Jump to content
Sign in to follow this  
eNgLaNd

Manchester United 3 - 0 Chelsea

Препоръчани публикации

Абе тоя Евра кога се контузи, май при празуването на гола, баси?

Да ти кажа, доста гъвкавост се искаше за това центриране. На мен ми се е случвало при центриране, шит е.
Но и аз не знам де, може и да не е било тогава...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-горещата новина в момента: На какъв език си говорят Видич и Бербо?! :22121:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

абееееееееее много сме са спекли днеска...айде Румен да каже,че Парк не става,Владо да тегли една по адрес на Флеч,аз ще нахраня Бербо,после Краси мене ще нахрани и така .. в смисъл...деазнам някво много хвалене стана,не е в наш стил.... айде аз почвам - Бербо пропуск с ляв крак при 0-0 , и при центрирането как няма да я вкара тая за 2-0 , тцтц

p.p. и като заключение ... с тоя тренъор - толкова ! :D

Е добре тоя Флеч (ама той игра ли, не разбрах) пълен фигурант, дано си е платил билет за мача, че така да гледа от първия ред безплатно - къде ще му излезе края?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И Роналдо цял мач не успя да финтира един играч на Челси, само бавеше топката и после я подаваше на Евра или Парк, които спасяваха положението...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ОБИЧАМ ТЕ ЮНАЙТЕД, ОБИЧАМ ТЕ ЮНАЙТЕД, ОБИЧАМ ТЕ ЮНАЙТЕД!!!

Такава емоция рядко се изпитва, просто нямам думи..
КЪДЕ СТЕ СИНИ КУ*КИ? .. този полусезон, който от 4творката дойде на ОТ ще изпита същото унижение!

Според мен главна причина за тази победа има един човек: СЪР АЛЕКС ФЪРГЮСЪН и то по няколко причини:
1. Психологическата война преди мача.
2. Заученото положение при третия гол - всичко беше замислено: Роналдо центрира на близката греда, Бербо стартира, а терминатора му помага за да е свободен. ПРОСТО БРИЛЯНТНО!
Имаше още едно заучено положение и то беше при корнера, но скапания страничен съдия, не видя, че Рууни чукна топката за Гигс.
3. САФ е великан.. с какъв състав очаквахме да излезем, а с какъв излязохме. Шотландеца избра да използва Гари и ето, че това беше правилния избор. В центъра на халфовата линия, очаквахме Карик и Флеч или Скоулс и Карик, а ето че САФ реши да избере най-нелогичното: Флетчър и Гигс. Просто и двамата бяха фантастични.
4. Този човек е изпипал всички тънкости на мача от към стратегия и всичко останало. ВЕЛИК!

Мача го започнахме предпазливо, което беше нормално. В края на полувремето този гол беше много важен и ключов, защото без него можеше изобщо да не ги бием. Както каза @solskjaer Вида ни откри мача!

Второто полувреме няма какво да се каже.. ПЪЛНА РАЗМАЗВАЦИЯ.. за индивидуални представяния нямам как да се говори, защото всички бяха с 5 нива над сините.
Този гол на Рууни дойде в много добро време, защото след него лондончани напълно се обезвериха.
Но при втория гол какво ми направи впечатление - Роналдо напълно неочаквано чукна топката за Евра и на него остана нещо, в което е един от най-добрите: прекрасно центриране към номер 10.

Изобщо през целия мач Роналдо направи Босингва смешен.. не случайно след този втори гол Сколари го замени.
Съгласен съм, че се очертава едно балканско дуо.. от играта на Берба и Вида се вижда, че разбирателството между тях е извънземно.

Просто радостта от този мач е неуписуема! Пуул отстъпвайте 1вото място, то не е за вас! Играч на мача не мога да отлича, но може би Видич заслужава най-много!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам дали някой ми прочете коментара, или просто от еуфория не сте му обърнали внимание, но дали двата отменени гола не си бяха редовни? Засадата 50/50, но ми се струва, че Рууни цъкна леко топката на Гигс, от корнера :unsure:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не знам дали някой ми прочете коментара, или просто от еуфория не сте му обърнали внимание, но дали двата отменени гола не си бяха редовни? Засадата 50/50, но ми се струва, че Рууни цъкна леко топката на Гигс, от корнера :unsure:

