Jump to content
Sign in to follow this  
Konteto

Manchester United 1 - 0 Middlesbrough

Препоръчани публикации

Отново много пропуски.Е на Парк му трябва още малко техника при завършващия удар изтърва 2 чисти положения,жалко искам ттой да вкарва.Рууни отново машина с Видич.О`Шей стабилен,а Роналдо освен пропуските имам чуството,че не му се играе.Рафаелчо този мач пак горе-доло,но не беше много активен.Бербатов отново показа класата си перфектно пласиране,и добър завъшвашт удар!Дано сега си починат малко че умората наистина си личи и да се надяваме 2009 да къртим наред!!! :Smiley-msn.com-Football-44127:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Отново много пропуски.Е на Парк му трябва още малко техника при завършващия удар изтърва 2 чисти положения,жалко искам ттой да вкарва.Рууни отново машина с Видич.О`Шей стабилен,а Роналдо освен пропуските имам чуството,че не му се играе.Рафаелчо този мач пак горе-доло,но не беше много активен.Бербатов отново показа класата си перфектно пласиране,и добър завъшвашт удар!Дано сега си починат малко че умората наистина си личи и да се надяваме 2009 да къртим наред!!! :Smiley-msn.com-Football-44127:

Роналдо как да му се играe като е толкова уморен ... ще се стегне ... пък и всички са в кофти настроение заради този тежък период ...
Искам да попитам вчера точно след мача дадоха по диема една реклама с Ал Пачино ... където приказваше за отбора ... беше много добра и ако някой знае къде мога да я видя отново (ютуб, вбокс ) ... Редактирано на от Lachyss

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ех Видич Видич!!! Без теб каква дупка ще зейне в защита.Кефи ме неговото постоянство в защита.Браво!Велик!!! Много се зарадвах на гола на Берба.В сравнение с последните няколко мача сега игра много добре.перфектни пасове,много добро взаимодействие със Рууни. Честито на всички!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Роналдо как да му се играe като е толкова уморен ... ще се стегне ... пък и всички са в кофти настроение заради този тежък период ...
Искам да попитам вчера точно след мача дадоха по диема една реклама с Ал Пачино ... където приказваше за отбора ... беше много добра и ако някой знае къде мога да я видя отново (ютуб, вбокс ) ...

И аз много я търсих и накрая открих варианта и в сайта на Premiership.bg но тук просто е Промо и не е довършена както я показват по ТВ-то има много малка разлика - http://www.premiership.bg/bg/video/show/276 Уникален е клипа евала на Диема за него !!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Като казва:"We can find a way bacк,in to the light" и дават Рио и Олд Трафорд :) Редактирано на от ralics

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

+ Парк.
Второто полувреме правеше пробиви, подавания и изстрели с такова самочувствие и умение, че сякаш гледах Гигси в най-добрите му години. Само голът му убягна, а трябваше да реализира хет-трик. Ако започне и да бележи ще е най-доброто ни крило в момента. Мисля, че ако бе вкарал гол снощи, на него би се падала честта МОМ.
------------------------------------------------------

- Реалдо.
Слаб, слаб, та дрънка. Бледа сянка на сянката, на самия себе си. Изобщо не видях силен мач от него тая "есен". Без полза, че му позлатиха топките. Скриха му ги и Парк и Бербатов. Точно затова се радвах, че не му дадоха предната година наградата за най-добър и ето, че съм бил прав. Който вземе "Златната топка", по - добре да спира с футбола, че да не се излага! Най-слаб на терена. За пореден път.

МОМ.
Има ли смисъл да се коментира? Дори и без гола, пак си беше номер едно. Има много какво да се иска, но не от него, а от взаимодействията с него. Само той, Парк, Рууни, О'Шей и Видич бяха на нивото си, а с изключение на младите, останалите могат (много) повече. И колкото повече го отричат някои, толкова по-смешни и излагащи се ще изгглеждат с всеки изминал мач. По-добре да се примирят, защото изглежда ще остане още дълго в отбора. Доста след Реалдо, например.

Впечатление.
О'Шей показа техника. :P

Започвайте отново да търсите под вола теле от коментара ми.

