Jump to content
Sign in to follow this  
Authentic

Liga de Quito 0 - 1 Manchester United

Препоръчани публикации

Айде чистита ни втора купа за сезона.Дано още поне толкова да имаме :manutdd2:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
"Мхм и паданията му бяха наи- добрите " ти да не си къорав бе !?!? Гледал ли си мачове на Юнайтед миналия сезон в Премитшип, ШЛ , ФА , Карлинг .. ?!? И головете му бяха добри .. и рейдовете .. и асистенциите му .. и гола му на ФИНАЛА беше добър .. Какво цивриш немога да разбера ..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

"Мхм и паданията му бяха наи- добрите " ти да не си къорав бе !?!? Гледал ли си мачове на Юнайтед миналия сезон в Премитшип, ШЛ , ФА , Карлинг .. ?!? И головете му бяха добри .. и рейдовете .. и асистенциите му .. и гола му на ФИНАЛА беше добър .. Какво цивриш немога да разбера ..

Не "господинчо", аз мачове на Юнайтед гледам от тоя сезон, няма как да знам <_< .... И земи ми се успокой малко, щото тука мойто момче е форум: всеки изкава мнение, всеки с вижданията си!!!
Роналдо ми харесва още от време в Спортинг, само за инфо. И да миналия сезон играеше страхотно, сега не играе на върха на възможностите му . Обаче такива като теб виждат само хубавите му отигравания. Трябва от време на време да се обръща внимание и на слабите страни ...
Целия този период на спекулации през лятото не се отрази позитивно! Точно обратното! А аз визирам точно това - че Роналдо (като цяло) играе по- слабо от миналия сезон. Ако бъркам с тва изкаване , поправи ме, моля! Но дотогава да държим добрия тон,а ? Редактирано на от The ReD DevIL*

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И да пада и да не пада,това е неговия стил на игра.И на повечето ни харесва.Мисля че добрите му изяви са достатъчно много,за да заличат така наречените "падания".

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Извинявам се ако съм те засегнал с "да не си къорав" :22121: Нямах възможност да гледам целия мач срещу Кито ,но това което видях в репортажа е че Рууни имаше доста повече удари извън наказателното .. видях също така пропуските на Тевез и на Парк .. също така си и прав за "паданията" на Роналдо , прав си и че през изминалия сезон играеше МНОГО по-добре .. Но постави се на негово място и с ръка на сърцето кажи дали ти няма да падаш на границата на наказателното ,при положение че това е възможност за гол .. а и нека да не забравяме ,че Роналдо претърпя операция и малко или много има нужда от време за да влезе пак в старата си форма .. също така мисля ,че въпросните "падания" са едно голямо НИЩО пред това което направи за Юнайтед миналия сезон .. Аз лично виждам развитите в играта на Роналдо .. подава повече топката ,по рядко забавя атаките .. но няма как при положение че 3 сезона се разчита на него за някаква идея в атаките на Юнайтед ,за 2-3 месеца да си промени стила на игра коренно .. П.С. : Надявам се ,че в този пост тонът ми е на ниво .. ако греша поправи ме ;) Редактирано на от unitedoholic

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абее добър мач като се вземе че те играха през повечето време с нова схема 9 в защита и 1 напред имахме положения и заслужено ги победихме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Sign in to follow this