Jump to content
Sign in to follow this  
eNgLaNd

West Ham United 0 - 1 Manchester United

Препоръчани публикации

Ван дер Сар: Футболът е отборна игра

Вратарят на Манчестър Юнайтед благодари на своите съотборници, след като днес счупи рекорда за най-много минути без гол в английската Висша лига, при победата на "червените дяволи" с 1:0 срещу Уест Хям.

"Всичко се дължи на усилена работа от страна на целия отбор", заяви холандския страж пред Sky Sports 1. "И аз направих няколко спасявания, но защитниците бяха невероятни. Всички се връщаха навреме и играха стабилно. Рекордът ми е резултат от отборни усилия."

"Фантазстично е, че успях да счупя толкова старо постижение, но най-важното постижение днес е, че отново сме на върха и ще правим всичко по силите си да останем там", допълни Ван дер Сар.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Едвин подобри и британският рекорд

Едвин Ван Дер Сар подобри и британският рекорд за най-много минути без допуснат гол при изключително важната победа на Юнайтед като гост на Уест Хем.

Холандецът подобри предишният рекорд още през първото полувреме на Ъптън Парк благодарение на добрите си спасявания при опасните удари на Лукас Нийл и Карлтън Коул и благодарение на прекрасната игра в защитата на неговите съотборници.

"Това беше трудно изпитание за всеки един от нас", коментира Едвин, когато бе попитан за рекорда.

"Трябваше да направя няколко спасявания днес, но пък и играта на защитниците бе забележителна. Начина по който защитаваха вратата, начина по който чистеха топките ... този рекорд е благодарение на отбора, защото всички играха прекрасно."

"Рекорда е прекрасно нещо и съм изключително щастлив че успях да го подобря, но в голяма част от случаите най-важна е победата, важен бе и от факта че Ливърпул успя да спечели мача си вчера."

"Гостуванията ни тук срещу Уест Хем винаги са били доста трудни през последните години и е страхотно че си тръгваме от Ъптън Парк с трите точки и поредната суха мрежа."

"Щастливи сме от факта и че отново сме на върха, и се надявам че ще останем там до края."

www.manutd.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
@Man_Utd_Girl Ако това е твоята снимка вътре в профила - страхотна си. Пожелавам ти много късмет. Нека има повече дами да красят нас и отбора.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Значиии не знам как да започна , толкова съм развълнувана. Както бях написала в "Преди Мача", бях решила да се разходя до стадиона , защото живея близо, не за друго :) Но разчитайки да вляза някакккк. И се разхождам аз покрай стадиона 1 час сигурно и си говорих с някакви хора и един ми каза нещо и аз само "Мерси" и си продължавам, нооо гледам всичко почват да се снимат с него и да му се радват. И аз "Опаа " и отивам при него и се оказва, че е Питър Бойл , не че го знаех де , нооо каза, че ще опита да ме вмъкне вътре иииииииииииии успяяя иии не съм на себе си от щастие. Излязох от нас с идеята, че ще вляза, бях се подготвила с шал, апарат, маратонки и без чанта , знаех си, че ще стане и не мога толкова се радвам и че точно Гигс вкара !!! А ако не бяхме били знам, че Ники щеше мен да обвини за загубата :))) Ноооооооооооо бях на мачаач13рт45ътхгфжрдцет4хйубгкфждс и то без билет ве4ртъ6йунхбгфждць.. И Пийт ми каза, че ще може да ми урежда билети за др мачове,но аз нещо му записах грешно номера ноо нищо пак ще измисля нещототоД:Д::Фгхйкуйъ

:a0148: :a0148:

Сега ако дадеш и снимки :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

@Man_Utd_Girl

Ако това е твоята снимка вътре в профила - страхотна си. Пожелавам ти много късмет.

Мерси :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Играч на мача - Господ! (Гигс)

Слаб мач като цяло, но пак си взехме, каквото имаше за взимане.
Така ще е до края на сезона. Малко са отборите В СВЕТА, които ще ни излязат с отворен футбол, било и то когато сме гости...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Момчета,дали мача е слаб или не,това не е най-важното!През месец май като вдигнем купата никой няма да си спомня този слаб мач!!Най-важното са трите точки.Затова сме силни,когато някой няма ден и не му тръгне играта има кой да направи разликата!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Станаха зарибявките... :) А всички казват за Рекорда на ВДС, а никой не казва за този на Гигс, който е вкарвал във ВСИЧКИ сезони от създаването на премиершип. БОГ!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Евала МанУтдГърл!!! Тва е да имаш цици, ебати :glare:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Евала МанУтдГърл!!!

Тва е да имаш цици, ебати :glare:

Правят и на мъже. Ама не стига.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
евала, Габи, браво, Габриела! веднъж да не ме разочароваш.. :D радвам се и ти завиждам.. ;] напиши малко повече после, като станеш по-адекватна.. xaxa ;] пп: само тва за номера да не го беше писала по-добре, тц тц тц.. иначе за мачо, нема кво да се каже - пак съм като пребит, изцеден, размазан. не знам докрая на сезона просто какво ще се случва, дано оцелеем. обаче наистина не вярвах, че ще вземем тоя мач.. евала на всички!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Правят и на мъже. Ама не стига.

