Jump to content
Sign in to follow this  
Pepinka

Manchester United - Wigan Athletic

Manchester United - Wigan Athletic  

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Диемата няма ли да го дават ? Уигън са в много добра серия. Днес ги гледах срещу Тотнъм, определено бяха по-добри. Заки ми прави впечатление всеки мач, в който го гледам. 'Латикс' са симпатичен отбор, но не мисля, че ще имаме проблеми в сряда. Особено ако запазим тази победна инерция ! Взехме по категоричен начин най-важния мач през този месец, но и другите не са за подценяване ! Победа !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Подкрепям горните мнения.И аз очаквам доста промени в състава,но в момента отбора е в подем така че едва ли ще имаме проблеми с Уигън

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквам една нормална победа от наша страна от сорта на 3-0. Уиган са добри и не са за подценяване. А за схемата - според мен може да излезем с нещо интерестно, например : Кушчак Рафаел Рио Видич Евра Андер Карик Сколс Берба Уелбек Тевез Към 60-тата влиза Рууни на мястото на Уелбек и Манучо на мястото на Берба.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Моята прогноза за мача е 2:0. Мача е сравнително лесен макар, че Уигън вървят доста добре в последните мачове.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Очаквам една нормална победа от наша страна от сорта на 3-0. Уиган са добри и не са за подценяване. А за схемата - според мен може да излезем с нещо интерестно, например :

Кушчак

Рафаел Рио Видич Евра

Андер Карик Сколс

Берба Уелбек Тевез

Към 60-тата влиза Рууни на мястото на Уелбек и Манучо на мястото на Берба.

Е тука не съм съгласен.Кушчак e малко вероятно да е титуляр.Рио не се знае,че тези проклети болки в гърба които има,не е на добре.А и за Евра не е сигорно,може да се окаже,че контузията е тежка,но дано да не съм прав :unsure: Уелбек сигорно ще влезе 2-рото,а за Манучо 99.9 % сигорно няма и да е в групата.

Иначе може и да си прав де нищо не се знае :laugh:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Въобще не ме притеснява, че са във форма. 2 или 3 на 0, според мен. (Задължителни 2 гола на Андерсон, от дъгата... централната!)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение vs Публикувано изображение

Манчестър Юнайтед - Уигън

Премиършип | Сряда 14.01.09 | 22:00ч.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Те Диема все мрънкат, че излъчвали само тези мачове, които им предлагат от Англия, може това да е. П.П. Болтън Уондърърс Манчестър Юнайтед 17.01.2009 17:00. И него няма да предават :o

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми сега ни е дошло да мачкаме . Тая победа срещу Шмелси ще ни вдигне много на високо. Очаквам разбиващ резултат 4 или 5 на 0 !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Надявам се на бърз гол и след това да затворим мача.Да спестим малко сили,че тези мачове през три дена...Важен мач,както и следващия с Болтън.При две победи ще притесним сеньор Бенитез много и нищо чудно да му докараме още една бъбречна криза.Да се надяваме и Евъртън да вземат нещо от "времения водач в класирането"......

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Очаквам лесен мач с много голове. Серията трябва да продължи и също така не трябва да допускаме гол.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
може да се смеете, но малко ме притеснява тоя мач. мисля, че ше е доста куц като цяло.. не искам да си мисля, че няма да го вземем, но няма да е с особено лекота, ше има мъки..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
мисля че за отпускане и дума не може да става.Всички съзнават в отбора колко важна стъпка направиха, но тя ще има смисъл само през задължителна победа срещу Уигън. Еуфорията е голяма а желанието за игра още по-силно след вчерашната победа. Надявам се на ново предтавление

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Уигън не са за подценяване но мисля,че ще вземем 3-те точки с минимален резултат и най накрая ще станем втори,а не след дълго и първи :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мача ще е лесен - не очаквам трудности ... Мотивацията след мача с Челси ще е много голяма и очаквам лесен, резултатен мач ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Отбора сега ще има стимул от двобоя с Челси...и това ще даде повече стимул на отбора и очаквам резултат от калибара на 3-0 или 4-1 ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не мисля че мача ще е лесен. Такива отбори като дойдат на ОТ и се затварят. Как да пробиеш 11 защитника. Видяхте срещу Челси - открит отбор и нашите играят и има резултат. Така ще е срещу Пул, Арсенал, Вила, Нюкасъл - открити отбори. За този мач мисля че пак ще бъде 1 или 2 гола за нас и то след дълга обсада на вратата на Уиган.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

може да се смеете, но малко ме притеснява тоя мач. мисля, че ше е доста куц като цяло.. не искам да си мисля, че няма да го вземем, но няма да е с особено лекота, ше има мъки..

Прав си. Такива отбори идват на ОТ и започват с 10 човека отбрана. Мисля че 1-0 или 2-0 ще е максимума. Ние играем добре и бележим срещу отбори които играят открит футбол. Имам чувството че същата мъка ще имаме и срущу Интер, познавайки стила на Мауриньо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this