O повярвай ще има и такива 100%...евала за мнението, радвам се че има хора, който мислят като мен...glory glory man utd :manutdd2: :manutdd2:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не много добър мач, можеше да вкараме поне още 1-2 гола ама нищо, взехме 3-те точки .Браво на Бербатов много добър мач :manutdd2: :manutdd2:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Изключително много ми хареса играта на Парк и на Видич ! Роналдо да върви да прави финтовете си на някое 5-6 годишно дете ! Играч на мача Парк !(въпреки че го няма в списъка отгоре)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Радвам се по-скоро заради спечелените точки, отколкото заради играта и резултата. През миналите два сезона се присмивахме на Челси, че си печелят мачовете с клизми, затворена игра и 1-0, а сега правим същото. Много зор в халфовата линия, уж сме достатъчно бързи и точни, а като стигнем наказателното и започват някакви сблъсъци, обърквания, карамболи, въобще пълни безумия. Трябва ни халф с въображение, достатъчно самочувствие и точен удар от разстояние т.е. един Пол Скоулс, но с няколко години по-млад. Вчера не видях един точен шут от 20 и повече метра, а имахме достатъчно шансове. Челси си имат Лампард, скаузърите Джерард, а ние? На мен Парк ми е най-странният играч в Юнайтед. Нямам нито симпатии, нито антипатии към него, но на моменти ме изумява. Как може цял мач да се раздаваш като луд, да градиш атаки, да вземаш топки в центъра и покриваш съотборници, а после в 2-3 елементарни ситуации сам срещу вратаря да не успееш да уцелиш вратата му? :blink: Снощното упражнение беше върха на айсберга, който гледам при него от начало на сезона. Браво на Митко за гола, на това му викам голмайсторски инстинкт. :) А Видич е нечовек, най-добрият защитник в Премиръшип от началото на сезона.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Радвам се за победата,но ме притеснява слабата реализация на голове.При толкова много положения,да победиш с 1-0 си е за срам и резил.Въпреки това за пореден път си казам "3-те точки са си 3 точки" и гледаме към следващия мач.Трябва ни в най-скоро време една убедителна победа,за да се уплаши Европа отново от червените дяволи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Този мач ми достави голямо удоволствие. Явно в тези дни вкараме ли 1 гол ще го пазим без да търсим още.. по-добре с 1 гол, отколкото да вземем 1 точка! Първото полувреме протече, както в останалите ни мачове - положения, положения, но няма попадение. Второто както можехме да вкараме, така и можеше и да не успеем, но в последните мачове успяваме и се надявам да започнем да побеждаваме по-убедително и това да започне от мача за ФА къп. В интерес на истината всичките ни играчи играха на много високо ниво, но имаше един, който от всяко положение се опитваше да вкара и все покрай вратата. Евънс беше страшно стабилен, за разлика от миналия мач и на 2 пъти предотврати много опасни положения за Боро. О'Шей игра много над това ниво, на което сме свикнали да го виждаме. Флетчи в последните мачове е много пасивен и това изобщо не ми харесва - свикнали сме "в миналото" да го виждаме да дава ключови пасове и дори да бележи, но сега наистина рядко се забелязва на терена, но иначе никакви грешки от негова страна. Карик игра много стабилно в средата на терена и разгръщаше играта, но му липсваше ефективноста при ударите от разтояние - имаше много шансове да се разпише. Парк със всеки мач става все по уфънзивно настроен и това много ми харесва. Той става все по настървен и има все повече шансове за гол и в най-скоро време ще дойде втория му гол за сезона.. просто в този мач нямаше късмет. Роналдо пак се постара да бъде център на вниманието, но този път при сдърпването с Погатец наистина втория беше виновен с това хващане за гушата. Рууни отново беше най-сърцатият ни играч - просто той играе с едно от най-високите си нива от цялата си кариера, просто нямам думи.
Защо не виждам потребители като m.u.r.a да пишат в тази тема? Явно не могат да си признаят кой беше играч на мача. Евала на Контето, че го направи. Бербо даде толкова много пасове загадка и най-важното е, че отбеляза. Иска ми се най-накрая да вкара от по-игрова ситуация, но сякаш го е страх да стреля. Много ми хареса, че най-накрая се изкефи истински на гола си, това не го беше правил от както е в Юнайтед.

