Jump to content
Sign in to follow this  
splat

Derby County - Manchester United

Derby County - Manchester United  

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Според мен мача няма да бъде толкова лесен, колкото изглежда на пръв поглед. Очаквам трудна победа с 1:2 или 1:3

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За по-незапознатите - ФА Къп е трофеят, който се цени най-много от привържениците на футбола в Англия, дори повече от шампионската титла. Затова миналия сезон отпадането от Потсмут беше най-тъжния момент за сезона. Ако отбора спечели Шампионската лига, а не спечели Премиършип и ФА Къп за огромна част от привържениците на Юнайтед това няма да бъде успешен сезон. Просто традициите в Англия продължават да бъдат много силни. Затова се цени много повече успех на местна почва срещу традиционните противници, отколкото успехите в евротурнирите.

освен изброеното, добре известен факт е, че това е най-старият футболен турнир в света, а Юнайтед е отборът, който го е печелил най-много пъти в историята. дори в години, когато сме били много далеч от сегашния си статут. просто това е НАШАТА КУПА и е крайно време тя да се прибере у дома! Редактирано на от onephake

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За още по-запознатите ще ти кажа,че това е голямо КЛИШЕ,което се отнасяше за този турнир преди 15-20 години,когато и малките отбори правеха чудеса и стигаха до финала,та и го печелеха.

Не съм много сигурен, че си прав. За хората извън Англия може и да е така, но я питай някой англичанин коя купа цени повече. А престижът, който се придобива с печеленето на една от двете купи е коренно различен. За света ШЛ е по-важна, но в Англия, всеки ще говори за това кой е спечелил ФА Къп и как. И вярвай ми помнят се тези неща.....А и както каза onephake, това си е нашата купа. Аз като много пристрастен, ако трябва да избирам, бих предпочел спечелването на ФА Къп или Премиършип пред Шампионската лига.

Айде сега започвайте ме.... :manutdd: Редактирано на от void

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не съм много сигурен, че си прав. За хората извън Англия може и да е така, но я питай някой англичанин коя купа цени повече. А престижът, който се придобива с печеленето на една от двете купи е коренно различен. За света ШЛ е по-важна, но в Англия, всеки ще говори за това кой е спечелил ФА Къп и как. И вярвай ми помнят се тези неща.....А и както каза onephake, това си е нашата купа. Аз като много пристрастен, ако трябва да избирам, бих предпочел спечелването на ФА Къп или Премиършип пред Шампионската лига.

Айде сега започвайте ме.... :manutdd:

Аз съм първия :D Сериозно - мисля че не си прав. При положение че почти сигурно печелим Карлинг, не ни трябват още мачове и аз ФА - не че не е важна, но ....... А колкото до Шампионската лига - нея сме я печелили 3 пъти и едва ли всяка година ще имаме възможност да я защитим.
А за мача - би трябвало с резервите да играем понеже във вторник е отложения с Фулъм на ОТ, който е много важен :manutdd2:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
баш па за карлинг ми е през оная работа.. е тва е купа за отписване. най-възрастният в отбора на финала да е Бен Фостър, нема да се разсърдя. но ФА.. ФА е друга история! Редактирано на от onephake

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе няма маловажни купи, трябва всичко да е при нас, може алчно да звучи , но тва искам -всичко тоя сезон да е при нас!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дори и да отпаднем (което е малко вероятно разбира се) няма да ме е яд много,защото да спечелим ФА Къп или Карлинг Къп е на последно място в списъка с целите на отбора.Да,добре е да вземем поне едната,но предпочитам да не хвърляме прекалено много сили в тези мачове... :z526772:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам за тебе ама аз ще се радвам на ШЛ или Висшата Лига (ако може и 2-те) а не толкова на купите...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

баш па за карлинг ми е през оная работа.. е тва е купа за отписване. най-възрастният в отбора на финала да е Бен Фостър, нема да се разсърдя.
но ФА.. ФА е друга история!

Щом сме стигнали финала на турнира,всичко освен победа е непростимо. Никакво отписване ;)

Абе няма маловажни купи, трябва всичко да е при нас, може алчно да звучи , но тва искам -всичко тоя сезон да е при нас!

Аз ще съм доволен на ШЛ и титлата в Англия,другото е като бонус отгоре :manutdd23:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дарби Каунти – Манчестър Юнайтед (превю)

Отборите на Дарби Каунти и Манчестър Юнайтед ще се срещнат в мач от петия кръг на турнира ФА Къп в неделя, от 18:30 часа.
Домакините излизат на своя „Прайд Парк” без защитника Джей МакЕвели, който е наказан за една среща, за получени пет поредни жълти картона. Освен него проблеми с други контузени състезатели няма. Отсъстващият доскоро халф Стивън Пиърсън се очаква да бъде записан сред резервите, въпреки че травмата в коляното му все още не е отшумяла напълно.
За Юнайтед Уейн Рууни няма да бъде сред титулярните единайсет, като мениджърът на тима сър Алекс Фъргюсън най – вероятно няма да иска да рискува с едно негово включване в игра. Добрата новина за Фърги обаче е завръщането на цели трима, от контузените доскоро титуляри. Това са капитанът Рио Фърдинанд, французинът Патрис Евра и американският футболист Джони Евънс. Те ще бъдат на негово разположение, като се очаква той да ги пусне в игра.
Евентуалният реванш е насрочен за 7 – ми март, като началото на двубоя ще бъде дадено точно в 17:00 българско време.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Дори и да отпаднем (което е малко вероятно разбира се) няма да ме е яд много,защото да спечелим ФА Къп или Карлинг Къп е на последно място в списъка с целите на отбора.Да,добре е да вземем поне едната,но предпочитам да не хвърляме прекалено много сили в тези мачове... :z526772:

Приятелю ФА къп е една от най уважаваните купи в Англия. Така че трябва да я спечелим, наред с другите разбира се.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз ще съм доволен на ШЛ и титлата в Англия,другото е като бонус отгоре :manutdd23:

Няма такъв пиниз - всичките са наши. Това ще бъде удара на МЮ срещу разни Лузери, Челсовци, Арсенали и тем подобни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
orin, Не трябва, а сме ДЛЪЖНИ да я спечелим ! Губим я 2 поредни години супер нелепо :angry: :angry: :angry: :angry:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

orin, Не трябва, а сме ДЛЪЖНИ да я спечелим ! Губим я 2 поредни години супер нелепо :angry: :angry: :angry: :angry:

100% съгласен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Няма такъв пиниз - всичките са наши. Това ще бъде удара на МЮ срещу разни Лузери, Челсовци, Арсенали и тем подобни.

Ами дано !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мн ясно,че всички искаме Ман Ю да вземе ФА Къп,но както и САФ казва,шансовете за 4 трофея са почти нулеви,така че ако трябва да избирам между ШЛ и купата....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
аз пък бих избрала ФА къп пред всяка друга купа, ако не се лъжа вече втора година я губим ... и желанието за спечелването и става все по - силно с всяка изминала година ... направо не се представям и тая година да не я спечелим :wacko: :blink:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе Карлинг Къп може и да я спечелиме, може и да я изгубиме. Там всичко е въпрос на шанс защото ако САФ както каза пусне младоците невярвам лесно да я спечелиме защото всички помниме срещу Дарби какво стана като играха младите. Все пак мисля че този сезон ще вземем Задължително премиер лийг, карлинг къп и шл :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Все пак мисля че този сезон ще вземем Задължително премиер лийг, карлинг къп и шл :)

Карлинг е бонус история, по добре ФА... :rolleyes:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this