Jump to content
Sign in to follow this  
splat

Derby County - Manchester United

Derby County - Manchester United  

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Имаме шанса да вземем и трите купи на Англия. Грехота ако не се възползваме от шанса. А черешката е ШЛ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ами дано !

Шанса е на наша страна и обстоятелствата са такива че реално можем купите на Англия да си ги спечелим.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рууни под въпрос, но Фърдинанд, Евра и Евънс са готови за игрa

Рио Фърдинанд, Патрис Евра и Джони Евънс са в готовност да вземат участие в неделния мач за ФА Къп срещу Дарби, но Уейн Рууни остава под въпрос тъй като все още има проблеми с разтегнато сухожилив.
.
Фърдинанд пропусна загубата на Англия от Испания в средата на седмицата заради настинка, но се очаква да бъде напълно готов за визитата на "Прайд Парк". Контузията в крака която Евра получи при победата над Челси през Януари вече е преодоляна, като Джони Евънс също превъзмогна проблемите си с коляното. получени в спечеления полуфинален мач за Карлинг Къп срещу Дабри миналия месец.

"Има още време до мача, но Джони и Патрис тренират равномерно и се чувстват добре." - потвърди асистент-мениджъра Мик Фелън. "Рио се чувства много по-добре откакто се прибра в Четвъртък. Не взе участие в редовните тренировки, но очакваме да е готов за игра."

Редовната пресконференция преди мача бе ръководена от Фелън, тъй като Сър Алекс бе възпрепятстван заради погребение на свой роднина. Дясната ръка на боса потвърди че медицинския щаб на клуба продължава да следи отблизо състоянието на Уейн Рууни откакто разтегна сухожилие. Нападателят не се е появявал в игра откакто напусна накуцвайки терена в мача с Уигън на 14-ти Януари, и Фелън заяви че няма да се прибързва със завръщането му.

"Не искаме да рискуваме с Уейн" - каза той. "Подложихме го на известно натоварване, но няма да го пришпорваме. Предстоят ни няколко много важни мача, така че искаме всичко да мине без усложнения. Искаме да го видим час по-скоро на терена, но просто няма да избързваме. Под въпрос е за Неделя, но почти е сигурно да го видим в следващия мач срещу Фулъм".

www.manutd.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Рууни под въпрос, но Фърдинанд, Евра и Евънс са готови за игрa

Дали пък тва не е един от най - хубавите ми петъци .. 13 :rolleyes: .. е да за Руни е абсолютно тъжно, но истински хубавата новина е, че съвсем скоро и него ще гледаме на терена :rolleyes:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Самият факт, че сме на финал прави тази купа задължителна. Няма по-гадно и същевременно глупаво нещо от това да загубим дадена купа на финала... все пак сме Манчестър Юнайтед...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фърдинанд, Евра и Евънс са готови, завръщането на Рууни се отлага

Рио Фърдинанд, Патрис Евра и Джони Евънс са готови да се върнат в игра за Манчестър Юнайтед за гостуването на Дарби Каунти в мач от петия кръг на ФА Къп.