Засада на Рони нямаше според мен, докато за корнера... не стана много ясно, но май Гигси сам си я пое..

edit: Ето я ситуацията с корнера: http://www.youtube.com/watch?v=4tgtvDSwReI :a014:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ясно че от телефон не може да се иска качество, но поне тоя дето е снимал - другия път да се постарае да не мърда много, и да не мести рязко кадъра.. ;)

Значи искаш другия път да не пия :angry:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Значи искаш другия път да не пия :angry:

:laugh: джъст кидин'

едит: Една молбичка - ако намерите гифчета с радостта на ВДС след гола на Уаза, и Гари след гола на Берба - моля споделете ги тук... :) Уникални!

edit2: Wolfram ми подсказа как се правят гиф :) , ето резултата:
...само да не си ги редите по подписите... много са тежки ;)

Публикувано изображение Публикувано изображение

+

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

+

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение
Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еееее... от колко време не бях виждал такъв безапелационен Юнайтед! Може би най-добрият мач, най-здравият, твърдият и внушителният от началото на сезона. Първото полувреме докато се нагласят момчетата към мача им трябваше малко време, а после просто ги разпиляхме. Навсякъде по терена, страхотна халфова линия. Прекрасен Гигс, прекрасен Парк (а.к.а. Джинката :D ). Както каза Иво и на мен ми направи впечатление Джони Евънс играеше толкова уверено, че все едно не Рио а той е титулярният партньор на Видич. Рууни и Бербатов страхотни напред, смятам че Бербатов се справи прилично. Рууни както винаги беше лъв, тичаше навсякъде отнемаше топки, бореше се, спореше със съдията ( :D ), и т.н. Абе адският играч просто. Гари изнесе също много добър мач, вижда се,че постепенно влиза във форма и ще си видим добрия стар Гари :) Евра също беше на топ-ниво както винаги само жалко, че нещо се контузи дано не е сериозно, същото се отнася и за Рио. Абе общо взето много приятен мач, аз си мисля, че Челси паднаха с 3-0 при Моуриньо от Мидълзбро през сезон 2004-2005 или 2005-2006 там някъде, това си е сериозен период от време... А и си им го върнахме тъпкано за ОНОВА гнусно 3-0 през 2005-2006, когато ни унижиха и контузиха Рууни - е тоя мач е един от най-черните в списъка ми за последните години. Сколари не става за нищо :D ама кво от това - по-добре за нас. :z526785: :z526797: П.П. Който може да опише с думи представянето на ВИДИЧ в днешния ( а и не само) мач - нека го направи - аз не мога........... :a0148: :a0148: :a0148:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
3:0. 2 отменени редовни гола. 2 недадени дузпи... Смазахме ги. Нямаха удър към вратата. Нямам какво да добавя. Шампиони сме тази година. Влизат в синхрон всички. Очакват ни не толкова трудни мачове в близко бъдеще, а пък трудните мачове за преките ни конкуренти тепърва предстоят.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сър Алекс: Януари е голям тест за нас

Напълно очаквано Сър Алекс Фъргюсън бе много доволен, след като неговият Манчестър Юнайтед размаза Челси с 3:0 и се приближи на 5 точки от лидера Ливърпул, като има и 2 мача по-малко.

“Това бе страхотен резултат за нас. Челси владееше повече топката, но ние се защитавахме добре и те нямаха чисти положения. В атака се представихме отлично и дори през първото полувреме имахме няколко добри ситуаиции” заяви той.

“Посрещаме всичките си преки съперници и трябва да спечелим тези мачове. Още в сряда играем с Уигън и това ще бъде труден двубой. През януари имаме 8 мача и това ще бъде голям тест за нас” добави шотландецът. При победа над Уигън и след това над Болтън през уикенда, Юнайтед ще излезе начело поне за 2 дни, тъй като Ливърпул играе в понеделник с Евертън.

Той коментира и ситуацията преди първия гол, когато Уейн Руни чукна лекото топката при корнера, Гигс центрира и Роналдо вкара. Реферът обаче отмени гола и нареди ъгловият удар да бъде изпълнен отново, след като не видя какво се случи.

