Jump to content
Sign in to follow this  
Gaffer

Manchester United - Fulham

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

трябва да се провери от сега къде може да се гледа и да резервираме, ако трябва, кошарката в мърфис.. навреме. щото и по нета ще е трудно да се намери линк, с оглед сутиацията с myp2p.eu..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И тоя мач ще се изиграе като днешния с овните. Още повече е на ОТ и тук може да си пооправим головата разлика. Не че е лоша, ама може и по добра да стане.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Основните играчи си почихана срещу Дарби а и мача е на Олд Трафорд така че няма да имаме проблеми

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Този мач всички го смятаме +3 точки. Даже аз като говоря за класирането на някой приятел казвам, че сме 5 точки напред а не 2 ... Сега ако се изложим ще е голям срам - не, че Фулъм са слаб отбор, те дори в момента играят доста добре, но сме длъжни да не изпускаме този шанс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мисля, че ще ни вкарат преди ВДС да подобри рекорда, но все пак нека бИде победа за нас.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквам 2 важни неща а се случат този мач:
Първо: да си направим задачата лесна като отбележим повече от гол още през 1вото полувреме.
Второ: 64+ минути без да допускаме гол !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
единственото нещо което ме притеснява за този мач е ,че няма да го дават по ТВ :manutdd:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

трябва да се провери от сега къде може да се гледа и да резервираме, ако трябва, кошарката в мърфис.. навреме. щото и по нета ще е трудно да се намери линк, с оглед сутиацията с myp2p.eu..

Каква е ситуацията с myp2p? На работа съм и ми е ограничен достъпа до страницата, не мога да видя лично..

Иначе много се надявам да подобрим и световния рекорд и веднъж за винаги да се спре с тези безкрайни приказки за рекорди, та да може играчите и хората да продължат да мислят за правилните неща.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
гонят ги за пиратство и тн, доскоро нямаше никакви линкове, а форума беше спрян. сега форума работи, ше видим кво ше изскочи там, евентуално, но в сайта няма линкове за премиерошип, серия "а" и други изобщо..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е... никъде ли няма да го дават??? Аз съм в София и тъкмо се навих да го гледаме някъде :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
бием ги, ВДС не допуска никакви голове ... е защо диема няма да излъчват мача :blink: :blink: :unsure:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

гонят ги за пиратство и тн, доскоро нямаше никакви линкове, а форума беше спрян. сега форума работи, ше видим кво ше изскочи там, евентуално, но в сайта няма линкове за премиерошип, серия "а" и други изобщо..

Кофти работа.

Диема сигурно не са се наели да ги предвиждат в програмата си, след като са отложен мач, а и може би са си изчерпали квотата за излъчване за този кръг, не знам, но е тъжно..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
PR-чето да звъни в Мърфис, да казват ше може ли да се гледа.. шото в Харпа силно се съмнявам :huh:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

PR-чето да звъни в Мърфис, да казват ше може ли да се гледа.. шото в Харпа силно се съмнявам :huh:

В Мърфис през какви канали гледате? :rolleyes:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sky Sports, Premiere, Setanta, зависи от мача. Разполагат с доста канали. С Уигън примерно го гледахме по Premiere.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аха, ясно, и аз така предположих, значи прибавям още една причина да се наканя някой път и аз да дойда да пия няколко бири с вас :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

КАКВА Е СИТУАЦИЯТА С МУР2Р.ЕU?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this