”Има още няколко дни до мача, но Джони Евънс и Патрис Евра тренират нормално и всичко е наред. Рио дойде в четвъртък и се чувстваше много по-добре, макар и да не тренира с отбора. Надяваме се да тренира днес. Все още преценяваме състоянието на Уейн. Няма да прибързваме с него. Ако е възможно да вземе участие в неделя, ще е страхотно. Ако не – ще го очакваме за следващия двубой с Фулъм. Ще решим когаУейн е напълно готов и в кой мач да вземе участие. Двубоят срещу Интер е много важен и той е непрекъснато в милите ни, но дотогава имаме още три мача”, заяви асистентът на Алекс Фъргюсън Майк Фелън.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тъй като в сряда играем с Фулъм, едва ли ще си дадат толкова зор. Все пак ВЛ е приоритет, но не трябва да се отписват и купите. Но като се има в предвид кой е съперника... Само дано не се получи поредното 1-0, но по-важно е класирането напред.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Незнам, противника е някак ш***н, иначе нямаше да се замислям дори в победата ни. Пък и + това сме гости, Дарби ще са надъхани, мисля че ще играят с много нападателна игра. Което, разбира се е известен плюс за нас, но определено от този мач всичко може да се очаква! А, ако победим, то мисля че ще е със малка голова разлика.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма ли го Андерсон падаме. Без Андерсон няма Юнайтед.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз ще се опитам да направя най-трудното: да прогнозирам титулярният състав на Ман.Ю. за гостуването им на Дарби К. Вратар: Бен Фостър; Защитници: Рио Фърдинанд, Джони Евънс, Уес Браун и Патрис Евра; Полузащитници: Нани, Дарън Флетчър, Зоран Тошич и Майкъл Карик; Нападатели: Димитър Бербатов и Дани Уелбек. Моето мнение е че мача ще бъде доста труден, като се има впредвид, как завърши същият мач за Карлинг Къп, а и моментната форма на Дарби К. дом 2:1 срещу Ковънтри гост 3:2 срещу Нотингам гост 3:0 срещу Плимут Дарби К. се изправя срещу шампиона на Англия, Европа и Света и ми е трудно да повярвам, че ще го победи за втори път в рамките на 35 дни. Разбира се те ще дадат всичко от себе си, както впрочем правят всички отбори, когато играят срещу Ман.Ю., но то едва ли ще им бъде достатъчно. Трябва да се замислим и за "магията" на този турнир. Едва ли любимият ни отбор ще се хвърли в непрестанни атаки, като знаем, че на 18.02. имат отложен мач в Премиершип срещу Фулъм. Прибавям и факта, че едно евентоално преиграване би донесло на клуба около 2 000 000 паунда приход само от билети, а това не са никак малко пари в условие на финансова криза. И така достигам до моята прогноза за мача, а тя е Х / най-вероятно 0:0 или 1:1 /. В заключение ще кажа: - Дано се лъжа и видим изразителна победа за нашият отбор от рода на 4:0 или 5:0 / с два гола на Берба /.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Извинявам се малко в страни от темата някой да ми каже с кой отбор имаме мач по малко

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Извинявам се малко в страни от темата някой да ми каже с кой отбор имаме мач по малко

Отговора е в поста преди твоя :rolleyes:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ФЪРГИ: РАЗПОЛАГАМ С НАЙ-ДОБРИЯ СЪСТАВ В СВЕТА
14 февруари 2009 14:29

Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън заяви пред английските медии, че разполага с най-добрия отбор в света.

"Понякога хората ме питат коя е най-силната страна на отбора. Честно казано - не е само една. Мога да дам 14 или 15 примера, но футболът е колективен спорт и заявявам, че имаме дяволски добър отбор. Всъщност - най-добрият в света!", заяви Фъргюсън.

Шотландецът се прибра днес от семейно погребение в родната Шотландия, а утре неговите възпитаници гостуват на Дарби Каунти в среща от петия кръг на турнира за Купата на Футболната Асоциация. Уейн Рууни почти сигурно пропуска гостуването на "червените дяволи" на "Прайд парк", но Фърги ще може да разчита на Патрис Евра, Рио Фърдинанд и Джони Еванс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
утре мисля да взема апарата и да поснимам в харпа, да го имате предвид. да се обръснете, да се изгладите.. и така нататък :laugh:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Надявам се тая почивка да се е отразила добре на отбора. Не очаквам проблеми в утрешния мач. Просто ще бъде поредния взет мач от нас.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Фърдинанд, Евра и Евънс са готови, завръщането на Рууни се отлага

Руни да се оправя че започва ШЛ и там ще е нужен много. Сега ще се оправим и без него, нека се излекува напълно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

утре мисля да взема апарата и да поснимам в харпа, да го имате предвид. да се обръснете, да се изгладите.. и така нататък :laugh:

Ми аз тогава да не идвам.....счупи ми се самобръсначката, :unsure:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
e, ела.. ама ше гледам да не те хващам в кадър такъв необръснат, че току виж ни се сринал имиджът на интелигентни, приветливи и изключително добре възпитани млади хора :laugh:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

имиджът на интелигентни, приветливи и изключително добре възпитани млади хора :laugh:

ти.. монахини или футболни фенове смяташ да снимаш? :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
тоя па, кво се ебаваш, все едно не ни познаваш що за примерни млади момчета сме?? айде утре всички мощно, тая година ФА е задължителна!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дарби ще са надъхани майтап няма... Новия им треньор изглежда перспективен, а и като се има предвид че ни биха за Карлинг със сигурност и те и треньора и феновте им си вярват, че въпреки името ни, най-малко 1 Х ще могат да изкопчат... това ме притеснява - дано момчетата не подценят мача както миналия път.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Или победа или загуба. Не ни трябва още един мач.

Предпочитам втори мач, а не загуба. Зор, ама иначе губим шанс за купата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this