Jump to content
Sign in to follow this  
solskjaer

Manchester United 1 - 0 Wigan Athletic

Препоръчани публикации

Не гледах мача, но важна е победата....новината за контузията на Руни е неприятна, но наистина това дава Шанс на Тевез, който ако иска да се докаже....идва времето да го направи...честита победа и в събота сме на върха...Лузърите ще направят хикс с евертън и всичко се нарежда както трябва!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гледах общо 20 минутки от мача, през всичките владеехме положението, но и аз с риск да повторя някои хора тук, мисля че Евра е незаменим на този етап. Не ми се мисли какво ще правим без Рууни, на Тевез и Бербо не им спори заедно :wacko: П.П. Бербатов смени цвета на бутонките, и се разтича повече :a040:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гледам, повечето сте доволни от резултата, независимо от играта. Аз пък се боя, че някой много скоро ще ни разконспирира, и то много неприятно! Отдавам голямо значение на играта в тая надпревара. При турнир на елиминации е друга песен, но тук...тук играта е доста важна. Не знам дали забелязахте, но въпреки голямата ни радост, че уж сме имали дълга скамейка, истината е съвсем различна. Контузиите натежаха, вярно. Но за съжаление, нямаме класни заместници. Нани е най-слабият играч в тоя клуб, вероятно от времето на Джемба х2 и Клеберсон. И аз гледах по-внимателно едва второто полувреме и що да видя - Уигън ни сгънаха стабилно. Роналдо не ми хареса изобщо през тия 45 мин. Карик почти не го видях. Андерсон-сон-сон потъна още с влизането си. За край оставям сеньора Тевес. За пореден път той, Роналдо и Нани само дето тичат. Гледам - играят момчетата, стараят се. Хъс не им липсва. А острота няма. Положения, ако някой им създаде, съсипват ги. Колективна игра - нула! Срамота! Това е отборен спорт, не тенис! Роналдо и Нани стрелят отвсякъде - ама това не носи полза никому! Освен на съперника. Подават си двамцата понякога, а Бербатов? Аз лично не видях и една топка, подадена от No 32 към No 9! Мнозина защитават аржентинеца с миналия не лош сезон. Същото важи и за мосю Златни топки. Добре, като си дал много за клуба тая година, значи ли че догодина пък ще го ощетяваш и ще си вземеш с лихвите каквото си дал? Огромно впечатление ми прави нещо. Колко пъти се случва Тевес да играе 65 - 70 минути напусто, без полза. Бива сменен и хоп! - неговата смяна веднага вкарва гол или два! Било Рууни, било Уелбек. А днес? Англичанина вкара за половин минута игра, оня го смени след още 7 и цял мач търча, спъваха го, той фаулира и...до там! А да, изпусна прекрасно положение, създадено от познайте кой. Правилен отговор, същия. И дето изведе прекрасно Ролалдо, та оня пусна към Рууни за гола. След като излезе Уейн, лично мое мнение, без да ангажирам никой с него, на терена имахме прекрасна защита, имахме най-добрия вратар в Лигата и... Димитър Бербатов. Полузащитата и останалите от нападението бяха в състояние на лек пролетен унес - точно, както в най-слабите ни седмици в началото на сезона. Не го казвам като фен на нашия, а като човек, който го е яд, че тима не показва колективна игра, профуква положения, губи топки със същата лекота и не комбинира с най-опасното ни оръжие. Същото щях да напиша, дори да не се казваше Митко, а Шола Амеоби (примерно). Никак, ама никак не съм доволен! Добре, че конкурентите ни са по-зле и от нас тая година. Дано се оправя Рууни, да са здрави Парк, Гигс и Флечър, че с Тевес и Нани в нападение, ще сме шампиони... по ядене на лазаня.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Доволен съм от поредните спечелени 3 точки. Играта не искам да я коментирам. Видич е ГОСПОД! :a0148:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
така е, като Пепинка пуска темите.. само вижте последните теми, които е пуснала тя - стоук (мъка на едно), съндърланд (едно на мъка) и днес (едно на мъка). доста доуен мач. радвам се, че свърши и дано пак не сънувам някой кошмар след малко, как топката отправена от хески минава на същите сантиментри, но от другата страна на вратата, в онази деведесеинякоя минута..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Него го пазим за дербитата... не бива да злоупотребяваме с таланта му.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
именно. лошото е, че въпреки обработката на подбраната първична емпирична информация, е доста трудно да се достигне до категоричен извод кой трябва да пусне темата... ;/