“Бяхме планирали да го изпълним така. Не мисля, че Руни трябваше да каже на страничния съдия какво прави, но така или иначе резултатът е отличен” добави той. Фъргюсън се изказа и по отношение на думите на Рафа Бенитес, след като испанецът неочаквано го нападна твърдейки, че е подкрепян от ФА.

“Не зная защо каза тези неща, но в думите му имаше доста отрова. Явно е разстроен от нещо, но изглежда неуравновесен. Когато се осъзнае ще разбере, какви глупости е говорил. Не искам да кажа обаче нищо повече, а предпочитам да се концентрирам върху моя отбор”.

gol.bg

Райън Гигс: Тази победа ни дава увереност към титлата

Избраният за номер 1 на мача между Манчестър Юнайтед и Челси Райънг Гигс остана много доволен от класическата победа на неговия тим, съобщава Skysports. Гигси допълни, че успехът ще даде увереност на него и съотборниците му при борбата за шампионската титла.

"Не мисля, че нашите съперници заслужаваха толкова голямо поражение. От друга страна тази победа ще ни даде увереност по пътя към титлата. Това ни е единствената победа през този сезон с пряк конкурент за титлата и аз съм много доволен, че я постигнахме", заяви Гигс.

Novsport.com

Уейн Рууни: Oтвори ни се пътя към титлата

Победата над Челси ни отваря пътя към титлата. Това заяви нападателят на Манчестър Юнайтед Уейн Рууни след победата с 3-0 над Челси в среща от 21-ия кръг на английската Висша лига, съобщава официалният сайт на Юнайтед. „Всичко вече е в наши ръце. Отново може да мечтаем за златните медали. Играхме добре днес и спечелихме. Надявам се още следващата седмица да сме лидери в класирането”, допълни 23-годишният нападател.

donbalon.eu

Рио Фърдинанд ще бъде подложен на прегледи

Защитникът на Манчестър Юнайтед Рио Фърдинанд ще бъде подложен на прегледи, за да се установи каква точно е травмата му, съобщава Skysports. Както е известно, английският национал пропусна дербито срещу Челси, което бе спечелено с 3:0.

Той е почувствам дискомфорт в крака и не е успял да излезе на терена. Нo тази сутрин Рио е получил мускулен спазъм и предстои да се направи по-подробен анализ на състоянието му, като това ще бъде сторено от лекарите.

Novsport.com

Гърбът пак мъчи Рио

Проблемите с гърба на Рио Фърдинанд се увеличиха, след като защитникът на Манчестър Юнайтед пропусна и двубоя срещу Челси. Очакваше се той да играе, но преди двубоя отново получи спазми и отпадна от състава.

Той пропусна мачовете на състава след световното клубно първенство в средата на декември и не се знае, колко време няма да играе още. Предстоят изследвания, които ще установят какви са причините за тези болки.

"Ще го изпратим на нов преглед, защото искаме са установим същността на проблема" коментира сър Алекс Фъргюсън преди победата над Челси с 3:0.

При това положение младият Джони Еванс ще продължи да партнира на Неманя Видич в центъра на отбраната на Юнайтед.

premiership.bg

Фърдинанд отново на доктор

Капитанът на Манчестър Юнайтед Рио Фърдинанд отново ще мине медицински преглед днес, пише в електронното си издание „Скай Спортс” . 30-годишният английски национал не е играл за тима на Сър Алекс Фъргюсън от 13-и декември срещу Тотнъм, заради контузия в гърба. Той тренира цяла седмица наравно с отбора и не изпитваше болки, но вчера сутринта отново е получил остър спазъм, който му попречи да вземе участие в мача срещу Челси, спечелен с 3:0. „Цяла седмица тренирах и нямах никакви проблеми. Сутринта преди мача се събудих от много силна болка и се оказа, че имам сериозен проблем. Сега ще бъда прегледан от специалист, травмата ще бъде сканирана, за да бъде установено, къде точно се намира и колко време ще ми е нужно, за да се възстановя. Предприемам тези мерки, защото за мен е голямо разочарование да не играя в такъв мач”, обясни Фърдинанд.

focus-sport.net

Марадона опита да запали хотел, съботира мача на Манчестър Юнайтед и Челси

Легендата на аржентинския футбол Диего Армандо Марадона е опитал да съботира мача на Челси и Манчестър Юнайтед, съобщава таблоидът "Сън". Той е бил отседнал в същият хотел, в който са отседнали и играчите на Челси, преди гостуването им вчера на стадион „Олд Трафорд”.

