Jump to content
Sign in to follow this  
splat

Derby County - Manchester United

Derby County - Manchester United  

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Отново победа. Квот било - било. От тук нататък само победи - без значение от резултата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще са надъхани предвид това че ни победиха за Карлинг Къп.Очаквам да излезем с интересен състав но въпреки това едва ли ще имаме проблем.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не е истина !!! Не мога да повярвам,че пак има цяла седмица.....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ще са надъхани предвид това че ни победиха за Карлинг Къп.Очаквам да излезем с интересен състав но въпреки това едва ли ще имаме проблем.

Надявам се да не излезем тоя път с юношите.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За този мач имам много добро предчувствие :) В игра ще видим сигорно Рууни,Евра,Браун... затова мисля,че ще спечелим,а и вече ШЛ наближава и САФ няма да рискува да се преиграва мача да си натоварим и без това гъстата програма.Очаквам победа с 3:1 :tongue:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не е истина !!! Не мога да повярвам,че пак има цяла седмица.....

Ами малко почивка не е излишна. Започват мачовете на истината и са необходими много силици. Така че ще издържиме някой друг ден. Нека се съвземе малко отбора. Да поотшумят някои дребни травми.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение vs Публикувано изображение

Дарби Каунти - Манчестър Юнайтед

ФА Къп | Неделя 15.02.2009г. | 18:30ч.

Пряко по Диема

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Веднъж вече доказахме, че можем да победим Дарби. Сега пак ще го докажем. Общо взето можем да сме доволни от жребия - не е особенно труден. П.С. Пак да кажа - евала на Дарби за обрата срещу Форест ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Важново е, че ще го дават по Диема и пак ще можем да се наслафим на играта на любимия отбор. С нетърпение чакам мача и дано Бербо да се представи по-добре в сравнение с мача срещу Уест Хем.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не очаквам нищо по- различно от победа в този мач! Тази година купата ще се върне при нас! :manutdd23:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Как може да има хора, които да гласуват прогноза 1-ца за този мач ??.... O_o Твърда победа за Ман Ю, сигурно ще заложи на доста младоци САФ, но и ще пусне Рууни и Евра да се поразтъпчат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да тези почивки идват точно навреме преди серията от 3 месеца яко мачове. Аз мисля (и най-вероятно така ще стане), че Видич трябва да получи почивка в следващите мачове, поне докато не мине мача с Интер, за да може Рио и Еванс да направят 2 мача заедно и да са готови да изядат интеристите. Мача иначе трябва да го вземем и най-вероятно ще видим и Нани в игра, освен Браун, Евра и Рууни + някои от младежите и едва ли ще ни е трудно да победим, особено с побеснелия в атаката УЕЙН! :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да пуска Еванс, Браун, Евра, Руунката, Нанито и Тошето и мажем :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трябва да излезем с резервите в този мач. Дори да изгубим не е фатално понеже сме на финал за другата купа, а и ако бием ще имаме много мачове и играчите ще се изморят. Така че излизаме с младите и квото стане.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
интересно ми е къде ще набутат преиграването, ако евентуално има такова? така като гледам, май чак след мача с ливерпул имаме седмица почивка, до тогава всичко е заето.. през три дни. дано не се наложи да отлагат мач от първенството заради евентуало преиграване, защото и без това ще имаме един отложен (помпи). тогава работата става прекалено дебела, а аз я искам тая купа.. дори с цената на преиграване. естествено, най-добре да си ги накажем както си му е реда - 0-1 и по живо, по здраво. едит: са видех, че има свободен уикенд (07-08.03), между гостуването на нюкясъл (04.03) и домакинството на интер (11.03). пак не звучи никак добре ://

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Победа и нищо друго ;) ... едно 0:2 ще е много добре :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен, няма да има логика да излезем с резерви. Все пак тези две седмици имаме само два мача от два различни турнира, което значи че трябва да излезем с най-доброто. Няма да ни костват кой знае колко усилия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не очаквам нищо по- различно от победа в този мач! Тази година купата ще се върне при нас! :manutdd23:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е тоя път Рууни ще се върне според мен. С по-добър късмет ще излезе титуляр, а какъвто си го знаем до колкото му позволява фитнес-нивото ще се представи на 100%, не бих искал тоя мач да го подценяват нашите особено да не стане като миналия път когато им гостувахме за Карлинг. После имаме домакинство с Фулъм, така че не мисля, че ще е някакъв проблем 5-6 от титулярите да играят срещу Дарби. П.С. Тия феновете на Дарби ебати честта майна за 3-ти път в рамките на 2 сезона Юнайтед им гостува, не са и сънували дори.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Предишния мач , в който гостувахме загубихме с 1-0 така че мисля че сега също ще е трудно но ще се класираме за следващия кръг! Победа с Юношите!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е тоя път Рууни ще се върне според мен. С по-добър късмет ще излезе титуляр, а какъвто си го знаем до колкото му позволява фитнес-нивото ще се представи на 100%, не бих искал тоя мач да го подценяват нашите особено да не стане като миналия път когато им гостувахме за Карлинг. После имаме домакинство с Фулъм, така че не мисля, че ще е някакъв проблем 5-6 от титулярите да играят срещу Дарби.

П.С. Тия феновете на Дарби ебати честта майна за 3-ти път в рамките на 2 сезона Юнайтед им гостува, не са и сънували дори.

Да, кой знае как ги е яд, че нямат по-голям капацитет на стадиона, щяха да си направят бюджета за следващия полусезон ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Искам трофея да се върне на ОТ.трябва да излезем с най-доброто.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мача е на техен терен така че не бива да подценяваме това...не забравяйте какво се случи предния път,но сега няма 2 мача както на полуфиналите и все пак мисля ,че ще победим 1:3 е моята прогноза с един на Бербатов

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this