Тва е да си руса :tongue:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Труден мач за нас и много важана победа.Страхотен Гигс и Скоулс.Слаби Тевез и Бербатов.Както спечелихме мача така можехме и да го изгубим.Но все пак честита победа на всички !!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бе какво му е на момичето. Да не сте се раждали "пръчове" /в добрия смисъл/.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фъргюсън: Опитът на Гигс и Скоулс беше решаващ

Мениджърът на Манчестър Юн Алекс Фъргюсън похвали отбора си за трудната победа при гостуването на Уест Хем, която отново върна "червените дяволи" на върха във Висшата лига. Той отличи най-вече ветераните Пол Скоулс и Райън Гигс, които комбинираха за единствения гол на "Ъптън Парк". "В историчеаски план Уест Хем много пъти ни е затруднявал, затова бяхме наясно, че и днес ни предстои тежък мач. Опитът на Скоулс и Гигс беше ключът към успеха, защото те прекрасно знаят как се играе на този стадион. Карик, Тевес и Рио Фърдинанд пък са носили екипа на Уест Хем в предишни етапи от кариерата си, така че не можеха да бъдат изненадани от атмосферата на стадиона", заяви шотландецът.

"Едвин ван дер Сар е фантастичен на вратата и не е случайно, че вече в 13-и пореден двубой не е допуснал гол. Но да не забравяме, че и защитата пред него върши отлична работа", коментира Фъргюсън.

Той остана доволен и от представянето на Димитър Бербатов и колегите му в предни позиции, като изтъкна сигурността, с която разиграваха топката в заключителните минути.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бербатов и Роналдо най-слаби за Юнайтед срещу Уест Хем Манчестър Юнайтед записа пореден успех в английската Висша лига и отново се върна на върха. Този път „червените дяволи” надделяха над „чуковете” от Уест Хем с минималното 1:0. В герой за Юнайтед се превърна Райън Гигс, който отбеляза победното попадение и съответно получи най-висока оценка за своя тим, заедно с Неманя Видич, който вече месеци наред демонстрира невероятна форма. Футболист номер 1 на Манчестър Юнайтед за месец януари – Димитър Бербатов и футболист номер 1 на ФИФА за 2008 година – Кристиано Роналдо пък бяха най-слаби в редиците на „червените дяволи”, според Sky Sports. Ето и оценките: Уест Хем: Грийн – 6, Колинс – 6, Ъпсън – 6, Илунга – 6, Нийл – 6, Паркър – 6, Нобъл – 7, Колинсън – 7, Бехрами – 7, Коул – 7, Ди Микеле – 6 Манчестър Юнайтед: Ван дер Сар – 7, Фърдинанд – 7, О’Шей – 7, Рафаел – 7, Видич – 8, Скоулс – 7, Карик – 7, Роналдо – 6, Гигс – 8, Тевес – 6, БЕРБАТОВ - 6

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Общо взето слаб мач.Добро представяне на ветераните Гигс и Скоулс.Играч на мача е Гигс.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Момчета,дали мача е слаб или не,това не е най-важното!През месец май като вдигнем купата никой няма да си спомня този слаб мач!!Най-важното са трите точки.Затова сме силни,когато някой няма ден и не му тръгне играта има кой да направи разликата!

Доста вярно. В такива мачове е важна победата,а срещу неудобен противник като Уест Хем тя дойде по съвсем очакван начин - с шампионско 0-1. Така правят големите в такива мачове,това не трябва да ви учудва. Особено,когато играем в натоварен цикъл от мачове,а вече 13-ти пореден мач в първенството не сме допускали гол,нормално е играта да не е кой знае колко атрактивна... Аз съм съгласен докрая всички мачове да ги вземем с по 1-0,но да ги вземем!

Страхотен гол на Гигс,само той и Скоулс са способни на такива изпълнения. Затова са и толкова нужни на отбора,въпреки възрастта си...

А ван дер Саар вече е абсолютен рекордьор! Редактирано на от MANCHESTER UNITED

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трябва да се отличи и играта на Рафаел, като че ли имаше няколко сезона зад гърба си във Висшата лига... разбира се прави грешки в защита, оставя понякога зоната си непокрита, но на тези години с това самочувстие да играеш е забележително нещо, поздравления за него, и за брат му, и двамата притежават потенциала да се превърнат в 'семейство Невил 2' на Олд Трафорд :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гигс хвали защитата на Юнайтед

Авторът на победното попадение за Манчестър Юнайтед в мача им срещу Уест Хeм Райън Гигс отдаде заслугите за победата на неговия тим изцяло на защитниците.

"Защитата ни е непреодолима, не им оставяме никакви шансова и в нападение имаме достатъчно добри футболисти, за да бележим. Едвин и момчетата в защитата бяха брилянтни днес, но съм искрено щастлив, че отбелязах победния гол", коментира играчът на мача Гигс.

sporta.bg
___

Download match
No complacency in title race - Phelan

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Леле Челси нямаха толкова положения срещу нас. Определено Уест Хям даде всичко от себе си, за да ни победи, но издържахме!!! Много труден мач и отново завърши отлично за нас. Не може всички мачове да са ни лесни и е много радостно, че 13 срещу сме без допуснат гол в лигата!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this