МОМ Бербо, а иначе подкрепям напълно поста на Rooney_United

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ето такъв Бербатов искам да гледам!Не само заради отбелязания гол, а и заради цялостната му игра.А Роналдо дано не го видим повече в тази му форма и дано не го секат така всеки мач до края на сезона.
Не мога да откроя един, за да гласувам, затова мога да изброя тези, които най-много ми харесаха: Рууни, Бербатов, Парк, Видич, Еванс и Рафаел.За първи път отсъствието на Рио да не е пагубно за защитата ни.Усещаше се липсата му, но защитата успя да се сработи в центъра и без него и се представи добре.
Натъкнах се на няколко включвания в чата и ми се струва, че някои хора или не гледат мачовете, а просто блеят в ТВ, или изобщо си нямат и на идея какво гледат.Да коментираш Парк като излишен на терена е меко казано смешно.Може да е пропуснал някое положение, но колко такива е създал.На хора с подобни изказвания мога само да кажа/напиша:
Започнете да показвате нужното уважение към тези хора, защото това не са ви кръчмарските футболистчета, преобладаващи в БГ.Това далеч не се отнася за всички тук, а само за онези, които виждат в обтора ненужни "некадърници" и "старчоци".Като нямате какво смислено да напишете, просто не се старайте да трупате мнения, за да ви се вдигне рейтинга.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Деба аз по-принцип не харесвам Парк, но този мач беше почти перфектен, като тук не броя изобщо двата пропуска. Тича, бори се яко, подава, а тея финтове как ги прави... върти се наляво-надясно-наляво и се мушва от някъде, пък аз си мисля, че всеки момент ще се спъне в топката, а той минава противника без особен проблем... вижда се защо Сър Алекс го налага толкова много и го пуска в най-трудните мачове. Берба си е Берба :) За съжаление снощи видяхме слаб Флечър и като цяло играта не вървеше, но след гола се поуспокоихме. Хиляди пропуски и само един гол. Важната е победата и гледаме нататък. Нямам търпения да дойдат Челси и май Тери ще е наказан? Те без него пускат поне по 2 гола на мач. Ще ги развинтим :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

O повярвай ще има и такива 100%...евала за мнението, радвам се че има хора, който мислят като мен...glory glory man utd :manutdd2: :manutdd2:

подкрепям ...

а не разбрах само защо на резервната скамейка не бяха Тевез, Андерсон и Нани? (може и аз да не съм разбрал точно, но така чух от коментатора) Редактирано на от manutdfen

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

кво се дъфчете бе...сички в казана! играч на мача е Скоус! няма такъф дух дето фкара след смяната...

п.п. и зайо байо бяга много ама не е футболист...!

That's briliant m8

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Какво сте награбили Парк бе? Снощната му игра бе много добра. Цял мач прелиташе по терена. Жалко че пропусна онова положение, но какво да се прави случва се. Спомням си, че и Роналдо пропусна едно такова положение срещу Шефилд Юнайтед. Гола на Бербатов дойде точно на време! Дай боже след този гол да се отпуши и да започне да бележи редовно. :) Между другото видяхте ли банера който феновете бяха разпънали? :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Доколкото забрах Тевез,Нани и Анди са по домовете си... За Тевез съм почти сигурен,за другите не

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Парк е един от най-големите черноработници в отбора и като такъв винаги ще бъде недооценяван. Също както Харго, Карик, Флетч, че и Скоулс (който доскоро беше плют и изкаран "пенсионер"). Дори да вкарва по гол всеки мач, все ще се намери на кого да е крив - заради прическата, заради дръпнатите очи, или за нещо несвързано с футбола дори. Нищо че КПД-то му е най-голямо.
Сега остава някой да предложи тема за статии "Заслужава ли Парк да играе за Юнайтед"...
:grandpa:

read this: http://forum.manutd.bg/index.php?showtopic...ost&p=50012

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е как го сложи тоя китаец до тези имена не знам :laugh: Абе тва за заека е много добро и го описва идеално :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е как го сложи тоя китаец до тези имена не знам :laugh: Абе тва за заека е много добро и го описва идеално :)

Тва ли писа 5 минути... видях че пишеш и викам да изчакам...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Даже повече :) Наложи ми се да излизам за малко :) Малко, но качествено :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this