Jump to content
Sign in to follow this  
eNgLaNd

Manchester United - Middlesbrough

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Предвид нескашния Х на Челси трябва още по мотивари да сме утре за победа

Последния път, когато и Пуул и Челси направиха Х, това даде ли резултат в нашия мач?
Затова мисля, че нищо не може да подейства на играта ни утре, мотивацията винаги трябва да е една и съща, а играта да става все по-добра!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Успокойте се де не е задьлжително да е в г**а!!По добре "ЛА,ЛА,ЛА "отколкото да се бьлва помия както го правят някои "капацитети".Простете невежеството ми????? :blush:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Успокойте се с тези 2-3 гола ... и за мача с Стоук очаквахме така, но видяхме зора ... сега играчите ще се стегнат, но мача пак ще е много труден ... Роналдо наистина му трябва почивка - не се представи на ниво със Стоук, но неможе винаги да си най - добрия... Според мен Бербо ще е титуляр и ще направи един много добър мач ... и не знам защо но имам чувството, че ще има някоя изцепка на фаталната 4-ка, но незнам точно в кой отбор :blahblah:

Какво казах аз за фаталната 4-ка :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Надявам се да не се получи поредната издънка както беше vs Tottenham / Aston Villa , а да вземем трите точки и да се доближим макар и само до Челси.В момента Ливърпуул са с голямо самочувствие защото победиха толкова "силния" отбор на "Newcastle" така ,че още следващия кръг най - вероятно ще сгрешът.Ако всичко върви по план очаквам 3:1.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Последния път, когато и Пуул и Челси направиха Х, това даде ли резултат в нашия мач?
Затова мисля, че нищо не може да подейства на играта ни утре, мотивацията винаги трябва да е една и съща, а играта да става все по-добра!

тогава играхме срещу Астън Вила като гост а не с Боро у дома .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
При победа излизаме пред Челси (ако смятаме 2та отложени мача за победи),много важна среща. Роналдо защо няма да играе?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не е казано,че Роналдо няма да играе.Но САФ може да реши да му даде почивка,напоследък играе мнго хаотично.Иначе ще е добре да бием с поне 4 гола разлика.Защото за сега Пуулци са основен съперник за титлата(ако считаме 2та отложени мача за победи)А те имаха същата голова разлика като нас преди да бият с 5-1,а именно 18 гола.Наще също са 18 и мисля че днес трябва да излезнем с най-доброто с/у Боро за да може при евентуално равенство в точките да имаме по-добра голова разлика! :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Надявам се Андерсон и Нани да започнат като титуляри. Ех колко хубаво щеше да бъде ако Фабио беше готов за игра и да замести Евра :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Уейн и Бербо водят атаката срещу Боро

Уейн Рууни и Димитър Бербатов ще си партнират в атаката на Манчестър Юнайтед в домакинство на Мидълзбро.

Зад Митко и Уейн в халфовата линия по всяка вероятност ще действат Кристияно Роналдо, Майкъл Карик, Дарън Флетчър и Нани. Защитната четворка пред Едвин ван дер Сар се очаква да бъде Рафаел, Еванс, Видич и О'Шей.

Отборът на Сър Алекс изостава с десет точки от водача Ливърпул, но има и три мача по-малко от мърсисайдци преди тазвечершния двубой с Боро. Самият Фъргюсън заяви пред английските медии, че не смята битката за титлата за предрешена.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
________________________________________________________________________________
Манчестър Юнайтед, вероятен стартов състав (Sky Sports):

Ван Дер Сар - Рафаел, Еванс, Видич, О’Шей - Рoналдо, Карик, Флетчър, Нани - Рууни, Бербатов ...
________________________________________________________________________________

Манчестър Юнайтед приема Мидълзбро в последния си мач за 2008 година, Бербатов титуляр

Отборът на Манчестър Юнайтед приема у дома тима на Мидълзбро в последната си среща за календарната 2008 година. Едва ли има отбор, за когото изминалата година е била по-успешна от тази на Юнайтед. „Червените дяволи” станаха шампиони в Англия, спечелиха Шампионската лига и наскоро станаха Световни клубни шампиони. Единствено Суперкупата на Европа се изплъзна от ръцете на Ман Юнайтед, но това едва ли се счита за провал.