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре ,че свърши този мач. Доста бях се стресирал особено в последните 20тина минути. Уигън са доста по-добър отбор от миналия сезон. Добре разиграват и хич не си поплюват при единоборствата. Както повечето отбори ,които идват на ОТ , играха на преса и донякъде попречиха на МЮ да наложат тотално превъзходство в този мач. Трябва да отчетем ,че и доста мачове се струпаха на отбора и в момента е важно просто да бием ,без значение как. С Болтън ми се струва ,че пак ще се получи подобен сблъсък. Много жалко ,че лека полека лазарета започва да се пълни и то все с ключови играчи :( . О'Шей днес не бе много на висота. Добре ,че Евънс и Видич са в супер форма!! Особено Видич е уникален!! ВЕЛИКАН!!! Най-добрият бранител!!! Glory Glory Man United!! :manucheer:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Заради скапания нет не можах да гледам мача.. В този мач важни са 3те точки, защото винаги изкарвахме сметките, че ги взимаме тия 2 отложени мача. Пестеливата игра е оправдана, заради малкия интервал от време между мачовете, а и класата на Уигън, които бяха с 4 поредни победи. След контузията на Рууни не се учудвам, че не сме играли достатъчно офънзивно, защото не мисля, че синхрома между Тевез и Бербо е сред най-добрите. Тази контузия на Рууни сериозно ще нарани атакуващата ни мощ и просто не ми се мисли как ще вкарваме. Вече сме с 9 поредни мача във Висшата Лига без допуснат гол.. дано тази серия продължи още дълго. Честита победа!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мениджърът на Уигън доволен от представянето срещу Юнайтед, хвали Бербатов

Мениджърът на Уигън Стив Брус остана доволен от представянето на тима си срещу Манчестър Юнайтед. Двата отбора играха отложен мач от Премиершип, а Юнайтед победи с 1:0. Брус смята, че голяма заслуга за победата има българинът Димитър Бербатов, който за пореден път е бил безгрешен. „Видях една увереност в играчите и затова съм много доволен. Те не се уплашиха и играха като равен с равен. Това е един от най-добрите ни мачове през сезона. Юнайтед имат един фантастичен Бербатов, който и днес се представи на ниво”, каза Брус, цитиран от „Дейли Мейл”.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Алекс Фъргюсън доволен от победата над Уигън с 1:0
| Агенция "Фокус"
Манчестър. Знаех, че ще ни бъде много трудно. За този сезон Уигън бе най-силният тим, който гостува на „Олд Трафорд”. Това заяви мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън след победата над Уигън с 1:0. „Те показаха наистина много силен характер и желание за победа. Радвам се, че успяхме да спечелим този мач, дори и с 1:0, защото той бе много важен”, заяви Фъргюсън. „Сега трябва да се концентрираме за следващите ни мачове, защото те също са много важни, а трябва да победим на всяка цена, за да излезем начело. "Неманя Видич бе просто фантастичен. Това бе един от най-силните мачове, който централен защитник може да изиграе. той печелеше всяка топка и четеше играта перфектно. сега вече сме близо до върха. Надявам се съвсем скоро да сме там еднолично. Днес още се представиха много добре Карик, Скоулс, Нани също се включи много успешно в последните 15 минути. Карлос Тевес направи един впечатляваш мач. ”каза още той.
Фъргюсън не пропусна да коментира и травмата на Уейн Рууни. „Неприятно е за нас, че Рууни се контузи. Той ще отсъства най-малко три седмици от терените и се надявам да не е повече”, обясни шотландецът, цитиран от „Таймс”.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фъргюсън щастлив от стопената разлика с Ливърпул

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън е останал доволен от победата над Уигън с 1:0. След този успех "червените дяволи" стопиха разликата с Ливърпул само на две точки, а те имат и мач по-малко.

