Jump to content
Sign in to follow this  
Gaffer

Liga de Quito - Manchester United

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Liga de Quito - Manchester United
СКП Финал | Неделя 21.12.2008г. | 12:30ч.
ТВ:
Интернет: www.myp2p.eu

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
излизаме и я взимаме титлата. Дано Бербо да вкара 1-2 гола.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пфф неделя 12.30... кой нормален е буден по това време :mad:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
братле, извинявай много, ама за тоя мач бих станал и в 5 сутринта! ти ако не би, помисли си какъв фен си!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз пък за тоя мач бих пил до 5 сутринта. Ти ако не би, помисли къв пияч си!!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Евра иска Световната Клубна Купа

Патрис Евра заяви че победа в неделния финал за Световната Клубна Купа би направила годината забележителна за Юнатед, с три значими трофея в тяхната витрина.

Червените Дяволи имат шанс да добавят в Неделя и световна клубна титла към вече спечелените от Премиършип и Шампионска Лига, след като надиграха в полуфиналния мач японския Гамба Осака с 5-3 в Четвъртък.

Футболистите на Сър Алекс ще имат за съперник във финалния мач еквадорския Лига де Куито, като Евра вярва че Юнайтед ще са крайни победители в турнира.

"Ако подходим професионално и си свършим работата, мисля че имаме голям шанс." - каза Патрис за MUTV. "Да бъдеш обявен за световен клубен шампион след като си спечелил титлите в Англия и Шампионската Лига, би направило годината ни невероятна.
Работихме доста усърдно за да спечелим ШЛ миналия сезон, и това за нас е много важен трофей. Ще бъде огромна чест да бъдем признати и за най-добър отбор в света."

Неделния финал ще бъде последния мач за Евра с червената фланелка, преди да започне да тече наказанието му от четири мача, наложено заради сблъсъците с играчи на Челси след двубоя през месец Май. Французинът е решен да се разпише с победа.

"За мен е много важно, защото това е последния ми мач преди наказанието да влезе в сила, затова ще се раздам на сто процента за да помогна на отбора си да спечели трофея." - каза Евра.

www.manutd.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе тоя мач е наш, дано Рууни да вкара пак. Между другото тия голове записват ли се на официалната сметка на играчите в смисъл както тия от Карлинг, ФА и ШЛ ? И Евра ще играе ли срещу ЧелсеЙ през януари, че сега като погледнах имаме мач със Стоук после Боро после Саутхямптън (ФА Къп) и Дарби (КК) в смисъл наказанието би трябвало да изтрае тия 4 мача и после да е готов за челси нали?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тия Кито ако не се лъжа бяха няква супер сензация миналата година и взеха купата...Очаквам победа и да я взимаме тая купа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Евра ще играе срещу Челси. Не мисля, че има "официална" сметка, всяко състезание е отделно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

братле, извинявай много, ама за тоя мач бих станал и в 5 сутринта! ти ако не би, помисли си какъв фен си!!

Краси е върл фен ... на алкохола и тежките пиянски сбирки.

Аз пък за тоя мач бих пил до 5 сутринта. Ти ако не би, помисли къв пияч си!!!

НиколаЕ употребява чай за такива случаи.

Абе тоя мач е наш, дано Рууни да вкара пак. Между другото тия голове записват ли се на официалната сметка на играчите в смисъл както тия от Карлинг, ФА и ШЛ?

Това си е официален мач, така че головете би трябвало да се броят.

Иначе на тези мисля да им мушнем 2-3 гола и да си ходят в Еквадор. ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение vs Публикувано изображение

Манчестър Юнайтед - ЛДУ Кито

Световно клубно първенство | Неделя 21.12.2008г. | 12:30ч.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трябва да играем по-добре срещу Кито, ако искаме да победим, заяви Роналдо

Нападателят на Манчестър Юнайтед Кристиано Роналдо остана доволен от победата с 5:3 над Гамба Осака в полуфинал от Световното клубно първенство в Токио, пише официалният сайт на ФИФА. Португалецът каза още, че той и съотборниците му са имали шанса да вкарат ранни голове и до края на срещата са се забавлявали. Роналдо обяви тимът на Лига де Кито за сериозен съперник във финала в неделя.
"Всеки финал е труден, особено с тимове от Южна Америка. Там има много добри отбори и за нас няма да е лесно. Ще използваме следващите дни за подготовка и се надявам да разузнаем съперника и да победим", заяви Роналдо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Роналдо: Трябва да играем по-добре срещу Кито, ако искаме да победим

Нападателят на Манчестър Юнайтед Кристиано Роналдо остана доволен от победата с 5:3 над Гамба Осака в полуфинал от Световното клубно първенство. Португалецът обаче заяви, че ако тимът му иска да спечели купата, ще трябва да играе много по-добре срещу Лига де Кито на финала.
Роналдо благодари и на местните фенове за доброто посрещане и подкрепата, която дават на тима на този турнир.

- Кристиано, какво мислиш за срещата с Гамба Осака?
- Беше фантастичен мач с много приятна атмосфера. Вкарахме много важни голове в началото и след това всичко стана по-лесно за нас. Изпитахме удоволствие от играта, но ще трябва да се представим по добре на финала в неделя.

- Как се играе при близо 70-хилядна подкрепа от трибуните?
- Японските фенове винаги са ни харесвали. Не спряха през цялата среща, а това ни помогна много. Те нямат възможност да ни гледат всяка седмица като привържениците в Англия и това си пролича. Радвам се, че им доставихме удоволствие с това, което показахме на терена. Искахме да играем атакуващо и смятам, че се получи.

- Притесни ли ви това, че допуснахте три гола?
- Не, когато водиш с 5:1 всичко е по-различно. Имахме желание за повече атракция и атаки към вратата на Гамба Осака. Японците са отбор с добри играчи и го показаха.

- Какво очакваш от финала с Лига де Кито?
- Всеки финал е труден, особено с тимове от Южна Америка. Там има много добри отбори и за нас няма да е лесно. Ще използваме следващите дни за подготовка и се надявам да разузнаем съперника и да победим.

- Уейн Рууни има два гола, ти имаш един. Кой ще стане голмайстор на турнира?
- Уейн влезе с много желание в срещата и заслужено вкара два гола. Аз не се стремя към това да вкарвам голове. За мен е важно да играя добре и да помагам на тима да печели. Нека Рууни стане голмайстор, аз не се вълнувам от това.

...

"Не ме интересува какво казват хората. Не чета това, което пише за мен по вестниците. В момента съм в Япония и не зная какво се говори за мен. Истината е, че аз съм много щастлив в Манчестър Юнайтед" !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Искам купата! Момчетата доказаха, че са най-добрият отбор в света!

Toчно така.. 2ри трофей за сезона всичко друго е провал ! :manutdd2:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Искам победа ! Искам трофей ! Искам поредната победа на отбора ! GLORY GLORY MAN UNITED !!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this