Към най-успелия клуб в Европа за 2008 година това лято се присъедини и най-добрият български футболист за годината – Димитър Бербатов. Трансфер, който няма как да не радва всички любители на футбола у нас, както и всички по света, които обичат Манчестър Юнайтед.

Сега обаче на дневен ред за момчетата на Сър Алекс Фъргюсън седи двубоят от 20-ия кръг на Висшата лига срещу Мидълзбро. Юнайтед е на трето място и изостава на 10 точки от лидера Ливърпул, но има цели три срещи по-малко. Със сигурност „червените дяволи” ще търсят победата в този двубой, а страхът от това остава за гостите от Мидълзбро. Момчетата на Гарет Саутгейт се намират в трагична форма, като в последните си 9 мача имат едва 1 победа и се смъкнаха в класирането на 17-о място с актив от 20 точки, колкото има и намиращият се в зоната на изпадащите Стоук Сити. Едва ли „Олд Трафорд” е най-подходящото място за излизане от кризата, но Боро ще трябва да се справя с нелеката задача.

Мениджърът на домакините Сър Алекс Фъргюсън няма да може да разчита на някои от основните си играчи. Рио Фърдинанд се оплаква от болки в кръста и ще пропусне двубоя, както и трайно контузените Уес Браун и Оуен Харгрийвс. Патрис Евра пък е наказан. Българският нападател в тима на „червените дяволи” Димитър Бербатов пропусна 2-те срещи на тима от Световното клубно първенство, заради вирус, и се появи в игра като резерва в срещата на Боксинг Дей срещу Стоук Сити, като подаде на Карлос Тевес за единственото попадение в срещата. Очаква се днес Бербо да започне като титуляр на мястото на аржентинеца, а негов партньор в атака да бъде Уейн Рууни.

За Мидълзбро срещата пропускат контузените Дидие Дигард и Джъстин Хойт. Дейвид Уитър пък се завръща в игра, след като се възстанови от контузия в коляното си.

novsport.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много важна среща ще бъде. Очаквам Боро да ни затрудни, защото не взимат много точки от началото на сезона и очаквам да са мотивирани за точка или три. Попринцип последните години възходът на титлата ни започва по новогодишните празници.Първия мач вече бе спечелен, имайки предвид вчерашната грешка на Челси трябва вече да атакуваме върха дори и без отложените ни мачове. (този със Фулъм ще е много тежък, независимо, че срещу тях играем традиционно силно и успешно.) Отложил съм всичко за довечера и се надявам да стане красив и интересен мач с ИНТРИГА.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Невил: Нека завършим силно календарната година

Когато часовникът удари полунощ в Сряда, всеки фен на Юнайтед по света ще си пожелае за новата година титли и успехи като в предходната - а защо не и повече.

Същото настроение цари и сред футболистите, дори за тези които взеха скромно участие във вълнуващите и успешни 12 месеца на Червените Дяволи, заради контузии. Гари Невил е един от тези играчи, но той гледа уверено напред и мечтае за титли - не само като играч, но и като страстен привърженик на Юнайтед.

"Ако спечелиш Европейската Купа, това несъмнено прави годината ти запомняща се." - каза Гари за MUTV.
"Моменти като този не се случват много често. Феновете които бяха в Москва ще запомнят това за цял живот, и ще имат да разказват много истории. Да се надяваме че ще изживеем още моменти като този, и то възможно по-скоро, защото клубът ни заслужава да печели този турнир. Много е важно да спечелим трофеи през месец Май."

Участието на Юнайтед в три съревнования през Януари 2009 означава че няма да скучаят много преди подновяването на кампанията в Шампионската Лига през Февруари.

