Jump to content
Sign in to follow this  
eNgLaNd

Manchester United 3 - 0 Chelsea

Препоръчани публикации

БОГОВЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!

Nemanja oooooooooooooooh, Nemanja oooooooooooooooooooh
He comes from Serbia, he'll fucking murder ya!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Някой може ли да ми даде линк за форума на челси ? Намирам един, но като гледам кога е писано за последно не вярвам да е актуален.

Foruma na Chelsea BG Но ти трябва рег.

Мерси.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това е излишна занимавка,колко да му пишат на Бербатов.Мача свърши,спечелихме убедително.Това е най-важното,кой какво е направил няма значение,защото всички заслужават похвала.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сър Алекс похвали Джони Еванс

Сър Алекс Фъргюсън поздрави Джони Еванс за невероятното му представяне в двубоя срещу Челси, който Червените Дяволи спечелиха с класическото 3:0.

Еванс за пореден път демонстрира невероятната форма в която се намира и отново намери място в титулярния състав на Юнайтед, след като стана ясно че Рио Фърдинанд продължава да изпитва болки в гърба.

Ирландският защитник се справи брилянтно с опазването на Дидие Дрогба и останалите атакуващи футболисти на Челси, за което получи поздравленията на съотборниците си и мениджъра.

"Той беше изключителен", коментира Сър Алекс пред MUTV. "За млад футболист като него, той беше просто перфектен. Прочита му на играта, владението му на топката .... днес той беше невероятен като голяма част от футболистите ни. Много съм доволен от представянето му."

Роденият в Белфаст централен защитник за пореден път си партнираше с Неманя Видич в центъра на отбраната, като за пореден път показаха забележителен синхрон.

"Смятам че целият отбор се представи много добре, но Джони определено ме впечатли. Не получихме и гол, което определено говори добре за защитниците."

Юнайтед не допускал гол във вратата си от Ноември месец насам, което се равнява на осем мача, като Джони Еванс е играл в половината от тях.

www.manutd.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Все пак има и по-доволни от нас :) и това са тези фенове, които днес бяха в Тятъра на Мечтите! Завиждам им!!! А тук се видя колко ценни може да се статичните положения и че не е лошо да се понабляга на тях.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Някой спомня ли си, дали Ван Дер Саар пипна топката за цял мач? Но не при връщане от съотборник, а след изстрел на играч в синьо?

Scarecrow, според статистиката на Sky имат един точен удар.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
леелееее ама те имат цял точен ударр :o :o ... ние им вкарахме 5 гола ли колко вече не знам, загубих им бройката .. :laugh:

смяхте се на моето изследване за темата преди мача.. ама, сега смешно ли ви е? :D :D

честито, всички са господ.

:laugh: вече е ясно кой трябва да пуска темите за големите дербита ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Момчетата изнесоха голям мач! Признавам си, че като видях стартовия състав имах известни съмнения, че няма да успеем да вземем повече от точка. На хартия състава на Челси изглеждаше внушително, особено в средата на терена, но наще действаха като програмирани машини - абсолютно безгрешни - перфектно проведен мач. Не е сега времето да изпадаме в еуфория. Реално погледнато сме на 5 точки зад Ливърпул. Имаме работа за вършене още идната Сряда. И играчите приеха успеха умерено - поздравиха се помежду си и феновете и бързо се прибраха в тунела без излишни емоции, знаеики че трудното все още предстои. Проблемите с гърба на Рио са обезпокоителни. Дано не се окаже нещо хронично.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

http://zazz.bg/play:824805e7 :a0148:

Ясно че от телефон не може да се иска качество, но поне тоя дето е снимал - другия път да се постарае да не мърда много, и да не мести рязко кадъра.. ;)

:laugh: вече е ясно кой трябва да пуска темите за големите дербита ...

бе той до оня ден беше най-големия противник на темите преди мача, отде тоз мерак сега... :laugh:
айде нека е той, ега носи късмет всеки път! ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мачкай Юнайтееед супер игра на всички за 1-ви път Парк да ми се издигне в очите ! Играч на мача Рууни! Чакаме Лузърите и Анал GO GO MANCHESTER

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Най-добрия на мач от много много време, нито за миг не изпуснахме инициативата и можехме още да им набием чумберите на тея бастуни. Giggs to be Knighted

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе надявам се няма грешка, ама Петър Чех днеска подобри рекорда на Нани за рейтинг в сайта на скай:

http://www.skysports.com/football/user_rat...3081126,00.html

:laugh:

Дееба, оправиха го, беше нула до преди малко, хаха.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Победата над Челси ни отваря пътя към титлата, заяви Уейн Рууни

Победата над Челси ни отваря пътя към титлата. Това заяви нападателят на Манчестър Юнайтед Уейн Рууни след победата с 3:0 над Челси в среща от 21-ия кръг на английската Висша лига, съобщава официалният сайт на Юнайтед. „Всичко вече е в наши ръце. Отново може да мечтаем за златните медали. Играхме добре днес и спечелихме. Надявам се още следващата седмица да сме лидери в класирането”, допълни 23-годишният нападател.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
абееееееееее много сме са спекли днеска...айде Румен да каже,че Парк не става,Владо да тегли една по адрес на Флеч,аз ще нахраня Бербо,после Краси мене ще нахрани и така .. в смисъл...деазнам някво много хвалене стана,не е в наш стил.... айде аз почвам - Бербо пропуск с ляв крак при 0-0 , и при центрирането как няма да я вкара тая за 2-0 , тцтц p.p. и като заключение ... с тоя тренъор - толкова ! :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе надявам се няма грешка, ама Петър Чех днеска подобри рекорда на Нани за рейтинг в сайта на скай:

http://www.skysports.com/football/user_rat...3081126,00.html

:laugh:

Нулата много добре му седеше, въпреки че той беше най-малко виновен за Челси. И все пак онази оценка на Нани беше от феновете, в случая единствено Дрогба се доближава.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нямам думи, напълниха ми душата тия момчета тази вечер. Страхотен мач. Чудя се само кой за мене е играч на мача... - най-добрия ляв бек в света, или може би момчето от Азия, което им съсипа играта на челси с отнемания на топката и борба, или може би някой от брилянтия Балкански дует - и двата изключителни, или може би самия Господ във футбола за мен - номер 11... не мога да реша просто, надявам се да ни чакат още такива мачове! Роналдо също ми хареса, не е за играч на мача, но последни 2-3 мача беше много зле, сега заприлича според мен на Кристиано, когото всички искаме да гледаме. И накрая: Видич: "Брато, я ке ги блокирувам тия двамцата, ти им мини изотзад и го йеби онйот Чех" край на цитата :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Емил Данчев: Никой не очакваше Юнайтед да бие с 3:0, Видич и Митко имат страхотен синхрон

Само през първото полувреме имаше мач, борба и надлъгване. През втората част Юнайтед категорично надигра Челси. Това заяви от Англия мениджърът на Димитър Бербатов - Емил Данчев.

„Отдавна не бях гледал такъв мач, в който Манчестър да надиграе по толкова категоричен начин Челси. Днес се сбъдна нещо, което отдавна в Англия се коментира от специалистите, че в тези мачове между Юнайтед и Челси се противопоставя добрата защита на Манчестър, добрата халфова линия на Челси и фантастичното нападение на тима на Фъргюсън. Тези два компонента, по които Манчестър превъзхожда Челси, си казаха думата и Манчестър имаше възможност да спечели с по-голям резултат. Никой не е очаквал Юнайтед да бие с 3:0, но явно напрежението изигра лоша шега на Челси", заяви агентът.

„Рано е да се прогнозира дали тимът на Сколари остава извън борбата за титлата, но се случва нещо друго - с победата си Манчестър дава сериозна заявка да дублира отново титлата", каза още Емил Данчев.

Той даде обяснение и на разбирателството при гола на Бербатов. „Както Митко помогна на Видич да вкара първия гол, така Неманя помогна на него да вкара третия. Забелязвам, че започва да се получава много добър синхрон не само между Митко и Видич, но и между Митко и целия отбор. Митко и Неманя си говорят на английски, на сръбски език, но предимно на футболен език”, добави мениджърът на Бербатов.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this