Jump to content
Sign in to follow this  
eNgLaNd

Manchester United 3 - 0 Chelsea

Препоръчани публикации

Публикувано изображение

Статистиката от мача -->

Публикувано изображение

Оценките на Скай за нашите момчета -->

Edwin van der Sar --> 6
Gary Neville --> 6
Nemanja Vidic --> 8
Jonny Evans --> 7
Patrice Evra --> 7
Cristiano Ronaldo --> 8
Darren Fletcher --> 7
Ryan Giggs --> 9
Park Ji-Sung --> 8
Wayne Rooney --> 7
Dimitar Berbatov --> 7
John O'Shea (Sub) --> 7
Michael Carrick (Sub) --> 6

Манчестър Юнайтед победи Челси с 3:0

Публикувано изображение

Манчестър Юнайтед победи Челси с внушителното 3:0 в супердербито от 21-вия кръг в Премиършип.
Неманя Видич откри резултата в края на първото полувреме, след като засече с глава отклонена топка от Димитър Бербатов. Уейн Рууни вкара за 2:0 в началото на втората част, а в края на мача капитанът на националния ни отбор простреля Чех за класическото 3:0, вкарвайки четвъртото си попадение срещу Челси.
Извън групата за двубоя остана Рио Фърдинанд, който въпреки всички усилия не успя да се възстанови. Неговото място бе заето от младока Джони Евънс.
Двубоят на „Олд Трафърд” започна равностойно, като в първия половин час липсваха чистите положения пред двете врати.
Една от малкото възможности за гол се откри пред Бербатов в 31-вата минута. Евра подаде към Рууни, който успя да поднесе топката на българина. От около 15 метра обаче Берба стреля твърде слабо в ръцете на Петър Чех.
В последните минути на полувремето световните клубни шампиони упражниха сериозен натиск пред вратата на чешкия страж на „сините”, което доведе и до гола на Видич.
Първо, в 43-тата минута Джон Тери спаси с тяло опасен удар на Парк. В 45-тата пък Юнайтед спечели корнер. Райън Гигс реши да се изхитри и нахлу с топката в наказателното поле. Ветеранът центрира и Роналдо с глава вкара в мрежата на Челси. Попадението обаче бе отменено, а Гигс трябваше да изпълни нов корнер.
От новото изпълнение на Гигс, топката попадна на главата на Митко Бербатов, който отклони хитро към Видич, а сърбинът също с глава вкара неспасяемо за 1:0.
На почивката в игра за Челси влезе Никола Анелка, който смени Деко и заигра на върха на атаката заедно с Дидие Дрогба. И това обаче не помогна на Челси да спре устремилия се към победата отбор на Юнайтед.
Уейн Рууни удвои преднината на „червените дяволи” в 63-тата минута. Роналдо проби отдясно и хитро пусна с пета към Евра, който мигновено центрира в наказателното поле. Бербатов остана под топката, която обаче попадна на крака на Рууни, който с удар между краката на Ашли Коул вкара за 2:0.
В 83-тата минута Роналдо вкара нов гол, който обаче бе неправилно отменен заради засада. Малко по-късно отново той можеше да вкара след страхотен удар, минал на сантиметри от вратата на Чех.
Трети гол все пак падна в 87-мата минута. Отново Роналдо бе в основата на попадението. Португалецът центрира отдясно, с помощта на Видич Бербатов се отскубна от защитата на Челси и от няколко метра засече топката неспасяемо в мрежата и по този начин оформи крайния резултат.
С тази победа момчетата на Сър Алекс Фъргюсън дадоха сериозна заявка за нова титла във Висшата лига. Във временното класиране Юнайтед изпревари Астън Вила и се изкачи на трето място с 41 точки, на една зад Челси и на 5 зад лидера Ливърпул. „Червените дяволи” обаче имат два мача по-малко и при победи в тях дори ще излязат на върха в Премиършип.

МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД - ЧЕЛСИ 3:0 (1:0)
1:0 - Видич (45)
2:0 - Рууни (62)
3:0 - Бербатов (86)

Състава на Юнайтед: Ван дер Сар; Невил (кап), Видич, Еванс, Евра (О'Шей, 64); Роналдо, Флетчър, Гигс (Карик, 80), Парк; Рууни, Бербатов.
Неизползвани резерви: Кушчак (вр), Андерсон, Скоулс, Уелбек, Тевес.
Жълти картони: Роналдо, Парк, Роналдо (Юнайтед); Босингва, Лампард, Карвальо, Тери, Ди Санто (Челси).
Съдия: Хауърд Уеб
Стадион: Олд Трафорд, 75,455 зрители.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честито Дяволииииииииииииии! пълен разгром над най - противният ми отбор ! Анализи после!Сега съм в еуфория!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Страхотен мач,първото полувреме започнахме плахо,второто ги помазахме...балканското дуо цепи мрака,много съм доволен :manutdd2:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А честито 4-0 !!! (с отменения редовен гол на Роналдо, след паса на Берба)

Перфектно изигран мач, макар и с много индивидуални грешки първите 20-30 минути.

Нека следващите заповядат :laugh: :rolleyes:

п.п. и поздрав http://www.vbox7.com/play:06c520bb

п.п. само вижте при гола на Берба как преди това с Видич се наговориха и заедно с Роналдо го изиграха перфектно :o това влиза в учебниците

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Голям мач! Много добра игра, насладих се максимално! Честито победа на всички!! :z526795:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Честито Дяволииииииииииииии! пълен разгром над най - противният ми отбор ! Анализи после!Сега съм в еуфория!

Подкрепям! Ние сме най-големите!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Страхотен мач,първото полувреме започнахме плахо,второто ги помазахме...балканското дуо цепи мрака,много съм доволен :manutdd2:

Много възпитано го каза ! Казва се : Бой ,ебан и сръбска музика, а Чукчи да го духат , нещастници мизерни!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бях за Челси , но не мога да си изкривя душата, че изиграхте много силен мач и 3-0 е най-малкото, с което Челси можеха да си тръгнат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не мога да повярвам, да кажа, че еуфорията ме е завладяла, ще бъде малко, затова по-късно по обстоен анализ.

БЛАГОДАРЯ ВИ МОМЧЕТА ! :1612ac0b358c5cd5990f83eea45f21f

УНИКАЛЕН НЕМАНЯ ВИДИЧ ЗА 'N'-ТИ ПЪТ ! Неговият гол ни отвори мача. За мен той е играч на мача !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трудно беше само през 1 полувреме.През второто имах чувството,че играем с/у Черно море.Страхотана игра и страхотна победа :) Играч на мача:Рунни,макарче Видич и Гигс се справиха идеално :) Гафче:По едно време коментатора почна да коментира повторението на 2-рия гол,за щастие на време се осети :) :newsm36: :newsm36: :newsm36: :manutdd: :manutdd: :manutdd: :manutdd23: :manutdd23: :manutdd23:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Невероятен мач! Днес имам рожден ден и това е невероятният подарък! Приемиершип купата ни чака.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Страшен мач!Усмивката стои на лицето ми!Класическата победа над Челси - ето този развой исках! ПС: Играч на мача - Видич!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честито показахме им кой е по-добрия отбор!Надявах се да оправим сметката си този сезон с 4ката и го почнахме много добре!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
БАЛКАНЦИИИИИИИ. Нямаме равни - само да ни разсърдят. Шампиони сме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това е Юнайтед,това сме НИЕ !!! Емоцията е превъзходна, за мача утре ! Честито !!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Страхотно разбирателство на Бербо и Вида при 3тия гол .... заслона на сърбина сцепи мрака!!!
Определено 2рото полувреме видях, каквото исках - жалките издражения по лицата на лондончани!

Юнайтед - ВЕЛИК!!! Шампиони сме !!!

Каквото и да си говорим , над всички беше Гигс !!! Поклон! - МОМ!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
кой сега е номер едно!!!!!!!!!! СМАЧКАХМЕ ГИ ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ!!!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this