"Очертават ни се много срещи в кратко време, но ние сме уверени в силите си и притежаваме състав който може да се справя с подобни ситуации." - добави Невил.
"Всички очакваме с нетърпение мача с Мидълзбро довечера. Гостите ще се постараят да ни затруднят както винаги - все пак това е Висшата Лига, и не може да очакваш отборите да играят с нагласата за приятелска среща.
Но след една от най-добрите ни години за всички времена - ние сме Шампиони на Англия, Шампиони на Европа, вече и Световни Шампиони - ще се постараем да дадем на феновете си нови поводи за песни и празнуване с победа над Мидълзбро."

www.manutd.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз пък искам Нани да не играе,по-добре да играе във мача със Саутхямптън... Искам да видя Гари днес на терена,но е невъзможно :). Атаката ни е страхотна, на ОТ сме,не искам никакви изненади . С една дума всичко клони към нас + това ония сини негри направиха едно радостно Х-че,... би трябвало да излезем първото полувреме да вкараме 2 гола и през второто да си чешем м****е .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз пък искам Нани да не играе,по-добре да играе във мача със Саутхямптън...

И аз не искам. А за Юнайтед ще е най-добре да играе в ... Пеняфиел - Фатима, примерно.

П.П. Довечера сме в Харп-а

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
много трудно са ни напоследък мачовете с този отбор. Този не очаквам да е по различен. Само се надявам да вкараме ранен гол. Напоследък имаме проблем с това и мачовете ни стават едно голямо ходене по мъките

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

тогава играхме срещу Астън Вила като гост а не с Боро у дома .

Какъвто и ще да е мача, където и да е... всичко си зависи само от нас.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
:Goal: малее,ако играе нани,искам да им вкара гол като тоя миналата година,супер яко го разстреля вратаря.Нани миналта година вкара май 4 гола,един с/у тотнъм,с/у боро,с/у арсенал и още 1,ама тея с/у боро и тотнъм бяха breathtakin' :manucheer:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
САФ едва ли ще остави Роналдо на скамейката. Малко време остана, нямам търпение вече ... :manutdd2: :manutdd2: :manutdd2:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе сега на 100 % съм сигорен,че ще победим с разлика.Вижте коефициентите от еврофутбола... 1-ца --> 1.09 Равен --> 4.80 2-ка --> 10.00 2-ката бих я определил с коефициент най-малко 1000 а не 10,но и така бива :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ами незнам,не съм сигурен,но напоследък има много брак в действията му и не е толкова активен.Може би има нужда от почивка,а друг е въпроса дали САФ ще му я даде !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Еми след последните мачове, с това ходене по мъките, е време за една хубава изразителна победа, вярно е, че Боро не ни е много удобен съперник, ама нямаме право на грешка, а да кажа и аз за Нани, и на мене не ми харесва много, но според мене ще започне титуляр, този мач, има много сгъстена програма и всеки ще има шанс за изява, а и Нани му върви срещу Боро, има 2 гола срещу тях, единия този сезон за КК :).

4-0

GGMU!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще се присъединя към очакващите изразителна победа. Въпреки 4-мата отсъстващи сме поне 2 класи над Боро и трябва да ги опукаме. Мачът е на Олд Трафорд, последен за календарната година, а 3-те точки са задължителни. И аз се надявам Бербатов да е титуляр и да вкара още някой гол. По-вероятно обаче това ще направят Рууни и Роналдо и то още до почивката (стига онези да не го играят опълченците на Шипка де). Джони Евънс ще понатрупа още малко опит, Рафаелчо също. С нетърпение чакам да видя и Майкъл Карик, който в последните мачове ми пълни душата с отиграванията си. Той и Андерсон са доста приемлив вариант за централни халфове, макар че всички искаме да гледаме Скоулс. Дано САФ пусне Ван дер Сар, а не някой от неубедителните Фостър и Кусчак. Според мен ще вкараме поне 3 гола, а може да запишем и суха мрежа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this