявам се просто хората които искат да знаят къде ще се ходи но няма от къде да разберат да прочетат. А иначе другата идея е да информирам и за това дали въобще ще се гледа там или не за да може и хората да го сложат в началната страница на сайта защото за момента го слагат ей така без да знаят със сигурност. Защото за мача с Фулъм бяха запазени места за предишния ден без да се знае дали въобще ще го дават там (и накрая се оказа че няма да го дават и с Цвети си говорихме 100 часа докато се разберем :) )

Така само да уточня. на мен по принцип не ми е кой знае какъв проблем всеки път да звъня на Ники за да уточним часа и датата на даден мач на Манчестър.Въпросът е в това , че към момента няма човек от нас , който да се ангажира на 100% да следи кога какви мачове ще се излъчват.На нас бройката не ни е толкова важна, тъй като винаги когато има такава възможност вие сте в долния салон.Така или иначе аз винаги казвам едни 20 човека като трябва да ви запазя места , тъй като съм забелязала, че приблизително сте толковаАз лично ,като човек който ви харесва искам да се чувствате комфортно доколкото е възможно и сигурни в това, че даден мач за който сте си запазили места ще се излъчва при нас, тъй като би било много глупаво да знам, че вие имате запазени места, отделили сте нужното време и енергия за да се организирате и в последствие се окаже , че поради една или друга причина ние сме възпрепятствани и не може да го излъчим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
реално, това важи само за някакви мега куци отложени мачове, първи кръговe за Карлинг Къп и така нататък.. тоест много рядко, така че не виждам особен проблем от тая гледна точка :) или аз нещо не съм разбрал правилно? :rolleyes: между другото, само да отбележа.. аз лично предпочитам горния салон, там където бяхме снощи.. по-удобно е за гледане от повече хора, вероятно защото масите са разположени хоризонтално спрямо телевизора, а не перпендикулярно, както е долу.. ако ме разбрахте :laugh: ма тва е само вметка, извън темата, хаха :) ясно ми е, че е по-удобно да сме долу.. най-вече за останалите клиенти на заведението :laugh: :laugh:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми мисля, че ако от Харпа предоставят списък със ВСИЧКИТЕ си спортни програми ще е най-добре. Тогава единственият им ангажимент би бил запазване на маси и добро обслужване, което до сега винаго е било така. За това, ако се изготви списък с програмите то цялата огранизация за даден мач ще се отнася изцяло до нас. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ники - шеф... или е тайна?

Не е тайна, но дали е шеф е въпрос на гледна точка - отговаря за клон София.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове