Jump to content
Sign in to follow this  
Gaffer

Gamba Osaka - Manchester United

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

бе кво сте се юрнали... тая титла Андерсон ше ни я спечели с 10-15 гола :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Блог: Да превземем света

Защитникът на Юнайтед Рио Фърдинанд желае световна доминация, след спечелената битка за Европа по-рано тази година...

Спечелването на финала в Москва е моят любим момент от миналия сезон.

Титлата в Англия беше фантастично постижение, но да достигнеш на едно по-високо ниво само няколко дни по-късно и да бъдеш коронясан като Европейски Шампион, беше невероятно.

Много лесно можеш да загубиш концентрация след като си спечелил лигата, но ние трябваше да се стегнем и да се фокусираме над Москва, за да вкараме цялата си енергия във финалния мач. Едва след края на финала вече можехме да се отпуснем и да погледнем назад – чак тогава осъзнаваш наистина, какво феноменално постижение е спечеленият Дубъл.

Ако бяхме загубили в Москва, щяхме да изживеем едно много неприятно лято, въпреки спечелената титла в Англия. Загубата щеше да заличи блясъка на целият ни сезон.

Мисля че статуквото в Шампионската Лига ще се запази и тази година – английските отбори отново ще имат сериозно присъствие във финалните фази. Кой ще е победител, не съм сигурен, но очаквам отново да видя английски отбор на финала.

Като Европейски Шампиони, сега имаме шанс да спечелим и Световното Клубно Първенство, и ние наистина го желаем, без съмнение. Има ли смисъл да ходим ако не искаме да го спечелим?

Право на участие в Световното Клубно Първенство получават само успелите отбори, и ние сме много щастливи че ще пътуваме до Япония. Може би турнира се провежда в не най-подходящото време, но ние ще се постараем да не разочароваме никого.

Желанието ни е да се завърнем от Япония с признанието за най-добър отбор в света.

www.manutd.bg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гамба Oсака - Манчестър Юнайтед

Публикувано изображение vs Публикувано изображение

Световно клубно първенство | Четвъртък 18.12.2008г. | 12:30ч.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С който и да играем трябва да излезем с няколко резерви,а основните футболисти(Роналдо,Руни,Рио,Карик) да ги пазим за финала. Най-вероятно ще се класираме финала където ще срещем Кито.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мисля, че без много да се напрягаме ще ги победим ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За сега Гамба водят! Гледах предишният им мач ,австралииците бяхя зле и резонно паднаха с 2:0 на финала на азиатската ШЛ!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз не смятам, че това ще са леки мачове и основната причина да мисля така е тази, която и САФ изтъкна в едно свое интервю : времето за подготовка е малко! Въпреки всичко обаче това е Юнайтед! :manutdd23: Надявам се да се дадат повече шансове за изява на младоците :) :P

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тези нито съм ги чувала, нито съм ги виждала... Надявам се, това да значи, че ще победим лесно и няма да са необходими много титуляри.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

С който и да играем трябва да излезем с няколко резерви,а основните футболисти(Роналдо,Руни,Рио,Карик) да ги пазим за финала.
Най-вероятно ще се класираме финала където ще срещем Кито.

Точно пък Руни трябва да играе,тъй като не игра срещу Тотнъм а и да набере скорост след пропуснатия мач.
Ако сте забелязали с всеки пропуснат мач,губи леко формата си

П.П Тия Гамба какъв им е тутулярния екип? Редактирано на от 9_Berba_9

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

бе кво сте се юрнали... тая титла Андерсон ше ни я спечели с 10-15 гола :)

Неква фикс идея ти е да повтаряш, че Андерсон ше вкарва по 2-3 гола на мач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
горя от нетърпение за този мач.. :wub: наистина не знам как ще изтрая до сряда.. четвъртък, петък.. вторник, или там когато беше..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ясни са 1/2 финалите: Манчестър Юн - Гамба Осака Пачука - ЛДУ Кито

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Малко оскъдно инфо:

Гамба Осака

Публикувано изображение
Пълно име: Гамба Осака
Град: Осака
Основан: 1991 г.
Мениджър: Акира Нишино
Стадион Експо 70 Къмеморатив (капацитет 23000)

Публикувано изображение home kit
Публикувано изображениеaway kit

Публикувано изображение Ето и състава на Гамба, съставен предимно от японски играчи!

Japanese Competitions
Matsushita (Amateur era)

Gamba Osaka (Professional era)

Major International Competitions
  • AFC Champions League
  • Winners (1) : 2008

Minor International Competitions

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ето малко материал и от мене:
Титулярния екип е със черни гащи и сини тениски,а резервния е изпълнен с бяло само по краищата има синьо.
Последните 10 срещи:
Албирекс Нийгата 3 - 2 Гамба Осака
Гамба Осака 1 - 0 Урава
Кавазаки 4 - 0 Гамба Осака
Гамба Осака 1 - 3 ФК Токио
Шимизу 3 - 1 Гамба Осака
Гамба Осака 2 - 1 Джубило Ивата
Гамба Осака 0 - 0 Кашима Антлърс
Гамба Осака 2 - 1 Кашива Рейсол
Токио Верди 1 - 3 Гамба Осака
Киото ПС 1 - 2 Гамба Осака

И разбира се 1 мач

P.S. Очаквам трудна победа :) !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дано това пътуване да окаже положително влияние в/у отбора.Да се надяваме,че ще изнесем наистина силни мачове с много голове,което да вдигне духа и мамчетата да се върнат жадни за още успехи. :smily36_2_29:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако не искаме да станем за смях пред цял свят мисля че е нужно да бием Гамба Осака

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
въобще не ги знам тея кои са.. така че 15-0 за нас ми се струва най-разумно

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Яд ме е, че няма да имам възможност да изгледам мача в четвъртък. Днес прочетох, че Сър Алекс "смятал да забие Бербатов на пейката", за да запази психиката му ?!? Не знам колко е вярно, все пак -> donbalon :blink: На мен ми се искаше да видя Гигс и Скоулс в действие, анголската надежда, Рафаел, Посебон, Гибсън, Уелбек и т.н. Чух много хубави неща за Федерико Мачеда, но нямам представа дали е в групата за Япония. Щом отиваме с най-доброто би трябвало повечето момчета да вземат участие в "двата мача".
__

По 61 000 в Юнайтед за световната титла

Шампионите с претоварен календар, ще играят по 2 пъти седмично до края на сезона

По 55 000 паунда премия на калпак ще приберат играчите на Ман Юнайтед, ако спечелят световното клубно първенство на ФИФА в Япония. Червените дяволи заминаха за Азия след хикса с Тотнъм в Лондон (0:0). Първият им мач е на 18 октомври в Йокохама. Съперник на полуфинала е азиатският шампион Гамба Осака, който победи с 1:0 австралийците от Аделейд Юн. При успех срещу домакините Ман Юнайтед ще играе на финала на 21 декември в Йокохама. Солидната премия за участие от 3 милиона паунда (3,34 млн. евро) е главната причина сър Алекс да склони отборът да пропътува 20 000 км в двете посоки в разгара на сезона. "Да кажеш на някого, че си световен клубен шампион, е нещо велико - каза Уейн Руни. - Ще бъде фантастично да се върнем като световни клубни шампиони". Юнайтед обаче може да плати скъпа цена за участието си в Япония, предупреждава "Нюз ъв дъ уърлд". Шампионите в момента имат вече 1 отложен мач във Висшата лига заради Суперкупата на УЕФА.
Календарът им ще стане още по-тежък след завръщането от Япония - ще им се събират по 2, дори и 3 мача на седмица до края на сезона. Общо 66 мача може да се натрупат в краката на футболистите, ако се класират на финал в Шампионската лига, Купата на Англия и Купата на лигата.
__

Бербатов ще усети любовта на феновете в Япония, заяви Уейн Рууни

Манчестър. Бербатов ще усети любовта на феновете в Япония. Това заяви нападателят на Манчестър Юнайтед Уейн Рууни в интервю за „Манчестър Ехо” преди заминаването на тима за участие в световното клубно първенство. „Още като отидем в хотела съм сигурен, че ще има хиляди наши привърженици пред него. Те ще дойдат да ни подкрепят и на срещите, които ще изиграем. Трябва да покажем добра игра и да ги зарадваме с трофея. Новите в тима, като Бербатов например, ще разберат колко обичан е Юнайтед по света”, допълни английският национал.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За който не е разбрал, ето го състава за Япония :)

Вратари: Ван Дер Сар, Кушчак, Фостър;
Защитници: Невил, Евра, Фърдинанд, Видич, О'Шей, Еванс, Рафаел;
Полузащитници:
Роналдо, Нани, Гигс, Скоулс, Парк, Карик, Андерсон, Флетчър, Гибсън;
Нападатели: Бербатов, Рууни, Тевез, Уелбек

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this