Jump to content
Sign in to follow this  
Konteto

Manchester United 1 - 0 Middlesbrough

Препоръчани публикации

Между другото видяхте ли банера който феновете бяха разпънали? :)

Ливърпул тази година е Европейска столица на културата, та по този повод бяха поздравени от Стредфорд Енд :)

А за и против Парк ми се струва хубава тема, след като има някакви хора, които не гледат внимателно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Поредни жизненоважни три точки!И за каква грозна игра говорим!Играта беше чудесна,или по точно на мен ми хареса... Просто мал шанс пред гола.. Парк направи един от най-фрапантните пропуски които съм виждал,той и Роналдо просто се уляха да пропускат!Въпреки всичко 3те точки са си 3 точки!Играч на мача Бербатов :)

П.П. Каквото и да си говорим Скоуси се включи перфектно,отново както миналата година контузията му се отрази добре,отпучинал и свеж.Много ми хареса!
Редактирано на от BreathOfFrost

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Няколко неща, които ми направиха впечатление тази вечер:

1-во: Надписът - 'Европейска столица на трофеите'

2-ро: ББ изрече: "През 2008 година само боговете бяха над "Червените дяволи" !

3-то: Бербатов вкара !

4-то: Видич е МАШИНА !

5-то: Рафаел и Евънс имат бъдеще в Юнайтед, стига да им се дава достатъчно шанс и разбира се, много труд от тяхна страна !

6-то: Парк е луд, пропуските му също !

7-мо: Погатец - УМРИ !

лека нощ...

ПС: Играч на мача - Бербатов

Подкрепям Контето!
Само ще помоля ако някой да намери снимка на банера 'Европейска столица на трофеите' да го сподели с нас!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Този скрийншот и аз видях в therepublikofmancunia.com , ама снимка не мога да открия...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Няма да гласувам за никой,защото моя фаворит го няма! Бербатов вкара,но за мен фаворита е Парк®

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
А,намерих видео... Тоя Погатец,когато и да го нариташ пак ше му е късно... (тук и тук) Ако ги бяха оставили да продължат..., сигурно щяха да се "изядът" взаимно...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
"За и против Парк" - е добра тема наистина!!! Иначе Парк така тичаше този мач, че ми се струва невъзможно да е човек :tongue: . Много пропуски (не само на корееца). Баси, за мене Мидълсбро са трагични отвсякъде - лоша защита, слаба организация и тромаво нападение. Можеха да отнесат една камара голове. От друга страна са ми симпатични (без Погатец), защото са много млади и може би най-английският отбор в Премиершип. Мисля, ако не греша, че са най-младия отбор с най-много англичани, плюс най-младия мениджър. Така че е добре да останат във Вишата лига. Бербатов се отличи с решаващ гол. Въобще българинът е решаваща фигура вече два мача подред. Това си е успешна адаптация в новия отбор – 19 мача, 7 гола и 7 асистенции (ако не греша). Критиците му трябва да замълчат. Е, разбира се има какво да се желае още от него. Лично аз съм му фен. Но наистина минава за леко мързелив и е редно да се затича повече. Все пак транферната сума му е 31 милиона паунда. Хората искат да видят, защо са хвърлени толкова пари. А и Манчестър Юнайтед не е Тотнъм и Леверкузен, тука публиката и феновете са по-взискателни. „Тактиката”- един на нула, трите точки са важни, върши работа вече три мача. Но се видя, че рискът е голям. Или поне на мен така ми се струва. Защитата добре си върши работата, хубаво е и нападението да почне да бележи повече. Проблемът в нападение се казва Роналдо. Повечето играчи спечелили златната топка имат сериозен спад в представянето си след нея. Кристиано е пример за това в последните мачове, а миналият сезон той беше основният голмайстор. Сега е редно друга да се изяви Бербатов, например. Трудно ми е да си обясня тази роля на Митко, по-скоро в халфовата зона, отколкото напред като един типичен нападател.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Иначе Парк така тичаше този мач, че ми се струва невъзможно да е човек

ами той не е.. ГОСПОД Е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Я вижте ей тук и кажете върши ли ви работа.

http://www.tshirtsunited.com/images/design...hirt_design.jpg

И ето го едитнато - вече съм го сложил тук и там. :manutdd:
-------------------------------------------------

На някои май името на голмайстора от вчера им горчи на устата и го отричат, подобно на св. Петър. :22121: Редактирано на от Rooney_United

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Я вижте ей тук и кажете върши ли ви работа.

http://www.tshirtsunited.com/images/design...hirt_design.jpg

-------------------------------------------------

На някои май името на голмайстора от вчера им горчи на устата и го отричат, подобно на св. Петър. :22121:

Мдам,
Публикувано изображение
Публикувано изображение

или

http://store.picbg.net/pubpic/F6/0F/48d8aefe0993f60f.png

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
На някои май името на голмайстора от вчера им горчи на устата и го отричат, подобно на св. Петър.

Говорим постоянно да не се намесва ОНАЗИ тема навсякъде,така че недей да човъркаш!!!®

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ама ситуацията, в която Погатец симулира много ме нарадва.. всякаш го иронизираше :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

:laugh: Подписа ти е забележителен (както винаги) :laugh:

Публикувано изображение

смисъл не е як...брато махни го :huh:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
"Той беше!":

Публикувано изображение

"Божеее, кви глупости говори тоя идиот...":

Публикувано изображение

"Хм, пак стойки...":

Публикувано изображение

"Кво пък ти стана сега?":

Публикувано изображение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е по-лошо от Парк може ли да има нещо :D За Ради Петкашев ли говориш?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this