"Трябваше да решим всичко още през първата част. Уигън обаче също игра много добре днес. Всъщност те са най-добрият отбор, който ни е гостувал от началото на сезона. Накараха ни доста да се потрудим. Важното е, че постигнахме желания резултат. Рууни пък се контузи неприятно и това още повече усложни ситуацията за нас. Бербатов, Роналдо и Уейн направиха страхотна комбинация за гола. Ако и Тевес бе реализирал положението си през първата част, вероятно щеше да ни е по-лесно. През второто полувреме не стояхме добре, но важна е победата и трите точки", заяви Фъргюсън.

Успехът на Юнайтед дойде след поредния силен мач на защитата, която вече има 810 "сухи" минути.

"Неманя Видич бе просто фантастичен. Това бе един от най-силните мачове, който централен защитник може да изиграе. той печелеше всяка топка и четеше играта перфектно. сега вече сме близо до върха. Надявам се съвсем скоро да сме там еднолично", завърши Фърги.

sportal.bg

Сър Алекс Фъргюсън: Имам чувството, че сме на път да видим най-доброто от Бербатов

Имам чувството, че сме на път да видим най-доброто от Бербатов. Toва заяви мениджърът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън след победата над Уигън с 1:0 в английската Висша лига, съобщава „Скай Спортс”.

„Ако Юнайтед е на път да види най-доброто от Бербатов, то срещата с Болтън в събота ще бъде най-доброто място за този старт. През второто полувреме феновете ни бяха притеснени, защото на терена имаше интрига, а и Рууни се контузи. Сега той един месец няма да играе, но се надявам това да не повлияе на резултатите ни. Постигнахме задължителна победа и вече сме само на 2 точки зад Ливърпул. Имаме и мач по-малко от „червените”. През уикенда ако победим Болтън излизаме начело в класирането. Това е достатъчна мотивация за футболистите ми”, допълни Фъргюсън.

„Днес изключително се представи Неманя Видич. Той беше непреодолим за нападателите на Латикс. Неговата роля да не допуснем попадения в толкова много срещи е огромна”, завърши шотландският специалист.

Novsport.com

Рууни аут за три седмици

Нападателят на Манчестър Юнайтед Уейн Рууни ще остане извън игра поне три седмици, след като се контузи по време на двубоя с Уигън (1:0) вчера. Футболистът реализира единствения гол в срещата, но няколко минути след това напусна терена накуцвайки. Както стана ясно той е получил травма на ахилесовото сухожилие и според Сър Алекс Фъргюсън няма да играе над 20 дни.

"Когато някой има проблем с ахилеса, това означава, че ще почива поне три седмици. Надяваме се поне да не е по-дълго", каза Фъргюсън.

Така Рууни със сигурност пропуска поне четири мача за първенството, като и реванша с Дарби за Купата на Лигата. Той няма да играе и срещу Тотнъм за ФА Къп. контузията му обаче ще даде шанс за изява на Карлос Тевес, който рядко се добираше до стартовите единадесет от началото на сезона.

sportal.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За край оставям сеньора Тевес. За пореден път той, Роналдо и Нани само дето тичат. Гледам - играят момчетата, стараят се. Хъс не им липсва. А острота няма. Положения, ако някой им създаде, съсипват ги. Колективна игра - нула! Срамота! Това е отборен спорт, не тенис! Роналдо и Нани стрелят отвсякъде - ама това не носи полза никому! Освен на съперника. Подават си двамцата понякога, а Бербатов? Аз лично не видях и една топка, подадена от No 32 към No 9!
Мнозина защитават аржентинеца с миналия не лош сезон. Същото важи и за мосю Златни топки. Добре, като си дал много за клуба тая година, значи ли че догодина пък ще го ощетяваш и ще си вземеш с лихвите каквото си дал? Огромно впечатление ми прави нещо. Колко пъти се случва Тевес да играе 65 - 70 минути напусто, без полза. Бива сменен и хоп! - неговата смяна веднага вкарва гол или два! Било Рууни, било Уелбек. А днес? Англичанина вкара за половин минута игра, оня го смени след още 7 и цял мач търча, спъваха го, той фаулира и...до там! А да, изпусна прекрасно положение, създадено от познайте кой.