Дон Диего е успял да задейства противопожарната аларма със запалена пура в 7 часа сутринта. Селекционерът на „гаучосите” сметнал, че на 14-ият етаж не е проблем да се пуши, като запалил скъпата си кубинска пура.

Всички посетители на хотела били принудени да напуснат сградата, тъй като се задействала противопожарната система. Играчите на Челси също били сред тези, които стояли 40 минути на отрицателни температури, докато полицията отстрани проблема.

В началото пожарникарите не могли да локализират, къде е проблема, но в последствие се установило, че пура, която е запалена на 14-ият етаж е причината за задействането на алармата.

Novsport.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Спечелихме много важна победа, заяви Райън Гигс
| Агенция "Фокус"
Манчестър. Избраният за номер 1 на мача между Манчестър Юнайтед и Челси Райън Гигс, остана много доволен от победата на тима си. Той допълни, че успехът ще даде необходимата доза увереност на него и съотборниците му в борбата за шампионската титла.
"Спечелихме ключова победа. Челси не играха толкова слабо, но ние си свършихме работата перфектно Тази победа ще ни даде увереност по пътя към титлата", заяви Гигс пред "Мирър".

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ето това наричам аз игра ! Такава игра трябва да показват шампионите на света ... Лузърпул могат само да ни чакат за мача където и те ще бъдат унижени.Невероятно, просто нямам думи и на гола на Бербатов вече бях учуден, че можем да ги унижим толкова ... Жозе М. видяхте ли му изражението към края на мача :) ... Злетак е и той - и него ще накажем. Коментатора не беше добър ... толкова глупости изръси, че ... Сега оценки на играчи -
Саар - Няма какво да кажа - нямаше достатъчно положение които да спасява, но за тези които имаше си свърши работата...
Евра - Невероятен ... 1вото полувреме беше най - добрия на терена ... и като видях, че се е контузил направо полудях ... да ми кажете какво стана с него някой да знае ?
Видич - Човек ... Бог ... Не може да се определи .... Невероятна игра от негова страна както винаги ... Перфектно се разбраха с Еванс, но главно той помогна да запазим вратата ни суха ...
Еванс - Много добър играч - харесвам го много ... Много добре замести липсата на Рио, а си мислех, че без него ще е много трудно ...
Невил - Той не се изяви толкова много колкото другите играчи, но пак имаше положения които спаси ...
ЗАЩИТА - НАЙ - ДОБРА В АНГЛИЯ !
Парк - Този човек на всеки важен мач се представя чудесно ... Играе много добре и винаги е един от хората на терена които дават най - много на отбора ...
Гигс - Много добра игра видяхме от него - може вече да не е млад, но ето, че има какво да дава на отбора и ще го дава ... Невероятен ...
Флетчър - Той не се отличи чак толкова много но пак беше много добър - имаше някои перфектни пасове които можеха да бъдат голове ... добра игра и от него - както винаги :)
Роналдо - Този човек винаги се опитва да покаже, че е най - добрия от Ман.Юнайтед и затова понякога греши ... Все пак каквото и да кажем си беше най - добрия от халфовете според мен ... Хареса ми това, че този път не излакомя да тръгне напред в наказателното а подаде на Евра ... И успяхме да стигнем до гол :)
Рууни - Приплака ми се когато го видях да целува флагчето на корнера ... Невероятен гол, невероятен играч ... Ако някой ден реши да си тръгне ще бъде много трудно на Манчестър без него ...
Бербатов - По принцип аз много харесвам Бербатов - мисля само негово добро и не го оплювам - даже на моменти прекалявам с хвалбите :) . В този мач обаче нямам какви хвалби да кажа ... За съжаление смятам, че той беше най - зле ... Целият мач не направи нищо - асистенцията според мен той незнае как я направи ... Чукна топката, но мисля, че се опита да стреля ... Голът му беше много добър - няма спор ... Но гол и асистенция, колкото и да са добре немогат да заличат слабата игра на терена ... Цял мач общо взето не направи това което очакват всички ... Може би някой друг мач ...

ГОРД СЪМ, ЧЕ СЪМ ФЕН НА ТОЗИ ВЕЛИК ОТБОР ! !

МоМ : Видич ... Ако съдя само по първото полувреме трябва да е Евра, но второто Видич отново показа, че е най - добрият !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе надявам се няма грешка, ама Петър Чех днеска подобри рекорда на Нани за рейтинг в сайта на скай:

http://www.skysports.com/football/user_rat...3081126,00.html

:laugh:

Абе не мога да приема рейтинг за играчите на Юнайтед с водач Парк. Разбирам, че момчето се справи добре (много тичане отново), ама по-висок рейтинг от Гигс, Видич, Рууни и Бербатов за мен е нереален. Не може толкова първосигнално да се оценват играчите на база тичане. Играч на мача Парк - супер смешно, баси и дърводелците, пак са наблегнали повече на пиенето, отколкото на гледането на мача.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Gaffer, ми до колкото прочетох, те са планирали да го изпълнят така, и мисля че няма нищо нередно в корнера, просто хитро замислен, както при гола на Бербо, въобще мача си го изиграхме перфектно! Ако питаш мен, засада нямаше, Бербо както винаги подаде точно на време, но все тая вече. По-добре щеше да е - Манчестър Юнайтед - Челси 5:0, но и така съм повече от щастлив. :z526797: :z526853: П.П. Мерси за снимките и гифовете :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пожелавам на Роналдо да живее поне 90 години

Треньорът на Челси Луиш Фелипе Сколари се опита да избегне неудобните въпроси за песните на феновете в срещата с Манчестър Юнайтед, съобщава tribalfootball.com.
Португалецът обяви, че не чул песни на агитката на Челси за сънародника си Кристиано Роналдо. Нападателят на "червените" претърпя автомобилна катастрофа преди дни, което бе обект на скандиранията на "сините" фенове на "Олд Трафорд".
"Не съм чул такива песни. Гледах мача и мислех единствено за него. Когато разбрах за инцидента се обадих на Роналдо и ми казах, че трябва да благодари на Бог за това, че е жив. Пожелавам му да живее поне 90 години", заяви треньорът на Челси.

Моуриньо гледа погребението на Челси, пише "Сън"

Бившият треньор на Челси Жозе Моуриньо (на снимката) изгледа победата на Манчестър Юнайтед с 3:0 над бившия си тим "Челси" от шампионата на Англия, пише вестник "Сън". Изданието определя загубата като "погребение" за тима на Челси, чийто възход започна именно по времето на Жозе Моуриньо. Португалецът в момента е треньор на Интер и бе на трибуните, за да наблюдава играта на Манчестър Юнайтед, съперник на миланския тим в Шампионската лига. Моуриньо изгледа двубоя без да показва видимо вълнение.

"Това не е моят Челси", заяви португалецът след мача.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е няма такъв карък като мен :( Ей такъв мач дет е 'един път' и аз да имам концерт тогава. И си викам - "Хайде, няма да гледам резултата ще си го изтегля да го гледам...' ама то навсякъде ме преследва :) Да ни е честито и МОЛЯ за видео !!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
http://www.youtube.com/watch?v=4tgtvDSwReI

Както и да го погледна, чист гол ни бе отменен. При корнер няма нужда съдията да дава сигнал...

Видео от мача - http://www.manutd-bulgaria.com/forum/index...20&start=20

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Освен това имаше всички основания да се даде дузпа срещу Роналдо, след като Карвальо си го гушна. А пред Марадона :a0148: Vermilion, играч на мача навсякъде е Гигс. Фенските гласувания са само за забавление. П.П. Някой може ли да намери кадри как Гари първо се здрависва с малкото момиченце и чак след това с Тери?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мамка им дееба! Чист гол!!

Голям праз. Три гола - три точки, при 4 гола никой нямаше да ти даде 4 точки. :lol:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Засада на Рони нямаше според мен, докато за корнера... не стана много ясно, но май Гигси сам си я пое..
edit: Ето я ситуацията с корнера: http://www.youtube.com/watch?v=4tgtvDSwReI :a014:

Тва, което направи Руни съм го изпуснал по време на самия мач. Той всъщност сложи топката на корнера и я отмести с крак, изпълнил го е един вид, след което Гигс просто я взе и си изигра положението. Кофти че страничния изпусна цялата история...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this