Не го казвам като фен на нашия, а като човек, който го е яд, че тима не показва колективна игра, профуква положения, губи топки със същата лекота и не комбинира с най-опасното ни оръжие. Същото щях да напиша, дори да не се казваше Митко, а Шола Амеоби (примерно).

Дано се оправя Рууни, да са здрави Парк, Гигс и Флечър, че с Тевес и Нани в нападение, ще сме шампиони... по ядене на лазаня.

Добре казано. И на мен ми беше любопитно как го ачийвна това нещо Тевез - да си нападател, да има още един до теб и ти за 85 минути да не му дадеш един пас. Иначе страхотно, нали, много борбен, и половината терен да е празен, ако там е Бербатов - Тевез търчи в другата посока с трима играчи на Уигън и се изтрелва като гюле някъде в мелето. Много беше забавно на моменти - имах чувството, че за аржентинеца Бербатов е от противниковия отбор, просто толкова устремено го избягваше...Кво да прайш.

И накрая - нещо, което ми хареса, няма защо да обяснявам за кого се отнася.

Shame he couldn't somehow pass it to himself.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Незнам защо но когато , поведохме нещо се утпуснахме това става в почти всеки мач... а за Рууни е доста жалко че ще изпусне ключови двобои :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Берба и Видич са номер 1!!! А екземпляра,който слага оценките за мача в SKYSPORTS разбира от футбол,колкото аз от оперно пеене...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Правилно изигран мач предвид наситената програма. Победа с минимум усилия. Наистина пореден много силен мач на Видич, а и Еванс започва да играе по-спокойно. Лошата новина е контузията на Рууни и слабата форма на Тевез, дано Карлос се стегне в следващите мачове, защото явно ще се разчита на него. Нани не знам какво прави още в отбора :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Лошото е че губим Рууни поне за 3 седмици. Травма в ахилеса - след Рио и Евра сега и Уейн...Много неприятно става а точно настигнахме Ливърпул. :(

:)
Фърги
Неманя Видич бе просто фантастичен. Това бе един от най-силните мачове, който централен защитник може да изиграе. той печелеше всяка топка и четеше играта перфектно. сега вече сме близо до върха. Надявам се съвсем скоро да сме там еднолично

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Роналдо през първото полувреме доста ми хареса, през второто - никак. Бербатов си държи добрата форма, но в някои от мачовете, ако противниковият отбор напада и няма кой да изнася топката, остава изолиран и няма полза от класата му... Това до голяма степен е свързано с формата на португалците и латиносите от напускането на Кейрош. И Роналдо, и Тевез, и Андерсон, и Нани през повечето време са класи под предишния сезон. Дано да зареже скоро националния и да се връща, че не е на хубаво така. Като се добави и липсата на Евра и спадът в играта на Рафаел (от когото не може и да очакваме кой знае какво този сезон, в никакъв случай не го обвинявам) контра-атаките никакви ги няма.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Честита победа! мача не го гледах , важно е че победихме ! Вече сме втори!Гледаме към следващите!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И аз трябва да отбележа, че комбинациите между Бербо и Роналдо, предимно първото полувреме, бяха на висота. Редактирано на от badbaby22

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз за съжаление не можах да гледам мача и голямо псуване падна, задето в моя забутан град нищо не се хваща... Дори и в нета не можах да го намеря... ама, нищо, това са си мои неволи :unsure: От това, което прочетох, мача е бил на ниво, макар и на нашите да им е личало, че са изморени, ама все пак това е класата - да дадеш всичко от себе си и да спечелиш! Евала :wub: С нетърпение чакам следващия мач в събота, него вече мога да го гледам :) Тъжно ми е за Рууни, щото ми е любимец и дано да се оправя по-бързо ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Имахме късмет , че победихме ...! Но най-лошото се случи ! Рууни, се контузи, тоест най-добрия ни играч през настоящия сезон ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this